استخدامی سپاه در سال ۹۹ – ۱۴۰۰

استخدامی سپاه در سال 99 - 1400

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجموعه ای از ستاد کل سپاه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و مقاومت بسیج و قدس و سازمان های وابسته به آن ها اطلاق می گردد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه استخدامی سپاه در سال ۹۹ – ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط استخدامی سپاه در سال ۹۹ – ۱۴۰۰

شرایط استخدام در سپاه یعنی گزینش افراد دارای صلاحیت بر طبق قانون مقررات برای انجام خدمت در یکی از مشاغل های استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این مشاغل از نظر ماهیت شغل به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 • شغل نظامی
 • شغل کارمندی
 • شغل مشترک
 1. مشاغل نظامی شامل مشاغل های مربوط به مدیریت های سطوح بالای سپاه و سایر مشاغلی که به دانش و مهارت نظامی نیاز دارند و یا در ارتباط مستقیم با ماموریت های نظامی هستند.
 2. غیر از مشاغل موضوع تبصره ۱ این ماده، مدیریت سایر رده‌های سپاه و سایر مشاغلی که با پشتیبانی‌های مستقیم و نیز غیر مستقیم ‌مأموریت های نظامی سپاه ارتباط دارند از مشاغل مشترک هستند.
 3. مشاغل نظامی، کارمندی و مشترک با رعایت مفاد این قانون در جداول سازمان مشخص می‌شود.

شرایط عمومی استخدام سپاه 99 - 1400

شرایط عمومی استخدام سپاه ۹۹ – ۱۴۰۰

شرایط عمومی استخدام سپاه در سال ۹۹ کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر است:

 1. اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 2. اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
 3. التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
 4. عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های سیاسی.
 5. نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
 6. عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
 7. داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
 8. داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
 9. داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.

بیشتر بخوانید: خدمت سربازی در سپاه چگونه است؟


 •  استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران است.
 •  برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی شرایط استخدام سپاه پاسداران، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌ هستند.
 •  استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تایید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره ‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته ‌های گزینش تفویض نماید.

هیات مرکزی گزینش در سپاه

هیات مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه، مسئول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیات و وزیر یا جانشین وی تشکیل می گردد.

در چارچوب مفاد قانون گزینش، وظیفه تعیین سیاست های گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعمل های مورد نیاز و نظارت بر کار هسته های گزینش از شرایط استخدام سپاه پاسداران را به عهده دارد.

هسته ‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

 1. بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و بالاتر
 2. بر اساس تخصص و مهارت عملی
 • شرایط استخدام سپاه پاسداران برای مشاغلی که مستلزم به کارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌ خدمتی همسران آنان باشد.
 • سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی هستند با اخذ تعهد ۵ ‌سال خدمت نظامی و یا ۶ سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نیستند.
 • خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که ‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا برکنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
 • شرایط استخدام سپاه پاسداران برای پرسنلی که در حال انجام خدمت دوره ضرورت هستند به صورت پیمانی خواهد بود.
 • سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌ بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط استخدام سپاه پاسداران را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌ برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
 • سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌ مدت خدمت و آموزش سال های بعد کسر خواهد شد.
 •  این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزش های لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای ‌استخدام و تحصیل و نظیر آن برخوردار هستند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌ سلب می‌شود.
 •  کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکت های دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل ‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
 • حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزش های لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
 •  آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به ‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
 •  خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام ‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ ماده ۳۷ قانون ارتش هستند و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 •  استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
 • استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده ۳۸ قانون ارتش خواهد ‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 •  استخدام افراد در سپاه، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ ممنوع است.

استخدام سپاه و مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

 1. دبیرستان ها و هنرستان های سپاه.
 2. آموزشگاه نظامی.
 • دانشکده علوم و فنون نیروها از لحاظ علمی به دانشگاه امام حسین (ع) وابسته بوده و توسط نیروها اداره می‌شود.
 •  دانشکده عقیدتی – سیاسی و سایر مراکز آموزش رسته‌ای عقیدتی – سیاسی سپاه زیر نظر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اداره‌ می‌شود.

دوره آموزش عمومی پاسداری

دوره عمومی پاسداری برای پرسنل کادر ثابت نظامی با مدرک تحصیلی پایان دوره راهنمایی، شش ماه در آموزشگاه نظامی است.

دوره عمومی آموزش عمومی پاسداری با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر به مدت سه سال در دانشگاه امام حسین (ع) تشکیل می شود. این دوره برای پرسنلی که دارای مدرک دیپلم استخدام می شوند در طول دوره های علوم پایه یا دانشکده علوم و فنون نیروها برگزار می شود.

دوره آموزش تخصصی اولیه در سپاه

این دوره برای پرسنل کادر ثابت نظامی که دارای مدرک پایان دوره راهنمایی هستند، صورت می گیرد که البته بلافاصله بعد از طی دوره آموزش عمومی حداقل به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می شود.


بیشتر بخوانید: دوره آموزشی سپاه چند ماه است؟


برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم شوند که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزم آور دومی و رزم آور یکمی برآیند.

دوره آموزش تخصصی تکمیلی در سپاه

دوره آموزش تخصصی تکمیلی از جمله شرایط استخدام سپاه پاسداران برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی با داشتن درجه رزم آور یکمی به مدت حداقل ۶ ماه در دانشگاه علوم و فنون تشکیل می گردد. تشکیل این دوره ها باید به گونه ای باشد که کلیه پرسنل با داشتن درجه رزم آور یکمی بتوانند به موقع این دوره را طی کنند.

برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم کرد که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزمدار دومی و رزمدار یکمی برآیند. نیل به درجه رزمدار دومی منوط به موفقیت در طی این دوره است.

استخدام سپاه و دوره‌های آموزش علوم پایه نظامی

دوره‌های آموزش علوم پایه نظامی

استخدام سپاه پاسداران برای تأمین و تربیت پرسنل کادر ثابت نظامی که با مدرک دیپلم استخدام می‌شوند، اقدام به تشکیل دانشکده علوم پایه نظامی در دانشگاه امام‌حسین (ع) می‌نماید.

حداقل مدت آموزش این دانشکده ۷ ترم تحصیلی در دو دوره به شرح زیر است:

۱- دوره اول: این دوره حداقل شامل ۴ ترم تحصیلی بوده و برای آموزش به کسانی که با مدرک تحصیلی پایان دوره دبیرستان از طریق مسابقه ورودی ‌پذیرفته می‌شوند، تشکیل می‌گردد.

۲- دوره دوم: این دوره حداقل شامل سه ترم تحصیلی بوده و برای کسانی که با انجام ارزیابی و مسابقه ورودی از بین داوطلبان فارغ‌ التحصیل دوره‌ اول پذیرفته شده‌اند، تشکیل می‌گردد.

 • تبصره ۱ – پرسنلی که با مدرک پائین‌تر از دیپلم استخدام شده و موفق به اخذ مدرک دیپلم شده‌اند می‌توانند در آزمون ورودی دوره اول دانشکده علوم پایه نظامی شرکت نمایند و در شرایط مساوی حق تقدم با پرسنل شاغل است.
 • تبصره ۲ – در صورت ضرورت و فوریت، سپاه می‌تواند از دارندگان مدارک فوق دیپلم مورد نیاز، برای شرکت در ‌آزمون ورودی دوره دوم آموزش علوم پایه نظامی ثبت نام نماید.
 • تبصره ۳ – مواد و برنامه‌های آموزشی این دانشکده باید طوری تنظیم گردد که با گذراندن دوره‌های آموزش بعدی، فارغ‌التحصیلان دوره اول از‌عهده مشاغل درجات ستوان‌ سومی تا سرهنگی برآمده و فارغ‌التحصیلان دوره دوم آمادگی انجام وظیفه در مشاغل درجات ستوان‌دومی و بالاتر را‌ داشته باشند.
 • تبصره ۴ – ستاد کل سپاه می‌تواند در رسته‌هایی که ضروری می‌داند دوره‌های دوم علوم پایه نظامی، مقدماتی رسته‌ ای و عالی رسته ‌ای را به صورت ‌پیوسته و با حداقل پنج ترم تحصیلی اجراء نماید.
 • ‌تبصره ۵ – سپاه می‌تواند بنا به ضرورت دوره دوم علوم پایه نظامی را در دانشکده علوم و فنون نیروها اجراء نماید.

زمان

زمان استخدام سپاه پاسداران در هر سال به مدت محدود از سوی سپاه پاسداران اعلام می شود. اخبار استخدامی این سازمان با مدارک تحصیلی دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای سمت های مختلف شغلی، کادر اداری، افسری، هم رزم و … انجام می شود و زمان آن در این صفحه اطلاع رسانی می شود.


بیشتر بخوانید: پروژه کسری خدمت سپاه


توجه داشته باشید که جذب نیروها در زمان تعیین شده انجام می گیرد و افراد واجد شرایط برای موارد مورد نیاز نیروی سپاه استخدام می شوند.

نحوه استخدام سپاه پاسداران 1400

نحوه استخدام

جذب نیروی انسانی در سپاه پاسداران از طریق سیستم عضویاب انجام می گیرد. داوطلبان به این منظور باید پایگاه سپاه در منطقه سکونت خود مراجعه کنند تا شرایط و صلاحیتشان توسط عضویاب انجام گیرد.

داوطلبان پس از تایید صلاحیت و جذب در سپاه، موظف به گذراندن دوره تربیت پاسداری در دانشکده افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) هستند.

شرایط استخدام سپاه برای بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه برای زنان با مردان متفاوت است و استخدام آن ها به شرایط همسران و خدمت آنان مشخص می شود البته شرایط عمومی استخدام زنان با مردان برای استخدام در سپاه یکسان است.

 • بانوانی که دارای مدرک دیپلم و یا بالاتر از دیپلم هستند، با داشتن شرایط استخدام، می توانند نسبت به استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند.
 • حداقل قد ۱۶۰ سانتی متر
 • تحقیقات محلی که توسط سپاه در مورد متقاضی انجام می شود.

توجه: شرایط استخدامی سپاه در سال ۹۹ هنوز اعلام نشده است و اطلاعات ذکر شده آخرین اطلاعاتی است که در اختیار داریم و در صورت اعلام شرایط جدید این صفحه بروز رسانی می شود.

استخدامی سپاه در سال ۹۹ – ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه استخدامی سپاه در سال ۹۹ – ۱۴۰۰

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید
نظرات
- 118 نظر:
 1. سلام من پدرم جانبازه و بسیج هستم خودم ا مدرک سیکل میتونم وارد گردان امام حسین بشم برای کادر ثابت

 2. سلام وقت بخیر
  برای ورود به سپاه باید چگونه ثبت نام کنیم؟زمان ثبت نام و آزمون چه زمانی است؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش در استان اقدام کنید. ویا با مدرک تحصیلی از دانشگاه ثبت نام کنید.

 3. سلام من دختر هستم ۱۹ سالمه و دیپلم تجربی دارم قدم ۱۵۸ سانته علاقه زیادی به استخدام در سپاه دارم به نظرتون امکانش هست ؟ اگه اره چطوری

 4. سلام من خانم ۳۹ ساله هستم مدرک ارشد روانشناسی دارم معدل ۱۸قدم ۱۷۵کارت فعال بسیج هم دارم ایا میتونم به استخدام سپاه در بیام ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. سلام خسته نباشید ،من قدم ۱۶۵و معدلم ۱۶/۸۵
    رشته الهیات زیرشاخه تربیت دبیری علوم قران وحدیث ،
    سنمم ۲۱هستش .
    دوترم دیگه تموم میشم برا لیسانس ایا امکان استخدام بنده وجود دارد؟؟

    1. سلام دوست عزیز
     بله مقدور است. بعد از فارغ التحصیلی از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 5. سلام من نوزده سال دارم مدرک دیپلم علوم انسانی بسیج فعال در دانشگاه افشاری استخدام میشم و چطوری ثبت نام کنم

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به فراخوان های مربوط از جانب ارگان اقدام کنید . مراجعه به مراکز گزینش استان

 6. سلام. جوانی ۲۴ ساله مدرک کاردانی و سربازی کرده شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری سپاه را دارم؟

 7. سلام و عرض ادب جوانی هستم ۲۴ ساله خدمت سربازی کردم مدرک کاردانی حقوق دارم میتوانم در دانشگاه افسری سپاه ثبت نام کنم.؟؟

 8. سلام من کارای استخدامیمو کردم با مدرک لیسانس و دفترچه پزشکی هم کامل شده و تقریبا یک ماه گذشته و تحقیقات هم انجام شده چقدر زمان می‌بره برای جواب آمدن؟ و اینکه یک ماه دیگ مشمولم میتونم دفترچه رو پست کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مرکز گزینش اقدام کنید. در صورت غیبت استخدامی لغو خواهد شد

 9. باسلام من یک جوان ۳۱ ساله ام متاهل هستم ودارای مدرک فوق دیپلم برق هستم بسیجی فعال دارم علاقه شدید هم به نهادمقدس سپاه دارم دوسال پیش هم تا گزینش استان خود برای استخدامی هم رفتم وگفتن سنم بالاست به نظر شما بنده باید چه کنم که با این شدت علاقه ای که به نظام مقدس اسلامی دارم وارداین نهاد مقدس بشوم .جانم فدای رهبر ؟؟؟؟؟

 10. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

  1. سلام دوست عزیز
   از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 11. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

  1. سلام دوست عزیز
   از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 12. سلام ببخشید من ۲۳ سالم هست قد ۱۶۱ و مدرک دیپلم تجربی دارم میخاستم بدونم برای قسمت کارمندی سپاه برای خانوم ها چطور باید اقدام کرد

 13. سلام وقتتون بخیر…من ۲۱ سالمه قدم ۱۶۵ دیپلم اتسانی معدلم ۱۷ میتونم سپاه استخدام بشم؟به کدوم مرکز گژینش باید اقدام کنم؟

 14. سلام سپاه الان استخدامی دارد ؟ چگونه استخدام سپاه شویم .لیسانس دارم فرزند جانباز ۲۵ ٪هستم

 15. با عرض سلام بنده دیپلم رو امسال در تابستان میگیرم سنم ۱۸ سال هست ولی قدم ۱۶۵ ست ایا میشه استخدام شد

 16. سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  ببخشید من ۱۹ سالمه و رشتم تجربیه و معدلم بالایه ۱۴ و قدم ۱۷۶ هستش.
  ولی متاسفانه با معاینه دکتر و گرفتن سونوگرافی متوجه شدم که من واریکوسل نوع ۱ دارم.
  میخواستم بدونم آیا من میتونم با این شرایطم جذب سپاه بشم؟؟؟

 17. سلام خسته نباشید من با مدرک دیپلم برق هستم و دوره تکمیلی سپاه هم رفتم و بسیجی فعال هم هستم و برج ۱۲ هم باید برم خدمت ایا با این شرایط میتونم استخدام سپاه بشم؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 18. بسم رب الشهداء و الصدیقین . بنده جوانی ۳۲ ساله هستم از شهرستان نهاوند از توابع استان همدان که در سال ۱۳۸۷ متأسفانه از خدمت سربازی معاف شدم معافیت پزشکی که از این امر به شدت پشیمانم و از طرفی هم علاقه ی عجیبی به نظام دارم و دوست دارم جذب سپاه پاسداران بشوم ولی متأسفانه سابقه ی بسیجی هم ندارم اما تقاضامندم که اگر امکان پذیر هست با بنده همکاری لازم را به عمل بیاورید حاضرم یک سال در ستاد سپاه پاسداران بدون حقوق و پر تلاش فعالیت کنم تا به عنوان سابقه ی بسیجی برایم درج نمایید که فقط بتوانم جذب سپاه پاسداران بشوم اگر امکانش می باشد با این حقیر همکاری های لازم را به عمل بیاورید التماس دعا دارم

  1. سلام دوست عزیز
   باید به نظام وظیفه مراجعه کرده و درخواست گواهی سلامت کنید . در صورت تایید شما اعزام به خدمت میشوید و میتوانید به سپاه برای پذیرش مراجعه کنید.

 19. سلام ببخشید من عاشق سپاه هستم می خواهم استخدام بشم مدرک تحصیلی دیپلم سنم ۳۵

 20. سلام و خسته نباشید. میخواستم‌ بدونم در استخدام سپاه شرط معدل هم هست یا خیر؟؟؟؟؟؟ درضمن بسیج فعال هم دارم

   1. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

    1. سلام دوست عزیز
     از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 21. سلام هادی هستم ۲۷ ساله قد ۱۷۸
  عضو بسیج با مدرک دیپلم….خیلی علاقه زیادی ب سپاه و مخصوصا وزارت اطلاعات دارم..ایا امکانش هس وارد سپاه بشم…
  اگه جوابمو بدین‌ممنون میشم…یبار پرسیدم جواب ندادین

 22. سلام خسته نباشید ۲۰سالمه مدرکم تا اول دبیرستان هست خدمت سربازیم رو تموم کردم سپاه زمینی بودم سرباز مرز بودم قدم ۱۸۱ ورزش کار رزمی هستم خواستم بدونم واسه درجه داری میشه ثبت نام کنم کجا باید ثبت نام کنم

   1. سلام خسته نباشین
    من ۱۸سالمه ودیپلم نظام جدید هستم و۱۱سال هست که بنده مشغول فعالیت درپایگاه بسیج میباشم
    میخواستم بدونم که من باید از کجا شروع کنم برای فعالیت در سپاه؟!
    باید آزمون بدم؟!
    وآیامن میتونم در کنارش یه رشته دیگه را ادامه بدم؟؟!

    1. سلام دوست عزیز
     در صورت استخدامی حق تحصیل ندارید.از مراکز گزینش اقدام کنید

 23. سلام…من ۲۷ سالمه..قدم ۱۷۸ هست..دیپلم دارم..ولی از رشته فنی
  علاقه ی زیادی ب سپاه و مخصوصا ب رشته حفاظت اطلاعات دارم…تاحدی ک همه فک میکنن واقعا عضو سپاه هستم…و عضو بسیج هم هستم…با این حال امکان استخدامم‌ وجود..داره.ممنون میشم جوابمو بدین

 24. سلام،من دخترم ۲۰سالمه و بسیج فعال هم هستم ولی قدم ۱۵۶هست آیا میتونم برای سپاه ثبت نام کنم؟

 25. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم متشکرم

  1. دوست عزیز
   بله امکان دارد از مراکز گزینش و یا سایت اینترنتی ثبت نام کنید

 26. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم متشکرم

 27. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم

 28. سلام خسته نباشید بانوانی که بخوان در سپاه استخدام بشن همون دانشگاه امام حسین باید برن؟
  چه رشته هایی وجود داره؟
  و برای این چه بخوان وارد اطلاعات بشن باید چیکار بکنن؟

  1. سلام / باید به دفترچه انتخاب رشته مراجعه کنید و قسمت انتهای دفترچه را مطالعه کنید

   1. من هر چی میگردم داخل دفترچه دانشگاه امام حسین پیدا نکردم یه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی بود که فقط آقایون بودن
    میشه لطفاً بیشتر راهنمایی کنید
    اگر امکانش هست چند مورد از رشته هایی که خانم ها هم میتونن شرکت کنم در دانشگاه امام حسین روبگید

    1. سلام دوست عزیز
     ثبت نام جداگانه و همزمان با کنکور است. از مرکز گزینش سپاه و یا نیروی انسانی ناحیه سپاه محمد اقدام کنید

    1. سلام دوست عزیز
     شرایط جدید هنوز ابلاغ نشده. در حال حاضر دیپلم ریاضی و تجربی نیاز است

 29. سلام
  بنده ۲۷ سالمه
  و مدرک کاردانی هم دارم،متاسفانه بدلیل مشکلاتی قادر به انجام خدمت سربازی نبوده ام ولی هنوز غیبت سربازی برام رد نشده
  آیا میشه که وارد نظام،سپاه بشم و خدمت سربازی هم اونجا سپری بشه

 30. با عرض سلام من مدرک دیپلم و گذراندن خدمت سربازمعلمی وگذراندن آموزشی درسپاه وداشتن مدرک درجه رزم آوریکم میتوانم جذب سپاه بشم

 31. سلام خسته نباشید. من یه دختر ۲۰ سال با قد ۱۷۳ مدرک تحصیلیم دیپلم بسیجی فعال هم هستم. خاستم بدونم با این شرایطی که دارم میتونم استخدام بشم برای سپاه. علاقه زیادی دارم.
  ممنون میشم پاسخ من و بدین.

 32. سلام وقتتون بخیر. من دختر هستم مدرک تحصیلیم دیپلم ۲۰ سالمه، قدم ۱۷۳ هست، با معدل ۱۴ بسیجیِ فعال هم هستم.
  خاستم بدونم میتونم با این شرایط برای سپاه استخدام بشم؟

 33. سلام من فوق لیسانس علوم سیاسی دارم از دانشگاه ملی میتونم استخدام سپاه بشم؟

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدامی شرایط خاصی وجود دارد که در جلسه مصاحبه بررسی میشود

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدامی شرایط خاصی وجود دارد که در جلسه مصاحبه بررسی میشود

 34. سلام چه زمانی باید ثبت نام کنم؟من همه شرایط استخدام رو دارم، فقط نمیدونم زمان استخدام کی و چه روزی هست؟

   1. سلام من پدرم جانبازه و بسیج هستم خودم ا مدرک سیکل میتونم وارد گردان امام حسین بشم برای کادر ثابت

 35. سلام،یعنی ما ثبت نام کنیم برای سپاه بانوان باید دانشگاهشم بریم؟ازمون خاصی داره؟
  الان من دخترم ۲۰ سالمه دیپلم دارم میتونم برم سپاه استخدام شم؟

   1. سلام ۲۰ساله هستم دیپلم ریاضی. استخدام سپاه کی هست چطوری ثبت نام کنم.درحین خدمت میتونیم استخدام بشی

 36. سلام خسته نباشید. من خواستم بدونم با رشته فنی مدرک کاردانی و یا حتی کارشناسی از دانشگاه دولتی
  میشه استخدام سپاه پاسدارن شد؟بسیجی فعال هم‌هستم مدارک های دیگه ای هم دارم شرایط میخوره فقط خواستم از این طریق بدونم بامدرکی ک دارم میشه ایا؟

   1. سلام من دختر۲۷ساله هستم دیپلم حسابداری دارم خودمم دربسیج هستم وجانشین هستم میتونم توسپاه استخدام بشم

    1. سلام دوست عزیز
     استخدام با توجه به مدرک تحصیلی و شرایط سنی تعیین میشود. از مراکز گزینش اقدام کنید

     1. سلام خسته نباشید منم ۱۷۲ سانتم مدرک دیپلم علوم انسانی هم هست بسیجی فعال هستم معدل ۱۴ هم هست میشه در انشگاه افسری استخدام میشم

     2. دوست عزیز
      بله با توجه به شرایط سنی و مصاحبه پذیرش میکند

     3. سلام من دخترم ۱۹سالمه دیپلم تربیت کودک دارم قبلا تو بسیج بودم قدم۱۵۲هس امکان استخدام هس اگر هس از کجا؟

     4. سلام دوست عزیز
      از مراکز گزینش استان اقدام کنید. مراجعه به ناحیه های بسیج

    2. سلام ۲۰ساله هستم دیپلم ریاضی. استخدام سپاه کی هست چطوری ثبت نام کنم.درحین خدمت میتونیم استخدام بشیم!

     1. سلام دوست عزیز
      از دو روش فراخوان و آزمون جذب میکنند

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1399/11/9

جمعه

1399/11/10

شنبه

1399/11/11

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید