خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد

نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد

بروزرسانی شده ژانویه 2, 2018 11:54 ق.ظ
0
1,407
نتایج آزمون نظام مهندسی
نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد
میانگین 5 رای از تعداد 3

آزمون نظام مهندسی در روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ 20 و 21 مهرماه سال جاری برگزار شد، هم اکنون نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شده است. در ادامه با آویژه دانش همراه باشید و کارنامه خود را مشاهده فرمایید .

نتایج آزمون نظام مهندسی

وزارت راه و شهرسازي تلاش های بسیاری انجام داده است تا آزمون های خود را با شركت خدمات آموزش سازمان سنجش و دانشگاه هاي معتبر كشور و با استانداردهاي مورد نياز برگزار کند.

بر اساس اطاعیه سازمان نظام مهندسي کشور، اعلام نتایج آزمون ‌های نظام‌ مهندسی به‌ طور معمول با گذشت دو ماه کاری از تاریخ آزمون انجام خواهد شد. به این جهت، می توان انتظار داشت که نتایج آزمون نظام مهندسی، تا پایان هفته اول دی ماه سال (هفته جاری) اعلام شود. اما متاسفانه با توجه به تاخیر در اعلام نتایج آزمون، به گفته مسئولان برگزاری آزمون، ممکن است که نتایج آزمون نظام مهندسی تا 15 دی ماه به تاخیر بیفتد.

نتایج آزمون نظام مهندسی اعلام شد 

نتایج نظام مهندسی

 

آزمون نظام مهندسی چیست؟

نظام مهندسی مجموعه ای از آئین نامه ها، قانون، مقررات، استانداردها و تشکل های‌ مهندسی‌، حرفه‌ای و صنفی است. شایان ذکر است که آزمون نظام مهندسی در 7 رشته اصلی مرتبط با ساختمان و شهرسازی برگزار می شود. رشته های مرتبط با ساختمان و شهرسازی آزمون نظام مهندسی عبارتند از:

  • عمران (محاسبات، نظارت و اجرا)
  • معماری (طراحی، نظارت و اجرا)
  • تاسیسات مکانیکی (طراحی و نظارت)
  • تاسیسات برقی (طراحی و نظارت)
  • نقشه‌برداری
  • شهرسازی
  • ترافیک

 

شرایط و نحوه ثبت نام در آزمون نظام مهندسی چگونه است؟

براساس اطلاعیه سازمان نظام مهندسي کشور، تمامی فارغ التحصیلان مقاطع کاردانی،کاشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری امکان شرکت در آزمون نظام مهندسی را خواهند داشت. همچین باید ذکر کنیم که برای شرکت در آزمون نظام مهندسی باید از زمان دریافت مدرک داوطلبان زمان خاصی گذاشته باشد و داوطلبان نمی توانند بدون وقفه در رشته های نظام مهندسی ادامه تحصیل دهند. در این مورد می توانید، از مشاوران ما در آویژه راهنمایی بخواهید.

گفتنی است که آزمون ورود به حرفه مهندسان توسط وزارت راه و شهرسازی در رشته های عمران (نظارت، اجرا،محاسبات)- معماری (نظارت،اجرا، طراحی)- تاسیسات مکانیکی- تاسیسات برقی- شهرسازی- نقشه برداری- ترافیک و با نظارت سازمان سنجش برگزار می شود.


مطلب پیشنهادی:
سوالات متداول آزمون نظام مهندسی


مشاوره آزمون نظام مهندسی

اگر ابهاماتی در خصوص پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی دارید و یا در خصوص آزمون نظام مهندسی ، اعلام نتایج آزمون نظام مهندسی و حدنصاب نمره قبولی یا هر سوالی در خصوص این آزمون دارید ٬ می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…