نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ – مدارک ثبت نام

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور

اگر در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ شرکت نموده اید ٬ می توانید نتایج تکمیل ظرفیت کنکور را در ادامه مشاهده نمایید ٬ ضمنا در صورت قبولی می توانید از مدارک و شرایط ثبت نام همچنین تاریخ مراجعه به دانشگاه نیز آگاه شوید .

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری

اگر از شرکت کنندگان در تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می باشید ٬ جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری می توانید روی تصویر زیر کلیک نمایید

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ – مدارک ثبت نام با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط ثبت نام قبول شدگان تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ 

بدین‌وسیله از داوطلبانی که اسامی آنها به عنوان پذیرفته شدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۶ در سایت این سازمان اعلام شده است، دعوت می‌نماید که با همراه داشتن مدارک به شرح ذیل برای ثبت‌نام در یکی از روزهای یکشنبه ۸/۱۱/۹۶ و یا دوشنبه مورخ ۹/۱۱/۹۶ به موسسه محل قبولی خود مراجعه نمایند، بدیهی است عدم مراجعه به موقع پذیرفته‌شدگان برای ثبت‌نام به منزله انصراف قطعی از تحصیل آنها تلقی خواهد شد.

تذکر مهم: کلیه پذیرفته‌شدگان لازم است قبل از مراجعه حضوری به دانشگاه و یا موسسه محل قبولی خود برای اطلاع از برنامه زمانی، مکان، مدارک مورد نیاز و نحوه مراجعه خود جهت ثبت‌نام، به پایگاه اطلاع‌رسانی موسسه محل قبولی ذیربط مراجعه نمایند. در صورتی که زمان خاصی از سوی دانشگاهها و موسسات برای ثبت‌نام اعلام نشده باشد داوطلبان می‌بایست در یکی از روزهای فوق برای ثبت‌نام مراجعه نمایند.

 

الف- مدارکی که پذیرفته‌شدگان لازم است به هنگام ثبت‌نام ارائه نمایند:

 • ۱- کلیه پذیرفته‌شدگان باید دارای یکی از مدارک پایان دوره کاردانی (فوق دیپلم) و یا گواهینامه دوره پیش‌دانشگاهی یا دیپلم چهارساله نظام قدیم آموزش متوسطه (دارای بخش و شهر محل اخذ مدرک) بوده باشند و یا حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ نسبت به اخذ آن اقدام نموده باشند.
 • ۲- اصل مدرک و یا گواهی تحصیلی پایان دوره متوسطه و دو سال ما قبل آن برای کلیه پذیرفته‌شدگان اعم از نظام جدید و یا نظام قدیم آموزش متوسطه با مهر و امضاء مدیر دبیرستان یا هنرستان به انضمام تصویر آن که بخش و شهر محل اخذ مدرک تحصیلی در آن مشخص باشد.
 •  ۳- اصل و یا گواهی مدرک پایان دوره کاردانی پیوسته آموزشکدههای فنی و حرفهای برای پذیرفتهشدگان دارای مدرک مذکور با قید تاریخ اخذ مدرک کاردانی (حداکثر تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱) به انضمام تصویر آن، همچنین اصل و یا گواهی دیپلم متوسطه، سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم با مهر و امضاء مدیر دبیرستان و یا هنرستان که بخش و شهر محل اخذ دیپلم و سال ما قبل دیپلم و دو سال ماقبل دیپلم در آن مشخص شده باشد، به انضمام یک برگ تصویر آن.
 • ۴- اصل شناسنامه و کارت ملی و دو سری کپی از آنان.
 • ۵- شش قطعه عکس ۴×۳ تمام رخ تهیه شده در سال جاری (پذیرفته شدگان مرد که برای آنان معافیت تحصیلی درخواست می‌گردد لازم است دوازده قطعه عکس همراه داشته باشند).
 • ۶- مدرکی که وضعیت نظام وظیفه آنها را با توجه شرایط مربوط به مقررات وظیفه عمومی مندرج در دفترچه راهنمای شماره یک آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ مشخص کند (برای برادران).
 • ۷- اصل حکم مرخصی سالانه یا موافقت کتبی و بدون قید و شرط سازمان متبوع برای کارمندان.
 • ۸- با توجه به بخشنامه ۲۲۱۴۴۶/۴۶۰ مورخ ۹۱/۱۰/۱۸ ریاست‌ محترم‌ مرکز سنجش آموزش ‌و پرورش کلیه پذیرفته‌شدگان می‌بایست به همراه تصویرگواهی پیش‌دانشگاهی خود به دفاتر پیشخوان دولت مراجعه و درخواست تاییدیه‌ی تحصیلی (ارزش تحصیلی) از اداره آموزش ‌و پرورش محل تحصیل خود را نمایند و رسید مربوط را در زمان ثبت‌نام به دانشگاه ارائه دهند. کلیه پذیرفته‌شدگان حتماً عنوان رشته قبولی و عنوان و آدرس دانشگاه محل قبولی خود را در زمان تکمیل فرم در دفاتر پیشخوان اعلام نمایند.

 

ب- تذکرات مهم در رابطه اعلام اسامی پذیرفته‌شدگان نهایی:

 • ۱- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شدگان نهایی هر یک از رشتههای تحصیلی در مرحله تکمیل ظرفیت آزمون‌ سراسری‌ سال ۱۳۹۶ اعلام گردیده است، چنانچه جزء پذیرفته‌شدگان مرحله شهریور ماه رشته متمرکز آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ نیز باشند، برابر ضوابط اعلام شده قبولی آنان در مرحله شهریورماه رشته متمرکز لغو شده و منحصراً می‌بایست در رشته پذیرفته‌شده مرحله تکمیل ظرفیت (قبولی جدید) ثبت‌نام و ادامه تحصیل دهند و با آنان همانند دانشجوی انتقالی رفتار خواهد شد.
 • ۲- برای پذیرفته‌شدگان مرحله تکمیل ظرفیت در دورههای روزانه یک نوبت از حداکثر دو نوبت قبولی منظور خواهد شد.
 • ۳- داوطلبانی که اسامی آنان به عنوان پذیرفته‌شده نهایی دورههای روزانه درج گردیده، خواه در مؤسسه آموزش عالی ذیربط ثبت‌نام نمایند و یا ننمایند، در صورت شرکت در آزمون سراسری سال ۱۳۹۷، منحصراً مجاز به پذیرش در رشته‌های غیر روزانه خواهند بود.
 • ۴- به اطلاع آن دسته از داوطلبانی که در زمان اعلام نتایج نهایی علاوه برکدرشته محل قبولی برای آنان یکی از کدهای ۱۱ (دانشگاه فرهنگیان) و یا ۲۱ (رشته‌های تحصیلی دانشگاه شهید مطهری) اعلام گردیده است، می‌بایست به منظور اطلاع از برنامه‌زمانی انجام مراحل مصاحبه و گزینش به سایت موسسه معرفی‌شده مراجعه نمایند.

ج- رشته نیمه متمرکزکاردانی بهداشت محیط (کد۲۸۲۱۳) دانشگاه علوم پزشکی کرمان- محل تحصیل دانشکده پرستاری زرند (پذیرش صرفا براساس سوابق تحصیلی) :کلیه معرفی شدگان چندبرابر ظرفیت رشته نیمه متمرکز مورد نظر می بایست  برای اطلاع از تاریخ ، زمان و مکان مصاحبه  به سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمان مراجعه نمایند.

 

مشاوره نتایج تکمیل ظرفیت کنکور

داوطلبان گرامی می‌توانند سوالات خود را در خصوص نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری ۹۶ و یا ثبت نام کنکور سراسری سال ۹۷ با مرکز مشاوره آویژه دانش تماس حاصل فرمایید . شما عزیزان همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

 منبع خبر : sanjesh

نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ – مدارک ثبت نام

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه نتایج تکمیل ظرفیت کنکور سراسری سال ۹۶ – مدارک ثبت نام

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/5/14

جمعه

1400/5/15

شنبه

1400/5/16

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید