خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دانشگاه آزاد اسلامی :‌ مصاحبه آزمون دکتری استانی برگزار می شود

دانشگاه آزاد اسلامی :‌ مصاحبه آزمون دکتری استانی برگزار می شود

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:36 ب.ظ
1
114
مصاحبه دکتری دانشگاه آزاد
دانشگاه آزاد اسلامی :‌ مصاحبه آزمون دکتری استانی برگزار می شود
میانگین 5 رای از تعداد 1
به نقل از واحد خبر دانشگاه آزاد اسلامی ٬ دویست و دوازدهمین جلسه هیئت رئیسه دانشگاه آزاد اسلامی صبح امروز به ریاست دکتر علی محمد نوریان و با حضور اعضا در سازمان مرکزی برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نوریان در ابتدای این جلسه با اشاره به اهمیت فضائل و مواهب ماه مبارک رمضان گفت: این ماه فرصتی برای کنترل بر نفس است، اگر کسی بخواهد از لحاظ معنوى رشد و پرورش یابد و به طهارت روح و کمال مطلوب برسد، باید هواى نفس خود را مهار کند .

دکتر نوریان در ادامه به خانواده بزرگ دانشگاه آزاد اسلامی توصیه کرد از فضیلت های این ماه بهره برده و در تزکیه نفس و در تقویت ابعاد معنوی و انسانی وجود خود بکوشند.

دکتر نوریان با بیان اینکه توسعه کیفی باید در دستورکار دانشگاه آزاد اسلامی قرار گیرد، تاکید کرد: خوشبختانه دانشگاه آزاد اسلامی به لحاظ کمی به رشد قابل توجهی رسیده است به طوری که امروز به عنوان بزرگترین دانشگاه حضوری جهان مطرح است و نیازمند توسعه کیفی و همه جانبه است.

‌سرپرست دانشگاه آزاد اسلامی خطاب به اعضای هیئت رئیسه گفت: مسئولان دانشگاه برنامه های خود را باید برمبنای توسعه کیفی تدوین و چهار شاخص منطقی بودن، عقلانیت، آینده‌نگری و قانون‌مداری را در برنامهها لحاظ کنند.

در ادامه این جلسه پس از ارائه گزارش معاون آموزش و تحصیلات تکمیلی دانشگاه آزاد اسلامی درخصوص آزمون EPT و نحوه برگزاری آن مقرر شد موضوع در کمیسیون شماره یک مطرح و کارشناسی شده و جهت تصمیم‌گیری نهایی در جلسه بعدی هیات رئیسه مطرح گردد.

همچنین براساس سیاست های دانشگاه مبنی بر تفویض اختیار و تمرکز زدایی، مقرر شد مصاحبه های آزمون دکتری سال 96 به صورت استانی برگزار شود که جزئیات آن بعد از تعطیلات تابستانی دانشگاه آزاد اسلامی، متعاقباً اعلام خواهد شد.

در ادامه دویست و دوازدهمین جلسه هیئت رئیسه دانشگاه، با توجه به اهمیت و ضرورت پاسخگویی به ارباب رجوع، دانشجویان، اساتید و همکاران و جهت جلوگیری از ایجاد خلل در برنامه های اداری مدیران، تصمیم گیری شد از این پس تمامی جلسات مدیران و شوراهای این دانشگاه بعد از ساعت 14 برگزار شود.

منبع خبر : دانشگاه آزاد اسلامی

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…