خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی

ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی

بروزرسانی شده دسامبر 24, 2017 12:01 ب.ظ
0
56
نقل و انتقالات دانشجویان دانشگاه آزاد
ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر مایلید از جزییات نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر دانشگاه آزاد اسلامی اطلاع حاصل کنید . تا اوایل بهمن ماه فرصت دارید .

ثبت نام نقل و انتقالات دانشجویان شاهد و ایثارگر

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی گفت: ثبت نام نقل و انتقال و میهمانی از 25 آذرماه آغاز شده و تا اوایل بهمن ماه ادامه دارد.

دکتر حسین نصیرزاده با اشاره به جزئیات ثبت نام نقل و انتقال دانشجویان شاهد و ایثارگر این دانشگاه، با بیان اینکه براساس آیین نامه‌های دانشگاه آزاد اسلامی، دانشجویان تمامی مقاطع از کارشناسی تا دکتری حرفه ای می‌توانند درخواست خود را در سامانه نقل و انتقال و میهمانی ثبت کنند، گفت: امسال نیز اداره کل شاهد و ایثارگران با آمادگی کامل برای نیمسال دوم سال تحصیلی نسبت به ثبت نام جامعه هدف خود اقدامات لازم را انجام داده است.

دکتر نصیرزاده خاطرنشان کرد: جامعه هدف اداره کل امور شاهد و ایثارگران در سال جاری علاوه بر جانبازان بالای 25درصد و فرزندان شاهد، شامل رزمندگان، جانبازان زیر 25درصد، فرزندان و همسران آنها و خواهران و برادران شهید نیز می شود که در گذشته این افراد جزو جامعه هدف نبودند.

مدیرکل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی با بیان اینکه جامعه هدف برای ثبت نام باید به سامانه منادا مراجعه کنند، گفت: دانشجویان در صورت مواجهه با هر مشکلی می توانند به سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی مراجعه کرده و به صورت مستقیم با معاون آموزشی و کارشناسان اداره کل امور شاهد و ایثارگران در ارتباط بوده و مشکل خود را حل کنند.

وی افزود: از مزیت های ثبت درخواست های میهمانی و نقل و انتقال و پیگیری در این سیستم، عدم الزام مراجعه حضوری دانشجویان به سازمان مرکزی است. سایت اداره کل امور شاهد و ایثارگران به صورت روزانه رصد می شود تا اگر مشکلی در ثبت نام دانشجویان وجود داشته باشد، رفع شود.

به گزارش روابط عمومی دانشگاه آزاد اسلامی، دکتر نصیرزاده با بیان اینکه یکی دیگر از خدمات اداره کل امور شاهد و ایثارگران دانشگاه آزاد اسلامی، مشاوره تحصیلی به دانشجویان است، گفت: کارشناسان این اداره کل با ارائه مشاوره تحصیلی به دانشجویان، سعی در پیشرفت و آرامش خاطر آنها دارند.

ضمنا برای دریافت کسری خدمت ایثارگران اینجا کلیک کنید

 

مشاوره و ثبت نام تلفنی

اگر از دانشجویان شاهد و ایثارگر می باشید و مایل ثبت نام در سامانه نقل و انتقالات هستید ، همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

منبع خبر : isna
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…