زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402

زمان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی چه هنگام است؟

ثبت نام در رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی زمان مشخصی دارد. آن دسته از داوطلبان که می خواهند بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل دهند و موقعیت تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی برای آنها فراهم شده است، با ثبت نام به موقع می توانند در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند.

یکی از دانشگاه های معتبر که در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته بدون آزمون به پذیرش دانشجو اقدام می کند، دانشگاه علمی کاربردی است.

دانشگاه علمی کاربردی با شرایط و قوانینی که برای ثبت نام داوطلبان در نظر گرفته، در دو نیمسال مهر و بهمن اقدام به پذیرش دانشجو می کند.

داوطلبان می توانند با توجه به سوابق تحصیلی خود در این دانشگاه مشغول به تحصیل شوند و در زمان تعیین شده ثبت نام خود در دانشگاه علمی کاربردی را انجام دهند.

افرادی که تمایل دارند در دانشگاه علمی کاربردی مشغول به تحصیل شوند، باید پس از دانلود دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی، با اطلاع از قوانین و ضوابط ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی، رشته های مورد نظر خود را انتخاب و در زمان تعیین شده روند ثبت نام را تکمیل و به پایان برسانند.

اطلاع از زمان ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به داوطلبان کمک می کند تا با اقدام به موقع، از ثبت نام عقب نمانده و فرصت تحصیل در این مرکز آموزشی را از دست ندهند.

از آنجایی که زمان ثبت نام رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی برای داوطلبان حائز اهمیت است، مشاوران مرکز مشاوره آویژه تلاش می کنند تا در این مقاله اطلاعات کاملی از تاریخ دقیق ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی در اختیار متقاضیان قرار دهند.

با مطالعه این مقاله با ما در به دست آوردن اطلاعاتی از زمان و نحوه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی همراه شوید.

متقاضیان دانشگاه علمی کاربردی چه زمانی باید برای ثبت نام اقدام کنند؟

دانشگاه علمی کاربردی با برگزاری دوره های نظری و عملی، دانش و مهارت دانشجویان را در بخش های مختلف، افزایش می دهد. دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال های مهر و بهمن ماه در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در زمان تعیین شده شروع به ثبت نام می کند.

داوطلبانی که علاقمند به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند، با مطالعه دفترچه انتخاب رشته هر کدام از دوره ها، در زمان اعلام شده از سوی سازمان سنجش می توانند ثبت نام خود را تکمیل نموده و ثبت نمایند.

تاریخ ثبت نام در هر یک از نیمسال ها با انتشار دفترچه انتخاب رشته آغاز می شود. داوطلبان برای ثبت رشته های بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی، می بایست با توجه به ورودی خود، از زمان ثبت نام هر کدام از نیمسال ها مطلع گردند.

با توجه به اینکه زمان مشخصی برای ثبت نام در هر کدام از نیمسال های ورودی دانشگاه علمی کاربردی تعیین شده است، داوطلبان لازم است در موعد مقرر اقدام به ثبت نام نمایند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

مهلت ثبت نام ورودی مهر ماه دانشگاه علمی کاربردی 1402

تاریخ ثبت نام برای متقاضیان ورود به دانشگاه علمی کاربردی در پذیرش مهر ماه از 7 شهریور آغاز شده و تا 13 شهریور ماه ادامه دارد. داوطلبان می توانند با دریافت دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دوره کاردانی دانشگاه علمی کاربردی، در این محدوده زمانی، ثبت نام خود را انجام دهند.

چنانچه داوطلبان شرایط پذیرش در دوره های کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی را دارند، از پنجم تا یازدهم شهریور ماه فرصت دارند تا ثبت نام خود را انجام دهند.

داوطلبان می توانند در زمان اعلام شده با مراجعه به سایت سازمان سنجش از قسمت علمی کاربردی، دفترچه انتخاب رشته دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته را دریافت و پس از بررسی های لازم و پرداخت هزینه، انتخاب های خود را ثبت نمایند.

مهلت ثبت نام ورودی بهمن ماه دانشگاه علمی کاربردی 1402

✅ گروهی از داوطلبان که مایل به ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی هستند و نتوانستند در زمان ثبت نام نیمسال اول، در این دانشگاه انتخاب رشته خود را ثبت نمایند، فرصت مجددی برای آنها در ورودی بهمن ماه فراهم شده است.

اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش در رابطه با زمان ثبت نام دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی در نیمسال دوم منتشر نشده است. به همین دلیل در حال حاضر نمی توانیم اطلاع دقیقی از زمان ثبت نام ورودی بهمن ماه به شما ارائه دهیم. به محض اعلام زمان ثبت نام ورودی بهمن ماه علمی کاربردی، در این مقاله به شما اطلاع رسانی خواهیم کرد.

بر اساس زمان ثبت نام انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی در سال های گذشته، متقاضیان ورودی بهمن ماه در اواسط دی ماه شروع به ثبت نام در این دانشگاه می کنند. بنابراین گروهی از داوطلبان که مایل هستند در نیمسال دوم تحصیلی در این دانشگاه نام نویسی کنند، باید در زمان تعیین شده منتظر اطلاعیه ای از سوی سازمان سنجش مبنی بر دریافت دفترچه و ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی باشند.

اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی ورودی مهر ماه

🔴 ثبت نام در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی با فاصله از یکدیگر در زمان های متفاوتی انجام می پذیرد. داوطلبانی که می خواهند در دوره های کاردانی ناپیوسته نیمسال اول شرکت نمایند، باید در بازه زمانی 6 تا 13 شهریور ماه به نام نویسی بپردازند. هنوز اطلاعیه ای از تمدید زمان ثبت نام از این دوره منتشر نشده است.

چنانچه گروهی از داوطلبان، دفترچه انتخاب رشته ورودی مهر ماه دوره کارشناسی را مطالعه کرده و متوجه شده اند که مشمول ضوابط و قوانین شرکت در این دوره هستند، باید در زمان مشخصی ثبت نام خود را انجام دهند.

🔴 طبق اطلاعیه ای که سازمان سنجش با عنوان اطلاعیه تمدید مهلت ثبت نام و اصلاحات مربوط به دفترچه منتشر نموده است، در زمان ثبت نام دوه های کارشناسی ناپیوسته ورودی مهر ماه، تغییراتی ایجاد شده است.

طبق اطلاعیه اولیه توسط سازمان سنجش، تاریخ اولیه نام نویسی در دانشگاه علمی کاربردی دوره کارشناسی ناپیوسته از تاریخ 5 الی 11 شهریور ماه اعلام گردید.

🔴 سازمان سنجش برای گروهی از علاقمندان ادامه تحصیل در دانشگاه علمی کاربردی که نتوانستند در زمان اعلام شده ثبت نام خود را انجام دهند فرصت دوباره ای فراهم نموده است.

با تمدید مهلت مجدد ثبت نام تا تاریخ 15 شهریور ماه، داوطلبان می توانند از این فرصت استفاده نموده و ثبت نام خود را با خیال راحت به سرانجام برسانند.

اطلاع از تمدید مهلت ثبت نام علمی کاربردی ورودی بهمن ماه

✅ داوطلبان برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به دو گروه تقسیم می شوند. عده ای از داوطلبان مایل به ثبت نام در نیمسال اول و گروه دیگر آنها نیمسال دوم، یعنی بهمن ماه را بر می گزینند.

✅زمان ثبت نام و تمدید مهلت آن در نیمسال اول در جای خود به تفصیل بیان شد. داوطلبانی که نیمسال دوم را برای ورود به دانشگاه علمی کاربردی انتخاب نموده اند باید منتظر انتشار اعلامیه های ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی از سوی سازمان سنجش باشند.

با مشخص شدن زمان نام نویسی ورودی بهمن ماه و انتشار دفترچه راهنمای انتخاب رشته، چنانچه زمان ثبت نام تمدید شود در سایت سازمان سنجش اطلاع رسانی خواهد شد.

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی چه مراحلی را باید طی کنیم؟

داوطلبان پس از دریافت و مطالعه دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی، باید با دقت تمام نسبت به انجام مراحل ثبت نام اقدام نمایند.

متقاضیان ورودی هر یک از نیمسال های تحصیلی باید در زمان مشخص با طی نمودن مراحل نام نویسی، ثبت نام خود را به پایان برسانند.

مراحل ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی برای دو گروه متقاضی شرکت در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در ادامه برای شما توضیح داده می شود.

اولین اقدام برای ثبت انتخاب رشته مراجعه به سایت سازمان سنجش و ورود به بخش علمی کاربردی می باشد.

داوطلبان پس از اینکه صفحه دانشگاه علمی کاربردی را مشاهده نمودند، باید دفترچه انتخاب رشته در هر دوره ای را که می خواهند، دانلود نمایند.

با مطالعه دفترچه انتخاب رشته و اولویت بندی انتخاب های خود، لینک ثبت نام را انتخاب نموده و با کلیک بر روی گزینه خرید کارت اعتباری، مراحل پرداخت هزینه را به درستی انجام دهند.

پس از موفقیت در پرداخت هزینه با ورود به بخش ثبت نام کد رهگیری خریداری شده همراه با کد امنیتی را وارد نمایند.

با مشاهده صفحه پایانی انتخاب رشته شما می توانید علاوه بر وارد نمودن اطلاعات شخصی کد رشته محل های خود را نیز به ترتیب علاقمندی ذکر کنید.

انتخاب گزینه تایید و دریافت کد پیگیری 16 رقمی گام پایانی جهت ثبت انتخاب رشته در دانشگاه علمی کاربردی می باشد.

توضیح مختصری در رابطه با دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی

دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته به صورت مجزا در سایت سازمان سنجش قرار گرفته است.

افرادی که واجد شرایط برای پذیرش در دوره کاردانی می باشند، باید نسبت به دانلود دفترچه انتخاب رشته دوره کاردانی ناپیوسته اقدام نمایند.

چنانچه گروهی از داوطلبان شرایط پذیرفته شدن در دوره کارشناسی ناپیوسته دانشگاه علمی کاربردی را دارند، می توانند با مراجعه به سایت سازمان سنجش دفترچه راهنمای انتخاب رشته کارشناسی علمی کاربردی را دریافت نمایند.

برای دسترسی راحت تر به جزییات دفترچه انتخاب رشته دانشگاه علمی کاربردی در دوره های کاردانی و کارشناسی ناپیوسته می توانید بر روی لینک های قرار داده شده در جدول زیر کلیک نمایید و در کمترین زمان ممکن اطلاعات مفیدی را بدست بیاورید.

 

دفترچه انتخاب رشتهلینک دانلود دفترچه انتخاب رشته
دفترچه انتخاب رشته کاردانیلینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کاردانی
دفترچه انتخاب رشته کارشناسیلینک دانلود دفترچه انتخاب رشته کارشناسی

 

برای ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی به چه مدارکی نیاز داریم؟

داوطلبانی که قصد دارند در دوره های کاردانی و کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی ادامه تحصیل دهند، باید در زمان تعیین شده و با ارائه مدارک لازم اطلاعات خود را در سامانه انتخاب رشته به ثبت برسانند.

ثبت نام اولیه داوطلبان در دانشگاه سراسری به صورت مجازی بوده و در صورت پذیرفته شدن داوطلبان باحضور در دانشگاه پذیرفته شده، مدراک خود را تحویل دهند.

برای ثبت نام اینترنتی دانشگاه علمی کاربردی نیاز است که شما اطلاعاتی از قبیل شخصی، تحصیلی و هویتی و … را در فرم انتخاب رشته وارد نمایید.

اگر به دنبال کسب اطلاعات کامل و جامع در مورد مدارک لازم برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی هستید، مقاله مدارک لازم برای ثبت نام بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی مراجعه نمایید.

اطلاع از زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

سخنی از مشاوران آویژه

⭐ دانشگاه علمی کاربردی یکی از مراکز آموزشی معتبر است که مزایایی از جمله شهریه مقرون به صرفه، تنوع در رشته های تحصیلی، ارائه مدرک مورد تایید از وزارت علوم و … را دارد.

⭐ گروهی از داوطلبان با در نظر گرفتن این مزایا و همینطور شرایط تحصیلی، مایل هستند تا بدون کنکور در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنند.

⭐ برای انجام به موقع ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی متقاضیان باید از زمان دقیق آن مطلع شده و به نام نویسی اقدام نمایند.

⭐ داوطلبان می توانند با مطالعه این مقاله علاوه بر زمان ثبت نام، از نحوه ثبت نام، توضیحاتی در مورد دفترچه و مدارک مورد نیاز اطلاعات کاملی را بدست بیاورند.
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

دوشنبه

1403/1/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید