مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی
به اشتراک بگذارید

جزئیات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی ” در سال های گذشته با توجه به افزایش صندلی های خالی و ظرفیت مازاد بعضی از کد رشته های موجود در دفترچه انتخاب رشته دانشگاه های دولتی ، برخی از دانشگاه های دولتی در دوره های روزانه ، شبانه ( نوبت دوم ) و پردیس های خودگردان ، در مقاطع مختلف تحصیلی اقدام به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می کنند . ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی بر اساس سوابق تحصیلی دانش آموزان و معدل آن ها می باشد .

یکی از نکته های مهم این باشد که دانش آموزان می بایست برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی بصورت کامل از لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه دولتی مطلع گردند . این لیست به طور مجزا از دفترچه انتخاب رشته دانشگاه های دولتی می باشد .

در ادامه به توضیحات کاملتری پیرامون ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می پردازیم .


بیشتر بخوانید : زمان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری


داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی بدانند 

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی ” که در آزمون سراسری حاضر نبوده و علاقه مند به ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می باشند ، برای ثبت نام می بایست ابتدا با پرداخت هزینه مربوط به هر گروه آموزشی ، برای ثبت نام و نام نویسی  اقدام کنند . داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می بایست بعد از تکمیل دفترچه ثبت نام ، بر اساس علایق و اولویت های شخصی فرم انتخاب رشته را تکمیل کرده و ارسال کنند .

داوطلبان و علاقه مندان به پذیرش بدون کنکور در دانشگاه های دولتی می بایست به این نکته توجه کنند که آن ها فقط مجاز به انتخاب یک گروه آموزشی اصلی و دو گروه آموزشی فرعی می باشند  .

داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می توانند برای اطلاع کامل از جزئیات و قوانین پذیرش بدون کنکور دانشگاه دولتی با مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایند . و از آخرین اخبار و جزئیات مطلع گردند .


بیشتر بخوانید : دفترچه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه سراسری


 

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,جزئیات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی 

آشنایی با شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی 

شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی ” برای داوطلبان ثبت نام در دانشگاه های دولتی آشنایی با شرایط پذیرش دانشگاه دولتی بسیار حائز اهمیت می باشد و می بایست از این قوانین و مقررات به صورت کامل مطلع گردند .

این شرایط را می توان به دو دسته شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم بندی کرد .

از مهم ترین شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی می توان به موارد زیر اشاره کرد . ( شرایط عمومی )

 •  اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی ایران
 • نداشتن دشمنی با نظام جمهوری اسلامی ایران
 •  تبعیت از قوانین موجود در جمهوری اسلامی
 • رعایت تمامی مقررات و ضوابط دانشگاه
 • نداشتن فساد اخلاقی

در ادامه به شرایط اختصاصی برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های دولتی می پردازیم :

 • شخص می بایست دارای مدرک دیپلم نظام قدیم ( چهار ساله ) ، دیپلم و پیش دانشگاهی ، دیپلم سال دوازدهم ( نظام جدید ) و یا کاردانی ( فوق دیپلم ) باشد .
 • دانشجویان که در دوره روزانه در دانشگاه های سراسر کشور مشغول به تحصیل می باشند : ضروری است تا زمان معین انصراف خود را به دانشگاه محل تحصیل تحویل دهند .
 • با توجه به این که پذیرش داوطلبان براسـاس سـوابق تحصیلی و معدل سال دیپلم آن ها می باشد ، در صورتی که نوع دیپلم داوطلب با گروه آزمایشی که متقاضی آن می شود متفاوت باشد ، درصد اعمـال معدل متفاوت خواهد بود .

  بیشتر بخوانید : مشاوره برای بدون کنکور غیر انتفاعی ۹۸


 

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,جزئیات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی 

ضرورت مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی ” به علت این که لیست رشته های بدون کنکور دانشگاهی در طول زمان با تغییرات زیادی همراه است ، به همین علت به داوطلبان بدون کنکور دانشگاه دولتی توصیه اکید می گردد که :
برای ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه های دولتی حتما با یک مشاور تحصیلی آشنا و مطلع به اخبار روز در زمینه پذیرش در دانشگاه ها مشورت کرده و به مطالب نوشته شده در فضای مجازی اکتفا نکنند .

اخیرا امکان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه دولتی برای تعداد زیادی از دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی کشور فراهم گردیده است که برای اطلاع کامل از شرایط و لیست کامل از رشته های بدون کنکور دانشگاهی می توانید با مشاوران ما در مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید : لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی


اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی 

با توجه به تغییراتی که همواره برای پذیرش در دانشگاه های دولتی و آزاد اعم از پذیرش بدون کنکور یا از طریق آزمون سراسری در قوانین آن ها صورت می گیرد مطلع بودن از اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی برای داوطلبین ضروری به نظر می رسد . این اخبار می تواند پیرامون شرایط پذیرش دانشجویان جدید و قوانین در طول شرایط تحصیل برای گروه های مختلف آموزشی باشد .
جهت اطلاع از آخرین اخبار برای ثبت نام در دانشگاه های دولتی می توانید با مشاورین مجرب ما در این زمینه در مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس حاصل نمایید.


بیشتر بخوانید : شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

هر روزه تعداد زیادی از داوطلبان جهت ثبت نام در دانشگاه های دولتی با مرکز مشاوره آویژه دانش حاصل می نمایند و سوالات و مشکلاتی از قبیل مسائل زیر را مطرح می نمایند :

 • انتخاب رشته در دانشگاه های دولتی
 • شرایط ثبت نام بدون کنکور در دانشگاه چیست ؟
 • پذیرش در دانشگاه دولتی چگونه است ؟
 • شرایط و قوانین پذیرش در دانشگاه دولتی چگونه است ؟
 • تفاوت در نحوه ثبت نام بدون آزمون یا از طریق آزمون سراسری
 • زمان ثبت نام در دانشگاه های دولتی
 • تفاوت سطح علمی دانشگاه ها
 • میزان اعتبار دانشگاه ها
 • ثبت نام در مقاطع مختلف تحصیلی
 • رتبه بندی دانشگاه ها
 • مشاوره تخصصی کنکور و …

جهت پاسخ به سوالاتی از این قبیل می توانید با مشاوران ما در ارتباط باشید .

مشاوران ما به شما کمک خواهند کرد در کمترین زمان ممکن پاسخ تمامی مشکلات و سوالات خود را پیدا کنید .


بیشتر بخوانید: هر آنچه باید درباره دانشگاه غیرانتفاعی بدانیدبرای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,جزئیات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,داوطلبان ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,شرایط ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,مشاوره ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی,اخبار ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی 


 

مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور دانشگاه دولتی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068