زمان ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

آزمون وکالت دادگستری

آزمون وکالت دادگستری

در صورتی که مایلید در آزمون وکالت دادگستری ۹۸ ثبت نام کنید و یا نیاز به مشاوره دارید از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵تماس حاصل فرمایید.

آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه، به منظور جذب و تأمین وکلای مورد نیاز در نقاط مختلف کشور ، شرایط و ضوابط ثبت نام و شرکت در آزمون متقاضیان وکالت سال ۱۳۹۷ را به شرح ذیل اعلام می نماید و به متقاضیان محترم اکیداً توصیه می گردد قبل از هر گونه اقدام به ثبت نام برای آزمون، کلیه مطالب این اطلاعیه را با دقت مطالعه و در صورتی که واجد همه شرایط می باشند، با قبول مفاد این اطلاعیه نسبت به ثبت نام اقدام نمایند


جهت اطلاع از شرایط، منابع و ظرفیت های آزمون وکالت سال ۹۸ با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید


 

الف: شرایط متقاضیان آزمون وکالت :

برای شرکت کنندگان در آزمون وکلای دادگستری سال ۹۷ شرایطی از جمله تابعیت جمهوری اسلامی ایران، عدم سو پیشینه قضایی و دارا بودن حداقل مدرک تحصیلی کارشناسی در رشته های حقوق، فقه و مبانی حقوق و یا معادل آنها از دروس حوزوی یا دانشگاهی الزامی می باشد.

برای داوطلبان آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷، شرط سنی و نظام وظیفه نیز دارای اهمیت بوده و باید برای ثبت نام در این آزمون از شرایط آن مطلع باشید.

شما می توانید جهت آگاهی از کلیه ی شرایط آزمون وکالت دادگستری و ثبت نام تلفنی در این آزمون از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ از سراسر ایران تماس حاصل فرمایید.

تبصره : داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می شود که دارای شرایط ذیل باشند :

 • الف) افرادی که مقطع تحصیلی دوره متوسطه را در حوزه قضائی مورد تقاضا گذرانده باشد.(باارائه گواهی مدرک دیپلم)
 • ب) افرادی که در پنج سال اخیر در حوزه قضائی مورد تقاضا سکونت داشته باشند. (با ارائه مدارک سکونت)
 • ج) در اولویت بعدی در صورتی که ظرفیت حوزه قضایی توسط مشمولین بند الف و ب تکمیل نشود از افرادی که در پنج سال اخیر در استان حوزه قضایی مورد تقاضا سکونت داشته باشند، پذیرش انجام خواهد شد. (با ارائه مدارک سکونت)Related image

ب: نحوه ثبت نام آزمون وکالت دادگستری سال ۹۸ :

متقاضیان ثبت نام در آزمون وکالت دادگستری سال ۹۸ می بایست از تاریخ یکشنبه ۰۸ مهر ماه الی سه شنبه ۱۷ مهر ماه نسبت به ثبت نام خود اقدام نمایند.

هزینه ثبت نام در آزمون وکالت دادگستری برای سال ۹۷، ۹۰ هزار تومان می باشد و داوطلبان با پرداخت این مبلغ و تهیه کارت اعتباری مجوز حضور در جلسه آزمون را پیدا خواهند کرد.

برای مشاوره در زمینه آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵

 

ج) اطلاعات تکمیلی در مورد آزمون وکالت دادگستری سال ۱۳۹۷

در نظر داشته باشید ظرفیت پذیرش در این آزمون ۳۰۸۰ نفر می باشد و تاریخ برگزاری آزمون وکالت دادگستری امسال در روز جمعه نهم آذر ماه سال ۹۷ می باشد.

د) منابع و مواد آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

برای آزمون وکالت دادگستری سال ۹۸ دروس حقوق مدنی، آیین دادرسی مدنی، حقوق تجارت، اصول استنباط حقوق اسلامی، حقوق جزای عمومی و اختصاصی و آیین دادرسی کیفری هستند که هر یک دارای ضرایب متعدد می باشند.

ه) مشاوره آزمون وکالت دادگستری ۹۷

مرکز مشاوره آویژه دانش با بهره گیری از مشاوران مجرب حوزه آزمون وکلای دادگستری و با سابقه ی فعالیت چندین ساله در حوزه آزمون وکالت آماده پاسخگویی و راهنمایی به داوطلبان و متقاضیان شرکت در آزمون وکالت ۹۸ است.

برای داوطلبان آزمون وکالت دادگستری آگاهی از همه ی شرایط ثبت نام، منابع، مواد آزمون، ظرفیت ها و در نهایت ثبت نام حرفه ای از مواردی است که اهمیت بسیار بالایی برای آنان دارد.

شما می توانید جهت بهره مندی از راهنمایی مشاوران مرکز مشاوره وکالت آویژه دانش در کلیه ی ایام هفته از ساعت هشت صبح الی دوازده شب از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید.


در صورت نیاز به مشاوره در خصوص آزمون وکالت ۹۷ هم اکنون می توانید با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

https://avije.org/wp-content/themes/avijeh/avijenew.jpg

برای مشاوره در زمینه آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید:

تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵

 

زمان ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه زمان ثبت نام و برگزاری آزمون وکالت دادگستری سال ۹۷

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 78 نظر:
 1. سلام . پدره من ایثارگر هستند . سنشان بیشتر از پنجاه سال است . ایا میتونه در ازمون وکالت شرکت کنه ؟ شرایط سنی برای ایثارگران وجود داره؟

  1. سلام وقت شما بخیر

   برای ایثارگران سهمیه های بسیار مناسبی در آزمون وکالت ۹۷ در نظر گرفته شده است و البته شرایط سنی ویژه ای نیز دارد که شما می توانید از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن کد یا صفر با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید تا کارشناسان شرایط سنی و مزایای سهمیه های ایثارگران را به اطلاع شما برساند.

 2. سلام من مدرک کاردانی به کارشناسی دام وطیور دارم و همچنین کارشناس ارشد تغذیه طیور هم هستم می تونم برای امورمشاوران که تا ۹۶/۱۱/۱۱مهلت ثبت نامش هست شرکت کنم ممنون.

  1. سلام ٬ شما میتونید تا ساعت ۱۲ شب از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید تا مشاوران ما کارت ورود به جلسه شما رو از سامانه دریافت و برای شما ارسال نمایند

  1. از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر تماس میگیرید؟ شهر و مرکز مخابراتی تون رو بفرمایید مشکل رو پیگیری کنیم

  2. سلام.نتایج آزمون مرکز مشاوران چه زمانی اعلام میشه؟لطفا اطلاع رسانی کنید.ممنون

 3. سلام خسته نباشید
  چرا آزمون مشاوران حقوقی رو با کارمندی قوه ی قضاییه تو یه روز قرار دادن ؟؟؟
  تکلیف اونی که هر دو آزمون رو ثبت نام کرده و امتحان هر دو در یک روز و یک ساعته چی میشه ؟؟؟
  چرا

 4. سلام. شماره ای که اعلام کردید تماس میگیرم میگه در شبکه نیست!!!! امتحان فقط تهران یا شهرستانها هم هستن؟؟؟؟؟اگه تهران چرا لیست حوزه های برگزار کننده داره؟؟؟؟؟

  1. شما مطمئن هستید که با آزمون وکالت دادگستری که توسط سنجش برگزار میشه اشتباه نگرفتید ؟

   1. بله. آزمون مشاوران حقوقی ۹۶ ثبت نام هم شهریور ماه انجام دادم. کارت آزمون کی صادر میشه؟؟؟

    1. کارت منتشر شده ٬ برای دریافت کارت آزمون مشاوران حقوقی از تلفن ثابت با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید

 5. سلام قرار بود کارت ورود به آزمون اول آذر بدن الان توهیچ سایتی هیچ خبری نیست چیکار کنیم

  1. تا این لحظه (ساعت ۹:۴۵ روز شنبه) هنوز منتشر نشده متاسفانه ، شما میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید و شماره موبایل خودتون رو ثبت کنید که به محض ارائه کارت از طریق پیامک مطلع شوید

 6. سلام ؛ ببخشید چرا در سایت سنجش و مشاوران هنوز کارت ورود به جلسه را منتشر نکردن ؟

  1. تا این لحظه (ساعت ۹:۴۵ روز شنبه) هنوز منتشر نشده متاسفانه ، شما میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید و شماره موبایل خودتون رو ثبت کنید که به محض ارائه کارت از طریق پیامک مطلع شوید

 7. و توی سایت یه فایل گذاشته شده و نوشته شهرستان هایی که حوزه ی امتحانی در ان میباشد قضیه اون چیه؟ و شما میگید امتحانش تهرانه؟

  1. تا این لحظه (ساعت ۹:۴۵ روز شنبه) هنوز منتشر نشده متاسفانه ، شما میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید و شماره موبایل خودتون رو ثبت کنید که به محض ارائه کارت از طریق پیامک مطلع شوید

  1. تا این لحظه (ساعت ۹:۴۵ روز شنبه) هنوز منتشر نشده متاسفانه ، شما میتونید با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید و شماره موبایل خودتون رو ثبت کنید که به محض ارائه کارت از طریق پیامک مطلع شوید

 8. خلیل هستم با توجه به اینکه بنده ۵ سال بعنوان عضو اصلی در شورای حل اختلاف کار کرده ام و لیسانس حقوق قضایی دارم آیا در امر وکالت بدون آزمون وکارآموزی مشاوران پذیرفته میشوم چه مراحلی را باید پیگیری کنم

 9. سلام من نتونستم عکسمو اپلود کنم نه موقع ثبت نام نه موقع ویرایش اطلاعات الان چی میشه میتونم شرکت کنم یا نه ولی ثبت نام کردم و کد رهگیری دارم الان چی میشه؟

 10. سلام خسته نباشید من عکسمو نتونستم موقع ثبت نام بذارم و موقع نصحیح اطلاعاتم نتونستم الان چی میشه

  1. زمان دریافت کارت ورود به جلسه از اول تا هشتم آذرماه هست ، احتمال داره که بتونید در این زمان ویرایش انجام بدید .

 11. سلام اینجانب کارشناسی پیوسته حقوق ثبتی دارم کاردانی غیر مرتبط ثبت نام کردم مشکلی ندارد

  1. با توجه به اینکه شرط سنی حذف شده و اشتغال هم ندارید ، بله امکان شرکت دارید

 12. حداقل وقت بزارید و فرصتی بدید که ملت بدبخت از دو ثبت نام مشاوران و کادر اداری قوه ی قضاییه یکی را انتخاب کنند و صد هزارتومان را پس بدید محض رضای خدا هم شد ه .الکی این پولی که با هزار بدبختی جور کردیم چرا ؟؟؟

 13. سلام وقت بخیر بلااخره ازمون وکالت کجا برگزار میشه .ایا محل برگزاریش در شهرستان هاست یا تهرانه

 14. باعرض سلام
  چطور میشه دو ازمون قوه قضایه در یک روز باشه. ازمون کارکنان قوقضایه و مشاوران حقوقی.هردو ۱۰ اذر برگزار میشه تکلیف من چیه که تو هردوتا شرکت کردم
  تازه یکی توتهران یکی دیگه تو شهرستان.

 15. با سلام
  دوستان عزیز قوه قضاییه با چه سیاستی تاریخ ازمون مشاوران رو ۱۰ ادر و تاریخ ازمون استخدامی رو ۱۰ اذر ان هم در یک زمان و در مکان جداگانه پیش بینی کرده ؟ ایا هیچ کس نمیخواد اعتراضی به این وضعیت داشته باشه خیلی ها هم در ازمون مشاوران شرکت کردند و هم در استخدام اداری ان هم در وضعیتی که سایت مشاوران در زمان ثبت نام درج نکرده بود تاریخ ازمون کی هست و به تازگی این تاریخ رو اعلام کرده پس حقوق ملت چی میشه؟اونم مرجعی که داعیه عدالت رو در کشور داره .هیچ کس جوابگو نیست علت چیه؟با این کمبود کار چرا میخوان یک فرصت رو از جوانان بگیرند لطفا اطلاع رسانی بکنید تا تاریخ این دو ازمون مهم رو عوض کنند با تشکر

 16. با سلام من فرق بند ج و ب را متوجه نمیشم من من میخوام شهرستان اطراف خونمون بزنم ک میترسم امتیاز بند ج خیلی کمتره ب باشه چقد فرق دارن کسی ک ساکن با کسی ک ۵ سال اخر اونجا بوده همه مدارک بومی دارم مالکیت خونه الانم اجاره سکونت شهرستان دارم

 17. سلام من ارشدم رو تموم کردم. پایان نامم هم تموم شده دفاع هم کردم. نمره هم وارد سیستم شده فقط منتظر نمره مقاله هستم ک دو نمره اضافه تر بشه ب نمره پایان نامم. و هنوز مدرک نگرفتم. مشکلی برایه شرکت در امتحان و زمان مصاحبه دارم یا ندارم؟!میتونم شرکت کنم؟!میشه خواهش کنم منابع امتحان رو ذکر کنید . ممنون میشم یا ادرس سایت اینترنتی رو قرار دهید تا نگاه کنیم ؟!

 18. سلام من با۳۵سال سابقه کار در دادگستری بازنشته شدم دارای مدرک تحصیلی کاردانی مدیریت بودم باپست سازمان مدیر اداری ومالی ولی با ابلاغ داخلی بیش از ۱۵ سال درمحاکم قضایی دادگاه ودادسرا در پست مدیر دفتر خدمت کردم دوسال پس از بازنشتگی موفق به اخذ مدرک کارشناسی حقوق شدم ایا در امر وکالت بدون آزمون وکارآموزی مشاوران پذیرفته میشوم چه مراحلی را باید پیگیری کنم

 19. سلام ببخشید من درسم تموم شده فقط کارتحقیقامو هنوز تحویل ندادم میتونم تو ازمون شرکت کنم چون تا۳۱ ثبت نام منم تواین تایم نمیتونم تحقیقامو تحویل بدم

 20. سلام میخواستم بدونم مدارک سکونت رو میشه بعداز قبولی ارائه داد آخه من نمیدونستم که یه روزی به اجاره نامه های قبلی یعنی ۵ یال پیشم نیاز پیدا میکنم. سکونت رو با چه راه‌هایی میشه اثبات کرد با استشهادنامه هم میشه؟یا باید اجاره نامه هارو ارائه کرد حتما

  1. استشهادنامه خیر نمیتونید ارائه بدید . یا باید ملکی به نام داشته باشید یا قول نامه اجاره و یا بیمه رد شده باشه براتون ؛
   مدارک رو بعد از قبولی از شما درخواست می کنند .

 21. سلام من در امل سکونت دارم پنج سال درس خوندن و سکونتم در امل بوده میتونم در یکی از شهرهای شهرستان امل برای مشاوران شرکت کنم خواهشا همچون گذشته پاسخ دهید

 22. سلام. بنده مدیر دفتر و کارمند دادگستری بودم با ۱۵ سال سابقه. آیا ثبت نام بدون آزمون هم در همین مقطع انجام میشه یا جداگانه است؟

  1. کسانی که استخدام دولتی می باشند ، امکان شرکت در این آزمون را ندارند . مگر اینکه بعد از قبولی در آزمون کتبی استعفا دهید که کار منطقی نیست!

 23. سلام من ترم اخرم ۶واحد دیگه مونده که میخوام معرفی به استاد اونا رو بردارم ایا میتونم در ازمون مشاوران شرکت کنم

  1. اگر تا ۳۱ شهریور ماه میتونید تمام دروس رو پاس کنید بله میتونید شرکت کنید در غیر این صورت خیر .

  1. میتونید شرکت کنید ولی در مصاحبه احتمال زیاد رد خواهید شد چون اولویت با افرادی است که مدرک حقوقی دارند .
   اما امکان شرکت در آزمون وکالت رو دارید

 24. سلام دوستان
  مدرک سطح دو حوزه میتونه شرکت کنه، هیچ مشکلی نداره
  اگه فارغ التحصیلی کسی بخوره ۳۱ شهریور ۹۶، اگه هنوز نمرش نیومده اشکال نداره، میتونه شرکت کنه
  شرط سنی ۲۴ سال برداشته شد، حالا کسایی که مشکل سن داشتن راحت ثبت نام کنند.

 25. سلام، ببخشید من ترم آخر هستم آیا با توجه به اینکه ٧ واحد درسی ام مونده باز هم میتونم در آزمون مشاوران شرکت کنم؟

 26. سلام بنده مدرک سطح دو حوزوی دارم میتونم شرکت کنم ?با توجه به اینکه در همه استخدامی های دیگه که مربوط به قضاوت و وکالت وداد گستری بوده مدرک ما پذیرفته شده .

 27. سلام بنده اخرین واحدهای درسی رو در تابستان امسال گذروندم اما هنوز نمره های بعضی از درسام نیومده از طرفی تاریخ ثبت نام از ۱۲ تا ۲۵ شهریوره چکار باید بکنم چطوری میتونم تو ازمون مشاوران حقوقی شرکت کنم لطفا راهمایی کنید

  1. مشکلی نیست شما میتونید در آزمون شرکت کنید ؛ بعد از قبولی در آزمون کتبی باید گواهی موقت رو ارائه بدید …

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1401/7/9

یکشنبه

1401/7/10

دوشنبه

1401/7/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید