استخدامی سپاه در سال 1402

استخدامی سپاه در سال 1401

نهاد نظامی سپاه پاسداران به عنوان یکی بزرگترین ارگان های نظامی کشور هرساله طی فراخوان هایی اقدام به جذب افراد و متخصصان حوزه های مختلف در قالب سرباز نیروی امریه و کادر می کند.

از مهمترین شرایط افراد برای ارسال رزومه برای ورود به سپاه، می توان به عدم هر گونه سوءسابقه و دارا بودن حسن شهرت اشاره کرد.

استخدام اطلاعات سپاه، در هر زمانی که نیروی سپاه نیاز به استخدام نیروی انسانی جدید دارد، انجام شده و زمان مشخصی برای این استخدام تعیین نشده است.

از شما دعوت می کنیم در ادامه این مطلب با مرکز مشاوره آویژه همراه باشید تا اطلاعاتی را در خصوص شرایط استخدامی سپاه در سال 1402، در اختیار شما قرار دهیم.

شرایط استخدامی سپاه در سال 1402

شرایط استخدام در سپاه یعنی گزینش افراد دارای صلاحیت بر طبق قانون و مقررات برای انجام خدمت در یکی از مشاغل های استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

پونزاین مشاغل از نظر ماهیت شغل به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

مشاغل نظامی

مشاغل کارمندی

مشاغل مشترک

پونزنکات مربوط به تقسیم بندی سه دسته شغلی سپاه، بشرح زیر است:

مشاغل نظامی شامل مشاغل های مربوط به مدیریت های سطوح بالای سپاه و سایر مشاغلی که به دانش و مهارت نظامی نیاز دارند و یا در ارتباط مستقیم با ماموریت های نظامی هستند.

غیر از مشاغل موضوع تبصره 1 این ماده، مدیریت سایر رده‌های سپاه و سایر مشاغلی که با پشتیبانی‌های مستقیم و نیز غیر مستقیم ‌مأموریت های نظامی سپاه ارتباط دارند، از مشاغل مشترک هستند.

مشاغل نظامی، کارمندی و مشترک با رعایت مفاد این قانون در جداول سازمان مشخص می‌شود.

شرایط عمومی استخدام سپاه 1402

پونزشرایط عمومی استخدام سپاه در سال 1402، برای کادر ثابت، پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر است:

 1. اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران
 2. اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه
 3. التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی
 4. عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های سیاسی
 5. نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های غیر اسلامی، التقاطی، الحادی و غیر قانونی
 6. عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی
 7. داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز
 8. داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز
 9. داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه
 10. استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران است.
 11. برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی شرایط استخدام سپاه پاسداران، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت هستند.
 12. استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تایید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره ‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته ‌های گزینش تفویض نماید.

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

استخدام سپاه بدون کارت پایان خدمت سربازی

طبق قانون، کارمندان قرارداد پیمانی سپاه که دوره خدمت را نگذرانده‌اند، خدمت آنان در سپاه به منزله گذراندن دوره خدمت سربازی در سپاهتلقی می‌گردد.

در صورتیکه زودتر از اتمام دوره خدمت خود، از شغل مورد نظر استعفا داده و یا بر کنار شوند، مابقی دوره خدمت آن‌ها مطابق با قوانین نظام وظیفه عمومی تصمیم‌گیری خواهد شد.

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

پونزاستخدام کارمندان در سپاه بر دو اساس صورت می گیرد:

بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و بالاتر

بر اساس تخصص و مهارت عملی

پونزبطور کلی شرایط و موارد مربوط به استخدام کارمندان در سپاه، بشرح زیر است:

 1. شرایط استخدام سپاه پاسداران برای مشاغلی که مستلزم به کارگیری زنان باشد، آنان را استخدام می‌نماید. تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط خدمتی همسران آنان باشد.
 2. سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی هستند، با اخذ تعهد 5 ‌سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نیستند.
 3. خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند، به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که ‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا برکنار گردند، برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
 4. شرایط استخدام سپاه پاسداران برای پرسنلی که در حال انجام خدمت دوره ضرورت هستند، به صورت پیمانی خواهد بود.
 5. سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت، همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط استخدام سپاه پاسداران را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
 6. سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند، به همان اندازه از مدت خدمت و آموزش سال های بعد کسر خواهد شد.
 7. این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزش های لازم در بدو خدمت، از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای ‌استخدام و تحصیل و نظیر آن برخوردار هستند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد، تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها سلب می‌شود.
 8. کلیه نهادها و سازمانها، وزارتخانه‌ها و شرکت های دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل ‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
 9. حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزش های لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
 10. آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به ‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
 11. خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام ‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع ماده 37 قانون ارتش هستند و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 12. استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
 13. استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزش های پایین‌تر از سطوح دانشگاهی، تابع آیین‌نامه موضوع ماده 38 قانون ارتش خواهد ‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 14. استخدام افراد در سپاه، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقا ممنوع است.

استخدام سپاه و مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

پونزدوره های آموزشی سپاه در مکان های زیر برگزار می شوند:

دبیرستان ها و هنرستان های سپاه

آموزشگاه های نظامی

نکته 1: دانشکده علوم و فنون نیروها از لحاظ علمی به دانشگاه امام حسین (ع) وابسته بوده و توسط نیروها اداره می‌شود.

نکته 2:دانشکده عقیدتی – سیاسی و سایر مراکز آموزش رسته‌ای عقیدتی – سیاسی سپاه زیر نظر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اداره می‌شود.

دوره آموزش عمومی پاسداری

دوره عمومی پاسداری برای پرسنل کادر ثابت نظامی با مدرک تحصیلی پایان دوره راهنمایی، شش ماه در آموزشگاه نظامی است.

دوره عمومی آموزش عمومی پاسداری با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر، به مدت سه سال در دانشگاه امام حسین (ع) تشکیل می شود. این دوره برای پرسنلی که دارای مدرک دیپلم استخدام می شوند، در طول دوره های علوم پایه یا دانشکده علوم و فنون نیروها برگزار می شود.

دوره آموزش تخصصی اولیه در سپاه

این دوره برای پرسنل کادر ثابت نظامی که دارای مدرک پایان دوره راهنمایی هستند، صورت می گیرد، که البته بلافاصله بعد از طی دوره آموزش عمومی، حداقل به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می شود.

 

برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم شوند که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزم آور دومی و رزم آور یکمی برآیند.

دوره آموزش تخصصی تکمیلی در سپاه

دوره آموزش تخصصی تکمیلی از جمله شرایط استخدام سپاه پاسداران برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی با داشتن درجه رزم آور یکمی، به مدت حداقل 6 ماه در دانشگاه علوم و فنون تشکیل می گردد.

تشکیل این دوره ها باید به گونه ای باشد که کلیه پرسنل با داشتن درجه رزم آور یکمی بتوانند به موقع این دوره را طی کنند.

برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم گردد که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزمدار دومی و رزمدار یکمی برآیند. نیل به درجه رزمدار دومی منوط به موفقیت در طی این دوره است.

استخدام سپاه و دوره‌های آموزش علوم پایه نظامی

دوره های آموزش علوم پایه نظامی

استخدام سپاه پاسداران برای تأمین و تربیت پرسنل کادر ثابت نظامی که با مدرک دیپلم استخدام می‌شوند، اقدام به تشکیل دانشکده علوم پایه نظامی در دانشگاه امام حسین (ع) می‌نماید.

پونزحداقل مدت آموزش این دانشکده 7 ترم تحصیلی، در دو دوره هایی به شرح زیر است:

دوره اول

این دوره حداقل شامل 4 ترم تحصیلی بوده و برای آموزش به کسانی که با مدرک تحصیلی پایان دوره دبیرستان از طریق مسابقه ورودی ‌پذیرفته می‌شوند، تشکیل می‌گردد.

دوره دوم

این دوره حداقل شامل سه ترم تحصیلی بوده و برای کسانی که با انجام ارزیابی و مسابقه ورودی از بین داوطلبان فارغ التحصیل دوره اول پذیرفته شده‌اند، تشکیل می‌گردد.

 • ‌تبصره 1 – پرسنلی که با مدرک پایین تر از دیپلم استخدام شده و موفق به اخذ مدرک دیپلم شده‌اند، می‌توانند در آزمون ورودی دوره اول دانشکده علوم پایه نظامی شرکت نمایند و در شرایط مساوی حق تقدم با پرسنل شاغل است.
 • ‌تبصره 2 – در صورت ضرورت و فوریت، سپاه می‌تواند از دارندگان مدارک فوق دیپلم مورد نیاز، برای شرکت در ‌آزمون ورودی دوره دوم آموزش علوم پایه نظامی ثبت نام نماید.
 • تبصره 3 – مواد و برنامه‌های آموزشی این دانشکده باید طوری تنظیم گردد، که با گذراندن دوره‌های آموزش بعدی، فارغ‌التحصیلان دوره اول از‌ عهده مشاغل درجات ستوان سومی تا سرهنگی برآمده و فارغ‌التحصیلان دوره دوم آمادگی انجام وظیفه در مشاغل درجات ستوان دومی و بالاتر را داشته باشند.
 • ‌تبصره 4 – ستاد کل سپاه می‌تواند در رسته‌هایی که ضروری می‌داند، دوره‌های دوم علوم پایه نظامی، مقدماتی رسته ای و عالی رسته ‌ای را به صورت ‌پیوسته و با حداقل پنج ترم تحصیلی اجراء نماید.
 • ‌تبصره 5 – سپاه می‌تواند بنا به ضرورت دوره دوم علوم پایه نظامی را در دانشکده علوم و فنون نیروها اجراء نماید.

توجه داشته باشید که جذب نیروها در زمان تعیین شده انجام می گیرد و افراد واجد شرایط برای موارد مورد نیاز نیروی سپاه استخدام می شوند.

نحوه استخدام سپاه پاسداران 1400

نحوه استخدام در حفاظت اطلاعات سپاه

بخش اطلاعات سپاه، واحدی است که از سال ۸۸ با کنار هم قرار گرفتن واحد معاونت اطلاعات سپاه و چند ارگان دیگر تشکیل شده است و رئیس آن مستقیما از طرف نهاد رهبری منصوب می‌شود.

کار اطلاعات سپاه در زمینه‌های سایبری و جنگ نرم باعث شده است که در این حوزه آگهی استخدامی سپاه به سمت به کارگیری نیروهای متخصص در زمینه فناوری اطلاعات و سایبری باشد.

البته در صورتی که نیاز به استخدام نیروی انسانی در رده‌های شغلی این بخش وجود داشته باشد، در آگهی‌های استخدامی که توسط این نهاد منتشر می‌شوند اعلام خواهد شد.

شرایط استخدام سپاه برای بانوان

شرایط استخدام سپاه برای زنان (با مدرک دیپلم) با مردان متفاوت است و استخدام آن ها به شرایط همسران و خدمت آنان مشخص می شود. البته شرایط عمومی استخدام زنان با مردان برای استخدام در سپاه یکسان است.

پونزشرایط اختصاصی بانوان برای استخدام در سپاه عبارتند از:

بانوانی که دارای مدرک دیپلم و یا بالاتر از دیپلم هستند، با داشتن شرایط عمومی استخدام، می توانند نسبت به استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند.

حداقل قد بانوان برای استخدام باید 160 سانتی متر باشد.

داوطلبان باید توجه داشته باشند که تحقیقات محلی توسط سپاه در مورد متقاضی انجام می شود.

توجه: شرایط استخدامی سپاه در سال 1402 هنوز اعلام نشده است؛ اطلاعات ذکر شده، آخرین اطلاعاتی است که در اختیار داریم و در صورت اعلام شرایط جدید این صفحه بروز رسانی خواهد شد.

نحوه استخدام در حفاظت اطلاعات سپاه

سخن آخر

سپاه پاسداران از جمله نهادهای نظامی کشور است که هر ساله طی انتشار اطلاعیه هایی، از علاقه مندان به ورود به ارگان در قالب نیروی امریه، رسمی و یا قراردادی دعوت به همکاری می کند.

شما می توانید از آخرین اخبار مربوط به استخدام سپاه را از طریق همین صفحه مطلع شوید. چنانچه سوال یا نیاز به راهنمایی دارید، در بخش نظرات مطرح نمایید. از همراهی شما با آویژه سپاسگزاریم.

سوالات متداول

شرایط استخدام سپاه برای بانوان چیست؟

در حال حاضر استخدامی برای بانوان در سپاه انجام نمی گیرد.

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان چیست؟

بر اساس مدارک تحصیلی و تخصص های عملی اشخاص

شرایط عمومی استخدام سپاه چیست؟

اطلاعات مربوط به این موارد در مقاله فوق به اطلاع دوستان گرامی رسانده شد.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

استخدامی سپاه در سال 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 2,445 نظر:
 1. باسلام و خسته نباشید لیسانس مهندسی نفت ازدانشگاه تهران دارم سربازی هم گذرانده ام قصداستخدام در قرارگاه خاتم الانبیا رادارم لطفا راهنمایی بفرمایید

  1. با سلام سوال شما نیاز به بررسی تخصصی دارد برای کسب اطلاعات با مشاوران مرکز آویژه تماس بگیرید

 2. سلام ۳۸ ساله هستم دیپلم اتومکانیک و برق خودرو دارم و آشنا بکار جوشکاری و سیم پیچی دستگاه جوش هستم میخواستم بدونم میتونم جذب سپاه بشم با تشکر

  1. سلام جزایری هستم.تا ۴۰ سال می توانید در ازمون استخدامی سپاه شرکت کنید. در صورت پذیرش رشته شغلی شما

 3. سلام ۲۸ سالمه به برنامه نویسی علاقه دارم و زبان c#,sql,javascript,asp.net آشنایی دارم.سربازیمم تو سپاه بوده
  آیا امکانش هست بتونم جذب سپاه بشم در برنامه نویسی ؟

  1. سلام جزایری هستم.باید در ازمون استخدامی سپاه شرکت کنید.

 4. سلام، بنده فرزند ایثارگر،خوودم ایثارگر،دارای کارت،چگونه وارد سپاه پاسداران استخدام شوم جوشکاری و رانندگی، خیلی علاقه مند هستم در سپاه استخدام شوم

  1. سلام جزایری هستم.در صورت داشتن تمامی شرایط استخدام میتوانید در آزمون استخدامی سپاه شرکت کنید.برای اطلاع از شرایط کامل استخدام با مشاورین اویژه تماس بگیرید

  2. سلام من 57سالمه برای رانندگی ویا شغل دیگه میتوانم وارد سپاه شوم کارت ایثارگری ارتشو دارم

 5. سلام ، دیپلم ردی هستم وجوشکار حرفه ای خیلی دوست دارم در خدمت سپاه باشم

  1. بنام خدایی ک چنین رهبرفرزانه ای راب ایران وایرانی عطا کرده. سلام خدمت شمابزرگوارن زن 53ساله هستم دیپلم ردی و بسیجی فعالم. آیا میتونم جذب سپاه بشم. باتشکر ازشما

  2. سلام ضمن عرض خسته نباشید وخدا قوت لیسانس مهندسی نفت ازدانشگاه تهران دارم ودوسال سربازی بصورت امریه درپالایشگاه شهید هاشمی نژاد سرخس گذرانده ام وحدود ۴ماه است خدمتم تمام شده است خواهان استخدام در قرارگاه سازندگی خاتم الانبیا هستم لطفا راهنمایی بفرمایید متشکرم

   1. سلام جزایری هستم.در صورت داشتن شرایط عمومی استخدام می توانید در مصاحبه شرکت کنید برای بررسی شرایط شما با مشاورین آویژه تماس حاصل فرمایید

 6. سلام فقط بخیر بنده دربسیج فعال از سال ۹۶ تا الان ۳۵ سال دارم مدرک سیکل دارم اگر دیپلم بگیرم میتونم جذب سپاه بشم

  1. سلام برای استخدام سپاه شما نیاز به مدرک دانشگاهی مورد نظر سپاه دارید و شرایط سنی استخدام سپاه از 18 تا 40 سال است

  2. سلام من روحانی هستم 2سال در سوریه به عنوان مدافع حرم خدمت کردم 1سال به عنوان نماینده ولی فقیه در مرزهایه شرقی هم خدمت کردم تمام آموزشهای نظامی از جمله کار کردن با انواع تانکهایه پیشرفته رو در تیپ امیرالمومنین قم دیدم آماده خدمت بشکل رسمی میباشم لطفامنو راهنمایی کنید

   1. شما جهت انجام خدمت دوره ضرورت میبایست به پلیس +10مراجعه نموده و با تکمیل دفترچه نسبت به این موضوع اقدام به عمل آورید

  3. سلام بسیجی هستم برادرم ایثارگران سابقه جبهه دارد.در منطقه محروم خدمت کردم.

 7. سلام عرض ادب سیدمهدی سیدرضایی هستم با مدرک زیر دیپلم با معافیت پزشکی برای خدمت گذاری در سپاه آماده هستم برای حزب الله لبنان آماده ام تا آخرین قطره خونم

 8. سلام من ۲۸ سالمه ترمزسازی سواری دارم گواهینامه پایه یک دارم علاقه زیاد واسه کار کردن در سپاه رو دارم بسیج فعال هم هستم چکار باید بکنم واسه استخدامی

  1. سلام خدمت شما، با مراجعه به مراکز گزینش سپاه، درخواست خودرا ثبت بفرمایید.

 9. سلام و عرض ادب خانم 32ساله هستم مدرک دکترا دارم و علاقه دارم در سپاه کار کنم و پدرم هم ایثارگر هستن چیکار باید بکنم؟

  1. میتوانید در آزمون استخدامی سپاه شرکت کنید و در صورت قبولی و گذراندن مصاحبه استخدام شوید

 10. سلام من افغان هستم مدرک دیپلم ناقص 26سالمه مسلط به امور نظامی سیاسی اطلاعاتی امنیتی چون زیاد تحقیق کردم آموزش دیدم به طور علاقه زیاد به حضور در سپاه قدس به عنوان نیروی ویژه دارم چون اطلاعات زیادی در مورد منطقه نقش شیعه در ظهور امام زمان میدانم اطلاعات کامل میدانی دارم اما نمیدانم چطور وارد سپاه بشم تا برای امام ارواحنا فدا کاری انجام بدم

  1. سلام این موضوع رو با گزینش استان مربوطه در میان بگذارید ان شالله که حل خواهد شد

   1. باسلام مکانیک حرفه ای کلیه ماشین آلات راهسازی و معدنی هستم ضمن اینکه گواهینامه پایه یکم رانندگی و گواهینامه ترانزیت و نیز تسلط کامل به رانندگی با تریلی لودر بلدوزر بیل میکانیکی را دارم . آماده خدمت در آن ارگان محترم مردمی را اعلام میدارم .

 11. به نام خالق یکتا
  اینجانب مجیدصفایی نهزمی هستم سربازی نرفتم ولی خیلی الاقی به سپاه دارم که باهاشون همکاری کنم متاهل داری یک فرزند پسرهستم

  1. سلام من دیپلم دارم و ۳۸ سال سن دارم متاهلم و ارزوم اینه که عضو سپاه بشم و برم سوریه به عنوان مدافع حرم و اگه لیاقت داشته باشم در این راه شهید بشم اگه راهی داره خواهشا کمکم کنین
   لبیک یا خامنه ای

 12. سلام بنده لیسانس علوم قضایی هستم و ماولد سال ۱۳۷۱ هستم و بسیجی و پدرم جانباز و ایثارگر و حدود بیش از صد و سی ماه جبهه و منطقه عملیاتی داره و بازنشسته سپاه هست ، بنده خیلی علاقه به خدمت در سازمان قضایی سپاه داشتم که قسمت نشد و الان میخاهم بجای پدرم در سپاه خدمت کنم و همه ضرایط را دارا هستم ولی فقط سنم یکم ۵ سال زیاد شده ، الان نمیدونم چجوری پیگیری کنم ، لطفاً راهنماییم کنید ؟

  1. سلام با مراکز عضویاب سپاه واقع در ناحیه شهرستان خود درمیان بگذاری

 13. سلام علیکم
  با مدرک سطح یک حوزه علمیه میتونم پاسدار بشوم؟ لطفاً راهنماییم کنید.

 14. سلام سابقهٔ پلیس افتخاری در استخدام افسری سپاه امتیاز حساب میشه؟

 15. سلام علاقه خاصی دارم برای نظا م مقدس جمهوری اسلامی ایران خدمت کنم بنده تا بتونم با جان ودل مواظب هستم تا دست بیگانه به این مرزوبوم کوتاه شود راهنمای کنید بنده دیپلم هستم انشاالله به یاری امام زمان وخون این شهدای مظلوم وبی گناه انقلاب اسلامی نمیزاریم پایمال باشد یا حق

 16. سلام
  بنده مجرد هستم شرکت نصب آسانسور دارم .دیپلم ردی هستم .تمام مراحل بسیج رو رفتم خدارو شکر تمام شرایط روهم دارم .اگر بخوام داخل اطلاعات سپاه یا سربازان گمنام بشم میتونم.دوره تیراندازی .اتومبیل رانیحرفه ای .کشتی وکاراته کار کردم .عاشق شهدا.بچه کرمانشاه .لطفا جوابمو بدید وراهنماییم کنید
  یاعلی

 17. سلام فرزند بازنشسته سپاهی با 8سال سابقه جبهه و مدیریتی سپاه هستم بنده 8سال تلاش کردم استخدام و جای پدر درسپاه شوم ولی به علت پارتی زیاد و دستگی افراد تازه وارد سپاه فرزندان خودسپاه نمی توانند وارد سپاه شوند چگونه پیگیری و ازحقمان دفاع کنیم

  1. سلام.شما از سابقه پدرتان برای معافیت از سربازی یا شهریه دانشگاه میتوانید استفاده کنید ولی برای استخدام در ارگانی نمبتوانید از آن سابقه استفاده کنید.

 18. باسلام شرایط برای افراد بالای 40 سال که بتواننددراین آرگان بصورت قراردادی یا استخدام خدمت کنند، هست؟ آرزوی هر کسی است که زیر پرچم این نظام وسایه رهبری به مردمانش خدمت کندسن وسال ملاک نیست اصل پایبندی به این نظام وولایت است باید بستری فراهم شودتا کسانی که به این نظام وولایت اشتیاق دارند زیر این پرچم خدمت کنند باسپاس

 19. سلام و وقت بخیر من 35 سال سن دارم و بسیج فعال هم هستم دارای مدرک کارشناسی علوم تربیتی می باشم و علاقه شدیدی به سپاه دارم آیا امکان جذب و استخدام در سپاه وجود دارد
  لطفاً راهنمایی بفرمایید

 20. سلام من۴۴سالمه درزمینه های نظامی وطراحی عملیات به درد سپاه میخورم این هزار بار اقا من بخام رایگان به سپاه ومردم فلسطین کمک کنم کی رو باید ببینم میگین نه کافیه فقط یک بار امتحان کنید ممنونم راستی کسی این پیامها رو میخونه

 21. سلام من چندین سال با برادران سپاه در بسیج همکاری فعالی داشتم و از برخورد پرسنل رسمی لذت می بردم ساده . بی ریا . مهمان نواز خیلی خاطرات خوبی با بچه های سپاه دارم اکثر دوره ها رفتم بصورت گروهی به کوه نوردی می رفتیم حتی به روستای سردار دلها هم با گروه چهل نفره قبل از شهادت ایشان رفتیم و چند شب در مسجد آنجا ماندیم و روزها کوه پیمایی و کمک به مردم و در دوران کرونا اولین گروهی بودیم که شهر بندرعباس با صدها پمپ دستی و کارواش و خودرو ضد عفونی کردیم و چندین بار کمک معیشتی به مردم نیازمند با همکاری دوستان خریداری و تحویل دادیم درود بر بچه های سپاه

 22. سلام می‌خوام با اطلاعات سپاه پاسداران همکاری کنم بسیج فعال دارم آموزش زیاددیدم برای رفتن به سوریه

  1. سلام سه ماه ثبت نام کردم خبری نیست طرح امنیت بهم جوابی ندادند

  2. باسلام بنده ۳۴ سالمه مدرک لیسانس حسابداری دارم آیا شرایط سنی استخدام رو دارم

   1. با سلام رنج سنی بالا میباشد اما میتوانید به حوزها مراجعه کنید درصورت نیاز شاید استخدام شوید

  3. سلام‌من لکنت زبان مادرزادگی دارم میتونم درسپاه پاسداران استخدام شوم

   1. برای استخدامی سپاه یک سری معاینات پزشکی انجام میگیرد

 23. سلام من دیپلم دارم ۳۵ سال سن دارم ومتاهل هستم میشه استخدام سپاه بشوم

  1. سلام و ارادت بله ، با توجه به بررسی شرایط دیگر شما ، امکان استخدام در سپاه وجود دارد

   1. سلام‌ایا‌میشه‌از‌طریق‌بسیج‌دانش‌اموزی‌
    برای‌افسری‌محصل‌سپاه‌
    ‌ثبت‌نام‌کرد

 24. سلام عرض ادب بنده ۲۵سالم هستش فرزند جانباز ۴۵ درصد و ایثاگر هستم .علاقه شدید به وزارت دارم دوست دارم برای کشور م همه کاری بکنم حتی جونمم میدم .به امید خدا

 25. با سلام هر چی تلاش می‌کنم نه مدافعین حرم ثبت نام مشم نه سپاه از توانایی های خودم در رزم فقط خودم خبر دارم و خدای خودم ، خواستم بگم ذر اسلام ناب هم کسی مارو ندید چون آشنائ نداشتیم نخواستیم جلوی هیچ بنده ای تعظیم کنیم و زبان چرب نداشتیم عاشق شهادت نیستم ولی توانایی وهوش رزمیم خیلی بالاست ی از خودنمایی گرفتن قپه و درجه چپاول بیت المال به عنوان حقوق بزرگنمایی کردن خودم نبودم نیستم فقط خواستم دفاع کنم نذاشتن خواستم استخدام بشم نذاشتن چون اگر بودم به معنی عمل همه متوجه بی‌توجهی ناکارآمدی خودشون میشدن

  1. سلام 30سالم هست دیپلم ناقص هستم فزند جانباز 35درصد هستم چجوری میتونم در سپاه ا نقلاب اسلامی خدمت وکارکنم

  2. سلام مدرک بنده فوق دیپلم انسانی با معدل ۱۷هستش میتونم جذب سپاه شم؟؟

 26. سلام ایا برای استخدام در اطلاعات سپاه باید در ازمون افسری دانشگاه امام حسین شرکت کنیم؟؟

 27. سلام من خالکوبی دارم سنمم 22هستش میشه عضوسپاه بشم

  1. سلام در صورتی که خالکوبی شما مشخص و در دید نباشد مشکلی پیش نمیاید

 28. با سلام و احترام،نظر به اشتغال اینجانب در حوزه شیمی پلیمر باسابقه حدود 20سال، ونیز و ظرفیت

 29. سلام خسته نباشید من رشته تجربی ام معدلمم18/6 امسال میرم دانشگاه ایا امکانش هست وارد اطلاعات سپاه بشم و در کنارش درسم رو هم در رشته پزشکی بخونم یا خیر؟
  ممنون میشم پاسخ بدید

 30. سلام ببخشید بنده نیستاگموس چشم دارم ولی اختلالی تو بیناییم ندارم میخواستم ببینم کجا میتونم استخدام بشم برام فرقی نداره دیپلم حسابداری دارم معدل دیپلمم هم 19 خورده ای هست

 31. سلام اینجانب متولد ۷۱دیپلم وکارت پایان خدمت هم دارم علاقه مند به رسته اطلاعات و…می‌باشم و۱۷سال سابقه بسیجی وفعال می‌باشم. شرایط برای استخدام دارم یا معرف میخواد .سپاس

  1. سلام من۴۴سالمه درزمینه های نظامی وطراحی عملیات به درد سپاه میخورم این هزار بار اقا من بخام رایگان به سپاه ومردم فلسطین کمک کنم کی رو باید ببینم میگین نه کافیه فقط یک بار امتحان کنید ممنونم راستی کسی این پیامها رو میخونه

   1. سلام.من مکانیک فوق تخصص سیلندر های تر و خشک خاستم ببینم استخدام دارید

   2. باسلام وعرض ادب من ۳۰سالمه ومدرک تحصیلیم سیکل است وازبچگی دوست داشتم به استخدام حفاظت اطلاعات سپاه دربیایم وخداروشکرهوش خوبی دارم ،من کسی هستم که سپاه میتواندبه اواعتمادکندهمه جوره واخل وابستگان بنده شهیدوپاسدارهم است،من عاشق وطنم ایران عزیزم هستم ودوست دارم حتی یک بسیجی ساده هم باشم امامیان برادران حفاظت اطلاعات سپاه باشم تاخدمت کنم به کشورم ،من مطمن هستم به دردسپاه میخورم ازهوش خوبی برخوردارهستم ،ممونم لطفا راهنمایی کنید،

 32. سپاه پاسداران جمهوری اسلامی ایران نام باافتخاردرجمع نیروی نظامی جهان دارد،وباعث افتخارکشورهای اسلامی است،من در کشورهایمختلف دنیاسفرکردم،باوجوداینکه تعداد اندک مردم ایران ازین نیروهای قهرمان نفرت پراکنی میکنند،اماابرقدرت های جهان غرب از فرمان رهبری فقیه ازترس وحشت باخودمیپیچند،همه انگیزه های نظام شأن میمیرند،من کدام شخص ارتباطی نبوده ام،منحیث یک مسلمان افغانستانی باوجود این قهرمانان افتخار دارم به امید موفقیت هرچه بیشترشان در سطح جهان هستم وبرای موفقیت شأن دعامیکنم.

 33. با سلام و خسته نباشید
  من از پاکستان هستم
  چجوری میتونیم با اطلاعات سپاه
  همکاری کنیم

  1. سلام به صورت افتخاری به عشق ایران و ایرانی و نظام جمهوری اسلامی ایران میخواهم برای وطنم برم جنگ .لطفا اگر کسی می‌تونه منو ببره به عشق ۱۴معصوم و ولایت فقیه جون میدهم
   لبیک یا صاحب الزمان (ع)

 34. سلام خداقوت
  بنده ایثارگرم جهت علاقه به پاسداری از انقلاب و دشمنان انقلاب میخواهم جهت پاسداری از حرمت انقلاب جانمم هم فدا کنم
  چگونه میتوانم در اطلاعات سپاه پاسداران استخدام شوم
  ممنون

  1. سلام میتوانید در آزمون استخدامی سپاه شرکت کنید یا کنکور سراسری دهید و در دانشگاه های زیر نظر سپاه تحصیل داشته باشید

 35. حقیرازسال ۷۹تاکنون عضو بسیج سپاه عشایر در بسيج مهندسین و عضو و مسئولیت بسیج مهندسین شهرستان کوهچنار استان فارس دارم و…علاقه مند به خدمت در بسیج سازندگی سپاه پاسداران میباشم در ضمن در حال حاضر با سپاه در زمینه ساخت مسکن محرومین به عنوان ناظر فنی مشغول میباشم چون مدرک تحصیلی مهندسی عمران دارم

 36. سلام وقت بخیر بنده ۲۹ سالمه وبسیج فعال ودیپلم برق صنعتی وا قاری قرآن و اذان مقام آور خدمت سربازی ارتش نیروی هوایی سابقه فوتبال بازی در لیگ یک کشور متاهل دارای دوفرزند ودرحال حاظر از طرف بسیج هرشب دور از زن و بچه و پدر مادر که خرج و مخارج تمام اعضا با همین حقوق هست به مدت یک سال با حمل سلاح مشغول در پست های مختلف برق آیا شرایط استخدام دارم من تمام این زحمتا رو به عشق کشورم وطنم الانم خداشاهده در حال حاظر مستجر هستم و حقوق پنج ملیون تومان ساکن اهواز

 37. سلام آیا دانشگاه افسری امام حسین از طریق کنکور سراسری پذیرش دارد یا جذب فقط از طریق دفاتر جذب سپاه است

  1. سلام بله ثبت نام از طریق دانشگاه هم صورت میگیرد

 38. زمان ثبت نام سپاه برای بانوان کی است و اگر پذیرش داشته باشد چگونه باخبر شویم

  1. سلام خدمت شما، تایم دقیقی اعلام نمی شود، مدارک را حضوراً به یکی از مراکز گزینش سپاه تحویل دهید.

 39. باسلام‌وخسته‌نباشی‌اینجانب‌جانباز35درصدوفرزندشهیده‌وبرادرشهبدمیباشم‌لذاخواهشمندهستم‌که‌بابنده‌همکاری‌لازم‌بعمل‌آیدکه‌استخدام‌کارمندسپاه‌یااطلاعات‌سپاه‌پاسداران‌انقلاب‌اسلامی‌شوم‌

 40. سلام اینجامرتضی امیری هستم متاهل هستم وسنم ۳۸سالم هست وباافتخاربه اینکه بتوانم به سپاه پاسداران استخدام شوم وحاضرهستم برای رهبرم وکشورم کاری انجام بدهم و جانم فدای رهبرم وکشورم کنم وحاضرهستم سخت تر این جاه کشورم یاسوریه یاعراق خدمت کنم تااخراین قطره خونم جانم فدای رهبرم وکشورم کنم اگر میشه من را استخدام کنیدتاهیچ دشمنی به کشورم ضربهی بزنن من خودم وخانوم حاظرهستیم استخدام شویم وهرجابگیدخدمت کنیم تازمانی خونم را برای کشورم ورهبرم فداکنم تورخداجواب من رابدهید

 41. سلام تروخدا بابا من قبلا یه غلطای کردم توبه به درگاه خدا کردم صبح تا شب دارم دعا میکنم که خدایا خودت کمکم کن من برم تو جمع این بچه های سپاه که فقط عشق به سید علی شهدا شهدا شهدا ملت ایران امام حسین خدایا به حق امام زمان فقط خودت کمک کن من برم اونجاکار خدماتی جارو دست شویی شستن هرچی که اونا بگن فقط به خاطر این که به اون بچه ها نزدیک باشم باهاشون نماز بخونم با اونا راه برم بریم هیئت بریم پای سخنرانی اقا بریم جنوب رو اون خاکا گریه کنیم التماس کنیم که از قافله عشقعقب نمونیم خدایا به حق این عذای فاطمه نزار زندگی من اینجا متوقف بشه نزار عمرم بدون خدمت بدون نشناختن خودت امام شهدا تموم بشه

 42. باسلام و خداقوت،بسیجی فعال دارای کارت پایان خدمت و عضو گردان…،دارای تخصص در زمینه خدمات رایانه ای و تعمیرات سخت افزاری و نرم افزاری کامپیوتر،قطعات الکترونیکی با بیش از 15 سال سابقه کار در شهرگلستان شهرستان بهارستان،برای همکاری و مساعدت در جهت اشتغال حضورا مراجعه کردم به قسمت های مربوطه در شهر گلستان و سپاه
  پاسداران اما متاسفانه تا به این لحظه کسی مساله اشتغال اینجانب را پیگیری نکرد…

  1. سلام یوسف ملائ هستم عضوبسیج فعال ۳۷سال سنمه میتونم بسیجی طرح امنیت شوم

  2. ؟من من مهدی سلطانی اهل افغانسان کدام مدارک هم ندارم ولی دوست دارم بع سپاه خدمت کنم آیا امکانش هست

   1. ﺳﻼﻡﻭﻗﺘﺘﻮﻥﺑﺨﯿﺮﺑﺮﺍﯼﺍﺳﺘﺨﺪﺍﻡﺩﺭﻧﻈﺎﻡﭼﻪﺍﺭﺗﺶﺍﻧﺘﻈﺎﻣﯽﺳﭙﺎﻩﺗﺎﺑﻌﯿﺖﺍﯾﺮﺍﻧﯽﻭﻣﺪﺭﮎﺩﯾﭙﻠﻢﺍﻟﺰﺍﻣﯿﺴﺖ

    1. سلام.بنده مسلط تعمیرکار ماشین های سواری و لوکس بغیر صافکاری میباشم.جوشکاری صفر تا صد.بالابر.۱۰ تا اختراع دارم که اصلا ثبت نکردم

 43. سلام اگرخانواده ازطرف پدر سابقه کیفری داشته باشند امکان ورود به این ارگان ممکن هست؟

 44. سلام من بسیج هستم کارت فعال هستم میخوام وارد سپاه باشم مدرک تحصیلی سیکل باید کجا استخدام مراجع کنم

 45. سلام من تنگی نفس داشتم میخوام در دانشگاه افسری سبت نام کنم آیا امکان دارد یا راهی برای درمان

 46. سلام من رحمان هستم از بلوچستان سن ۱۸ وزن ۷۵ قد ۱۶۳ همه چیز خوبه فقط تنگی نفس داشتم آیا راهی هست به تونم در دانشگاه اپسری سبت نام کنم

 47. سلام میخوام استخدام کنم در سپاه ولی من23سالمه اهل خوزستان هستن مدرک تحصیلی سیکل

 48. سلام میخوام استخدام کنم در سپاه مدرک تحصیلی سیکل

  1. سلام بنده تک تیرانداز هستم واعلام امادگی کامل دارم

 49. سلام میخوام استخدام کنم در سپاه مدرک تحصیلی سیکل میشه استخدام کنم در سپاه

   1. سلام بطیجی فعال درسن ۱۲ سالگی الان ۴۴ سال دارم مهارت درحسابداری دارم مستاجرم به خاطر چادر هیچ کار فرمایی استخدامم نمی کنه تقاضای کار دارم از دولت جمهوری اسلامی ایران

 50. سلام ببخشید برای استخدام در سپاه چه شرایط بدنی باید داشت یا کجای بدنت باید سالم باشد

 51. با سلام درود خدمت رهبر معظم و بزرگ و عزیز
  اینجانب
  مازیار نامداری قره قانی
  اهل استان فارس شیراز
  آموزش دیده و خدمت سربازی ارتش
  دارای پرونده اعصاب و روان میباشم و تمام صحبت های لازم را تماما با صداقت قبلا آماده گفتن هستم اما
  آماده پاسداری و یک شهید سلیمانی شدنم
  آماده آموزش هرگونه شرایط لازم
  نه دنبال پولم ن شهرت
  میخواهم مرد باشم در راه انقلاب بزرگ و خون تمام شهیدان محافظ امنیت ملتم باشم و با تمام و کمال میل کامل باطنی دارای دوفرزند و متاهل آماده جان فدایی و کمک و هر کاری برای امنیت بیشترکشورم هستم و هر ثانیه با توجه به بسیجی بودنم دلم میخواهد یک پاسدار بشوم
  و التماس میکنم و در هر نقطه حاضرم جانم را فدای میهنم کنم و خدمت کنم و مردی با غیرت برای میهنم باشم و برای میهنم و امنیت کشورم از هر خط قرمزی میگذرم لطفا باهام تماس بگیرید و راهی برای زودتر ب آرزو رسیدنم جلوم بذارید و کمکم کنید 09175616267
  من یک انقلابیه آتش به اختیار هستم
  خدمت رهبر عزیزم

   1. سلام بله ولی با درجه ی ستوان دو بازنشسته می شین از ستوان بالاتر نمی رین

 52. با سلام و احترام فراوان
  بنده آقای متاهل دارای لیسانس برق متولد ۷۱ هستم خیلی علاقه دارم که در سپاه استخدام شوم. امکان داره بهم راهنمایی کنید

  1. باسلام برای اطلاعات بیشتر با کار شناسان ما تماس بگیرید

   1. سلام بعدازثبت نام ازگذینش سپاه چندروزطول میگشه تاجواب بگیری

    1. ﺳﻼﻡﻭﻗﺘﺘﻮﻥﺑﺨﯿﺮﺣﻀﻮﺭﯼﺑﺮﯾﻦﭘﯿﮕﯿﺮﯼﮐﻨﯿﺪﻣﻌﻤﻮﻻﯾﮏﻣﺎﻩﺎﺗ۳ﻩﻣﺎﺩﺭﮐﺎﻧﺎﻝﻣﺎﺗﻠﮕﺮﺍﻡavije_orgﻋﻀﻮﺷﻮﯾﺪﺍﻃﻼﻉﺭﺳﺎﻧﯽ ﻣﯿﺸﻪﺧﺪﻣﺘﺘﻮﻥﻭﺑﺎﺧﺒﺮﻣﯿﺸﻮﯾﺪ

 53. با سلام.آیا حکم دان ۱ جودو و قهرمانی کشور و همچنین سابقه بالای ۲۰۰ ماه بسیج فعال و گذراندن دوره های آموزشی نظامی در ارتقای درجه تاثیر داره؟

  1. سلام بنده فرزند شهید حسن روحی هستم بیکار
   آیا میتونم جذب سپاه شوم متشکر ایوب روحی

 54. سلام من تربیت معلم قبول شدم ایا میتونم در آینده استخدام سپاه بشم

  1. سلام من بسیجی هستم میخوام استخدام کنم درسپاه ولی کارت پایان ندارم میشه استخدام در سپاه مدرک تحصیلی سیکل

   1. سلام ببخشید مدرک لیسانس مدیریت کشاورزی استخدام راهنمایی رانندگی استخدام میکنید

  2. سلام برادر مگه تربیت معلم مشکلی داره که علاقه دارید وارد سپاه بشید؟

 55. باسلام و خسته نباشید
  بنده 37 ساله اتمام سربازی ومدرک سیکل دارم آیا میتوانم به عنوان راننده در سپاه پاسداران مشغول به کار شوم ممنون بابت راهنمایی تون

   1. سلام وعرض ادب
    بنده عضو نیروی فعال بسیج هستم
    و کارت پایان خدمت دوری وظیفه عمومی دارم. ۳۲ سالم هست
    مدرک دیپلم دارم
    .وعلاقه
    مندم در سپاه پاسدارن انقلاب
    اسلامی
    مشغول ب خدمت بشم آیا طریقه ای داره ب عنوان نیرو کارمند یا هر کاری دیگه ای باشه گزینش بشم؟؟
    ممنونم راهنمایی بفرمایید

 56. بسم رب شهدا و صدقین
  باسلام بنده8 3ساله هستم با مدرک کاردانی فناوری اطلاعات . با 15 سال سابقه الان در حال حاضر بیکارم.عضو فعال بسیج . مسول بسیج دانشجویی اخرین سمت ام بوده امکان جذب در سپاه را دارم لطفا پاسخ بدید ممنون میشم.

  1. سلام خسته نباشید برادر من افغانی هستم بچه شیعه هستم میتوانم برای ایران زمین خدمت کنم

  2. باسلام ظمن عرض سلام من عاشقم برای ثبت نام مدافع حرم برم دفاع از حرم حضرت زینب .ص. ولی نشد کسی میتوندکمک کند خودم بسیج فعال و خانواده ایثارگر .ممنونم که راهنمایی کنید باتشکر ..شادی امام .ره. و شهدا صلوات.

 57. باعرض سلام وقت بخیر
  ببخشید در استخدام سپاه سلامتی دندان سالم چند درصد است اگر با پر کردن و کاشتن دندون میتوان در سپاه استخدام شد

 58. سلام
  من ۷سال بسیج فعال هستم ک بمعنای واقعی بصورت جهادی در حال خدمت بصورت مربی طرح بهنام ۳ سال فعالیت دارم و ۲ سال در حوزه مربوطه کار بسیج در معاونت تعلیم و تربیت انجام میدم و در حال حاضر قرار داد یکساله بعنوان پاره وقت بسته شد اما هیچ راهی برای ما باز برای جذب وجود نداره لطفا شرایط سنی لحاظ نکنید چون متولدین ۶۰ دیگه باید بشینه و حسرت بخورن

  1. سلام
   اگر در امتحان ورودی سپاه رد بشویم آیا سال بعد و فراخوان بعدی میتوان دوباره امتحان داد؟

   1. با سلام و احترام برای فراخوان های بعدی قطعا میتوانید شرکت کنید دوباره ولیکن خوب اینجا علت رد شدن در سوال مطرح نبود مثلا بحث پزشکی بوده است یا تحقیقات محلی یا سو پیشینه ، که ممکن است بجز شرایط پزشکی برای فراخوان بعدی ممکن است که شرایط ایده عالی تر برای شما پیش برود علی الخصوص در تحقیقات محلی.

 59. سلام من ۳۵ سالمه مدرک دیپلم فرزند جانباز ۲۵درصد شامل منم میشه استخدام راهنماییم کنید ممنونم

 60. سلام من ۳۵سالم هست فرزند جانباز هستم مدرک دیپلم شامل من میشه استخدام درسپاه کارت بسیج هم دارم بیکارم راهنماییم کنید تو رو خدا

 61. سلام میخوام استخدام در سپاه ثبت نام کنم ولی خدمت سربازی نرفتم میشه استخدام کنم در سپاه مدرک تحصیلی سیکل

 62. سلام‌ثبت‌نام‌سپاه‌کی‌شروع‌میشه‌‌وحداقل‌سن‌باید‌چند‌باشه

 63. باسلام.فرزندان شهید برای استخدامی سپاه یا نیروی انتظامی از شرط معدل برخوردارن یا اینکه از شرط معدل معافن؟

  1. سلام وقت بخیر
   برای استخدام در این ارگان ها شرایط عمومی و شرایط اختصاصی لحاظ خواهد شد

 64. با عرض سلام درود فراوان بنده ازسال 79به عضویت بسیج فعال درحوزههای نیروی مقاومت درسپاه سقز درامده ام الان درسن 42 هستم میتوانم به عنوان بسیج ویژه درگردانها سپاه استخدام بشم با مدرک سیکل

  1. باسلام برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

   1. سلام خسته نباشین من سال 92 خدمتم سپاه بود روزی که تموم کردم بهم گفتن میخوای استخدام بشی قبول کردم همه چی ازمن گرفتن ولی هنوز چیزی مشخص نیست می تونی راهنمای کنید ممنون میشم

    1. سلام وقتتون بخیر از طریق ارگان مربوطه پیگیری نمایید.

 65. سلام من فوق لیسانس با رشته علوم انسانی دارم سنم ۲۶ ساله آیا می تونم در سپاه استخدام بشم

 66. با عرض سلام و تبریک به مناسبت ایام ولادت امیر معمنان علی (ع) دوستان عزیز من علاقه زیادی به سپاه دارم از سال 1390من جز بسیج فعال سپاه بودم درتمام مراسمات شرکت داشتم چکاری باید انجام تا بتونم عضو سپاه بشم دیپلم برق صنعتی هستم 32 سالمه
  ممنون یا علی

  1. سلام وقتتون بخیر در سایت سخا در قسمت امریه و جذب نوشته سازمان ستاد کل وضعیت تنظیم شده نوع درخواست جذبی یعنی پذیرش شدم؟

  2. با عرض سلام من میخام بسیج بشم خیلی علاقه دارم به بسیج شودن

  3. اسلام علیک
   خسته نباشید
   آیا برای ورود به نظام دولتی و سپاه باید رشته درسی خاصی داشته باشید یا نه هر رشته ای باشد
   رشته مورد نیاز مثلاً کار و فناوری یا کار ودانش

 67. سلام وقت بخیر ۱۷ سالمه اقا هستم رشته ام فنی حرفه ای کاردانش تاسیسات قدم ۱۶۵ وزن ۶۵ استخدام سپاه می کنندبه کجا مراجعه کنم

  1. سلام
   شرایط استخدام هر ارگان در سایت خودش گذاشته میشود

   1. سلام خسته نباشید ۲۴ سالم هست سربازی هم رفتم تنها هدف‌ و آرزویم شهادت هست اگر میشه کمکم کنید از تهران

   2. سلام بنده یکی از بچه‌ها فاطمیون هستم میخاستم وارد سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیشم آيا امکانش هستش

  2. سلام
   من ۷سال بسیج فعال هستم ک بمعنای واقعی بصورت جهادی در حال خدمت بصورت مربی طرح بهنام ۳ سال فعالیت دارم و ۲ سال در حوزه مربوطه کار بسیج در معاونت تعلیم و تربیت انجام میدم و در حال حاضر قرار داد یکساله بعنوان پاره وقت بسته شد اما هیچ راهی برای ما باز برای جذب وجود نداره لطفا شرایط سنی لحاظ نکنید چون متولدین ۶۰ دیگه باید بشینه و حسرت بخورن

 68. سلام وقت بخیر ببخشید میگم من کار بسیج دارم میتونم باهاش چیکار کنم

  1. باسلام اماده همکاری درهررمینه نظامی. علاقه زیاد. به تک تیراندازی. وکاربالودرماشین الات راهسازی درمناطق صفر

   1. با سلام
    میخواستم بدونم این روز ها سپاه (درجه داری) اعزام دارن یا نه؟؟؟

    1. سلام وقتتون بخیر برای اطلاع دقیق از اعزام ارگان سپاه با کارشناسان ما تماس بگیرید

     1. سلام وعرض ادب
      بنده عضو نیروی فعال بسیج هستم
      و کارت پایان خدمت دوری وظیفه عمومی دارم. ۳۲ سالم هست
      مدرک دیپلم دارم
      .وعلاقه
      مندم در سپاه پاسدارن انقلاب
      اسلامی
      مشغول ب خدمت بشم آیا طریقه ای داره ب عنوان نیرو کارمند یا هر کاری دیگه ای باشه گزینش بشم؟؟
      ممنونم راهنمایی بفرمایید

 69. سلام
  آیا میتوان با سیکل در ارتش یا سپاه یا نیرو انتظامی ثبت نام کرد

 70. سلام میخواستم از شما بپرسم آیا کسی با مدرک فوق لیسانس حقوق میتونه تو سپاه در بخش قضایی کار کنه ؟ و آیا روی در آمد هم تاثیری داره؟

 71. ماهمیشه هستیم جان برکف انشالله همه به مراد د خودشون برسن

  شماره تماس: ۰۱۳۱۳۲۲۳۳۳۷ برسن

 72. سلام.من در تست تربیت بدنی استخدام سپاه قبول شدم اما برای بقیه مراحل دنبالم نفرستادن از برج ۱۲ تا الان هروقت میرم سمتشون میگن دنبالت می فرستیم ونیست این چهار ماه گذشت .لطفا راهنماییم کنید.

 73. باسلام وخسته نباشید ببخشید من ۳۷ سال سن دارم بامدرک فوق دیپلم حسابداری وازسال۱۳۸۴تاسال۱۴۰۱به عنوان بسیجی پاره وقت ونیمه وقت درحوزه بسیج خواهران مشغول فعالیت هستم آیامی توانم به استخدام سپاه دربیام.

 74. سلام. خانم ۲۷ساله متاهل هستم. دیپلم دارم.ایامیتونم در مشاغل نظامی مثل سپاه یا ارتش استخدام شوم؟ لطفا کمکم کنید که بایدکجابرم و چیکارکنم؟

  1. سلام وقتتون بخیر باید با دفتار گزینش سپاه و ارتش صحبت کنید .

 75. سلام..من ترم آخر کارشناسی هستم و مشغول کارهای فارغ التحصیلی هستم..و قصد دارم در اولین فرصت برای اعزام به خدمت اقدام کنم..میخاستم بدونم بعد از پست دفترچه ، میتونم برای استخدام در سپاه اقدام کنم و به جای دوره آموزشی به عنوان سرباز وظیفه، دوره های تربیت پاسداری را از همان ابتدای خدمت بگذرانم؟؟ یا باید حتما به خدمت بروم و سپس برای استخدام اقدام کنم؟؟

  و به نظر شما با توجه به شرایط من، سریع ترین راهی که میتوانم در سپاه عضو شوم چیست؟
  از پاسخگویی شما ممنونم.

  1. سلام وقتتون بخیر حتما در این خصوص با کارشناسان ما صحبت کنید

 76. سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

 77. بابا چرا کسی منو درک نمیکنه من باید برم توی سپاه خدمت کنم حتی بدون حقوق
  من باید شهید شم تورو خدا اگه کسی توانایی اینو داره منو ببره توی سپاه استخدام کنه بهم بهم یه ندایی برسونه خودم میگیرم
  بخدا منو واسه دعواهای خیابونی ببرید کاریتون نباشه
  من هرطور شده باید یه سپاهی بشم باید شهید بشم بابا چرا متوجه نیست کسی
  هرکاری بگید من انجام میدم
  یه راهی جلوم بزارید
  بابا گناه که نکردم خط و خال دارم یا مدرک دانشگاهی ندارم یا اینکه دیر خودمو رسوندم به این جمع مقدس
  همش میگم خدایا کاش یه روز یکی پیدا شه خیلی با نفوذ باشه و منو ببره استخدام کنه بخدا اگه استخدام سپاه بشم نماز خوندن و شروع می کنم
  من عاشق اینجور جمع های روحانی و چهره های معصومانه هستم نمیخوام سمت گناه بره والا بلا نمیخوام
  میخوام دوستای مومن داشته باشم ای خداااااا

  1. دوست عزیز.
   اولا خدا نماز و روزه و …. رو برای رستگاری ما گذاشته و اصلا به این کارها نیازی نداره
   ثانیا، شما که با خدا شرط می‌بندی اگه برم سپاه، نماز میخونم، به نظرم این اصلا فایده نداره
   اینطوری اگه کارتون جور نشه انگار با خدا لج میکنی کلا نماز و میذارید کنار
   ثالثا، میتونید به پایگاه بسیج منطقنون مراجعه کنید کارت بسیج فعال بگیرید
   و مورد آخر، هر مردی یا زنی که برای امرار معاش خانواده به بیرون از منزل بره و خدایی نکرده اتفاقی براش بیفته، شهید محسوب میشه نزد خدا، مثلا برای پول در آوردن برای راحتی خانواده(از راه حلال) مثلا خدایی نکرده تصادف کنن، شهیدن نزد خدا
   قضاوت نمی‌کنم، اما دنبال اسم و رسم نباشید
   موفق باشید🌹

 78. من خیلی دوست دارم توی سپاه خدمت کنم ولی حیف خط و خال دارم ولی سابقه زندان و بازداشت گاه و اینارو ندارم
  11 سال کشتی کار کردم
  فتوشاپ و تایپ ده انگشتی حرفه ایم
  دوره icdl دیدم ولی چون چند سال ازش گذشته و کار نکردم یکم یادم رفته
  عاشق شهادت و نماز خواندن و عملیات و مبارزه با اشرارو اینا هستم دیپلم ردیم خیلیم درسم خوب بود نقشه کشی خوندم و متافیزیک و اینکه دوره های دفاع شخصیم دیدم و شجاعتم که واقعا نترسم. من عاشق سپاه هستم حتی اسمشم برام مثل رویایی دست نیافتنیه عاشق تیپ و لباسشم و اعتقادات روحانیتش. همه مومن و مظلومن و اینکه شجاع هستن و نترس
  نه مواد مصرف می کنم نه سیگار قدمم 180 اندام ورزشکاری و گوش هامم پلمپ. تورو خدا اگه راهی برای استخدام من وجود داره راهنمایی کنید من داداشمم شهید شده اما من سعادت نداشتم و اینکه 36 سالم شد امسال. همیشه دوست داشتم یه سپایی و یه بسیجی شجاع باشم نمیشه که نمیشه

 79. من خیلی دوست دارم توی سپاه خدمت کنم ولی حیف خط و خال دارم ولی سابقه زندان و بازداشت گاه و اینارو ندارم
  11 سال کشتی کار کردم
  فتوشاپ و تایپ ده انگشتی حرفه ایم
  دوره icdl دیدم ولی چون چند سال ازش گذشته و کار نکردم یکم یادم رفته
  عاشق شهادت و نماز خواندن و عملیات و مبارزه با اشرارو اینا هستم دیپلم ردسم خیلیم درسم خوب بود نقشه کشی خوندم و متافیزیک و اینکه دوره های دفاع شخصیم دیدم و شجاعتم که واقعا نترسم. من عاشق سپاه هستم حتی اسمشم برام مثل رویایی دست نیافتنیه عاشق تیپ و لباسشم و اعتقادات روحانیش. همه مومن و مظلومن و اینکه شجاع هستن و نترس
  نه مواد مصرف می کنم نه سیگار قدمم 180 اندام ورزشکاری و گوش هامم پلمپ. تورو خدا اگه راهی برای استخدام من وجود داره راهنمایی کنید من داداشمم شهید شده اما من سعادت نداشتم و اینکه 36 سالم شد امسال. همیشه دوست داشتم یه سپایی و یه بسیجی شجاع باشم نمیشه که نمیشه

 80. سلام من ۳۰ خارج از کشور زندگی کردم و به چند زبان و از همه بهتر انگلیسی مسلط هستم میخواستم بدونم که کسی مثل من استخدامی در سپادارید و مهندس مکانیک هم هستم از کانادا

 81. سلام آیا برای استخدام سپاه داشتن بسیج فعال لازمه؟!
  اگر لازمه چند ماه یا چند سال لازمه؟!

 82. سلام
  یک خانم برای استخدام سپاه در چه رشته هایی می تواند شرکت کند؟

 83. سلام رتبه دو رقمی داشته باشی تو کنکور میتونی جذب بشی؟
  با اینکه سنت ۲۴ سال خورده ای باشه؟

 84. چند سال بعد از اینکه گزینش استخدامی رو رد شدی دوباره میتونی برای استخدامی اقدام کنی؟ یا اینکه یکبار منع استخدام میشوی نمیتونی دیگه استخدام بشی؟

  1. باسلام برای اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما تماس بگیرید

 85. سلام استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی
  نیاز ندارند…

 86. سلام طرح بسیج امنیت خوبه پونزده روز لب مرز پونزده روز خونه؟

 87. آیا میشه دیپلم گرفت وارد سپاه شد متولد ۱۳۸۳ هستم

 88. سلام بنده ۱۷سالمه و آرزو دارم تو سپاه باشم آیا میتونم آخه گفتین از ۱۶ سالگی ثبت نام میکنیم سال بعد دیپلم میگیرم میشه ممنون اگه جواب بدین میخام دفاع در کشور عزیزم ایران جمهوری اسلامی ایران

 89. باسلام بنده لیسانس ریاضی وکاربردها هستم سنم ۲۸ سال هست چندسال بسیج فعالی دارم کارت سبزبسیج هم دارم خیلی دوست دارم وارد سپاه بشم اگه میتونید به من کمک کنید خواهشا راهنمایی کنید من رو با تشکر

 90. سلام خسته نباشد میخام عضو سپاه قدس بشم با هرشرایطی که هست جانم فدایه رهبر

 91. با سلام من متولد ۷۹.۵.۱۴ دارای مدرک تحصیلی سیکل و پایان خدمت ۲۱ ماهه هستم آیا میتونم استخدام بشم یا خیر

  با تشکر

  1. سلام
   میتوانید در گزینش های سپاه شرکت کنید و در صورت قبولی استخدام شوید

 92. سلام من سرباز ارتش هستم و متولد سال 1375
  مدرک تحصلیم کارشناسی سیالات هستش
  میخواستم بدونم میتونم عضو سپاه بشم ؟

 93. سلام و احترام ،
  میخواستم بدونم که با فوق لیسنانس هم استخدامی میگیرد

  1. سلام من فرزند جانباز 5درصد هستم متولد 1370ترم آخر کاردانی کامپیوتر و عضوبسیجی ویژه نیز هستم آیا امکانش هست درسپاه استخدام بشم ممنون

   1. سلام وقت بخیر
    برای استخدام در سپاه شرایط خاصی لحاظ خواهد شد

  2. سلام بنده ۴۰سالمه یه سابقه کیفری سر محکومیت فروش مشروب داشتم اما توبه کردم حالا هم بیکارم آیا با این شرایط میتونم استخدام سپاه بشم

  3. سلام خسته نباشید
   سهمیه هر استانی فرق دارد به گزینش شهرتون مراجه کنید

  4. سلام وقت بخیرمن ۱۷سالمه رشته ام کاردانش هستش معدل ام هم ۱۴ قدم۱۶۵ هستش اما هنوز دیپلم ندارم مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد یاعلی

  5. سلام از رشته امور اداری شاخه کاردانش درجه داری ا ستخدام هست

  6. سلام من فوق لیسانس علوم انسانی رو دارم می خواستم بدونم می تونم در سپاه استخدام بشم لطفا رهنمای کنيد سنم ۲۷ ساله

   1. سلام سپاه به شرح ذیل می باشد:
    1.داوطلبان می بایست دارای مدرک دیپلم و دوره ی پیش دانشگاهی ( سال چهارم ) باشند.
    2.برخورداری از سلامت و توانایی جسمی و روانی
    3.دارای تابعیت جمهوری اسلامی ایران
    4.برای رشته های ریاضی و تجربی معدل کل سال آخر آن ها کمتر از 14 نباشد و یا متوسط معدل سه سال آخر تحصیلی از 14 کمترنباشد.
    5.برای رشتهای انشانی معدل کل سال آخر از 16 کمتر نباشد و یا متوسط معدل سه سال آخر تحصیلی از 16 کمترنباشد.
    6.پذیرش دانشجو در کلیه رشت ها از بینداوطلبان مرد صورت می گیرد.
    7.حداقل قد 170 و حداکثر 190 سانتی متر
    8.موفقیت در سیر مراحل گزینش سپاه
    9.داوطلبان در ابتدای شروع به تحصیل به عنوان پاسدار محصل شناخته شده و دوره آموزش عمومی پاسداری را به مدت نیم سال در یکی از مراکز آموزشی سپاه طیمی نمایند.
    10.باید دروس مصوب و تعداید از واحد های خاص دانشگاه که تحت نظام تربیتی ( نظامی ، فرهنگی ، ورزشی ) را بگذرانند.
    11.سپردن تعهد مبنی بر رعایت کلیه مقررات و ضوابط آموزشی، انضباطی، تربیتی و مقررات نظامی دانشگاه در طول تحصیل و پس از اتمام تحصیلات
    12.دانشجویان مقطع کاردانی به درجه ستوان سومی و کارشناسی به درجه ستوان دومی نائل خواهند شد.
    زمان استخدام سپاه در هر دوره بر اساس نیاز به نیروی انسانی جدید توسط سپاه پاسداران اعلام می شود و بدیهی است که تقویم زمانی مشخصی و یکپارچه ای برای آن وجود ندارد. بدین ترتیب، زمان استخدام سپاه ۱۴۰۱, استخدام خواهران و آقایان در سپاه (نیروی دریایی، زمینی، بسیج، قدس، هوافضا) و همچنین جذب نیروی مورد نیاز دیگر جایگاههای شغلی صرفا در بازه زمانی محدود و مقرر شده انجام می شود و بر این اساس، داوطلبان واجد شرایط خانم و آقا می توانند نسبت به استخدام خود در نهاد سپاه اقدامات لازم را به عمل آورند

    1. بنام زینب کبری سلام من سربازی نرفتم 24سالم میخواهم همه چیزم از سپاه شروع کنم من مدرک سیکل دارم یک پیش مرگ رهبریم یک روستای ساده هستم

   2. سلام وقت بخیر
    من سرباز ارتش هستم و با مدرک لیسانس
    چجوری میتونم استخدام سپاه شم؟

   1. باسلام وخسته نباشید
    بنده عضو فعال بسیج و فرزند رزمنده و ایثارگر میباشم و تمام دوره های تکمیلی مقدماتی و فرمانده دسته ای را گذراندم چونکه خدمت نکرده بودم راکت شدم ولی العان معافیت دائم از طریق جبهه پدرم دریافت نمودم ولی دوست دارم که استخدام سپاه بشم
    بنده تا پنجم دبستان درس خوندم و اهل خوزستان شهرستان آبادان میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید

  7. سلام می خواستم بدونم بامدرک سیکل میشه توبسیج استخدام شد

   1. باسلام وخسته نباشید بنده میخوام درسپاه استخدام باشم وخودم بسیج ام وپانزده سال فعال بسیجی دارم وقبلن دریه اداره ای مشغول بکاربودم بخاطراتمام قرارداد اداره بیرون کردند وخودم عاشق سپاه وسپاهی ام اگه امکان‌ واردشدنش به سپاه هست بنده را راهنمایی نمایدوبرام فرقی نمیکنه هرجایی ایران‌ داشته باشه برای خدمت به سپاه اماد ه ام وخودم عاشق‌ ایران وایرانیم وخاک وپای این ایران بزرگوارودست امام خامنه ای را میبوسم خواهشن نظری ولطفی کنید من‌هم بیام به‌ سپاه وبه سپاهی بودنم افتخاری بکنم

    1. باسلام باید شرایط شما از جمله سن مدرک تحصیلی شرایط جسمانی و روانی شما مورد برسی قرار گیرد

 94. با سلام بنده عضد بسیج فعال هستم
  فقط تنها مشکی دارم این است پدرم متولده عراقه آیا میتونم عضو شم

  1. باسلام وخسته نباشید ببخشید من ۳۷ سال سن دارم بامدرک فوق دیپلم حسابداری وازسال۱۳۸۴تاسال۱۴۰۱به عنوان بسیجی پاره وقت ونیمه وقت درحوزه بسیج خواهران مشغول فعالیت هستم آیامی توانم به استخدام سپاه دربیام.

  1. سلام بسیجی طرح امنیت برای استخدام کارهاشو انجام دادم الان دو دلم و استرس دارم ک برم یانه ….بسیج طرح امنیت خوبه اصلا؟پانزده روز لب مرز باید باشم پانزده روزم خونه…اونم اعزام ب مرزهای زاهدان

  2. سلام لیسانس علوم سیاسی دارم سنم سی ویک سال هس میشه کارمند سپاه بسم

  3. باسلام وخسته نباشید
   نوجوانی۱۶ساله هستم علاقه زیادی به مکانیکی دارم لطفا راهنمای کنید

   1. سلام من 24سالمه و کارشناسی مدریت لجستیک دارم و خدمت هم نرفتم میتونم به عنوان کادر ثابت استخدام شوم

    1. سلام وقت بخیر
     بستگی به قوانین استخدامی در ارگان مد نظر دارد

 95. سلام خانومی هستم ۲۸ ساله علاقه مند برای شرکت در سرباز معلمی هستم مدرکم لیسانس حسابداری دارم باید چه کاری انجام بدهم?

  1. سلام خسته نباشید خدمت شما بنده فارغ التحصیل رشته فنی و حرفه ای هستم میخوام برم استخدام درجه داری سپاه میتوانید بگید که این استخدام چه ماهی صورت می‌گیرد

  2. باسلام وخسته نباشید ببخشید من ۳۷ سال سن دارم بامدرک فوق دیپلم حسابداری وازسال۱۳۸۴تاسال۱۴۰۱به عنوان بسیجی پاره وقت ونیمه وقت درحوزه بسیج خواهران مشغول فعالیت هستم آیامی توانم به استخدام سپاه دربیام.

  3. سلام می خواستم بدونم بامدرک سیکل میشه توبسیج استخدام شدسنم ۳۱سال است

  4. سلام علیکم من ۳۴ سالمه و عضو هیآت های مذهبی هستم چگونه میتونم عضو سپاه بشم من واقعا به خدمت به جمهوری اسلامی و رهبرم علاقه مندم من فرزند عشایرم چرا قبول نمیکنید

 96. سلام
  آیا میتوان با سیکل در ارتش یا سپاه یا نیرو انتظامی ثبت نام کرد ؟

  1. نخیر امکانش نیست البته اگه حداکثر تا شهریور امسال دیپلم بگیری میتونی عضو نیروی زمینی ارتش بشی

   1. باسلام خانمی لیسانس با۳۰سال سن میتونم توسپاه استخدام بشم؟

   2. باسلام خدمت همکاران محترم بنده لیسانس جغرافیا ام خیلی علاقه شدیدی برا سپاه دارم آیا پذیرش دارین سنم 27خدمتم رفتم از لحاظ آموزش صلاح ،امادگی جسمانی ام خوبه پذیرش دارین با تشکر

   1. سلام من ۳۱سال سن دارم و فوق لیسانس پرستاری دارم در بیمارستان امام حسین سپاه به صورت قراردادی مشغول هستم آیا تبدیل وضعیت شامل من میشه و امکانش هست رسمی بشم ممنونم

    1. در صورت شرکت در آزمون استخدامی وزارت بهداشت امکان رسمی شدن شما بوجود میاید

  2. سلام در حین تحصیل دانشگاهی یا با مدرک کارشناسی میتونم در سپاه استخدام کنم یا نه وچه شرایطی داره

 97. سلام خلبان یکم کبرا ۲۰۶ و۲۰۵ بالگردهای ترابری هستم چطور میتونم با هوافضا سپاه همکاری کنم.

 98. سلام برای استخدام سپاه پاسدارن محدودیت قد داره یا قد مهم نیست؟

  1. با سلام بنده کارمند نفت هستم تحصیلاتم کاردانی هست ولی چون علاقه به خدمت درسپاه راع دارم علاقه به استخدام شدن در سپاه راه دارم

  2. باسلام وخسته نباشید
   بنده عضو فعال بسیج و فرزند رزمنده و ایثارگر میباشم و تمام دوره های تکمیلی مقدماتی و فرمانده دسته ای را گذراندم چونکه خدمت نکرده بودم راکت شدم ولی العان معافیت دائم از طریق جبهه پدرم دریافت نمودم ولی دوست دارم که استخدام سپاه بشم
   بنده تا پنجم دبستان درس خوندم و اهل خوزستان شهرستان آبادان میباشم لطفا راهنمایی بفرمایید

 99. سلام من لیسانس عمران دارم میخوام تو سپاه استخدام بشم سنم هم ۲۶ سال هست و سربازی هم تو خود سپاه خدمت کردم پدرم هم سابقه ۱۳ ماه توجبهه به عنوان داوطلب روداره میتونم تو سپاه استخدام بشم یانه راهنمایی کنید ممنون

 100. سلام خسته نباشین
  عمل بینی و کشیده شدن چند دندان (۳) ممکنه باعث بشه توی آزمون رد بشیم؟
  بقیه شرایط مثل سن وضعیت جسمانی و روحی سالم نبود ابتلا به بیماری و عدم سوپیشینه رو دارم…
  مدرکم دیپلم فنیه میشه برای دانشگاه افسری اقدام کرد؟

  1. سلام بنده هم علاقه دارم درسپاه فعالیت کنم راهنمایی کنیدلطفا

  2. سلام
   من خانم هستم خیلی دوست دارم توسپاه خدمت کنم مدرک لیسانس رشته روانشناسی دارم وعلاقمند به نظام لطفا راهنمایی کنید

 101. من در 15 سالگی کارت مقدماتی ام رو گرفتم و در 16 سالگی کارت عادی ام رو گرفتم الان 1۷ سالمه و تازه ۴ ماه که کارت فعال ام رو گرفتم و رشته ام هم دهم اتوماسیون صنعتی هستش من الان میتونم در سپاه یا راهنمای رانندگی استخدام بشم

  1. سلام و احترام ،
   میخواستم بدونم که با فوق لیسنانس هم استخدامی میگیرد

  2. راهنمایی رانندگی جزء نیروی انتظامیه باید اونجا ثبت نام کنی تا 31 شهریور میگیره

  3. سلام من دیپلم علوم انسانی دارم سنم هم ۳۸سالمه میشه استخدام سپاه بشم کارت فعال بسیجم دارم لطفان راهنماییم بفرماید

 102. سلام شرایط استخدامی بانوان برای فرودگاه رو هم بفرمایید

 103. سلام
  دمتون گرم
  فقط دوستان اگه در این شغل تونستین تازه از آزمون علمی‌ش به خوبی بیرون بیاین تازه میرسین به مصاحبه و آزمونهای فیزیکی،روانی،جسمانی و غیره…
  در ضمن کسی که این شغل رو انتخاب میکنه باید نهایت اون سختی و به قولی تا تهش واسه..
  دوباره دمتون گرم

  1. سلام من مدرک سطح دو دارم دیپلم فنی هم دارم میتونم با دیپلم شرکت کنم وجذب شوم

 104. سلام و درود فراوان
  دمتون گرم
  همین و بس

  دوستان سپاه یا استخدام نیرو های نظامی خیلی محدودیت داره…،همینطوری نیس که ثبت نام کنی در بیای و تمام…
  اگه از آزمون علمی به رتبه خوب بتونی دربیای و فرم پرکنی و فلان و بهمان…تازه میرسی به آزمون های سلامتی..
  مصاحبه و غیره
  واینکه این شغل رو انتخاب کنی باس تا تهش واسه
  دوباره دمتون خیلی گرم

  1. سلام من ۳۵سالم هست فرزند جانباز هستم مدرک دیپلم شامل من میشه استخدام درسپاه کارت بسیج هم دارم بیکارم راهنماییم کنید تو رو خدا

 105. سلام خسته نباشید
  آیا مدرک پیام نور مورد تاييد سپاه برای استخدمي هست
  ممنون میشم پاسخ بدید

  1. سلام
   باید گردشکار بشی اگه سابقه فعالیتت خوب باشه قبولت میکنن

 106. اینجانب بعنوان بسیج ویژه مدت چهارده ساله خدمت میکنم لطفا بفرماید چگونه پاسدار بشم ولباس سبز مفتخربشم

  1. باسلام خدمت همکاران محترم بنده لیسانس جغرافیا ام خیلی علاقه شدیدی برا سپاه دارم آیا پذیرش دارین سنم 27خدمتم رفتم از لحاظ آموزش صلاح ،امادگی جسمانی ام خوبه پذیرش دارین با تشکر

 107. سلام استخدام درجه داری و دانشگاه افسری سپاه کی است دقیقا

  1. سلام.استخدام هر دو همین الان هست.
   استخدام افسری، این ماه تا ۲۸ مدت هست.
   ولی درجه داری بیشتر وقت داره.
   هر چه زودتر نسبت به ثبت نام خودتون اقدام کنید.

  2. ۱_عمل زیبایی بینی منع استخدام دارد.
   ۲_دیپلم رشته فنی فقط میتونه تو درجه داری(پیمانی)استخدام بشه

  3. سلام بنده ۳۴ سالمه فوق دیپلم هم دارم میتونم استخدام شوم*

 108. سلام اینجانب عضو بسیج ویژه هستم مدت مدت چهارده ساله ،،دوست دارم پاسدار بشوم مبلس به لباس سبز پاسداری لطفا بگی چجور

 109. نیروی فنی کار هستم
  تراشکار -فرزکار ,جوشکار،تعمیرات دستگاه،گیربکس و غیره واردم

 110. سلام خسته نباشید همسر من لیسانس مهندسی مکانیک دارند سن ۳۲ایثارگرمیتونند استخدامی سپاه اقدام کنند وچطورممنون میشم راهنمایی کنید

 111. سلام دوستان عزیز
  توجه داشته باشین که در صورت استخدام در نیروهای مسلح خصوصا سپاه، بنا بر هر دلایلی خواستین بیاین بیرون شرایطش خیلی سخته و حداقل یکی دوسال اذیت میکنن. لذا باید خیلی دقت کنید پشیمون نشید.علاوه بر اون خیلی محدودیتهایی در زندگی خواهید داشت.

 112. سلام وقت بخیرمن 10سال خدمت کردم تو بسیج مدرکم تاراهنمای هستش من میخوام خدمت کنم

 113. من خانمی شاغل با ۲ فرزند با مدرک دیپلم با ۷ سال سابقه کاری در یک شرکت خصوصی متولد ۱۳۶۴ هستم . می تونم در سپاه کار کنم ؟ چون به کار نیاز دارم.

  1. سلام دوستان عزیز
   توجه داشته باشین که در صورت استخدام در نیروهای مسلح خصوصا سپاه، بنا بر هر دلایلی خواستین بیاین بیرون شرایطش خیلی سخته و حداقل یکی دوسال اذیت میکنن. لذا باید خیلی دقت کنید پشیمون نشید.علاوه بر اون خیلی محدودیتهایی در زندگی خواهید داشت.

   1. سلام نیروی قراردادی قرارگاه سازندگی می خواهم برم تسویه بگیرم برم نیروطرح امنیت. راهنمای بفرماید تشکر.

   2. سلام، ما مدارک کارشناسی و بسیج استخدام را تحویل سپاه دادیم، پزشکی و ادامه روند استخدام چه موقع است؟ و دوره آموزشی با مدرک کارشناسی چه مدت و کجا انجام می شود؟

    1. سلام
     آیا سپاه نیروی فوق لیسانس روانشناسی خدمت سربازی هم انجام داده با 28 سال سن رو جذب میکنه؟

  2. فکر نمیکنم از اونجایی میدونم از دیپلم تا 25سال نیرو میگیرند

   1. باسلام.بنده.بیست سال سابقه بسیجی دارم که سیزده سال فعال بودم وتوی پروندم موجوداست.جزوگردان امام حسین ع هم اکنون هستم.مسلط به بیشترادوات جنگی هستم.پیشنهاداتی برای رفتن به سوریه داشتم واقدام کردم که متاسفانه دقیقه۹۰حین پروازکنسل شد.تخصص درانجام انفجارهای ههیب دارم.البته درراستای خدمت به کشورعزیزم ایران که بازهم متاسفانه هیچکس هیچ راهی جلوپام نزاشته.ممنون میشم کمکم کنین.سپاس

    1. سلام به مسئول عضویاب گردان امام حسین (ع) مراجعه کنید و در ابتداو سیر مراحل گزینش رزمه خودتون رو اعلام کنید تا بر مبنای توانمدی شما و علاقه خودتون شما رو در قسمت مورد نیاز سازمان به کار گیری کنند

  3. سلام، ما مدارک کارشناسی و بسیج استخدام را تحویل سپاه دادیم، پزشکی و ادامه روند استخدام چه موقع است؟ و دوره آموزشی با مدرک کارشناسی چه مدت و کجا انجام می شود؟

 114. سلام من یک خانم شاغل هستم دارای ۲ فرزندو متولد ۱۳۶۴ و ۷ سال سابقه کاری دارم .با مدرک دیپلم می تونم در ارگان نظامی استخدام شوم.

  1. سلام بنده ۳۴ سالمه فوق دیپلم هم دارم میتونم استخدام شوم*

 115. اینجانب ۴۰ساله هستم لطفا جوابگو سوال من باشید مغازه دار هستم ولی عاشق اطاعات هستم چگونه میتونم ثبت نام و گذینش بشم

  1. سلام خسته نباشی من از استان ایلام از یکی از شهرستان ها استان مزاحم میشم ۳۰سالمه د دارای دیپلم کامپیوتر و عضو فعال در بسیج خیلی دوست دارم در بسیج خواهران کار کنم لطفا کمکم کنید

  2. سلام رضا بابای هستم متولد خرداد۱۳۶۴ من از ۱۲ سالگی عضو فعال بسیج سوادکوه شمالی مازندران هستم وخدمت سربازی رادر سپاه نیروی مقاوت بسیج گذرانده ام مدرک دیپلم برق راننده پایه دو والان هم درپایگاه محل مشغول هستم وعضو گردان امنیتی امام علی هستم ۳۶ سالمه عاشق شهادت در راه رهبرم هستم مدت ۲۵ ساله کلا فعالیت دارم دوست دارم درسپاه خدمت کنم واستخدام بشوم پدرم ایثار گر و۶ماه در سپاه جبه بوده است ایا کسی هست که دست مارا بگرد ما که عاشق شهادت هستم وهمه پرونده من درسپاه هست کسی هست یاری کنه متوصل شدیم به امام زمان

   1. ب پایگاه بسیح محل مراجعه کنید میتونید پاسدار افتخاری بشید

  3. با سلام به نیروی مقاومت بسیج شهر خودتون مراجعه کنید و مطالب رو براشون ذکر کنید بعد از انجام استعلامات میتوانید فعالیت کنید

 116. با سلام بنده خدمت نرفتم علاقه زیادی به استخدام در سپاه دارم و دیپلم هم دارم .معدلم هم بالای ۱۴هستش .ایا قبول میشم؟

 117. سلام خسته نباید من لیسانس برق قدرت دارم برای ثبت نام سپاه باید کجا برم؟ کدوم رسته ها با رشته من استخدامی داره؟

  1. من خانمی شاغل با ۲ فرزند با مدرک دیپلم با ۷ سال سابقه کاری در یک شرکت خصوصی متولد ۱۳۶۴ هستم . می تونم در سپاه کار کنم ؟ چون به کار نیاز دارم.

 118. سلام من ۲۰ سالمه قدم ۱۶۹.۵ هست مدرک دیپلم میتونم برای استخدامی اقدام کنم؟

  1. سلام محمد علی هستم 32ساله هستم لطفا راهنمای بفرمایید چطور می توانم در سپاه مشغول بکار بشم فرزند جانباز ۷۰/ مدرک لیسانس دارم بیکار.

   1. سلام وخسته نباشید برادر و خواهر گرامی من 30 سال سن دارم دارای مدرک لیسانس مدیریت و مهندسی هستم بیکارم و فرزند ایثار گر هستم که پدرم 33ماه در جبهه حق علیه باطل حضور داشته و بنده از بچه گی بسیج فعال بودم شرایط استخدامی را دارم؟

    1. سلام وقتتون بخیر
     من سه تا دندون پر کرده و یکی دندون کشیده دارم ایا دندون پزشکی قبول میشم ؟

 119. سلام وتبریک سال جدیدخدمت مشاوران آویژه بنده خانم هست ومدت ۱۳سال بسیجی دارم ومدت ۱۰سال هم بسیجی کادر. لیسانس حسابداری .۳۹سالم هست میخواستم بپرسم سپاه چه شرایطی برای نیروهای خریدخدمت ای داردویاشرایط سنی هست اکرراهنمایی بفرمایید ممنون میشم.
  جواب بنده رواین گفتید
  سلام وقت بخیر متاسفانه شرایط سنی شما برای استخدامی سپاه مناسب نیست و در حال حاضر نیز فرخوان استخدامی از سوی سپاه منتشر نشده است
  مکرنمیگیدشرایط ۱۶تا۴۰سال هست درسپاه
  الان چطورسن بنده نمیخوره
  وسوال بنده برای نیروی خریدخدمت هست نه رسمی
  اکرمجددبررسی شودسوال بنده وجواب بدیدممنون میشم
  یاحق

 120. سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر شخصی (خواهر) یکدست نداشته باش. میتواند برای سپاه ثبت نام کند؟؟

  1. سلام وقت بخیر یکی از شرایط استخدامی داشتن سلامت جسمانی می باشد

 121. سلام وقت بخیر
  ببخشید اگر شخصی (خواهر) یک دست نداشته باشه میتونه برای سپاه ثبت نام کنه؟

  1. سلام وقت بخیر یکی از شرایط استخدامی داشتن سلامت جسمانی می باشد

   1. سلام من ۲۰ سالمه قدم ۱۶۹.۵ سانتی متره و حدود ۵ سال بسیج فعال هستم مدرک تحصیلی دیپلم برق آیا میتونم برای استخدامی اقدام کنم

     1. سلام شروع استخدامی سپاه از چه زمانی هست ؟

 122. سلام‌علیکم‌خسته‌نباشید‌ بنده‌طلبه‌پایه‌سوم‌هستم۱۸ساله‌آیا‌میتوانم‌‌‌‌جذب‌سپاه‌پاسداران‌شوم؟سربازی‌هم‌نرفتم

 123. سلام‌علیکم‌‌‌خسته‌نباشید‌ بنده‌طلبه‌پایه‌سوم‌هستم‌آیا‌میتوانم‌جذب‌سپاه‌پاسداران‌شوم‌؟سربازی‌هم‌نرفتم
  ۱۹سالمه

 124. با سلام
  من رشته ریاضی فیزیک میخونم ، ۱۶ سالمه قدم هم که ۱۷۲ سانتی متر هست .
  آیا میتوانم در سپاه استخدام شوم ؟!

 125. باسلام وتبریک سال جدیدخدمت مشاوران آویژه بنده خانم هست ومدت ۱۳سال بسیجی دارم ومدت ۱۰سال هم بسیجی کادر. لیسانس حسابداری .۳۹سالم هست میخواستم بپرسم سپاه چه شرایطی برای نیروهای خریدخدمت ای داردویاشرایط سنی هست اکرراهنمایی بفرمایید ممنون میشم

  1. سلام وقت بخیر متاسفانه شرایط سنی شما برای استخدامی سپاه مناسب نیست و در حال حاضر نیز فرخوان استخدامی از سوی سپاه منتشر نشده است

 126. سلام پدر و مادر از هم جدا شده باشند در استخدامی سپاه رد میشیم؟؟

  1. سلام وقت بخیر بنده لیسانس حقوق از دانشگاه پیام‌نور هستم اعلام کردن برای استخدام باید حکم مسئولیت بگیرید
   چه حکم مسئولیتی از بسیج بیشتر بکارم میاد

   1. سلام وقت بخیر مسئولیت در بخش نیروی انسانی میتواند برای شما مفید باشد

    1. سلام. ۳۴سالمه و برای سپاه اقدام کرده بودم اما به دلیل رشته گیاهپزشکی رد شدم الان می خوام اقدام کنم فایده ای داره

 127. سلام لطفا به غیر از محل رزکان نو برای استخدام کارمندی کجا مراجعه کنم ۵۵ ساله ام بیمه اختیاری رد میکنم فوق لبسانسم و دانشجو دکتری ناتمامحدود ۲۰ سال سابقه بیمه دارم ایثارگر ارتشم میکروبیولوژی دانشگاه ازاد کرجم متشکرم.

   1. باسلام وتبریک سال جدیدخدمت مشاوران آویژه بنده خانم هست ومدت ۱۳سال بسیجی دارم ومدت ۱۰سال هم بسیجی کادر. لیسانس حسابداری .۳۹سالم هست میخواستم بپرسم سپاه چه شرایطی برای نیروهای خریدخدمت ای داردویاشرایط سنی هست اکرراهنمایی بفرمایید ممنون میشم

    1. سلام وقت بخیر متاسفانه شرایط سنی شما برای استخدامی سپاه مناسب نیست و در حال حاضر نیز فرخوان استخدامی از سوی سپاه منتشر نشده است

     1. سلام و درود فراوان
      دمتون گرم
      همین و بس

      دوستان سپاه یا استخدام نیرو های نظامی خیلی محدودیت داره…،همینطوری نیس که ثبت نام کنی در بیای و تمام…
      اگه از آزمون علمی به رتبه خوب بتونی دربیای و فرم پرکنی و فلان و بهمان…تازه میرسی به آزمون های سلامتی..
      مصاحبه و غیره
      واینکه این شغل رو انتخاب کنی باس تا تهش واسه
      دوباره دمتون خیلی گرم

 128. سلام، الان استخدامی دانشگاه افسری سپاه هست؟
  چه زمانی ثبت نام هست
  و چطور باید ثبت نام کرد؟

  لطفا راهنمایی کنید من 19 ساله دیپلم انسانی هستم

  1. سلام این دانشگاه از دو طریق کنکور سراسری و آزمون های داخلی سپاه اقدام به جذب دانشجو میکند ،بعد از کنکور سراسری و طبق نتیجه و انتخاب رشته اگر مجاز به شرکت در این دانشگاه بودید صلاحیت شما بررسی میشود.

   1. سلام و درود
    خداقوت
    من دخترم و ۱۵ سالم هست و علاقه دارم که عضو سپاه بشم میشه لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام وقت بخیر در حال حاضر فراخوان فعالی برای جذب نیرو از سوی سپاه وجود ندارد

    2. با سلام و عرض احترام
     ببخشید من الان میخوام برم خدمت با دریافت پایان خدمت میخوام عضو بشم مدرک دیپلم هم دارم
     یه سوال اساسی دارم و اونم اینه که در حین استخدام و عضویت میشه ادامه تحصیل داد ؟

   2. سلام خواستم بپرسم اگه دیپلم بگیرم می توانم تو سپاه ادامه تحصیل بدم محافظ پر واز شم یانه

 129. سلام دوستان عذر خواهی میکنم دانشگاه امام حسین رشته قضاوت داره ؟

 130. سلام.وقتتون بخیرمن قبلا پرسیده بودم من متولد 1371/8/8دارای مدرک لیسانس حقوق از استان هرمزگان میباشم با توجه به این که شرایط سنی تا 40سال هم قید شده شاید در قسمت های دیگر شرایط سنی فرق داشته باشه شما گفتین میتونم با مدارکی که دارم به استان محل خودم مراجعه نمایم .چند ماه پیش که هنوز شرایط استخدامی مهلت تمام نشده بودم من به گزینش استان خودم بارها مراجعه نمودم همش میگفتند تماس میگیریم یا اعطلاع میدهیم.ودر اخر با اینهمه رفت وامد گفتند سن شما بالا میباشد.وبارها ایراد از سن گرفتند.همه شرایط من با استخدامی درست بود فقط از سنم ایراد گرفتند.اگر چند سال پیش هم که مدرک لیسانس نداشتم بخاطر سن چند سال از عمرم گذشت حالا با مدرک لیسانس دوباره همون ایراد.لطفا اگه هنوز در بخش های دیگر با این شرایط سنی میشود.راهنمایی نمایید به کدام قسمت استان خودم مراجعه نمایم.چون من خییلی علاقه به استخدام در هر قسمت از بخش سپاه باشد دارم.ولی خیلی مرا سردرگم میکنند.اگر میشود یا راهی هست راهنمایی نمایید-باتشکر مجتبی ترکمانی

  1. سلام وقت بخیر متاسفانه اگر رد کرده اند امکانش وجود نخواهد داشت

 131. سلام ببخشید کسی که صافی کف پا داشته باشه و دارای کارت معافیت پزشکی باشد ودارای تمامی شرایط و معدل بالا باشد می تواند در سپاه استخدام شود و به نیرو هوا فضا سپاه برود؟!

 132. احتراما فرماندهی محترم سپاه اینجانب جانباز جنگ تحمیلی حدودا ۸ سال صادقانه در سپاه پاسداران بودم وبساز دفاع مقدس ود جبهه شیمیایی شدم اکنون عودت به کاررا میخواهم میتوانم تمام وقت در هرشهرستان یاگشورهای چون سوریه ارمنستان اوکراین باصطلاح دید شما تمام وقت در خدمتم حمیدرضا اسفیدانی ۰۰۵۱۵۱۲۷۶۹ کد ملی

  1. من طلبه هستم من رشته علوم قرآن حدیث برداشتم میتوانم برم نیرو انتظامی و سپاه چی

   1. سلام علیکم من لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر دارم متولد71، 9،18عموم شهید شده خانواده شهید هستیم ، پدرشوهرم پنج سال و شش ماه تو جبهه بوده، آرزومه به خدمت سپاه دربیام، میتونم شرکت کنم

  2. من طلبه هستم من رشته علوم قرآن حدیث برداشتم میتوانم برم نیرو انتظامی و سپاه

   1. سلام وقت بخیر من رشته ای کاردانی میخونم آیا برای ثبت‌نام به سپاه باید قرآن رو حفظ باشیم

  3. با سلام من رشتم کشاورزی هست میتونم وارد سپاه پاسداران انقلاب بشم یانه

  4. سلام‌علیکم‌‌‌خسته‌نباشید‌ بنده‌طلبه‌پایه‌سوم‌هستم‌آیا‌میتوانم‌جذب‌سپاه‌پاسداران‌شوم‌؟سربازی‌هم‌نرفتم‌

 133. سلام من پایه دوازدهم انسانی هستم قدم 170 هست خرداد دیپلمم میاد الان باید چیکار کنم برا گزینش و اینا…؟

 134. سلام خسته نباشید
  کی ثبت نام میشه برای سپاه کرد؟

  1. احتراما فرماندهی محترم سپاه اینجانب جانباز جنگ تحمیلی حدودا ۸ سال صادقانه در سپاه پاسداران بودم وبساز دفاع مقدس ود جبهه شیمیایی شدم اکنون عودت به کاررا میخواهم میتوانم تمام وقت در هرشهرستان یاگشورهای چون سوریه ارمنستان اوکراین باصطلاح دید شما تمام وقت در خدمتم حمیدرضا اسفیدانی ۰۰۵۱۵۱۲۷۶۹ کد ملی

  1. سلام ۳۷ساله هستم دارای مدرک فوق دیپلم دارم باید ۱۵ سال بسیج فعال دارم مسولیت آموزش پایگاه وجزگردان عاشورا دسته رزمی پایگاه پایان خدمت نزسا دارم متاهل هستم شرایط استخدام کادر بسیج فعالی برا سپاه دارم

   1. سلام من بهروزسنگ تراش ۳۰ سال و دارای کارت پایان خدمت هستم و۱۴ سال بسیج وعضوگردان امام حسین جهرم هستم پدرم جانباز ومادرم خاهر شهید هست ولی تا دبیرستان بیار نخاندم در گردان رزمایش محمد رسول الله ومنطقه عملیاتی رفته ام آیا شرایط استخدام دارم

    1. سلام – شرایط استخدامی برای چه ارگانی اگر منظورتان سپاه و ارتش است باید شرایط اولیه چکاپ های پزشکی رو داشته باشید.برای اطلاع از مراحل استخدامی سپاه و ارتش با مشاورین ما تماس حاصل نمایید.

 135. چگونه میتوانم به یمن اعزام بشوم در کنار برادران یمنی بجنگم

 136. من پایه 6 حوزه علمیه هستم میتوانم بروم دانشگاه افصری سپاه

   1. سلام علیکم بنده متولد ۶۸ دیپلم قد۱۶۳وزن ۹۰کیلو میتونم استخدام سپاه بشم یا نه بسیجی هم دارم ۱۰سال

 137. سلام من 40سال سن دارم برای استخدام در سپاه میتونم نام نویسی کنم یا شرایط سنی داره. آیا راننده یا برای کارهایی مثل تاسیسات نیرو نمیگیره ممنون

  1. سلام‌علیکم‌‌‌خسته‌نباشید‌ بنده‌طلبه‌پایه‌سوم‌هستم‌آیا‌میتوانم‌جذب‌سپاه‌پاسداران‌شوم‌؟سربازی‌هم‌نرفتم
   ۱۹سالمه

 138. سلام بنده از سال ۸۴ تا به امروز بسیج فعال بودم وتقریب۴ ماه هستش فرمانده بسیج منطقه سکونت خودمون هستم از انجا که ۷ سال هست با نهضت سواد اموزی همکاری میکنم ورشته مشاوره ولیسانس با معدل بالای ۱۵ هستم چودر کنار این کار خدا پسندانه عاشق دبیری هستم هم چنان در بلاتکلیفی به سر میبریم خواهش میکنم از طرف سپاه پی گیر استخدامی این قشر انقلابی هم باشید ممنونم از شما اجرتان با اقا امام زمان

 139. سلام بعد از تکمیل فرم و نوشتن رزومه برای استخدامی سپاه چقدر طول‌میکشد

 140. باسلام خدمت شما خسته نباشید یه سوال داشتم
  من دیپلم برق ساختمان کاردانش دارم با15,30معدل کل 22سن دارم وکارت پایان خدمت و کمربند زر کیوکوشین ایامیتونم استخدام در جه داری سپاه بشم کارت فعال بسیج هم دارم.ممنون از شما.

 141. سلام افسر محصل ها اگه تو خرداد نتونن دیپلم تحویل بدهند میتونن شهریور بیارن دیپلم رو؟

  1. سلام. ۳۴سالمه و برای سپاه اقدام کرده بودم اما به دلیل رشته گیاهپزشکی رد شدم الان می خوام اقدام کنم فایده ای داره

 142. سلام خسته نباشید.بدون کارت بسیج هم میشه عضو سپاه شد؟

  1. با عرض سلام و ادب.
   خیر حداقل یک سال سابقه بسیجی فعال نیاز است.

 143. سلام من رشته انسانی با معدل ۱۳/۵۰ هستم ایا میتونم استخدام سپاه بشم؟؟

 144. سلام خسته نباشید من رشته انسانی هستم با معدل ۱۳/۵۰ میتونم استخدام سپاه بشم؟؟

 145. سلام نیروی وارد و متخصص برق و اتوماسیون میتواند در سپاه کاری با حقوق مکفی پیدا کند ؟؟؟؟؟

 146. دیپلم معدل 15.5
  متولد 75
  متاهل
  فرزند ایثارگر
  بسیج فعال
  شرایط استخدام شدن رو دارم ؟

 147. سن 25 سال
  بسیج فعال
  دیپلم ریاضی با معدل 16
  خدمت نرفتم اما غیبت ندارم

  ایا میتونم برای استخدام سپاه اقدام کنم ؟

 148. ایا با مدرک دیپلم رشته کامپیوتر میشه وارد سپاه شد یا نه

 149. سلام
  ببخشید من۳۳سالمه وکارت بسیج ندارم میتونم استخدام بشک

 150. سلام وقت بخیر،همسر بنده متولداردیبهشت سال ۷۸ هستن و ليسانس حسابداری دارند،فرزند سپاهی بازنشسته و ایثارگر هستن و دوازده سال عضو بسیج فعال دارن،چندباری اقدام کردند برای استخدامی ولی متاسفانه هربار میگفتن به علت اینکه ليسانس هستن جذب نمیشه نیاز به راهنمایی داریم آیا هنوز سپاه پاسدارن جذب نیرو در سال ۱۴۰۱ دارن یا خیر؟چطور میتونیم پیگیر باشیم؟

 151. سلام وقت بخیر،همسر بنده متولد سال ۷۸ هستن و ليسانس حسابداری هستن،فرزند سپاهی هستن و دوازده سال عضو بسیج فعال هستن نیاز به راهنمایی داریم آیا هنوز سپاه پاسدارن جذب نیرو دارن یا خیر؟چطور میتونیم پیگیر باشیم؟

 152. میلاد گلی هستم ترم ۴ دانشگاه هستم رشته حسابداری هستم عضو بسیج هستم ۱۹ سالم هست می توانم سپاه ثیت نام کنم

 153. سلام من دیپلم کامپیوتردارم وسابقه بسیج هم دارم ودرمشهد هستم برای ورودبه سپاه باید کجابرم وچطور میتونم اقدام کنم
  ممنون

 154. سلام علیکم من علاقه زیادی به سپاه پاسداران و این نظام مقدس دارم و متولد ۶۸هستم خواهش میکنم کمکم کنید و فعالیت زیادی در سپاه داشتم و دارم

 155. سلام علیکم من علاقه زیادی به سپاه پاسداران و این نظام مقدس دارم و متولد ۶۸هستم خواهش میکنم کمکم کنید

 156. سلام و درود
  بنده 19 سال سن دارم با مدرک دیپلم انسانی معدل 15 و بسیج عادی هنوز به فعال تبدیل نشدم میتونم واسه درجه داری اقدام کنم یا نه
  ممنون

 157. سلام و عرض احترام
  ضمن تشکر از عزیزان این سایت خوب
  حدودا ۲۵ یا ۲۶ ساله بودم برای استخدام در وزارت اطلاعات گزینش شدم تست هوش روانشناسی مصاحبه و… را دادم.فردی که مصاحبه میکرد گفت میری اطلاعات سپاه قدس یادمه به ایشان گفتم ” حرفتان مثل این هست رفتی خواستگاری دختره بگه معرفیت کنم میری دخترخاله ام رو بگیری؟” من اینجا رو دوست دارم و از دادن جونمم ابایی ندارم چون دوست ندارم توی تشک در بستر بیماری بمیرم و… یکروز زنگ زدند گفتند بدرد کار ما نمیخورید .
  از طرف حوزه چون بسیجی بودم و سالها توی حوزه فعالیت داشتم معرفی شدم گزینش سپاه چهارراه ابسردار اونجا هم هیچوقت تماس نگرفتند ، یادم هست آقایی توی حوزه بود که دیپلم داشت و حتی نمیتوانست حرف یومیه اش را بزنه اما چون برادرش سپاهی بود پذیرفته شد اونم نه از طریق این شیوه و راحت رفت سپاه انصار و مشغول خدمت شد .
  این مطالب رو عرض کردم که دل به این استخدامها اگر نفری درون سازمان ندارید نبندید همیشه یک برنامه جایگزین حتما داشته باشید .من سه مرتبه بدون خواست خودم توسط عضو نفریاب در دانشگاه مسجد و… به وزارت معرفی شدم اما هیچوقت … . خدارا شکر برنامه جایگزین داشتم و الان وضع مالی ام خوب هست اما میدونم که عاشق بودن چیز دیگری هست .

 158. با سلام آقا هستم دارای ۲۱ سال سن و مدرک دیپلم حسابداری و قدم حدودا ۱۶۵ سانت میباشد و دارای کارت بسیج عادی بند شرایط استخدام در سپاه رو دارا می‌باشم یا نه؟

  1. با سلام برای استخدام در سپاه باید کارت بسیج فعال داشته باشید

   1. با سلام وعرض ادب خدمت شما
    بنده ۲۲سالمه شغلم جوشکاری هستش بامدرک سیکل
    وعضویت دربسیج در رده گردان امنیت
    من میتونم یکی ازکارکنان سپاه بشم

 159. با سلام آقا هستم دارای ۲۱ سال سن و دیپلم حسابداری و قدم حدود ۱۶۵ هستش و دارای کارت بیسج عادی بنده دارای شرایط استخدام در سپاه رو دارا می‌باشم یا نه؟

  1. با سلام برای استخدام در سپاه باید کارت بسیج فعال داشته باشید

 160. سلام ببخشید من همه ی مراحل استخدامی رو تموم کردم منتظر اعزامم میدونید اعزام کی هس

 161. سلام و رحمت
  من ۳۰ سالمه با مدرک روانشناسی میتونم عضو سپاه بشم؟؟

  1. سلام خدمت شما، براساس مدرک لیسانس امکان جذب دارید، با مدارک شناسایی و کارت بسیج به یکی از مراکز گزینش استان مراجعه کنید.

 162. سلام متولد ۱۳۶۳ هستم دارای پایه یک رانندگی..دیپلم ..بسیج فعال …ضابط بسیج هم هستم عضو شورا هم هستم در یگان های امنیتی هستم آیا مارو هم جذب میکنن..در خدمت باشیم ممنون میشم جواب بدید خیلی علاقه دارم

  1. سلام خدمت شما ، با مدرک دیپلم ، شرایط سنی حداقل ۱۸ و حداکثر ۴۰ سال است، با مدارک شناسایی و کارت بسیج به یکی از مراکز گزینش استان مراجعه کنید.

 163. سلام لیسانس علوم قرانی دارم سنم ۳۵سال هستشرایط برای استخدام دارم یا نه

 164. با سلام. با مدرک لیسانس رشته جغرافیا که واسه دانشگاه پیام نور هست. در سپاه استخدام میکنند؟و با سن 26؟

  1. سلام حداکثر سن جذب ۴۰ سال است و برای مدرک لیسانس عضو میگیرند اما باید به توجه به میزان جذب در مراکز گزینش استان خود و مرتبط بودن رشته اقدام کنید.

  2. سلام وقت بخیر من ۱۷سالمه رشته کاردانش دارم معدل ام هم ۱۴ هستش اما هنوز دیپلم ندارم اگه مدرک تحصیلی بگیرم میشه استخدام سپاه شد

 165. با سلام. با مدرک کارشناسی رشته جغرافیا که واسه دانشگاه پیام نور هست. در سپاه استخدام میکنند و با سن 26؟

  1. سلام حداکثر سن جذب ۴۰ سال است و برای مدرک لیسانس عضو میگیرند اما باید به توجه به میزان جذب در مراکز گزینش استان خود و مرتبط بودن رشته اقدام کنید.

 166. سلام از چند سالگی می‌توان وارد شد و چه مدرک تحصیلی میخواهد و چه رسته هایی دارد
  ومن پدرم جانباز هست آیا بر استخدام تا ثیر دارد؟؟

 167. سلام من لیسانس مدیریت مالی وارشدمدیریت دولتی دارم و فرزند رزمنده جنگ تحمیلی هستم امتیاز ودارم 31سالمه بسیج فعال و دوره تکمیلی مقدماتی دارم میخواستم بدونم میتونم به سپاه مراجعه کنم استخدام شم یا نه

  1. سلام. از لحاظ شرایط سنی و تحصیلی مسئله ای وجود ندارد اما استخدام در این ارگان به شرایط و قوانین مختلفی وابسته است برای اطلاع از شرایط جذب با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید ساله دفاتر هسته گزینش در شهر محل سکونت خود مراجعه کنید.

 168. سلام خدمت حضرت آقا
  من دوست دارم استخدام سپاه باشم
  بنده کارشناسی مدیریت دارم ۵سال فرمانده پایگاه و در سپاه در شورش و کلیه ماموریت های منطقه تی شهر بودم
  و تخصص اطلاعاتی ،حفاظتی،تشخیص هویت ،و تشخیص چهره بلدم
  دوست دارم در سپاه باشم
  یاسر حسونی ۲۵ ساله خوزستان شادگان
  و سربازی هم در سپاه خدمت کردم
  و شرایط دگه که نمیتوان گفت

  1. باسلام خدمت شما لطفا با مدارک مربوطه به پایگاه عضویت سپاه شهر محل زندگی خود مراجعه کنید

 169. سلام . اطلاعات سپاه هم جزوشون هست ؟ و با ارشد امنیت اطلاعات میشه وارد شد ؟

  1. سلام وقت بخیر.
   استخدامی سپاه بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان فوق دیپلم لیسانس فوق لیسانس دکترا و بالاتر انجام می شود
   شرایط استخدام سپاه پاسداران برای مشاغلی که مستلزم بکارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌ خدمتی همسران آنان باشد.
   سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی مربوطه می‌باشند با اخذ تعهد 5‌سال خدمت نظامی و یا 6 سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید. و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز می‌باشد.
   خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که ‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا بر کنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
   شرایط استخدام سپاه پاسداران برای پرسنلی که در حال انجام خدمت دوره ضرورت می‌باشد به صورت پیمانی خواهد بود.
   زمان استخدام سپاه ۱۴۰۱ می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌ بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط استخدام سپاه پاسداران را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌ برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
   سپاه می‌تواند در صورت نیاز با پرسنل بسیجی ویژه که حداقل 18 سال تمام سن داشته باشند، قراردادی انعقاد نماید که خدمت دوره‌ ضرورت خود را پس از گذراندن آموزشهای لازم در طول حداکثر 10 سال هر سال به مدت حداقل یک ماه طی نمایند تا بدینوسیله همواره آمادگی رزمی‌برای مأموریتهای مختلف در شرایط ویژه را داشته باشند.
   سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌مدت خدمت و آموزش سالهای بعد کسر خواهد شد.
   این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزشهای لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای‌ استخدام و تحصیل و نظیر آن برخوردار می‌باشند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌سلب می‌شود.
   کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکتهای دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
   حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزشهای لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
   آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
   خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ماده 37 قانون ارتش می‌باشد و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
   استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
   مشاغل سپاه، به سه گروه تقسیم بندی می‌ شوند:

   شغل نظامی
   شغل کارمندی
   شغل مشترک
   مشاغل فرماندهی، مدیریت های سطوح بالای سپاه و سایر مشاغلی که نیاز به دانش و مهارت نظامی داشته یا در ارتباط مستقیم با‌مأموریت های نظامی سپاه باشند از مشاغل نظامی محسوب می‌شوند.

   غیر از مشاغل موضوع تبصره 1 این ماده، مدیریت سایر رده‌ های سپاه و سایر مشاغلی که با پشتیبانی‌ های مستقیم و نیز غیر مستقیم‌ مأموریت های نظامی سپاه ارتباط دارند از مشاغل مشترک می‌ باشند.

   مشاغل نظامی، کارمندی و مشترک با رعایت مفاد این قانون در جداول سازمان مشخص می‌ شود.

 170. می توان با فوق دیپلم مدیرت دولتی به دانشگاه افسری سپاه پاسداران امام حسین شرکت کرد؟

  1. سلام وقت بخیر در صورت قبول شدن در روند پذیرش می توانید البته سن شما نیز مهم است

 171. سلام خسته نباشید رشته ی انسانی میتونه افسری سپاه بره؟⁹

  1. من پایه 6 حوزه علمیه هستم میتوانم بروم دانشگاه افصری سپاه میتوانم برم

  1. سلام خسته نباشید
   بنده متولد ۷۴ هستم
   فوق دیپلم مکانیک
   کارت فعال بسیج
   قد ۱۸۰
   وزن ۹۸
   فرزند آزاده جانباز هم هستم میتونم
   استخدام بشم

 172. سلام وخسته نباشیدمن یک بسیجی نیمه وقت استان همدان شهرستان کبودراهنگ هستم امسال جزنفراتی بودم که اولویت اول برای استخدامی به گزینش همدان اسم مرادادن ولی متاسفانه مسئول گزینش به خاطرشرایط سنی(متولد۶۴)بااین همه نامه نگاری ازطرف فرمانده ناحیه،حوزه،مسئول دفترباچندسال سابقه ومالک اشتربازهم قبول نکردن

  1. سلام . استخدام در ارگان سپاه به شرایط سنی وابسته است .

   1. سلام وقت بخیر،همسر بنده متولداردیبهشت سال ۷۸ هستن و ليسانس حسابداری هستن،فرزند سپاهی بازنشسته و ایثارگر هستن و دوازده سال عضو بسیج فعال دارن،چندباری اقدام کردند برای استخدامی ولی متاسفانه هربار میگفتن به علت اینکه ليسانس هستن جذب نمیشه نیاز به راهنمایی داریم آیا هنوز سپاه پاسدارن جذب نیرو در سال ۱۴۰۱ دارن یا خیر؟چطور میتونیم پیگیر باشیم؟

  2. با سلام و عرض ادب من مدرکم لیسانس کامپیوتر هست سنم ۲۶ سالم هست آیا امکان استخدام وجود داره؟

  3. سلام ببخید من۳۳سالمه وکارت بسیج ندارم میتونم استخدام بشم؟؟؟

 173. سلام مدرک دیپلن انسانی بامعدل خوب میتونم وارد سپاه بشم اماقدم ۱۵۵😔

  1. سلام. خیر متاسفانه دارای شرایط قد ذکر شده توسط این ارگان نیستید.

  2. سلام من دیپلم کامپیوتردارم وسابقه بسیج هم دارم ودرمشهد هستم برای ورودبه سپاه باید کجابرم وچطور میتونم کنم
   ممنون

  3. سلام خسته نباشید
   من پایه 6 حوزه علمیه هستم میتوانم بروم دانشگاه افصری سپاه بعد اینکه در حوزه علمیه رشته بر داشتم

  4. سلام خانم هستمایاامکان اینکه وارد سپاه شوم وجود دارد استخدام سپاه دارای شرایط سنی خاصی هست

  5. سلام من طلبه هستم من رشته علوم قرآن حدیث برداشتم میتوانم برم نیرو انتظامی.
   سپاه چی?

 174. با سلام من فوق دیپلم رشته برق صنعت دارم آیا میتونم به استخدام افسری سپاه در بیام؟

  1. سلام با مدارک شناسایی و کارت بسیج به یکی از مراکز گزینش استان مراجعه کرده و درخواست پذیرش دهید.

   1. سلام سوال هایی که میکنند برای درجه داری سپاه چیه تموم نگرانی من این است ؟.

   2. سلام وقت بخیر کارت بسیج نداشته باشی نمیشه استخدام شد من سربازی رفتم تو اطلاعات ارتش بودم سننم۲۳دیپلم تجربی هم دارم میشه استخدام شد یا ن؟؟

 175. سلام ببخشید من سی ویک سالمه با مدرک دیپلم چه طوری وارد نظام بشم راهنمایی کنید لطفا خواهش میکنم .

  1. سلام اگرمنظور سپاه است با کارت بسیج و مدارک شناسایی به یکی ازمراکز گزینش استان مراجعه کنید.

 176. سلام علیک خسته نباشید عرض از مزاحمت من علی علی پور هستم مهندس برق قدرت از دانشگاه فنی شماره یک تبریز فرزند نظامی و ایثارگر
  عضو بسیج هستم
  می خواستم استخدام سپاه بشم
  راهنمایی لازم داشتم
  خواهشمندم که راهنمایی لازم رو لطف کنید

  1. سلام
   الان12ها را گذینش می کنند.
   وخرداد 1401 مدرکشون را می گیرند.

   1. آق ۱۸ سالمه… کلاس دوازدهم هستم.
    میتونم ثبت نام کنم ؟؟
    سهمیه اومد؟؟

  2. سلام
   کلی سابقه همکاری با سپاه دارم اما میگن سنم زیاد متولد ۷۴با دیپلم .

 177. سلام رشته ام علوم انسانی است و ۱۷سالمه میتونم وارد سپاه بشم.
  قدم:۱۷۰

 178. سلام.من دیپلم رشته کارودانش دارم و میخام برم درجه داری سپاه ولی نمیدونم چه موقع استخدامشه میشه راهنمایی کنین

  1. سلام تاریخ خاصی نیاز نیست، شما برید گزینش سپاه محل زندگی خودتون و بگید که برای گزینش اومدین خودشون راهنمایی میکنن و اگر شرایط اولیشو داشته باشید پروندتون به جریان میوفته

 179. سلام سید صادق هاشمی نیا هستم .۱۸ سال سن دارم .مدرک دیپلم با معدل بالا .میتونم سپاه استخدام شوم ؟

 180. سلام بنده ۳۷ سالمه بسیجی فعال هم دارم آیا برای طرح هاشمی میتونم استخدام‌بشم یا خیر. لطفا جواب بدهید با تشکر…

  1. استخدام سپاه دارای شرایط مدرک و تخصص حرفه ای میباشد که برای هر مدرک تحصیلی شرایط سنی در نظر گرفته شده است

   1. سلام ببخشیدرسته هوافضامیشه ازطریق درجه داری شرکت کرد؟چون رشتم فنی حرفه ای هست

 181. سلام من ۱۷ سال سن دارم رشته انسانی هستم می تونم از الان واسه نظام سپاه ثبت نام کنم

  1. سلام. بله در صورت داشتن سایر شرایط به فراخوان های جذب نیرو توجه کنید. بدیهی ایست استخدام در این ارگان با توجه به شرایط متععدی انجام میشود برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید.

   1. سلام من پایه دوازدهم هستم رشته بر ق می توانم ایتخدام سپاه بشم

 182. سلام من ۳۳ سالمه و کارت پایان خدمت و گواهینامه پایه یکم دارم چطور میتونم وارد سپاه بشم باتشکر

  1. سلام. متأسفانه شرایط سنی شما با شرایط بیان شده توسط سپاه همخوانی ندارد.

  2. سلام ، وقتتون بخیر ، من کارشناسی مدیریت سلامت خانواده و مشاوره تغذیه مادر و کودک را دارم و قدم ۱۵۰ است آیا می توانم در بخش و یا کادر اداری استخدام بشم ، خانم رحمانی

  3. سلام وقت بخیر خسته نباشید
   آیا میتوان با مدرک لیسانس تربیت بدنی و قد ۱۷۵ و کارت بسیج فعال وارد سپاه شد؟

 183. سلام. من دیپلم ناقص هستم. والان چجوری باید استخدام بشم وچکارکنم؟

  1. سلام برای اخذ دیپلم و پاس کردن واحدهای باقی مانده اقدام کنید.

 184. من ۳۳ سالمه خدمت سربازیمو انجام دادم با کس خدمت ۳۱ میشه گواهینامه پایه ۱دارم میتونم استخدام بشم توروخدا کمکم کنید

  1. سلام وقت بخیر در صورت فراخوان سپاه برای جذب نیرو شرایط ثبت نام را دارید

 185. سلام همسرم درمرحله جذب سپاه هستن پدرم ازمادرم جداشده بخاطراعتیادپدرم وازدواج مجددکردن میخواستم ببینم مشکلی پیش نمیاد؟ممنون میشم جواب بدین نگرانم خیلی

 186. سلام یه سوال داشتم همسرمن جذب سپاه میخوان بشن برای مصاحبه واینامیرن بعدمادرم ازپدرم جداشدن بخاطراعتیادپدرم، وبایه نفردیگه ازدواج کردن میخواستم ببینم این موضوع مشکلی پیش نمیاره برای جذب همسزم لطفاجواب بدین ممنون میشم خیلی نگرانم🙏🙏🙏

   1. سلام من لیسانس مدیریت بازرگانی دارم و الان ۳۵سالم است آیا شرایط استخدام در سپاه را دارم
    شرایط برای خانم ها با آقایون فرقی دارد؟؟
    شرط معدل هم در استخدام وجود دارد؟؟

 187. سلام یه سوال داشتم همسرمن جذب سپاه میخوان بشن برای مصاحبه واینامیرن بعدمادرم ازپدرم جداشدن بخاطراعتیادپدرم، وبایه نفردیگه ازدواج کردن میخواستم ببینم این موضوع مشکلی پیش نمیاره برای جذب همسزم لطفاجواب بدین ممنون میشم خیلی نگرانم🙏🙏🙏

 188. سلام زمان امدن جواب استعلام پرونده از نظارت گزینش چقدر طول میکشه؟؟

  1. چنانچه از لحاظ شرایط عمومی و اختصاصی واجد شرایط برای ورود به این ارگان هستید به ۲ شیوه میتوانید اقدام به ثبت نام کنید یا از طریق فراخوان های جذبی که این ارگان منتشر میکند ثبت نام را انجام دهید یا با مدارک هویتی و تحصیلی به دفاتر هسته گزینش شهر محل سکونت خود مراجعه کنید.

 189. سلام ببخشید من غیبت سربازی دارم آیا حین خدمت میتونم کارای گزینش سپاهمو انجام بدم؟

  1. سلام. خیر با داشتن غیبت سربازی نمیتوان برای گزینش در هیچ ارگان نظامی ای اقدام کنید.

 190. سلام من خانم 27ساله هستم فوق دیپلم شیمی دارم 17سال سابقه بسیج دارم مدرک تزریقات هم دارم الان دوس دارم هر دری باشه من در پایگاه بسیج شرکت کنم چجوری میتونم

  1. سلام. بهترین گزینه برای شما فعالیت در بسیج محلات است میتوانید از طریق مسجد محل سکونت آدرس پایگاه بسیج محله خود را به دست آورید و برای ثبت نام در آنجا اقدام کنید.

  2. سلام من لب مرز زندگی میکنم ایا میتونم بیام تهران استخدام شوم لطفاا راهنمایی کننین ۲۹ سال ۱۲ سال بسیج فعال ودرم ایثارگر.وپایان خدمتم دارم

 191. سلام آدرس هسته گزینش سپاه قدس غرب استان تهران رو میخواستم ممنون

  1. سلام.نزدیکترین آدرس هسته گزینش سپاه به شما بلوار کشاورز بعد از تقاطع جمالزاده است.

 192. من سالار هستم.۳۸ سال سن دارم خیلی دوست دارم داخل یک اورگان نظامی بشم .ولی هنوز به آرزوی خودم نرسیدم.از همه نظر آماده هستم. ساکن رشت هستم ممنون میشم اینجانب بتونم خدمتی برای کشورم بکنم ممنون میشم .الانم بیکارم…

  1. جهت بخش کارمندی سپاه که حداکثر سن قبولی آن 48 است می تواند اقدام کند اما افسری و درجه داری خیر نمی تواند.

 193. سلام وقت بخیر شرایط سنی برای استخدام در سپا برای فرزندان شهید که سنشون بالای 30 هستش چجوریه بسیجی فعال خادم حرم ویگان امنیت بسیجم هستش شرایطش داره یانه

  1. سلام. با توجه به سوابق ایثارگری و بسیج تا سن ۴۰ سالگی میتوانید برای استخدام در این ارگان اقدام کنید.

  2. سلام من لیسانس مدیریت مالی وارشدمدیریت دولتی دارم و فرزند رزمنده جنگ تحمیلی هستم امتیاز هم دارم 31سالمه بسیج فعال و دوره تکمیلی مقدماتی دارم میخواستم بدونم میتونم به سپاه مراجعه کنم استخدام شم یا نه

   1. سلام. از لحاظ شرایط سنی و تحصیلی مسئله ای وجود ندارد اما استخدام در این ارگان به شرایط و قوانین مختلفی وابسته است برای اطلاع از شرایط جذب با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید ساله دفاتر هسته گزینش در شهر محل سکونت خود مراجعه کنید.

 194. سلام دوستان من یه بسیجی که بیشتر همتون خاک بسیج خوردم شایدم بیشتر از اون کسایی که بلاخره بدون انگیزه وارد سپاه شدن یروزی رفتیم برا وارد شدن تو راه شهدا ولی قسمت نبود این لباس لیاقت میخواد ببینید آیا لیاقتش دارین یا نه نشد بریم درحالی که از گزینش شیراز میومدم تصادف کردم اعصابم خورد بود ماشین زد بهم با کلی بدبختی باید پاهام عمل میشد میخواستن یکی پاهام قطع کنن بابام که فلج بود خانواده کم بضاعت بلاخره یه دکتر که خدا خیرش بده مارا عمل کرد 9 ماه پاهام آتل وپین بود بلاخره خوب شدیم همه شهرستان میگفتن انگار کارت نشد سپاه گفتم خدا همه بسیجی ها یه پوز خندی می‌زنند میگفتن فلانی هم استخدام شد من علاقه داشتم به سپاه وشهدا هم کار می‌کردم هم سپاه تا اینکه شدم برا خودم کسی بطوری که اگه الان بخوام بشم فرمانده حوزه میتونم هزارتابسیجی ماهی سیصد هزارتومن بهش کمک کنم الانم در این که بچه ها مون بفرستید بسیج تا یاد بگیرنند مسائل اجتماعی همچنین رئیس گزینش کشور سردار صفایی

  1. سلام ببخشید من یک خانم 38ساله هستم می‌خوام وارد سپاه بشم برادرم هم سپاهی میشه وارد این ارگان شد

 195. آیا با مدرک معادل کاردانی هم میشه استخدام شد؟ به عنوان رسمی

  1. استخدام در این ارگان با مدارک مختلف تحصیلی انجام میشود.

   1. سلام وقت بخیر من میشناسم افرادی رو که با قد کمتر از ۱۶۰ در سپاه مشغول هستند
    چطور وقتی موقع جنگ و نیاز هست همه نیرو حتی بچه هایی که تازه به سن بلوغ رسیدن رو میپذیرن ولی موقع استخدام هزارتا تبصره براشون میزارید

 196. سلام من درجه داری سپاه نام نویسی کردم چون پدرم روش شکایت شده بعضیها میگن ردی رد میشم یا نه ممنون البته پرونده چند سال پیش بسته شده ممنون

  1. سلام. برای استخدام در ارگانهای نظامی تحقیقات محلی و خانوادگی انجام میشود البته اگه مورد شما جدی نبوده و پرونده مختومه شده است نگرانی ای از این جهت نداشته باشید.

 197. سلام ، مدرک کارشناسی من از داشنگاه غیر انتفاعی هست ، برای استخدام سپاه مدرک کارشناسی من رو قبول میکنه ؟؟

  1. سلام. بله مدرک تمامی دانشگاه های مورد تأیید وزارت علوم از جمله دانشگاه غیر انتفاعی دارای اعتبار کافی برای شرکت در استخدام هستند.

 198. سلام خسته نباشید. من فوق دیپلم رشته الکترونیک از دانشگاه دولتی فنی حرفه ای کرج دارم و معدلم 17می باشد و 3سال بسیجی فعال و کارت سبز دوره تکمیلی دارم.و قدم 165 و وزنم 71کیلو است.و سنم 21 آیا قله قد من گیر می دهند.

  1. سلام. شرایط بدنی مانند قد برای استخدام آقایان و خانم ها متفاوت است.

   1. سلام وقت بخی
    ببخشید باشرایط زیر میشه توسپاه استخدام شد؟
    ۳۲سال سن
    سابقه همکاری با سپاه پاسداران
    دارای کارت بسیج فعال
    دارای کارت ایثارگری
    ممنون میشم راهنمایم کنین ک به کجا مراجعه کنم؟دراستان اردبیل

  2. سلام وقت بخیر ببخشید من ده سال بیشتر هست ب عنوان فرمانده پایگاه فعالیت دارم و خیلی هم فعال بودیم اولین پایگاه خواهران رو داشتیم تو منطقه ب نظر شما من میتونم جذب بسیج شم بابام باز نشسته سپاه طرح شهید کاظمی هستن و سنم ۳۵سال هست قدم ۱۵۰

   1. باسلام بله امکانش وجود دارد باتوجه به شرایطی که از قبل داشتید

 199. سلام ببخشی من همسرم امسال واسی سپاه بسیج ویژه اسپ نوشت اسمش اومد نرفت الان پشیمونه میخوا باز بره امسال میتونه یا سال بعد متولد 24\12\70

  1. سلام من دیپلم رد هستم ۲۴سالمه میتونم استخدام بشم تو سپاه؟؟

   1. سلام ببخشید من دیپلم دارم خانم هستم چجوری میتونم توسپاه ثبت نام کنم کدوم ارگان سپاه هرچ زودتر میتونم ثبت نام کنم لطفا راهنمایم کنید ممنون میشم از کمکتون

    1. سلام مهدی هستم 30سال سن دارم بامدرک تحصیلی دیپلم پدرم هم ایثارگرهستن چطوری میتونم ثبت نام کنم براسپاه

    2. سلام مهدی هستم 30سال سن دارم بامدرک تحصیلی دیپلم پدرم هم ایثارگرهستن چطوری میتونم ثبت نام کنم براسپاه

    3. با عرض سلام و احترام خسته نباشید اینجانب با سن 50 سال و میزان تحصیلات زیر دیپلم میتوانم استخدام سپاه پاسداران بشوم در ضمن اینجانب بسیجی فعال در پایگاه هستم از راهنمایی شما ممنونم با تشکر

     1. سلام. شما فاقد شرایط سنی برای استخدام در این ارگان هستید.

     2. سلام و خسته نباشید،لطفا بگید چه رشته هایی رو سپاه قبول میکنه برا استخدامش؟؟و شرط سنیش رو هم بگید تا چه سنی استخدام میکنن؟؟

   2. من ۳۳ سالمه خدمت سربازیمو انجام دادم با کس خدمت ۳۱ میشه گواهینامه پایه ۱دارم میتونم استخدام بشم توروخدا کمکم کنید

    1. سلام وقت بخیر در صورت فراخوان سپاه برای جذب نیرو شرایط ثبت نام را دارید

     1. سلام ، خسته نباشین ، ایا میشه با دیپلم وارد سپاه شد و در دانشگاه ازاد تحصیل کرد و مثل برادرانی که در دانشگاه امام حسین ع مدرک گرفتن ، بخاطر مدرک تحصیلی ترفیع درجه گرفت

   3. برای استخدام در سپاه میشه بامدرک لیسانس استخدتم شد ولی نمیدونم باید چه رشته ای برا لیسانس بخونم
    میشه کمک کنید؟

  2. ابوالفضل حسینی مقدم از مشهد رشته برق قدرت هستم خدمت سربازی من در برج 11تمام می شود می خواهم در مشهد استخدام بشوم لطفا راهنمایی بکنید ممنون من مادرش هستم ش

   1. سلام. برای استخدام باید کانال های خبری و آگهی های استخدام را به طور مرتب چک کنید تا درصورت نیاز به رشته ذکر شده در آزمون استخدامی شرکت کنند .

  3. ابوالفضل حسینی مقدم از مشهد رشته برق قدرت هستم خدمت سربازی من در برج 11تمام می شود می خواهم در مشهد استخدام بشوم لطفا راهنمایی بکنید ممنون من مادرش هستم

   1. سلام. برای استخدام باید کانال های خبری و آگهی های استخدام را به طور مرتب چک کنید تا درصورت نیاز به رشته ذکر شده در آزمون استخدامی شرکت کنند .

 200. سلام بنده کابیت ساز هستم وهم خیلی دوست دارم بیام تو سپاه یعنی بزرگترین آرزوی من هستش

 201. بنده پسر برادر دو شهید هستم ومسلط به سه زبان هستم باتشکر

 202. سلام بنده ۳۰ سال دارم با دوتا لیسانس فقه و حقوق با معدل الف چگونه میتونم تو سپاه خدمت گذار باشم البته اگه لایق باشیم با تشکر لطفا راهنمایی کنید

  1. شما باید با مدارک تحصیلی رزومه فعایت سابقه بسیج مدارک مهارتی و مدارک شناسایی از طریق مرکز گزینش سپاه درخواست استخدام بدهید تا مراحل مصاحبه انجام شود

   1. سلام من ۳۳ سالمه و کارت پایان خدمت و گواهینامه پایه یکم دارم چطور میتونم وارد سپاه بشم باتشکرم

    1. سلام. متأسفانه شرایط سنی شما با شرایط بیان شده توسط سپاه همخوانی ندارد.

   2. سلام بنده طلبه هستم ۲۶ سالمه سطح یک حوزه را تمام کردم آیامیتونم استخدام سپاه بشم یا نه وخدمت هم نکردم معافیت تحصیلی دارم.

   1. سلام خسته نباشیدمن سال اول دبیراستان وتموم کردم به خاطرشرایط نشدکه ادامه بدم ۲۶سالمه آیاامکان استخدامم هست لطفا راهنمایی کنید

    1. سلام. بدون داشتن حداقل مدرک دیپلم شما نمیتوانید برای استخدام در هیچ ارگانی اقدام کنید.

  2. سلام ببخشید من تو حوزه علیمه درس میخونم و دوسال هس میرم تو. حوزه هم مدرک تا چهارسال دیگه هم نمیدن میتونم ثبت نام کنم؟

 203. سلام من دیپلوم انسانی دارام ودستام سوختگی داره الان میخواستم میتونم برام سپاه یانه

 204. سلام . بنده امسال مدرک دیپلم کامپیوتر (فنی حرفه ای) رو میگیرم . سوالم اینه که اگه تا مقطع لیسانس کامپیوتر ادامه تحصیل بدم (از همین راه فنی) …. میتونم بعد گرفتن مدرک لیسانس از طریق افسری وارد سپاه بشم ؟ اگه پاسختون مثبته ؛ آیا باید آزمون بدم ؟ چه شرایطی داره ؟
  لطفا اگه میشه کامل توضیح بدید چون برام خیلی مهمه و اگه نمیشه ، از راه درجه داری برم و زمانو از دست ندم .

 205. سلام من در رشته ادبیات علوم‌انسانی وی میخواستم در هوافضای سپاه استخدام بشم امکانش هست؟

 206. سلام خسته نباشین جناب من ۲۳سالم هست و تا سوم دبیرستان خوندم ولی دیپلم را نگرفتم آیا با مدرک زیره دیپلم هم میتونم داخل سپاه استخدام بشم

 207. سلام و دروود به شما.. من متولد ۱۳۶۴ ساکن کرج هستم.. میخواستم بدونم برای استخدام باید به سپاه کرج میدان سپاه رجوع کنم؟!..

 208. سلام جناب سوالی داشتم خدمتتان
  من الان سال دوم دبیرستان و رشته ادبیات هستم و علاقه خاصی نسبت به شغل های نظامی دارم مخصوصا سپاه میخواستم بدونم بعد از پشت سر گذاشتن سال داوزدهم که دیپلم را گرفتم چگونه و چطور باید وارد سپاه بشوم و کدام ارگان های سپاه بهتر است لطفا جواب دهید؟

  1. سلام من کارمند اموزش پروش هستم با ۹ سال سابقه ی کاری لیسانس امورفرهنگی دارم سن ۳۲ سال دارم ایا با این شرایط میشه عضویت در سپاه را گرفت

   1. سلام ببخشی من همسرم امسال واسی سپاه بسیج ویژه اسپ نوشت اسمش اومد نرفت الان پشیمونه میخوا باز بره امسال میتونه یا سال بعد متولد 24\12\70

    1. سلام وقت بخیر شرایط سنی برای استخدام در سپا برای فرزندان شهید که سنشون بالای 30 هستش چجوریه بسیجی فعال خادم حرم ویگان امنیت بسیجم هستش شرایطش داره یانه

     1. سلام. با توجه به سوابق ایثارگری و بسیج تا سن ۴۰ سالگی میتوانید برای استخدام در این ارگان اقدام کنید.

 209. با سلام و احترام‌.بنده دارای کارشناسی برق قدرت وکارشناسی کامپیوتر نرم افزاروکارشناسی ارشد برق کنترل از دانشگاه دولتی مالک اشتر میباشم‌ پایان خدمت هم دارم . امکان جذب در سپاه میباشم؟باتشکر.

 210. سلام خسته نباشید میگم سپاه دیپلم حسابداری هم جذب میکنه

  1. سلام من ۱۸ سالم هست و کلاس یازدهم تاسیسات هستم می توانم در نظام سپاه ثبت نام کنم؟

    1. سلام خسته نباشید من ۱۸ سالم هست پایه یازدهم انسانی هستم میتوانم در سپاه پاسدارن اسلامی ثبت نام کنم؟

     1. برای ورود با مدرک دیپلم میتوانید اقدام کنید

    2. سلام خسته نباشیدمن مدرک اول دبیرستان ودارم خدمتم هم تموم شده ۲۶سالمه آیامیتوانم برای استخدام شرکت کنم

     1. سلام. بدون داشتن حداقل مدرک دیپلم شما نمیتوانید برای استخدام در هیچ ارگانی اقدام کنید.

 211. سلام خسته نباشید من ۱۶ سالم است پایه دهم رشته کامپیوتر هستم می توانم در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ثبت نام کنم

 212. با سلام و درود به روح شهدای هشت سال جنگ تحمیلی و با درود به رهبر بزرگوارمان سید علی خامنه ای بنده قبلا همکاری داشتم الان بیکارمتمایل به کار کردن در سپاه پاسداران دارم تلفن

  1. سلام ۳۰سالم هست فوق لیسانس هستم خدمت هم رفتم میشه جذب سپاه بشم
   یعنی از نظر سنی مشکلی نداره؟؟؟؟
   لطفا راهنمایی کنین🙏🙏🙏🙏

   1. سلام من ۱۶ سالمه
    دختر هستم
    رشتمم کامپیوترع چجوری میتونم داخل سپاه استخدام بشم میشه بگین ممنون

    1. شرایط دختران نیز مانند پسران است ۱۸سال ببالا و داشتن دیپلم و مهارت لازم برای حضور در ارگان های نظامی

 213. سلام من هنوز دیپلم نگرفتم دوازهم هستم دارم میخونم میخام برم ارتش کی باید برم برای ثبت نام و چجوری بفهمم کی فراخوان میدن

  1. تا دوروز دیگه فرصت داری بری ثبت نام کنی ارتش برو تا دیر نشده

 214. سلام وقت بخیر
  من درجه دار سپاه هستم بهترین رشته برای ارایه مدرک چیست برای گرفتن ارشدیت
  مدرک دانشگاه آزاد هم قبول هست؟

 215. سلام من 15 سالمه سیکل دارم کارت بسیج فعال هم دارم و از خدمت سربازی به خاطر تک فرزند بودن معاف شده‌ام میخواهم توی سپاه عضویت داشته باشم و در سپاه درس بخوانم

 216. سلام من خانمی دانشجوی رشته علوم ازمایشگاهی هستم ۲۰ سالمه وقدم ۱۶۲ است ۵ سال هست که بسیج فعال دارم و در فعالیت های جهادی شرکت کردم چند سوال داشتم ۱.چطور میتونم عضو سپاه بشم ایا از طریق بسیج دانشگاه میتونم اقدام کنم ؟ حتی حاظرم بصورت افتخاری خدمت کنم ۲.می تونم همزمان درسم رو هم ادامه بدم ؟و لطفا اگر ازمون خاصی داره بگید ثبت نامش کی هست.ممنون

  1. سلام شما می توانید برای ثبت نام همراه مدارک شناسایی و کارت بسیج به یکی از مراکز گزینش سپاه استان مراجعه کنید و درخواست عضویت دهید.

 217. باسلام‌‌ازگزینش‌تماس‌گرفتن‌گفتن‌‌برازیرمجموعه‌سپاه
  نیرومیخوان‌الانم‌میگن‌پروندموفرستادن‌تهران‌متولدین
  ارشدپیام‌نوردارم‌آیاامکان‌داره‌برایایم‌موارد،ردم‌کنن

 218. سلام من برادرم خارج از کشور زندگی میکنه و زن گرفته میتونم برا استخدام شرکت کنم یا نمیشه

  1. سلام بنده ۳۷ سالمه بسیجی فعال هم دارم آیا برای طرح هاشمی میتونم استخدام‌بشم یا خیر. لطفا جواب بدهید با تشکر…

   1. استخدام سپاه دارای شرایط مدرک و تخصص حرفه ای میباشد که برای هر مدرک تحصیلی شرایط سنی در نظر گرفته شده است

 219. سلام من ۱۶سالمه رشتم انسانی هست وعضوبسیج وهمچنین شورای پایگاه بسیج هم هستم برای رفتن به سپاه شرایط سنی خاصی وجوداره ؟

 220. سلام من ۴۳سال سن دارم عضو فعال بسیج هستم مدرک فوق کامپیوتر دارم۱۲سال سابقه بیمه تامین اجتماعی دارم ایامیتونم سپاه استخدام شوم

  1. سلام. خیر متاسفانه شرایط سنی استخدام در سپاه منطبق با سن شما نیست.

 221. سلام کارت فعال دارم ولیسانس مدیریت دولتی دارم۲۵ سالمه آیا می توانم استخدامی سپاه شرکت کنم

  1. با سلام خسته نباشید من امسال دوازدهم هستم 1 سال هم بسیج فعالم و میخام اگه خدا بخاد برم افسری سپاه کجا باید اقدام کنم

   1. سلام. میتوانید برای ورود به دانشگاه امام حسین از طریق کنکور سراسری اقدام کنید در زمان ثبت نام گزینه علاقه مند به شرکت در این دانشگاه را فعال کنید.

 222. سلام.بنده حقیرخادم بچهای سپاه پاسداران هستم لذاباتوجه به حبی که نسبت ب سپاهیان پاسداردارم تصمیم به خدمت به عنوان کادرالبته اگرلیاقت داشته باشم دارم.
  لذاازمحضرمبارک شماخواهشمندم بنده حقیرراراهنمایی کنید…………ش ت 0…………ومن الله التوفیق

 223. درود
  بنده 31 ساله و دارای مدرک کاردانی
  خدمت سربازی رو هم در سپاه گذراندم
  برای رده شغلی اداری امکان استخدام بنده هست یا خیر ؟
  تشکر

  1. سلام. استخدام در این ارگان به شرایط و ضوابط متععدی وابسته است برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید

 224. با سلام
  بنده 29 سالمه و دارای مدرک فوق دیپلم هستم و ثابقه 12 سال بسیجی فعال دارم و خدمت سربازی هم رفتم
  ایا میتونم در سپاه استخدام بشم

  1. سلام من خدمت توی سپاه بودجذب چه جوری پاسداری فراخوان میدند

 225. باسلام
  بنده 29 سال سن دارم و ثابقه 12 سال بسیجی فعال و دارای فوق دیپلم کامپیوتر هستم
  چطوری میتونم وارد سپاه بشم
  خیلی علاقه دارم
  لطفا راهنمایی کنید.

  1. سلام. استخدام در این ارگان علاوه بر اطلاعات بیان شده به آیتم ها و شرایط متعددی وابسته است برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید.

 226. با سلام
  بنده 31 ساله هستم و مدرک کاردانی
  خدمت سربازی رو هم در سپاه گذروندم ، امکان استخدام بنده در سپاه هست یا خیر ؟ ممنون میشم راهنمایی کنید ، تشکر

  1. سلام رو استخدام در این ارگان با توجه به ملاکها و معیارهای مختلفی انجام میشود برای دریافت اطلاعات کامل با کارشناسان ما در مرکز تماس بگیرید.

 227. باسلام
  من مدرک دانشگاه غیرانتفاعی دارم لیسانس حسابداری آیا میتونم در سپاه استخدام بشم؟؟؟

   1. سلام من ۳۷ ساله هستم مدرک کاردانی دارم بسیج فعال دارم ۱۵ سال سابقه پایان خدمت نزسا جزگردان عاشورا وگذراندن دوره های متعدد در بسیج بااخذ گاهینامه ایا می توانم استخدام سپاه شوم

    1. سلام برای استخدام سپاه نیاز به مدرک و مهارت کافی هست

 228. سلام
  آیا سابقه کیفری پدر مانع جذب فرزند میشه ی
  با اینکه فعالیت فرزند در رده های بالا بسیج بوده و خودش سابقه کیفری نداره

 229. سلام خسته نباشید بنده لیسانس دارم با 27 سال سن و 8.9 سال بسیجی فعال میتوانم عضو سپاه بشم

   1. سلام من خانومی هستم متولد یک ،دوازده،هزاروسیصدوشصت ودو،عاشق سپاه هستم مدرکم دیپلمه ایا میتونم وارد این نظام بشم ،توروخدا راهنمایی کنید بدجور عاشق ورود به سپاه هستم

    لطفا برای جواب به ادرس این ایمیل پیام بدید چون من زیاد تو این سایت نمیام

    amirshekari1386@gmail.com

    ممنون باتشکر

   2. سلام من ۳۳ سالمه و کارت پایان خدمت و گواهینامه پایه یکم دارم چطور میتونم وارد سپاه بشم باتشکرم

    1. سلام. متأسفانه شرایط سنی شما با شرایط بیان شده توسط سپاه همخوانی ندارد.

   3. سلام من خانم هستم حدود ۳۷سالمه و سطح دو حوزه هستم لیسانس کشاورزی دارم آیا میتونم استخدام بشم برای سپاه؟

  1. سلام ببخشید من در حوزه علمیه درس می خونم می تونم برم سپاه

   1. سلام. بله سپاه در رشته های مختلف تحصیلی اقدام به جذب نیرو میکند البته استخدام شدن در این ارگان به عوامل متعددی وابسته است شما میتوانید برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید.

  1. سلام.. من میخواهم در بسیج ثبت نام کنم ویک بسیجی شوم من مدرک دیپلم دارم و الا در دانشگاه شهید صدوقی در تدریس هستم ولی با شرایط خودم نمی تونم درس بخونم و میخواهم در بسیج ثبت نام کنم

   1. سلام با مراجعه به یکی از حوزه های بسیج منطقه محل سکونت و ارائه مدارک شناسایی اقدام به گرفتن کارت بسیج کنید.

 230. با سلام من ۲۲ سالم هست رشته ساخت تولید خوندم لیسانسمو تازه گرفتم مخام استخدام شم خودمم ۶ ساله عضو فعال بسیج و گردان هستم میشه راهنمایی کنین

  1. من کارمندم شهرداری هستم میتوانم استخدام شوم شغل عوضکنم

 231. من ۳۰ سال دارم مدرک کاردانی فقه و حقوق فرزند نظامی و ایثارگر دارای کارت فعال بسیج هستم آیا شرایط استخدام سپاه را دارم برای کارمندی

  1. سلام فرزند جانباز ، دانشجوی کارشناسی ارشد روانشناسی عمومی هستم برای ثبت نام باید چه مراحلی را طی کنم .

 232. سلام ، بنده فارغ التحصیل رشته ی معماری در مقطع کارشناسی و 22 سال سن دارم و دارای 6 سال بسیجی فعال و حکم مسئولیت نیروی انسانی پایگاه را دارا هستم…… استخدامی در سپاه پاسداران با تخصص رشته ی بنده امکان پذیر هست ؟

  1. سلام وقت بخیر در صورتی که استخدامی داشته باشد امکان پذیرش دارید

 233. سلام بنده ۱۷سالم هص ۵دیگر دیپلم میگیرم تابعیت ایرانی دارم مواد مخدر هم مصرف نمیکنم ب اسلام و ولی وفقیه هم اعتقاد دارم و از لحاظ فکری روانی و جسمانی هم در شرایط عالی ب سر میبرم فقط سربازی معاف میشم ب دلیل اینکه نان گندم نمیتونم بخورم ایا استخدامی سپاه رو قبول میشم یا نه ب دلیل معافی سربازی

  1. سلام خیر به دلیل معافیت پزشکی نمیتوانید در سپاه استخدام شوید.

 234. سلام. وقت بخیر
  بنده ۲۶ ساله فوق لیسانس الکترونیک هستم و با زبان برنامه نویسی متلب آشنایی دارم و مهارت زبان انگلیسیم هم بالاتر از سطح متوسط و نزدیک به سطح پیشرفته هست. میخواستم بدونم شانسی برای شرکت در این فراخوان دارم یا خیر. و این که ممنون میشم راهنمایی بفرمایید استخدام سپاه در چه ماهی و از چه طریق صورت میگیره

  1. سلام. در سال جاری تا این تاریخ فراخوان جذب نیرو در سپاه منتشر نشده است . پذیرش در این ارگان به شرایط بسیاری وابسته است برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید

   1. سلام من متولد ۶۷هستم با مدرک دیپلم ۱۵ساله بسیج فعال هستم پدرم آیا میتوانم استخدام سپاه در بیایم

   2. سلام ببخشید بعد از پشت سر گذاشتن سوم دبیرستان که میشه دیپلم ادبیات چگونه و چطور و چکار باید کنم تا وارد سپاه بشوم لصفا جواب دهیدخیلی شغل نظامی را دوست دارم و کدوم ارگان های سپاه برای ادامه شغل بهتر است ؟؟

  2. باسلام‌‌ازگزینش‌تماس‌گرفتن‌گفتن‌‌برازیرمجموعه‌سپاه
   نیرومیخوان‌الانم‌میگن‌پروندموفرستادن‌تهران‌متولدین
   ارشدپیام‌نوردارم‌آیاامکان‌داره‌برایایم‌موارد،ردم‌کنن

  3. سلام من ۱۶ سالم است ودر بسیج هم در ثبت نام نکرده ام رشته ام کامپیوتر است می توانم در سپاه ثبت نام کنم

   1. سلام برای پذیرش سپاه یکی از شرایط لازم و ضروری داشتن کارت فعال بسیج است.

 235. سلام من ۲۲سالمه فوق دیپلم معماری هستم یه ترم دیگه هم کارشناسیم تموم میشه ،بسیجی فعال دوتا حکم مسئولیت هم دارم،ایا میتونم عضو کادرسپاه بشم؟

  1. سلام. سپاه هر ساله اقدام به جذب نیرو از رشته های مختلف میکند برای اطلاع از آخرین شرایط پذیرش این ارگان فراخوان های مربوطه را مطالعه بفرمایید یا با کارشناسان ما در مرکز تماس بگیرید.

   1. سلام جناب
    سوالی داشتم خدمتتون لطفا جواب دهید
    من الان سال دوم ادبیات هستم من علاقه زیادی به شغل های نظامی دارم مخصوصا سپاه من پس از گرفتن دیپلم باید چه مراحلی رو پشت سر بذارم یا چکار کنم و چجوری وارد سپاه بشوم و کدام ارگان های سپاه برای ادامه شغل بهتر است ؟؟ جواب دهید لطفا

     1. سلام خیر حداقل مدرک دیپلم نیاز است.

  2. سلام خسته نباشین بزرگوار. من پسر ی هستم خیلی علاقه دارم برم برا سپاه میتونم از الان فرم گزینش سپاه رو پر کنم

   1. سلام باید با کارت بسیج به مراکز گزینش استان خود مراجعه کنید و بعد از بررسی شرایط و صلاحیت شما درصورت قبولی اطلاع رسانی میشود.

  1. سلام. در سال جاری تاریخ دقیقی برای فراخوان جذب مطرح نشده است.

 236. سلام وقت بخیر
  بنده خانم هستم و ۲۸ سالم هست.لیسانس معماری دارم.و بسیجی فعال.و دان دو تکواندو.
  آیا بنده میتونم استخدام سپاه بشم؟
  اگر امکانش هست راهش را بهم بگید چون تا پارسال هرجایی فکر کنید تماس گرفتم و گفتن استخدامی نیست.خیلی خیلی علاقه دارم
  بنده اصفهانم.تشکر

  1. سلام . با توجه به شرایط سنی عنوان شده در فراخوان های جذب سپاه نمیتوانید در این ارگان جذب شوید.

   1. سلام ببخشید من فوق دیپلم دارم و کارت بسیج و سن ۳۰ برای استخدام کارمندی میتونم استخدام بشم .

  2. سلام خسته نباشید من سال آخر هنرستان هستم رشته حسابداری شاخه کارو دانش
   آیا امکانش هست برای درجه داری سپاه ثبت نام کنم حداقل تا ۷ ماه دیگه دیپلمم رو میگیرم

   1. سلام. استخدام در این ارگان به شرایط متععدی وابسته است با دیپلم میتوانید اقدام کنید برای دریافت اطلاعات کامل با مشاوران ما در مرکز تماس بگیرید

 237. سلام وقت بخیر
  بنده خانم هستم و ۲۸ سالم هست.لیسانس معماری دارم.و بسیجی فعال.و دان دو تکواندو.
  آیا بنده میتونم استخدام سپاه بشم؟
  اگر امکانش هست راهش را بهم بگید چون تا پارسال هرجایی فکر کنید تماس گرفتم و گفتن استخدامی نیست.خیلی خیلی علاقه دارم
  بنده اصفهانم.تشکر

  1. سلام . با توجه به شرایط سنی عنوان شده در فراخوان های جذب سپاه نمیتوانید در این ارگان جذب شوید.

   1. سلام من ۳۲ سالمه فارغ التحصیل مترجمی زبان انگلیسی در مقطع لیسانس ، ساکن کرمانشاه هستم میخواستم استخدام کادر اداری سپاه بشم ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

 238. با سلام من۱۷سال ۷ ماهمه و فروردین ماه ۱۸ سال تمام میشم و خرداد ماه امسال دیپلم میگیرم با رشته کامپیوتر و اینکه ۹ سال سابقه بسیج دارم و ۳ سال هم فرمانده بسیج بودم برای استخدام منعی ندارم و ایا اصلا داره استخدام خانم؟

  1. سلام در حال حاضر اگهی ای برای استخدامی در سپاه منتشر نشده است.

 239. سلام
  مدرک سیکل دارم برا دیپلم میخونم
  ۶سال۷ماه سابقه بیمه کار در شرکت دارم
  ۳۳سالمه
  قدم۱۷۱
  میتونم واردسپاه بشم

   1. سلام خسته نباشید آیا جدی امکانش هست یعنی من با سن۲۶سال استخدام سپاه بشم؟؟؟

   2. سلام من ۱۶ سالمه کارت فعال بسیج هم دارم میتونم سپاه ثبت نام کنم؟

 240. سلام ببخشید با مدرک سطح یک حوزه پایان کتبی شفایی پایه ۶ می توان وارد سپاه شد و استخدام شد

  1. سلام. سپاه از رشته های شاخه نظری( علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضیات و الهیات) اقدام به جذب می کند

   1. سلام من خانم متولد۷۱ لیسانس روانشناسی به شدت علاقه کند به استخدام در سپاه هستم آیا میتونم با این شرایط سنی وارد بشم 🙏🏻🙏🏻🙏🏻

  2. سلام من خانم 27ساله هستم فوق دیپلم شیمی دارم 17سال سابقه بسیج دارم مدرک تزریقات هم دارم الان دوس دارم هر دری باشه من در پایگاه بسیج شرکت کنم چجوری میتونم

   1. سلام. بهترین گزینه برای شما فعالیت در بسیج محلات است میتوانید از طریق مسجد محل سکونت آدرس پایگاه بسیج محله خود را به دست آورید و برای ثبت نام در آنجا اقدام کنید.

 241. سلام ببخشید با مدرک سطح یک حوزه پایان کتبی شفایی پایه ۶ می توان وارد سپاه شد و استخدام شد

  1. سلام. سپاه از رشته های شاخه نظری( علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضیات و الهیات) اقدام به جذب می کند

   1. سلام. من سنم 18 سال هست ومدرک دیپلم دارم ودر دانشگاه فنی خرفه ای در حال ندریس هستم میخواهم یک بسیجی شوم ایا میتونم در بسیج ثبت نام کنم

    1. سلام از طریق بسیج دانشگاه یا حوزه های بسیج منطقه همراه با مدارک شناسایی اقدام کنید.

  2. سلام من یه دختر هستم ۱۸ سالمه رشته روانشناسی میخواستم امسال برم دانشکده افسری سپا باید چیکار کنم خیلی برام مهم هست که برم و علاقه دارم

   1. سلام ببخشیدرسته هوافضامیشه ازطریق درجه داری شرکت کرد؟چون رشتم فنی حرفه ای هست

    1. رشته هوا و فضا زیر مجموعه رشته های نظری هست و باید دیپلم ریاضی داشته باشید

 242. سلام
  من ۴۰ سالمه لیسانسه هستم وبسیج فعال، امکان جذب شدن در سپاه از طریق بسیج هست یا خیر؟؟
  بسیج ویژه چطور ، اونهم امکان جوب داره یا خیر؟؟

  1. سلام. بله با بسیج ویژه احتمال استخدام در سپاه وجود دارد

   1. سلام ببخشید بعد از پشت سر گذاشتن سوم دبیرستان که میشه دیپلم ادبیات چگونه و چطور و چکار باید کنم تا وارد سپاه بشوم لصفا جواب دهیدخیلی شغل نظامی را دوست دارم و کدوم ارگان های سپاه برای ادامه شغل بهتر است ؟؟

 243. سلام
  ببخشید من عضویت فعال بسیج رو دارم و ۱۹ سالم هست و مدرک تحصیلیم هم دیپلم هست آیا میتونم وارد سپاه بشم
  باید چکار کنم برای ثبت نام به کجا مراجعه کنم

  1. از طریق سایت استخدام شو سپاه اقدام کنید برای دیپلم و درجه داری پذیرش دارند

 244. فاطمه مهرابیان من ۳۸سال و لیسانس ادبیات هستم میخواستم در سپاه استخدام شوم لطفاً راهنمایی کنید .همه شرایط را دارم

   1. سلام من ۳۴سالمه و لیسانس مشاوره دارم وسابقه بسیجی فعال دارم ایا امکان استخدام در سپاه رادارم خانمم وشهرکرد زندگی میکنم

 245. بخدااااا دارین در حق بسیجی هاااا خیانت میکنین، جذب در سپاه سابقه پاک میخواد، لیاقت میخواد، ن مدرک دانشگاه آزاد، بخدااا ب قرآن اگه یک نفر ب فکر ما بسیجی هااا باش و بفهمه درد ما چیه، کجاست آقای سلامی، کجا هستن کسایی ک دم از بسیج میزنن،
  این درد هاااا رو برسوونین ب دست حضرت آقا، وگرنه کسی ب داد ما نمیرسه، سلیقه ای کردن سپاه باعث شده من و امثال من سال هاااا در حسرت سپاه بسوزیم،

 246. سلام من رشته فنی تاسیساتم ۱۸ سالمه یک دندان هم کشیده دارم می خواستم ببینم قبول میشم یانه

 247. سلام من 21سالمه دانشجوی روانشناسی هستم سال اخرمه میخوام وارد ارگان سپاه بشم باید چطوری اقدام کنم

  1. سلام. سپاه پاسداران هر ساله اقدام به جذب نیرو از رشته های مختلف میکند در سال جاری تا کنون فراخوان جذب نیرو سپاه منتشر نشده است میتوانید جهت کسب اطلاعات در زمینه فراخوان جذب با مشاورین ما تماس بگیرید.

 248. سلام من 17 سالمه خیلی به سپاه علاقه دارم پدر خودمم سپاهیه میخوام بدونم که وقتی 18 ساله شدم برای عضویت در سپاه فرودگاه باید کی و به کجا برم

  1. سلام. برای شروع این فرایند عضویت فعال بسیج محله خود را شروع کنید سپس از طریق فرماندهی منطقه برای هر منطقه که میخواهید مشغول به کار شوید درخواست خود را ثبت کنید.

 249. عرض سلام سوال داشتم من من پسرم به طور مستمر وبدون وقفه مراحل نحصیل تا کار شناسی ارشد رو طی کرد بعد هم بلافاصله سربازی رفت ۲۱ ماه خدمت کرد الان سه ماه پایان خدمتش هست خیلی علاقه به خدمت و کار در سپاه داره ولی سنشمتولد بهمن ۷۱ هست ایا امکان استخدام برای اوهست و چاگر هست چگونه باید اقدام کند

 250. سلام اگر فردی در سال ۹۴ از بسیج اخراج شده باشد و الآن بخواهد در سپاه استخدام شود با مشکل روبرو خواهد شد ؟

 251. سلام ببخشید من خانم هستم و بسیجی فعال ۱۸ سالمه و میخوام دانشگاه افسری برم سوالم اینکه همزمان میشه حوزه تحصیل کنم و هم دانگشاه افسری؟؟؟

 252. سلام چرا فرزندان نیروهای مسلح دراولویت استخدام نمی باشد فرزندحقیر ازمهر۹۹ استخدام افسری ناجا ازهمه مراحل قبول شده بود به بهانه های مختلف جذب نکردن

  1. سلام من ۲۴سالمه، لیسانس حقوق دارم،میخواستم تو بخش اداری و کارمندی سپاه مشغول شم؟ میشه بگید چکار باید بکنم.

  2. باسلام بهزاد اسماعیل زاده هستم برای استخدام به نیروهای مسلح سپاه حضور دارم مدارک دیپلم معدل ۱۴ رشته انسانی و کارت شناسایی اعضای بسیج فعال رادارم و با کاملی ۲۷۹۱۰۲۱۷۱۱وبا شماره تماس ۰۹۰۳۷۴۳۰۳۷۵ باتشکر

   1. سلام و درود ارادتمندم
    من ۲۳ سال سن دارم و تازه لیسانس روانشناسی گرفتم ایا میتونم تو سپاه استخدام بشم؟
    برای تشکیل پرونده باید چیکار کنم؟

 253. سلام فوق دیپلم آموزش ابتدایی دارم می تونم تواستخدامی های سپاه شرکت کنم۲۲دوسالم هست

  1. سلام. بله درصورت تقاضای مدرک و رشته تان می توانید.ویا از طریق دیپلمتان اقدام به استخدام کنید

   1. سلام من 33 سالم عاشق نظام و رهبری هستم از موقع که به سن تکلیف رسیدم ریشم رو نزدم وچهری سپاهی وسابقه فعال بسیجی دارم دارای همسر ودو فرزندم ساکن یزدم به خاطر شرایط مریضی پدرم تا سیکل بیشتر نخوندم ونان آور خانواده هستم سابقه 8 سال بیمه در کارخانه دارم میتونم وارد سپاه پاسداران بشم مدرک فنی برق رو هم دارم با تشکر

 254. سلام
  من در مراحل سپاه شرکت کردم و آخرین مرحله رو هم رفتن گفتن قبول ، و پرونده رو فرستادن قسمت حفاظت .
  حدود چهار هفته گذشته اما هنوز خبری نشد
  آیا زمان اعلام نتایج طول میکشه یا نه؟

  1. سلام منتظر اعلام خبذ از طرف سپاه باشید یا حضورا به مرکز گزینش مراجعه کنید

 255. سلام خسته نباشیدمن الان 35سالمه الان 15سال سابقه بسیج دارم فعال هستم دوست دارم درحفاظت اطلاعات سپاه کارکنم همکاری کنم عاشق کشورم هستم لطفا راهنماییم کنیم ممنونم

  1. سلام در آزمون های استخدامی سپاه در صورت داشتن شرایط شرکت کنید

 256. سلام خوب هستین من کارت فعال دارم میتونم توی نیروی سپاه قدس باشم

  1. سلام درصورت داشتن بقیه شرایط می توانید اقدام کنید ولی احتمالش کم است

  1. سلام شرط عضویت سپاه تابعیت از جمهوری اسلای ایران است

 257. سلام من خانمی 38ساله هستم با مدرک کارشناسی روان شناسی میتوانم در سپاه استخدام شوم

  1. خونه داری تو بکن بزار آقایون استخدام شن خرج خونه گردن اوناست

 258. من خودم ۳۰ ساله هستم از تهران تا آذر ماه فوق دیپلم میگیرم. کجا باید برم برای استخدام کادر نظامی سپا
  همسرم هم دیپلم دارد و قد ۱۶۰ هست. پدرش هم جانباز ۱۰٪ بوده که فوت کرده

  1. سلام در آزمون های استخدامی سپاه در صورت داشتن شرایط شرکت کنید

  2. سلام چشم تا چندشماره ضعیف باشه در معاینات پزشکی رد میشیم؟؟

 259. سلام رشته مهندسی عمران میخان من ۳۴ سالمه ازسال ۸۳ بسیجی فعالام

  1. سلام به احتمال قوی بخاطر شرایط سنی شما را رد می کنند

 260. سلام من خودم ۳۰ سالمه و تا آذرماه فوق دیپلم میگیرم. برای جذب کادر نظامی در سپاه باید چیکار کنم و ب کجا مراجعه کنم

  همسرم هم دیپلم دارد و با قد ۱۶۰ سانتی متر. پدرش هم جانباز ۱۰٪ بوده و فوت کرده.واسه خانومم کجا باید پیگیر بشم

  1. سلام متاسفانه سن شما با توجه به مدرک تحصیلی تون دیگه شامل استخدامی نمی شوید

  2. سلام،۳۱سالمه با مدرک کارشناسی،شرایط سنی برای استخدام در سپاه دارم؟

  3. بخدااااا دارین در حق بسیجی هاااا خیانت میکنین، جذب در سپاه سابقه پاک میخواد، لیاقت میخواد، ن مدرک دانشگاه آزاد، بخدااا ب قرآن اگه یک نفر ب فکر ما بسیجی هااا باش و بفهمه درد ما چیه، کجاست آقای سلامی، کجا هستن کسایی ک دم از بسیج میزنن،
   این درد هاااا رو برسوونین ب دست حضرت آقا، وگرنه کسی ب داد ما نمیرسه، سلیقه ای کردن سپاه باعث شده من و امثال من سال هاااا در حسرت سپاه بسوزیم،

   1. سلام من 20سالمه سیکل دارم دارم سرباز می کنم توی ارتش هستم میخوام توی سپاه خدمت کنم و بعد اونجا بمونم باید چکار کنم

 261. سلام بنده ۴۴سال سن دارم ۸سال عضو فعال پلیس افتخاری در تهران هستم میتوانم در سپاه استخدام شوم

  1. سلام با توجه به سن تون خیر نمی توانید استخدام شوید و عضویت تون فقط امتیاز هست

  2. مدرک تحصیلی لیسانس مهندسی نرم افزار کامپیوتر
   سن ۲۳ عایا میتونم استخدام بشم ؟؟

 262. سلام من می خواهم در سپاه ثبت نام کنم 16 سالم 3 ماه دیگه 17 سالم هست عضو بسیج هم هستم می خواستم ببینم می تونم ثبت نام کنم برای وارد شدن در سپاه

   1. سلام من کارشناسی ارشد برنامه ریزی میتونم ۳۴ سالمه و فرمانده پایگاه هستم میتونم استخدام بشم

 263. سلام من بسیجی هستم میخوام استخدام کنم در سپاه ولی خدمت سربازی نرفتم میشه استخدام می کنم در سپاه باشم مدرک تحطیلی سیکل

  1. سلام اگر غیبت دارید نمیشه و جدا از اون مدرک تحصیلی تون پایینه

 264. سلام
  مدرک تحصیلی من سیکل هستش ۲۵ سال سنم هستش پایان خدمت هم دارم ایامیتوانم استخدام سپاه شوم

  1. خیر حداقل مدرک تحصیلی دیپلم و حداکثر سن برای دیپلم 23 سال است.

 265. سلام وخسته نباشید عرض میکنم من علاقه دارم در ارگان سپاه خدمت کنم درحال حاضرمن باید چه شرایطی یا چه کاری کنم خواهش مینمایم رهنمایی کنید.

  1. سلام باتوجه به اینکه سن و رشته و مدرک تحصیلیتان را قید نکرده اید. باید براساس مدرک تحصیلی در مثطع درجه داری یا افسری در آزمون سراسرس یا آزمون های داخلی سپاه شرکت کنید و یا وارد دانشگاه های افسری مثل کوثر و امام علی وامام حسین شوید و مدرک افسری اخذ کنید ویا دوره های مخصوص سپاه را بگذرانید و استخدام درجه داری شوید

 266. سلام
  قصد ورود به سپاه خواهران را دارم
  عضو بسیج مدرسه بودم
  دارای قد۱۶۷ و واجد شرایط هستم اما ۱۵ساله هستم راهی استثنایی برای استخدام هست یا خیر؟؟

  1. سلام برای اطلاع از شرایط و پذیرش سپاه باید به مراکز گزینش استان محل سکونت مراجعه کرده و مدارک شناسایی و کارت فعال بسیج را تحویل دهید در صورت پذیرش به شما اطلاع داده میشود.البته شرط سنی در بازه ۱۸ تا ۲۳ سال است و داشتن حداقل مدرک دیپلم یا بالاتر نیز الزامی است

 267. سلام
  قصد ورود به سپاه خواهران رو دارم
  و در پایگاه بسیج محله و دربسیج دبستان فعالیت داشتم
  دارای قد ۱۶۷
  اما شرایطی برای نوجوانان ۱۵ساله هست یا خیر؟

  1. سلام برای اطلاع از شرایط و پذیرش سپاه باید به مراکز گزینش استان محل سکونت مراجعه کرده و مدارک شناسایی و کارت فعال بسیج را تحویل دهید در صورت پذیرش به شما اطلاع داده میشود.البته شرط سنی در بازه ۱۸ تا ۲۳ سال است و داشتن حداقل مدرک دیپلم یا بالاتر نیز الزامی است

 268. سلام زمان دقیق استخدام سپاه بانوان ۱۴۰۰چه تاریخیه؟؟؟

 269. سلام من معدلم در رشته ی انسانی۱۳شده. سابقه بسیج هم دارم. آیا میتونم وارد سپاه شم

 270. سال هااا برای سپاه و بسیج زحمت کشیدم و با کلی حکم و رزومه قوی و عشق ب این نهاد مقدس تلاش کردم، ولی آخرش تمامی زحمات ما رو نادیده گرفتن، واقعا این حق بسیجی های زحمت کش هست؟ واقعا داریم راه شهدا رو ادامه میدیم، آقای سلامی پس قول شما چی شد؟ چرااا این همه بی مهری داره میشه؟ واقعا برای جذب مدرک مهم؟ یعنی سابقه و رزومه و تلاش فرد پووووچ؟ شما با کارتون فقط به ما ضربه زدین و شرمنده کردین پیش خودمون و خانوادمون، ممنوووووون از همه شمااا

 271. سلام وقت بخیر من تازه دیپلم گرفتم میخواستم بدونم چجوری باید وارد دانشگاه افسری سپاه بشم

  1. سلام. از طریق کنکور سراسری یا آزمونهای داخلی سپاه میتوانید وارد دانشگاه افسری شوید

   1. سلام من 21سالمه دانشجوی روانشناسی هستم سال اخرمه میخوام وارد ارگان سپاه بشم باید چطوری اقدام کنم

    1. سلام. سپاه پاسداران هر ساله اقدام به جذب نیرو از رشته های مختلف میکند در سال جاری تا کنون فراخوان جذب نیرو سپاه منتشر نشده است میتوانید جهت کسب اطلاعات در زمینه فراخوان جذب با مشاورین ما تماس بگیرید.

     1. دروود به شما.. البته فوق دیپلم کاردانی را به اتمام نرسوندم و با مدرک دیپلم.. مقداری از خدمت سربازی من مانده در نیروی هوایی ارتش با توجه به فرار از خدمت.. اما میخواهم با جذب سپاه و دوازده ماهی که خدمت دارم را برای ادامه در مجموع به کادر سپاه استخدام شوم و باقی خدمت را در سپاه باشم، آیا با مشکلی روبرو هستم برای استخدام؟

   2. سلام خسته نباشید بنده ۲۶ساله هستم با مدرک دیپلم آیا امکانش هست استخدام سپاه بشم.
    البته با۱۴الی۱۵سال عضو بسیج.
    ممنون میشم راهنمایی کنید

  2. سلام من برا تبت نام به سپاه حضرت رسول تهران مراجعه کردم گفتن خبرتون میکنیم تا کی باید منتظر باشم لیسانس الهیات و ۲۷ سال حافظ ۷ جز قرانم هستم

   1. سلام. چنانچه پس از گذشت دو ماه نتیجه به شما اعلام نشد برای پیگیری درخواست خود به پایگاه مربوطه مراجعه کنید.

  3. سلام من 30سالمه لیسانس هستم می‌خوام درسپاه استخدام بشم چجوری میتونم اقدام کنم؟

   1. سلام من ۱۸ سالم دیپلم گرفتم چ جوری میتونم وارو سپاه بشم چ ارگانی از سپاه زودتر میتونم استخدام شم

 272. سلام و عرض خسته نباشید .
  ببخشید رشته های فنی شامل دانشکده نظامی میشه
  برای استخدامی سپاه

  1. سلام . دانشکده نظامی از رشته های شاخه نظری( علوم انسانی، علوم تجربی، ریاضیات و الهیات) اقدام به جذب افسر محصل میکند .

   1. سلام من پایه سوم حوزه علمیه هستم میتونم برا سپاه ثبت نام کنم

    1. سلام. خیر پذیرش در این ارگان برای حوزویان مختص طلاب دارای مدرک سطح یک می‌باشد.

 273. سلام
  دوستان کسانی که مقاومت ثبت نام کردن بعد ها می تونن تغییر رسته بدن مثلا برن دریایی یا زمینی؟
  اینا دانشگاه افسری امام حسین آموزش مبینن ؟

  1. سلام . تغییر رسته افسرانی که دوره های مربوطه را گذرانده باشند به جز در موارد خاص(کسب مدرک بالاتر و نیاز یگان) ممنوع می باشد . بر حسب دوره برخی آموزشهای در دانشگاه افسری امام حسین انجام میشود.

   1. سلام من خانمی ۲۷ ساله و دیپلمه هستم میخواستم ببینم زمان آزمون سپاه کی هست و شرایط من به ازمون سپاه میخوره یا خیر

   2. با سلام و احترام‌.بنده دارای کارشناسی برق قدرت وکارشناسی کامپیوتر نرم افزاروکارشناسی ارشد برق کنترل از دانشگاه دولتی مالک اشتر میباشم‌ پایان خدمت هم دارم . امکان جذب در سپاه میباشم؟باتشکر.

  2. سلام من لیسانس دارم الان ۳۲ سالمه سابقه ۱۰ سال بسیج فعال رو دارم میتونم ثبت نام کنم

   1. سلام. با توجه به شرایط سنی بیان شده برای پذیرش در سپاه شما نمیتوانید در استخدام این ارگان شرکت کنید.

 274. سلام من فرزند شهید هستم خانم ها هم می توانند استخدام شرکت کنند مدرکم دیپلم کامپیوتر هست

 275. سلام من 17سالمه عاشق سپاهم معدل تجربی هم خوبه ولی کارت فعال بسیج ندارم و اینکه دوست دارم تو نیرو زمینی سپاه باشم …چطوری کارت بسیج رو بگیریم ؟

  1. سلام شما می توانید عضو پایگاه بسیج محله یا دانش آموزی شوید و حتما کارت فعال خود را اخذ کنید

 276. سلام بنده عضو بسیج نیستم ولی دوس دارم استخدام سپاه بشم لطفا راهنمایی کنید

  1. از لحاظ جسمی و روحی باید سالم باشید و معدل شما باید بالای 15 باشه ولی عضویت در بسیج امتیاز بزرگی برای شرکت در آزمون های استخدامی است

 277. سلام
  برای اینکه توسپاه باشم باید حتما تو بسیج شرکت کرده باشم

   1. سلام، وقتون بخیر، ایا فرصت ثبت نام هنوز هست؟کی زمان ثبت نامش هست من عاااااشقنطامی و سپاه هستم ۳۰ سالمه و فوق لیسانس. ارم میشه

    1. سلام. نیروی انتظامی و سپاه چند بار در سال اقدام به جذب نیرو میکنند در حال حاضر آگهی جذب نیروی انتظامی و پدافند هوایی ارتش فعال هستند و تا پایان مهر ماه مهلت ثبت نام دارند.

   2. سلام جناب ببخشید من علاقه زیادی به سپاه دارم و میخوام مثل یک مآمور مخفی خدمت کنم و استخدام بشم اگر لطف کنید راهنمایی کنید ممنون میشم راستی کارت معافیت پزشکی دارم ام اگر قبول کنید تعهد محضری میدم که در رابطه مریضی هرچی باشه خودم مسئول هستم

    1. سلام برای عضویت در سپاه باید به یکی از مراکز گزینش سپاه استان مراجعه کنید و همراه مدارک شناسایی درخواست خود را به مرکز گزینش ارحاع دهید ، البته داشتن کارت بسیج فعال برای استخدامی لازم است و در اولویت قرار دارد.

   3. سلام علیکم ببخشید غیر ایرانی میتونه عضو سپاه بشه ؟

    1. سلام شرط عضویت سپاه تابعیت از جمهوری اسلای ایران است

   4. سلام من لیسانس دارم الان ۳۲ سالمه سابقه ۱۰ سال بسیج فعال رو دارم میتونم ثبت نام کنم

    1. سلام. با توجه به شرایط سنی بیان شده برای پذیرش در سپاه شما نمیتوانید در استخدام این ارگان شرکت کنید.

  1. سلام من لیسانس علوم تربتی دارم ولی بسیج ندارم میتونم استخدام بشم در ضمن رشتم به عقیدتی سیاسی مربوط میشه

   1. سلام باید توی ازمون های استخدامی شرکت کنید و امتیاز تون بررسی میشه و نتیجه مصاحبه شفاهی هم ملاک هست سابقه بسیج صرفا امتیازه

  2. سلام فوق دیپلم آموزش ابتدایی دارم می تونم تواستخدامی های سپاه شرکت کنم۲۲دوسالم هست و کارت فعال همه دارم

   1. سلام. بله درصورت تقاضای مدرک و رشته تان می توانید.ویا از طریق دیپلمتان اقدام به استخدام کنید

     1. باسلام در صورتی که فرخوان جذب با شرایط شما داده شود بله امکانش هست

   2. سلام ۲۹ سالمه لیسانس علوم تربیتی کجا برااستخدامی سپاه بایدکجا مراجعه کرد.لطفا راهنمایی کنیدشهرستان جیرفت

    1. سلام وقت بخیر
     باید به مراکز گزینش سپاه مراجعه داشته باشید.

  3. سلام. من سنم 18 سال هست میخوهم یک بسیجی شوم. مدرک دیپلم دارم و در دانشگاه فنی. خرفه ای در خال تدریس هستم میتونم یه. بسیجی شوم یا خیر

   1. سلام از طریق بسیج دانشگاه یا حوزه های بسیج منطقه همراه با مدارک شناسایی اقدام کنید.

 278. سلام
  برای اینکه توسپاه باشم باید حتما تو بسیج شرکت کرده باشم؟؟.

   1. سلام ببخشید برای سپاه رشته های رزمی تاثیری هم داره

  1. سلام من چهل سالمه ومیخوام افتخاری توسپاه خدمت کنم توحش اطلاعات سپاه باید چکا کنم ممنون

 279. سلام
  من امسال کنکور میدم و دیپلم می گیرم آیا معدلم تو پذیرش سپاه تاثیر میزاره و این که بدونه داشتن هیچ سابقه ای در بسیج و….می تونم تو سپاه شر کت کنم؟؟؟

  1. بله معدل خیلی تاثیر داره ولی به طور کلی برای استخدام در ارگان های نظامی داشتن بسیجی اولویت بسیار مهمی است

   1. سلام چ زمانی مصاحبه سپاه هست ایا در زمان تحویل مدارک و ثبت از طریق عضویاب هست

 280. سلام من سال دوازدهم ادبیات هستم دوست دارم نظامی باشم برای ورود به نظام باید چکار کنم

 281. سلام ایا میشه در چند ارگان نظامی به طور هم زمان ثبت نام کرد مثلا در سپاه و ارتش ثبت نام کنی

 282. سلام،زمان ثبت نام دانشگاه افسری امام حسین کی هستش،طبق روال هرسال،یا متفاوت است زمان ثبت نام

 283. سلام خانم هستم ۲۴ساله دارا مدرک اشد روانشناسی باچندین گواهی بهزیستی دوست دارم استخدام بشم میشه راهنمایی کنید ممنون میشم

 284. باسلام پسرمن ۱۵سالش هست تومدرسه امام حسین درس میخونه کلاس نهم ،درحال حاضردوره مقدماتی بسیج رومیگذزونه،میخاد استخدام سپاه بشه وادامه تحصیل بده راهنمایی بفرمایید.باتشکر

  1. سلا م سازمان سپاه اگهی استخدامی رو اعلام میکنه و شاید در زمان اتمام خدمت هم پذیرش داشته باشند در زمان انتخاب رشته کنکور نیز میتونن دانشگاه افسری رو هم انتخاب کنند . ولی ارتش زمانی که دیپلم گرفتند ازمون استعداد یابی برگذار میکنند و بعذ از یه سری معاینات و مراحل برای تربیت افسر نیرو جذب میکنن

  2. سلام وقتتون بخیر
   بنده از صدای گیرایی برخوردارم ودرزمینه ی قرائت وموذنی ومداحی فعالیت میکنم ومدرک لسانس دارم وبسیج فعال از سال ۱۳۹۲ دارم حالا برا استخدام در عقیدتی سیاسی باید چه کنم؟
   میتوانم یا نه؟

   1. باسلام. بستگی به استخدامی ارگان مربوطه دارد. در گزینش عقیدتی بسیج و مدارک معتبر دال بر قاری قرآن دارای امتیاز هستند

 285. سلام وقتتون بخیر.من خانم هستم ۳۰ سالمه دیپلم ریاضی برای استخدام کجا باید مراجعه کنیم؟

  1. دروود به شما.. البته فوق دیپلم کاردانی را به اتمام نرسوندم و با مدرک دیپلم.. مقداری از خدمت سربازی من مانده در نیروی هوایی ارتش با توجه به فرار از خدمت.. اما میخواهم با جذب سپاه و دوازده ماهی که خدمت دارم را برای ادامه در مجموع به کادر سپاه استخدام شوم و باقی خدمت را در سپاه باشم، آیا با مشکلی روبرو هستم برای استخدام؟

 286. سلام بسیجی هستم واسه طرح امنیت سپاه قدس رفتم گفتن چون ۳۵ سال داری نمیشه چون بیمه تامین اجتماعی قبول نمیکنه .میخواستم بپرسم الان باید چکار کنم

  1. شما میتونید اعتراض کنید به سپاه و دوباره بررسی کنند تقاضای شما رو

   1. باسلام پسرم تاسیکل مدرسه خانده بعد الان ۶سال است در حوزه علمیه درحال درس خواندن است ایشان میخواهند در سپاه ثبت نام برای افسری میشه راهنمایی کنین ممنون

    1. سلام برای استخدام افسری باید درآزمون استخدامی سپاه شرکت کنند و وارد دانشگاه های افسری شوند

   2. سلام خسته نباشید
    با مدرک لیسانس و ۲۵ سال سن اگر تو بخش اداری سپاه استخدام شی پایه حقوقش چقده؟؟ممنون

  2. با سلام شرایط استخدام برای افتخاری شرکت کردن چطوری است ممنون میشم

 287. سلام من ۲۰سالن هست ودیپلم تجربی دارم و رتبه کنکورم ۴۲۰۰۰بود ومنطقه ۳هستم الان دانشجوی سال دوم مدیریت گردشگری هستم میخوام در سپاه بانوان استخدام شوم .ایا میتوانم درسپاه بانوان استخدام شوم وبرای استخدام درسپاه بانوان باید به کجا بروم وچه کارهایی انجام دهم؟

  1. سلام. شرایط و تاریخ دقیق استخدام هنوز اعلام نشده است‌