مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی

مشاوره برای بدون کنکور ریاضی

مشاوره برای بدون کنکور ریاضی به داوطلبان رشته های زیر شاخه ریاضی کمک خواهد کرد تا بتوانند اطلاعات و جزییات مرتبط با رشته ها و دانشگاه های ارائه دهنده رشته های ریاضی و زیرشاخه های آن را به دست  آورند . همانطور که می دانند درصد زیادی از متقاضیان این رشته ی پرطرفدار به دلیل شرایط مختلف نمی توانند در کنکور سراسری یا آزاد شرکت کنند . به همین دلیل در سال های اخیر پذیرش متقاضیان بدون کنکور ریاضی در دانشگاه ها و موسسات مختلف امکان پذیر است . در واقع داوطلبان می توانند بدون کنکور وارد دانشگاه شده و رشته ی مورد علاقه خود را ادامه دهند .در این مقاله ما سعی داریم درباره ی ثبت نام بدون کنکور ریاضی صحبت کنیم .

این نکته نیز حایز اهمیت می باشد که لیست دانشگاه های بدون کنکور ریاضی را می توان از میان ذانشگاه های غیرانتفاعی ، پیام نور ، دانشگاه آزاد و علمی کاربردی انتخاب کرد . همچنین در سال های گذشته نیز دانشگاه های سراسری دانشجوی زیادی را بر اساس سوابق تحصیلی در رشته های بدون کنکور ریاضی پذیرش می کردند . اما باید به این نکته نیز دقت کرد که رشته هایی مانند مهندسی کامپیوتر ، مهندسی برق و مهندسی مکانیک رشته هایی هستند که برای ادامه تحصیل در این رشته ها در دانشگاه های سراسری و روزانه باید در آزمون سراسری شرکت کرد .

بدون کنکور ریاضی


بیشتر بخوانید : بهترین منابع و کتاب های کمک آموزشی داوطلبان کنکور ریاضی سال ۹۷


مرکز مشاوره برای بدون کنکور ریاضی

مرکز مشاوره بدون کنکور ریاضی مشاوره تحصیلی در زمینه ی انتخاب رشته های فنی مهندسی و علوم پایه را بر عهده دارد . این مرکز مشاوره بدون کنکور ریاضی متقاضیان را در امر انتخاب رشته و آگاهی از شرایط و ضوابط ثبت نام برای بدون کنکور ریاضی آماده خواهد کرد . داوطلبان عزیزی که قصد ادامه تحصیل در یکی از رشته های بدون کنکور ریاضی را دارند باید از شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی ، زمان ثبت نام بدون کنکور ریاضی و نحوره ثبت نام  بدون کنکور ریاضی مطلع شوند .

مشاوره تلفنی بدون کنکور ریاضی

مشاوره تلفنی بدون کنکور ریاضی نخوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی را برای داوطلبان شرح می دهد . همانطور که در بالا اشاره شد پذیرش در رشته های  بدون کنکور ریاضی براساس سوابق تحصیلی و معدل کتبی دیپلم صورت می گیرد . در واقع این متقاضیان می توانند بدون شرکت در آزمون سراسری و آزاد دفترچه ثبت نام بدون کنکور ریاضی را گرفته و رشته های بدون کنکور ریاضی را مطالعه کنند . مشاوره برای بدون کنکور ریاضی به متقاضیان درباره تاریخ و نحوه ثبت نام بدون کنکور ریاضی کمک خواهد کرد . ثبت نام در رشته های بدون کنکور ریاضی در دو نوبت مهر ماه و بهمن ماه صورت می گیرد . ثبت نام مهرماه از طریق سایت رسمی سنجش به نشانی www.sanjesh.org می باشد . در حالی که پذیرش برای ورودی های بهمن ماه به صورت حضوری و در خود دانشگاه های رشته های مورد نظر انجام می شود .

مشاوره برای


بیشتر بخوانید : مشاوره برای ثبت نام بدون کنکور دولتی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه

مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه در نظر دارد با استفاده از مجرب ترین مشاورین تحصیلی متقاضیان رشته های بدون کنکور ریاضی را راهنمایی کرده تا بتوانند در رشته و دانشگاه مورد نظر خود ادامه تحصیل دهند .  ثبت نام بدون کنکور ریاضی پیوسته دانشگاه آزاد و شرایط ثبت نام بدون کنکور ریاضی ناپیوسته دانشگاه آزاد از جمله مواردی است که مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه در این سال ها به آن پرداخته اند . با پذیرش بدون کنکور دانشگاه آزاد در این سال ها متقاضیان این رشته ها بسیار افزایش یافته است .  مشاوره بدون کنکور آویژه راهنمایی های لازم در خصوص رشته های بدون کنکور ارائه شده در واحد های مختلف دانشگاه آزاد را به متقاضیان خواهد داد .

رشته های بسیاری در دو مقطع کاردانی و کارشناسی در دانشگاه آزاد اسلامی به داوطلبان ارائه می شود که بسیار پرمتقاضی است . از رشته های پرمتقاضی موجود در مقطع کارشناسی می توان به رشته هایی مانند مهندسی  کامپیوتر (نرم افزار ) ، مهندسی مکانیک ،مهندسی پزشکی ،مهندسی شهرسازی ، مهندسی نقشه برداری ، مهندسی شیمی ، مهندسی نفت ، مهندسی صنایع  ، علوم کامپیوتر ، فیزیک ، آمار ، مهندسی رباتیک ، مهندسی برق-قدرت ، مهندسی عمران ، مهندسی معماری و بسیاری رشته های دیگر اشاره کرد . از میان رشته های کاردانی پرطرفدار نیز می توان به رشته هایی مانند الکترونیک ، معماری ، برق صنعتی ، نرم افزار کامپیوتر و رشته های دیگر اشاره کرد .

بدوتن کنکور ریاضی


بیشتر بخوانید : مشاوره برای بدون کنکور غیر انتفاعی ۹۸


به منظور آگاهی از کلیات ثبت نام در دانشگاه های سراسری و آزاد و … میتوانید با مشاوره تحصیلی آویژه دانش تماس بگیرید.

 • رشته حقوق بدون کنکور
 • پذیرش دانشجو بدون کنکور
 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور
 • شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور
 • پزشکی بدون کنکور
 • معماری بدون کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور ۹۸
 • ثبت نام در رشته های بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری ۹۸
 • رشته های بدون کنکور ۹۸
 • رشته های بدون کنکور تجربی ۹۸
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • رشته های بدون کنکور ۹۸

مرکز مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه

مرکز مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه معتبرترین مرکز مشاوره تحصیلی در ایران می باشد که به داوطلبان در امور تحصیلی مشاوره می دهد . داوطلبان می توانند با بهترین و مجرب ترین مشاورین تحصیلی در مرکز مشاوره بدون کنکور ریاضی آویژه تماس بگیرند و تمام سوالات خود در خصوص ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور به ویژه مشاوره برای بدون کنکور ریاضی را بپرسند .

مشاوره-تحصیلی-دکتری-آویژه-دانش

شرایط لازم برای پذیرش در رشته های بدون کنکور ریاضی

یکی از مهم ترین شروط ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور ریاضی داشتن دیپلم است . برای پذیرش در رشته های بدون کنکور ریاضی داوطلبان باید دارای مدرک دیپلم نظام جدید به همراه مدرک پیش دانشگاهی باشند . هم چنین کسانی که مدرک دیپلم آنها نظام قدیم است . آنها نیز می توانند بر اساس سوابق تحصیلی در این رشته های بدون کنکور در دانشگاه های مختلف ثبت نام کنند . آن دسته از داوطلبانی که دارای مدرک دیپلم از فنی و حرفه ای یا کار و دانش هستند نیز می توانند با ارائه ی مدرک کاردانی در پذیرش این رشته ها شرکت کنند . مشخص بودن وضعیت نظام وظیفه ی آقایان نیز از دیگر شروط اصلی پذیرش در رشته های بدون کنکور ریاضی می باشد .

داوطلبانی که شرایط آنها بر اساس گفته های بالا می باشد می توانند در تاریخ مشخصی که هر ساله سازمان سنجش کشور اعلام می کند برای ثبت نام در رشته های مورد علاقه اقدام به ثبت نام کنند . در این مقاله ما سعی داریم درباره ی رشته های بدون کنکور ریاضی در دانشگاه های مختلف نیز صحبت کنیم . با ما همراه باشید .

مشاوره برای

برای اطلاع از شرایط ثبت نام در دانشگاه های سراسری و آزاد و … با مشاوره تحصیلی آویژه دانش تماس بگیرید.

 • رشته های بدون کنکور ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • کنکور ارشد ۹۸
 • زمان ثبت نام دانشگاه آزاد
 • پزشکی بدون کنکور در کیش ۹۸
 • دندانپزشکی بدون کنکور در تهران
 • رشته های پیراپزشکی بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • مهندسی پزشکی بدون کنکور
 • رشته داروسازی در دانشگاه آزاد اسلامی تهران بدون کنکور
 • پرستاری بدون کنکور تهران
 • داروسازی بدون کنکور
 • دانلود دفترچه بدون آزمون دانشگاه آزاد ۹۸
 • دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه آزاد
 • ثبت نام رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور تجربی
 • لیست رشته های بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • مهلت انتخاب رشته
 • مشاوره ثبت نام کنکور

رشته های بدون کنکور در دانشگاه پبام نور

دانشگاه های پیام نور در رشته های آمار ، مهندسی مکانیک ، مهندسی برق  ، فیزیک ، مهندسی پلیمر ، مهندسی معماری ، مهندسی عمران ، مهندسی مواد و متالوژی ، مهندسی شهرسازی ، مهندسی انرژی ، مهندسی نفت ، مهندسی پزشکی ، مهندسی شیمی ، علوم و مهندسی آب ، کاردانی فنی عمران ،مهندسی مدیریت پروژه ، مهندسی صنابع ، مهندسی راه آهن ، ریاضیات و کاربردها ، کاردانی نقشه برداری ، کاردانی معماری سنتی ، علوم و مهندسی آب ، کاردانی فنی عمران ، کاردانی فنی مکانیک ، کاردانی فنی برق ، کاردانی معماری و بسیاری رشته های دیگر بدون کنکور ریاضی دانشجو می پذیرند .متقاضیان می توانند برای مشاوره برای بدون کنکور ریاضی با مرکز مشاوره آویژه در تماس باشند .

رشته های بدون کنکور در دانشگاه های غیرانتفاعی

پذیرش در دانشگاه های غیر انتفاعی نیز در رشته های زیر صورت می گیرد . رشته هایی مانند شیمی کاربردی ، کاردانی آمار ، کاردانی فنی جوشکاری ، علوم مهندسی ، کاردانی فنی عمران ، مهندسی ساخت و تولید ، کاردانی فنی مکانیک ، کاردانی مخابرات ، علوم مهندسی ، مهندسی شیمی ، مهندسی مکانیک ، مهندسی نقشه برداری ، مهندسی انرژی ، مهندسی مکانیزاسیون ماشین آلات کشاورزی ، علوم و مهندسی آب ، مهندسی شهرسازی ، مهندسی مکانیک ، معماری داخلی ، مهندسی کامپیوتر ،مهندسی ایمنی صنعتی ، مهندسی برق ، مهندسی پزشکی ،  مهندسی معماری .

مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره ثبت نام بدون کنکور ریاضی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/1/22

دوشنبه

1400/1/23

سه شنبه

1400/1/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید