خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی نتایج آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی سال 1396

نتایج آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی سال 1396

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:11 ب.ظ
0
93
نتایج آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی سال 1396

نتایج دکتری وزارت بهداشت اعلام شد!  داوطلبان گرامی می توانند جهت مشاهده نتایج و همچنین شرایط ثبت نام پذیرفته شدگان در ادامه با ما همراه باشید .

بعد از به تعویق افتادن نتایج نهایی آزمون دکتری تخصصی علوم پزشکی یا همان دکتری وزارت بهداشت ، بالاخره امروز نتایج این آزمون اعلام شد ، کلیه داوطلبان و شرکت کنندگان در این آزمون می توانید از طریق کد ملی و شماره موبایل خود نسبت به مشاهده نتایج اقدام فرمایند .

برای مشاهده آزمون دکتری وزارت بهداشت روی تصویر زیر کلیک فرمایید 

نتایج دکتری پزشکی

 

همچنین پذیرفته شدگان آزمون دکتری وزارت بهداشت می توانند از روز دوشنبه 27 شهریور نسبت به ثبت نام اقدام نمایند. ثبت نام دانشجویان از دوشنبه 27 شهریور لغایت چهارشنبه 29 شهریور ماه ادامه دارد. پذیرفته شدگان می توانند در تاریخ های اعلام شده با همراه داشتن مدارک مورد نیاز به اداره آموزش دانشگاه محل قبولی یا سایت دانشگاه مربوط مراجعه نمایند.

لازم به توضیح است کسانی که به هر دلیل ثبت نام نکنند و یا پس از ثبت نام در دانشگاه انصراف دهند به مدت یکسال از شرکت در امتحان دوره دکتری تخصصی محروم خواهند شد. این محرومیت شامل پذیرفته شدگان با پرداخت شهریه (بین الملل سابق و آزاد اسلامی) نمی شود.

در صورتی که پذیرفته نشده اید ، می توانید دکتری بدون کنکور در دانشگاه تهران ثبت نام کنید ؛ همچنین در صورتی که در آزمون دکتری بدون کنکور دانشگاه آزاد شرکت کرده باشید می توانید نتایج آن را مشاهده و یا کارنامه دکتری دانشگاه آزاد و سراسری را اینجا دنبال فرمایید .

ضمن آرزوی قبولی برای تمام بازدیدکنندگان و مشترکان کانون مشاوران آویژه دانش ، در صورت بروز اختلال یا عدم دریافت و مشاهده نتایج دکتری وزارت بهداشت ، نحوه ثبت نام و مصاحبه دکتری ، مشاوره و برنامه ریزی تحصیلی در تمام مقاطع و … از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید با شماره 9099072068  تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی

ثبت نام کارشناسی بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی اگر قصد دارید در مقطع کارشناسی بدون کنکور…