ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی یکی از دانشگاه های زیر مجموعه دانشگاه جامع علمی کاربردی است که در راستاي نظام آموزش مهارت و فناوری وابسته به وزارت علوم، هر سال در دوره های مهر و بهمن و در دو مقطع کاردانی و کاردانی به کارشناسی از طریق ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی دانشجو می پذیرد. هدف اين دانشگاه فراهم نمودن موجبات مشاركت ارگانها، سازمانها و دستگاههای متقاضی اجرايي دولتی و غيردولتي در امر تربيت نيروی انساني كارآفرين، ماهر و متخصص مورد نياز كشور است. بنابراین افرادی که میخواهند مهارتهای عملی و کاربردی را در زمان کم فراگرفته و از این مهارت در کسب و کار مورد علاقه خود استفاده کنند، میتوانند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ثبت نام کنند.

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی توسط موسسه آموزش عالی علمی کاربردی فرهنگ و هنر زیر مجموعه وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به درخواست دانشگاه جامع علمی کاربردی در استان خراسان رضوی تاسیس شده و در در مشهد – ساختمان شماره 1: خیابان فلسطین- تقاطع فلسطین 19 – پلاک 105 ساختمان شماره 2: خیابان سناباد- سناباد 61 – پلاک 58 وافع است.

نظام آموزش مهارت و فناوری دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی شامل آموزشهايی است كه با هدف ارتقا و انتقال دانش كار و فناوری، به هنگام كردن مهارتهای شغلی و افزايش مستمر و فزاينده بهره وری در تمامی سطوح تحصيلی مهارت و فناوری به صورت آموزشهای رسمی و آموزشهای تكميلی بين سطوح تحصيلی طراحی و اجرا ميشود و با استفاده از فناوريهای آموزشی روز و ظرفيتهای آموزشی محيط كار، افراد را براساس استانداردها و صلاحيتهای شغلی و با تاكيد بر اخلاق حرفه ای برای احراز شغل، حرفه و كسب و كار تا سطح مطلوب تربيت مي نمايد. قبل از ثبت نام و انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان توصیه میشود دفترچه ثبت نام علمی کاربردی را با دقت مطالعه نمایند.

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی همچنین فارغ التحصیلان دانشگاه علمی کاربردی میتوانند به اشتغال در همان سازمان یا شرکت مربوط به مرکز جامع علمی کاربردی امیدوار باشند.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی به تمام کسانی که تمایل به یادگیری سریع و کسب تجربه، برای ورود به بازار کار و فعالیت اقتصادی را دارند، توصیه میشود. این دانشگاه شرایط لازم برای بالا بردن سطح دانش و تجربه را به صورت یکجا فراهم کرده و مدارک کاردانی و کارشناسی آن مورد تائید وزارت علوم میباشد. از این رو در صورتی که تمایل به تحصیلی در یکی از رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی را دارید میتوانید با مطالعه ادامه متن علاوه بر اطلاع از لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ، اطلاعات جامه ای را کسب نمایید و یا در صورت نیاز به اطلاعات تکمیلی از مشاوره ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی مرکز مشاوره آویژه بهرمند شوید.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی انجمن مدیریت ایران واحد خراسان رضوی


بدون کنکور فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

لیست رشته ها و انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

هر داوطلب ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی براساس ميزان علاقمندی به رشته های تحصيلي منحصرا ميتواند در يكي از چهار گروه آموزشی اصلی شامل: صنعت، كشاورزی، مديريت و خدمات اجتماعی و فرهنگ و هنر برابر ضوابط شركت نمايد.

توجه داشته باشید که ثبت نام و انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی به صورت همزمان انجام میشود، بنابراین انجام این کار حساسیت بالایی که در پاسخ به این نیاز ما مرکز مشاوره تحصیلی آویژه امکان مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی را فراهم کرده ایم.

افرادی که در مرحله اول ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی پذیرفته شوند برای پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور باید قبل از ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی اطلاعات خود را در سایت هم اواوارد کنند. داوطلبان لازم است تمام مدارک اولیه شامل تصویر صفحات شناسنامه، تصویر پشت و روی کارت ملی، تصویر کارت پایان خدمت و یا معافیت برای آقایان و تصویر مدرک دیپلم خود را اسکن کرده و در سایت هم آوا آپلود نمایند.

بعد از تکمیل نمودن اطلاعات اولیه در سایت هم آوا نسبت به ثبت نام اینترنتی خود اقدام نمایند. برای انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی میبایست از گروه و كد زيرگروه آموزشی، رشته های تحصيلی و ديپلم های مرتبط دارای اولويت پذيرش، ظرفيت پذيرش اعم از آزاد و شاغل، و نيز جنسيت پذيرش ( مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ) اطلاع داشته باشید. برای اطلاع از دوره ها و مقاطع پذیرش، تعريف شاغل و شرايط اختصاصی، كد اشتغال و امكانات رفاهی، لیست رشته ها و كد اشتغال علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی با ما همراه باشید.


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی هتلداری و جهانگردی پردیسان ورودی مهر ماه


لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – گرافیک
 • کاردانی حرفه ای هنرهای تجسمی – عکاسی
 • کاردانی حرفه ای کمک کارگردانی
 • کاردانی حرفه ای سینما – تصویربرداری
 • کاردانی حرفه ای سینما – تدوین فیلم
 • کاردانی حرفه ای بازیگری
 • کاردانی حرفه ای امور فرهنگی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ورودی مهر ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی خوارزمی خراسان رضوی ورودی مهر ماه


لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ورودی بهمن ماه

 • ندارد

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

انتخاب رشته و پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی به دو صورت سهمیه آزاد و سهمیه مشاغل انجام میشود. داوطلبان شاغل در مراکز دولتی و غیر دولتی به صورت سهمیه مشاغل پذیرش شده و برای هر مرکز یک کد اشتغال تعریف میشود که اطلاعات آن در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی وجود دارد. در مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی شاغل به فردی اطلاق میگردد که در وزارت راه و شهرسازی و یا زیرمجموعه های تابعه آن در حرفه منطبق با رشته انتخابی مشغول به کار باشد. کد اشتغال دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی نیز 212 است.


بیشتر بخوانید: کد اشتغال و تعریف شاغل در دانشگاه جامع علمی کاربردی قوچان


شماره تلفن تماس و آدرس مرکز جامع علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

دانشگاه علمی کاربری فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی در استان خراسان رضوی و در مشهد – ساختمان شماره 1: خیابان فلسطین- تقاطع فلسطین 19 – پلاک 105 ساختمان شماره 2: خیابان سناباد- سناباد 61 – پلاک 58 واقع است. همچنین شماره تماس این دانشگاه 051-38439905 میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

پذیرش در این دانشگاه شرایط اختصاصی خاصی ندارد.

 • وسیله ایاب و ذهاب : ندارد
 • سلف سرویس : ندارد
 • خوابگاه : ندارد

بیشتر بخوانید: شرایط اختصاصی و امکانات رفاهی علمی کاربردی سبزوار 2


زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

پذیرش بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی هر سال در اواخر مرداد و اوایل شهریور ماه برای ترم مهر ماه و اواخر آذر و اوایل دی ماه برای ترم بهمن ماه، از طریق سایت سنجش به وسیله انتخاب رشته صرفا بر اساس سوابق تحصیلی (Educational records) دانشجو صورت می گیرد. داوطلبان پس از پذیرش در این دانشگاه می توانند با در دست داشتن مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور به دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی مراجعه نمایند.


بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


شرایط عمومی و اختصاصی دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی

 1. اعتقاد به اسلام و يا يكی از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوری اسلامی ايران.
 2. نداشتن عناد ( نه اعتراض ) نسبت به نظام جمهوری اسلامی ايران. تبصره: در صورتی كه داوطلب قبلا با نظام جمهوري اسلامي عناد داشته، بايد تغيير نظر او احراز شود.
 3. عدم سابقه عضويت در ساواک و فراماسونری و اعقاب آن بر اساس استعلام های انجام شده.
 4. نداشتن فساد اخلاقی
 5. شهرت نداشتن به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلی و تحصيلی در طول تحصيل يا زمان اشتغال (در صورت اشتغال قبلی)
 6. داشتن توانايی جسمی متناسب با رشته تحصیلی و عدم اعتياد به مواد مخدر.
 7. داشتن ديپلم سه ساله نظام جديد (فني و حرفه ای، كار دانش و نظری) و يا ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه (چهارساله يا شش ساله نظری و فنی و حرفه ای)
 8. داشتن ساير شرایط ثبت نام به صورت اختصاصی اعلام شده توسط هر يک از مراكز آموزشی تحت نظارت دانشگاه جامع علمي كاربردی مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.
 9. داشتن شرايط مربوط به وظيفه عمومی براي داوطلبان مرد، مندرج در دفترچه ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی.

بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور برای تماس با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه جهت مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی میتوانید از طریـق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 از سایر استانها تماس حاصل فرمایید.

مدارک لازم براي ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی (university of applied science and technology iran)

كليه داوطلبان ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی باید اصل مدارک زير را نزد خود نگاه داشته و پس از قبولی در زمان ثبت نام به فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی ارايه نمايند.

 • فرم تكميل شده استفاده از سهميه مشاغل برای داوطلبانی كه شاغل بوده و از سهميه مشاغل در رشته متناسب استفاده مينمايند.
 • آخرين فيش حقوقی براي متقاضيان استفاده از سهميه مشاغل.
 • گواهينامه پايان تحصيلات متوسطه و يا مدرک معتبر ديپلم.
 • گواهی معدل دار براي افرادی كه گواهينامه پايان تحصيلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل ميباشد.
 • فرم تاييد معدل براي فارغ التحصيلانی كه تاكنون گواهينامه پايان تحصيلات براي آنان صادر نشده است.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی تهران به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام و لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی فرهنگ و هنر واحد 1 خراسان رضوی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 30 نظر:
 1. سلام علیکم
  من دانشجوی سال گذشته شما بودم امسال به دلیل مشکلات و سفر تا حالا ثبت نام نکردم امکان ثبت نام رو راهنمایی فرمایید. ممنونم

 2. سلام میخواستم بدونم کدوم دانشگاه علمی کاربردی مشهد رشته طراحی دوخت داره؟

  1. در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته کارشناسی حرفه ای طراحی و الگوسازی پوشاک و لباسجلسی و خانگی. آدرس = خراسان رضوی- مشهد- مرکز آموزش علمی کاربردی – خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران تشکیلات استان خراسان رضوی
   در مقطع کاردانی کاردانی حرفه ای طراحی لباس. آدرس= خراسان رضوی مشهد مرکز اموزشی علمی کاربردی خانه کارگر جمهوری اسلامی ایران تشکیلات استان خراسان رضوی
   و همچنین کاردانی حرفه ای دوخت و تکنولولزی لباس. ادرس= نیشابور- خیابان خیابان خیابان 18 پلاک 23

 3. سلام من دیپلم فرش دارم با کنکور میتونم گرافیک برم ؟
  و شهریه هم تقریبا میشه بگید چقدره ؟
  وبرای گرافیک حتما باید دوربین بگیریم ؟

  1. سلام بله امکان تحصیل دارید شهذیه دانشگاه ها متفاوت است مشخص کنید در چه دانشگاهی قصد تحصیل دارید.

 4. سلام من دیپلم انسانی دارم برای رشته طراحی دوخت میتونم بدون کنکور اقدام کنم؟
  و اینکه معدل لازم چقدره ؟
  و اینکه شهریش حدودی میشه بگید چقدره؟

  1. سلام. بله، شما میتوانبد در مقطع کاردانی و دانشگاه های آزاد و علمی کاربردی نسب به انتخاب این رشته اقدام فرمایید. معدل شما باید حداقل 10 باشد. شهریه آن به صورت حدودی کمتر از 5 میلیون تومان خواهد بود.

 5. سلام وقت بخیر خسته نباشید ببخشید من دیپلوم طراحی گرافیک دارم
  در این دانشگاه میتونم ادامه بدم ایا ؟

 6. سلام وقت بخیر
  شرایط ثبت‌نام ارشد رو درسامانه ندیدم لطفا راهنمایی بفرمایید

 7. سلام شهریه رشته گرافیک تزئینی و محیطی در مقطع کاردانی چقدر هست؟
  اصن این رشته رو این دانشگاه داره؟

  1. من برای هنرستان میخوام برم رشته بازیگری
   باید معلدم چند باشه

   ادرس بدید

   مشهد

 8. سلام من سال ۸۲،۸۳ پیش دانشگاهی دررشته علوم انسانی خوندم آیا میتونم در رشته گرافیک داشگاه ثبت نام کنم؟

 9. سلام وقت بخیر.
  من فارق التحصیل از هنرستان با رشته نقاشی هستم.
  سوالم اینه که دانشگاه شهریه داره یا خیر؟
  آیا میتونم در رشته هنرهای تجسمی (گرافیک) ثبت نام بکنم؟

  1. سلام در صورتی که کدرشته ای غیر از سراسری روزانه قبول شوید باید شهریه بپردازید
   بله می توانید

 10. سلام من از افغانستان هستم و ترم آخر درسم بود که خوب در جریان شرایط هستید
  من می‌توانم درسم را آنجا شروع کنم ؟

  1. مدارک خود را با وزارت علوم تطبیق بزنید در صورت تایید وزارت علوم در دانشگاه ثبت نام کنید

 11. سلام من سال ۸۶دانشگاه بودم ولی انصراف دادم الان دنبال مدرکم باید به کجا مراجعه کنم

  1. سلام خدا قوت
   ببخشید من دیپلم تجربی نظام قدیم(سال 1375)هستم آیا میتونم در رشته بازیگری حرفه ای دانشگاه علمی کاربردی فرهنگ وهنر مشهد ثبت نام کنم،و ادامه تحصیل بدم؟
   واینکه هزینه هر ترم چقدر است؟ وبرای این رشته شرایط سنی هم مد نظر گرفته میشود؟ممنون

 12. سلام من سال ۸۶ دانشگاه بودم چطور میتونم فقط مدرک دیپلمم رو بگیرم چون انصراف دادم ایا هزینه ایی باید بپردازم

 13. سلام خسته نباشید
  ببخشید من الان درسم تموم شده و دیپلم تربیت کودک رو دارم آیا میتونم در رشته ی بازیگری حرفه ای ثبت نام کنم و ادامه تحصیل بدم ؟
  و اینکه هزینه ی هر ترم چقدر است ؟

  1. سلام با توجه به اینکه چه دانشگاهی مد نظر شما و شما دیپلم نظام جدید دارید با خیر حواب شما متفاوت است.

 14. باسلام
  من ولی یکی از دانشجویان این دانشگاه فرهنگ هنر شماره یک مشهدهستم خدماتی که ارائه میدهند رضایت بخش نیست
  ومسئولین محترم پاسخ قانع کننده نمی دهند مخصوصا در رابطه با سامانه که دراختیار دانشجویان گذاشتن بعلت قطعی وعدم دسترسی موجب افتادن سه تا درسهای ترم قبلی گردید متاسفانه درترم جدید نیز این وضع تکرار می گردد خواهمشمند است این موضوع را پیگیری نماید

  1. سلام دوست عزیز
   از جامع علمی کاربردی کل استان پیگیر باشید

  2. سلام من میخوام تو این دانشگاه ثبت نام کنم آیا واقعا رضایت بخش نبوده براتون؟

 15. با سلام
  دیپلم علوم تجربی سه ساله نظام جدید رادرسال79 اخذ کردم و مایل به ادامه تحصیل در رشته انیمیشن حرفه ای واحد یک مشهد هستم.آیا این امکان وجود دارد؟باتوجه به مطالعه دفترچه علمی کاربردی، پیشتر اولویت پذیرش با رشته های مهارتی درنظر گرفته شده

  1. سلام
   شما میتوانید با ارائه مدرک دوره دیپلم در این رشته ثبت نام کنید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/31

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید