استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰

استخدامی سپاه در سال 99 - 1400

سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، مجموعه ای از ستاد کل سپاه حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه، سازمان حفاظت اطلاعات سپاه، نیروهای زمینی، هوایی، دریایی و مقاومت بسیج و قدس و سازمان های وابسته به آن ها اطلاق می گردد.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰

شرایط استخدام در سپاه یعنی گزینش افراد دارای صلاحیت بر طبق قانون مقررات برای انجام خدمت در یکی از مشاغل های استخدامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

این مشاغل از نظر ماهیت شغل به سه دسته زیر تقسیم می شوند:

 • شغل نظامی
 • شغل کارمندی
 • شغل مشترک
 1. مشاغل نظامی شامل مشاغل های مربوط به مدیریت های سطوح بالای سپاه و سایر مشاغلی که به دانش و مهارت نظامی نیاز دارند و یا در ارتباط مستقیم با ماموریت های نظامی هستند.
 2. غیر از مشاغل موضوع تبصره ۱ این ماده، مدیریت سایر رده‌های سپاه و سایر مشاغلی که با پشتیبانی‌های مستقیم و نیز غیر مستقیم ‌مأموریت های نظامی سپاه ارتباط دارند از مشاغل مشترک هستند.
 3. مشاغل نظامی، کارمندی و مشترک با رعایت مفاد این قانون در جداول سازمان مشخص می‌شود.

شرایط عمومی استخدام سپاه 99 - 1400

شرایط عمومی استخدام سپاه =۱۴۰۰

شرایط عمومی استخدام سپاه در سال ۱۴۰۰ کادر ثابت و پیمانی و پرسنل بسیجی ویژه (‌پاسداران افتخاری) به شرح زیر است:

 1. اعتقاد به مبانی اسلام ناب محمدی (ص)، انقلاب اسلامی و نظام جمهوری اسلامی ایران.
 2. اعتقاد و التزام عملی به ولایت فقیه.
 3. التزام عملی به احکام اسلام و قوانین جمهوری اسلامی و رعایت موازین اخلاق اسلامی.
 4. عدم عضویت و هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های سیاسی.
 5. نداشتن سابقه عضویت و یا هواداری از احزاب و گروه ها و سازمان های غیر اسلامی. التقاطی، الحادی و غیر قانونی.
 6. عدم اعتیاد به مواد مخدر و محکومیت به محرومیت از خدمات دولتی.
 7. داشتن شرایط تحصیلی و یا تخصصی مورد نیاز.
 8. داشتن سلامت و توانایی جسمی و روانی متناسب با خدمت مورد نیاز.
 9. داشتن حسن شهرت و عدم سوء سابقه.

بیشتر بخوانید: خدمت سربازی در سپاه چگونه است؟


 •  استخدام پرسنل کادر ثابت، مشروط به داشتن تابعیت جمهوری اسلامی ایران است.
 •  برای مشاغل کارمندی در شرایط مساوی شرایط استخدام سپاه پاسداران، ایثارگران انقلاب اسلامی و جنگ تحمیلی و خانواده درجه یک آنان در اولویت‌ هستند.
 •  استخدام پرسنل مذکور در این ماده منوط به تایید صلاحیت آنان توسط هیأت مرکزی گزینش است که پس از ارزیابی در طول دوره ‌آموزش اولیه صورت می‌گیرد و در صورت لزوم هیأت مرکزی گزینش می‌تواند این اختیار را به هسته ‌های گزینش تفویض نماید.

هیات مرکزی گزینش در سپاه

هیات مرکزی گزینش در سپاه مرکب از فرمانده کل سپاه یا جانشین وی، نماینده ولی فقیه در سپاه یا جانشین وی، رئیس ستاد کل سپاه، مسئول حفاظت اطلاعات سپاه و معاون نیروی انسانی ستاد کل سپاه به عنوان دبیر هیات و وزیر یا جانشین وی تشکیل می گردد.

در چارچوب مفاد قانون گزینش، وظیفه تعیین سیاست های گزینش پرسنل سپاه و تدوین دستورالعمل های مورد نیاز و نظارت بر کار هسته های گزینش از شرایط استخدام سپاه پاسداران را به عهده دارد.

هسته ‌های گزینش در ستاد کل سپاه، نیروها و سازمانهای وابسته، توسط هیأت مرکزی گزینش سپاه، برای گزینش پرسنل تشکیل می‌گردد.

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

شرایط استخدام سپاه برای کارمندان

 1. بر اساس مدارک تحصیلی در یکی از مقاطع پایان دوره‌های دبیرستان، فوق دیپلم، لیسانس، فوق لیسانس، دکترا و بالاتر
 2. بر اساس تخصص و مهارت عملی
 • شرایط استخدام سپاه پاسداران برای مشاغلی که مستلزم به کارگیری زنان باشد آنان را استخدام می‌نماید تغییر محل خدمت زنان باید حتی‌الامکان تابع شرایط‌ خدمتی همسران آنان باشد.
 • سپاه می‌تواند به منظور تأمین نیاز سازمانی خود داوطلبانی را که حداقل دارای مدرک تحصیلی پایان دوره ابتدایی هستند با اخذ تعهد ۵ ‌سال خدمت نظامی و یا ۶ سال خدمت کارمندی به صورت پیمانی استخدام نماید و تمدید مهلت و تجدید قرارداد مجاز نیستند.
 • خدمت پرسنل پیمانی که خدمت دوره ضرورت را انجام نداده‌اند به منزله انجام خدمت دوره ضرورت تلقی می‌گردد و در صورتی که ‌قبل از خاتمه تعهد به هر علت از خدمت مستعفی یا برکنار گردند برابر قانون خدمت وظیفه عمومی با آنان رفتار خواهد شد.
 • شرایط استخدام سپاه پاسداران برای پرسنلی که در حال انجام خدمت دوره ضرورت هستند به صورت پیمانی خواهد بود.
 • سپاه می‌تواند در صورت نیاز از پرسنل وظیفه در حین دوره خدمت ضرورت و همچنین پرسنل پیمانی در طول مدت قرارداد و پرسنل‌ بسیجی اعم از عادی، فعال یا ویژه که شرایط استخدام سپاه پاسداران را دارا هستند برای کادر ثابت استخدام نماید و این قبیل داوطلبان در شرایط مساوی از اولویت‌ برخوردارند. آموزش، درجه یا رتبه و ترفیعات آنان تابع مقررات مندرج در این قانون خواهد بود.
 • سپاه در مواقع جنگ و اضطرار این نیروها را احضار نموده و چنانچه بیشتر از مدت یک ماه در هر سال خدمت نمایند به همان اندازه از‌ مدت خدمت و آموزش سال های بعد کسر خواهد شد.
 •  این دسته از پرسنل پس از گذراندن آموزش های لازم در بدو خدمت از حقوق اجتماعی افراد منقضی خدمت وظیفه عمومی برای ‌استخدام و تحصیل و نظیر آن برخوردار هستند، لیکن در صورت قطع یا لغو یا بطلان قرار داد تا انجام کامل خدمت ضرورت، حقوق مزبور از آنها‌ سلب می‌شود.
 •  کلیه نهادها و سازمانها و وزارتخانه‌ها و شرکت های دولتی و کارفرمایان بخش خصوصی اعم از اشخاص حقیقی یا حقوقی موظفند شغل ‌این دسته از افراد را در طول خدمت سالانه آنها در سپاه حفظ نمایند، افراد مزبور در این مدت از دستگاه مربوطه حقوق و مزایا دریافت نخواهند نمود.
 • حقوق و مزایای این افراد بعد از آموزش های لازم بدو خدمت مطابق حقوق و مزایای پرسنل کادر ثابت نظامی هم ردیف خواهد بود.
 •  آیین‌نامه اجرایی این افراد ماده توسط وزارت و ستاد کل سپاه پس از کسب نظر از سازمان امور اداری و استخدامی کشور تهیه و به ‌تصویب هیأت وزیران می‌رسد.
 •  خرید خدمت اشخاص بنا به ضرورت و برای مدت محدود با تشخیص نیروها و سازمانهای استخدام ‌کننده به موجب آیین‌نامه موضوع‌ ماده ۳۷ قانون ارتش هستند و اصلاحات مورد نیاز آن توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 •  استخدام اعضای هیأت علمی مؤسسات آموزش عالی سپاه و پرداخت حق‌التدریس به اساتید و مربیان مقاطع دانشگاهی بر اساس‌مقررات استخدامی هیأت علمی دانشگاهها خواهد بود.
 • استخدام مربی و پرداخت حق‌التدریس برای آموزشهای پائین‌تر از سطوح دانشگاهی تابع آیین‌نامه موضوع ماده ۳۸ قانون ارتش خواهد ‌بود. اصلاحات مورد نیاز توسط ستاد کل سپاه با هماهنگی وزارت دفاع تهیه و به تصویب هیأت وزیران خواهد رسید.
 •  استخدام افراد در سپاه، بدون نیاز سازمانی و همچنین استخدام و یا تغییر وضع پرسنل جز به یکی از صور مذکور در این قانون مطلقاً‌ ممنوع است.

استخدام سپاه و مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

مراکز آموزشی سپاه و دوره های آموزشی

 1. دبیرستان ها و هنرستان های سپاه.
 2. آموزشگاه نظامی.
 • دانشکده علوم و فنون نیروها از لحاظ علمی به دانشگاه امام حسین (ع) وابسته بوده و توسط نیروها اداره می‌شود.
 •  دانشکده عقیدتی – سیاسی و سایر مراکز آموزش رسته‌ای عقیدتی – سیاسی سپاه زیر نظر حوزه نمایندگی ولی فقیه در سپاه اداره‌ می‌شود.

دوره آموزش عمومی پاسداری

دوره عمومی پاسداری برای پرسنل کادر ثابت نظامی با مدرک تحصیلی پایان دوره راهنمایی، شش ماه در آموزشگاه نظامی است.

دوره عمومی آموزش عمومی پاسداری با مدرک تحصیلی فوق دیپلم و بالاتر به مدت سه سال در دانشگاه امام حسین (ع) تشکیل می شود. این دوره برای پرسنلی که دارای مدرک دیپلم استخدام می شوند در طول دوره های علوم پایه یا دانشکده علوم و فنون نیروها برگزار می شود.

دوره آموزش تخصصی اولیه در سپاه

این دوره برای پرسنل کادر ثابت نظامی که دارای مدرک پایان دوره راهنمایی هستند، صورت می گیرد که البته بلافاصله بعد از طی دوره آموزش عمومی حداقل به مدت شش ماه در آموزشگاه های نظامی برگزار می شود.


بیشتر بخوانید: دوره آموزشی سپاه چند ماه است؟


برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم شوند که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزم آور دومی و رزم آور یکمی برآیند.

دوره آموزش تخصصی تکمیلی در سپاه

دوره آموزش تخصصی تکمیلی از جمله شرایط استخدام سپاه پاسداران برای تکمیل تخصص پرسنل کادر ثابت نظامی با داشتن درجه رزم آور یکمی به مدت حداقل ۶ ماه در دانشگاه علوم و فنون تشکیل می گردد. تشکیل این دوره ها باید به گونه ای باشد که کلیه پرسنل با داشتن درجه رزم آور یکمی بتوانند به موقع این دوره را طی کنند.

برنامه ها و مواد آموزشی این دوره باید طوری تنظیم کرد که فارغ التحصیلان بتوانند از عهده مشاغل درجات رزمدار دومی و رزمدار یکمی برآیند. نیل به درجه رزمدار دومی منوط به موفقیت در طی این دوره است.

استخدام سپاه و دوره‌های آموزش علوم پایه نظامی

دوره‌های آموزش علوم پایه نظامی

استخدام سپاه پاسداران برای تأمین و تربیت پرسنل کادر ثابت نظامی که با مدرک دیپلم استخدام می‌شوند، اقدام به تشکیل دانشکده علوم پایه نظامی در دانشگاه امام‌حسین (ع) می‌نماید.

حداقل مدت آموزش این دانشکده ۷ ترم تحصیلی در دو دوره به شرح زیر است:

۱- دوره اول: این دوره حداقل شامل ۴ ترم تحصیلی بوده و برای آموزش به کسانی که با مدرک تحصیلی پایان دوره دبیرستان از طریق مسابقه ورودی ‌پذیرفته می‌شوند، تشکیل می‌گردد.

۲- دوره دوم: این دوره حداقل شامل سه ترم تحصیلی بوده و برای کسانی که با انجام ارزیابی و مسابقه ورودی از بین داوطلبان فارغ‌ التحصیل دوره‌ اول پذیرفته شده‌اند، تشکیل می‌گردد.

 • تبصره ۱ – پرسنلی که با مدرک پائین‌تر از دیپلم استخدام شده و موفق به اخذ مدرک دیپلم شده‌اند می‌توانند در آزمون ورودی دوره اول دانشکده علوم پایه نظامی شرکت نمایند و در شرایط مساوی حق تقدم با پرسنل شاغل است.
 • تبصره ۲ – در صورت ضرورت و فوریت، سپاه می‌تواند از دارندگان مدارک فوق دیپلم مورد نیاز، برای شرکت در ‌آزمون ورودی دوره دوم آموزش علوم پایه نظامی ثبت نام نماید.
 • تبصره ۳ – مواد و برنامه‌های آموزشی این دانشکده باید طوری تنظیم گردد که با گذراندن دوره‌های آموزش بعدی، فارغ‌التحصیلان دوره اول از‌عهده مشاغل درجات ستوان‌ سومی تا سرهنگی برآمده و فارغ‌التحصیلان دوره دوم آمادگی انجام وظیفه در مشاغل درجات ستوان‌دومی و بالاتر را‌ داشته باشند.
 • تبصره ۴ – ستاد کل سپاه می‌تواند در رسته‌هایی که ضروری می‌داند دوره‌های دوم علوم پایه نظامی، مقدماتی رسته‌ ای و عالی رسته ‌ای را به صورت ‌پیوسته و با حداقل پنج ترم تحصیلی اجراء نماید.
 • ‌تبصره ۵ – سپاه می‌تواند بنا به ضرورت دوره دوم علوم پایه نظامی را در دانشکده علوم و فنون نیروها اجراء نماید.

زمان

زمان استخدام سپاه پاسداران در هر سال به مدت محدود از سوی سپاه پاسداران اعلام می شود. اخبار استخدامی این سازمان با مدارک تحصیلی دیپلم، کارشناسی، کارشناسی ارشد و دکتری برای سمت های مختلف شغلی، کادر اداری، افسری، هم رزم و … انجام می شود و زمان آن در این صفحه اطلاع رسانی می شود.


بیشتر بخوانید: پروژه کسری خدمت سپاه


توجه داشته باشید که جذب نیروها در زمان تعیین شده انجام می گیرد و افراد واجد شرایط برای موارد مورد نیاز نیروی سپاه استخدام می شوند.

نحوه استخدام سپاه پاسداران 1400

نحوه استخدام

جذب نیروی انسانی در سپاه پاسداران از طریق سیستم عضویاب انجام می گیرد. داوطلبان به این منظور باید پایگاه سپاه در منطقه سکونت خود مراجعه کنند تا شرایط و صلاحیتشان توسط عضویاب انجام گیرد.

داوطلبان پس از تایید صلاحیت و جذب در سپاه، موظف به گذراندن دوره تربیت پاسداری در دانشکده افسری و تربیت پاسداری امام حسین (ع) هستند.

شرایط استخدام سپاه برای بانوان

شرایط استخدام با دیپلم در سپاه برای زنان با مردان متفاوت است و استخدام آن ها به شرایط همسران و خدمت آنان مشخص می شود البته شرایط عمومی استخدام زنان با مردان برای استخدام در سپاه یکسان است.

 • بانوانی که دارای مدرک دیپلم و یا بالاتر از دیپلم هستند، با داشتن شرایط استخدام، می توانند نسبت به استخدام سپاه پاسداران اقدام نمایند.
 • حداقل قد ۱۶۰ سانتی متر
 • تحقیقات محلی که توسط سپاه در مورد متقاضی انجام می شود.

توجه: شرایط استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰ هنوز اعلام نشده است و اطلاعات ذکر شده آخرین اطلاعاتی است که در اختیار داریم و در صورت اعلام شرایط جدید این صفحه بروز رسانی می شود.

استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه استخدامی سپاه در سال ۱۴۰۰

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 513 نظر:
 1. سلام دوستان ایا کسی عمل واریکوسل انجام داده باشه قبول میکنن واسه درجه داری سپاه لطفا راهنمایی بفرمایید ۵ سال پیش وقتی که سرباز بودم عمل کردم

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت سلامت کامل جسمانی موردی برای استخدام نخواهید داشت

 2. سلام زمان برگزاری آزمون استخدامی سپاه کی اعلام میشود و با سن۲۶سال و مدرک کارشناسی برنامه ریزی شهری میتوانم جذب سپاه شوم

  1. سلام دوست عزیز
   میتوانید از مراکز گزینش استان اقدام کنید.هنوز فراخوان آزمون اعلام نشده است

 3. سلام ۱۸ سالم میباشد و درحال حاظر پایه ۱۲ انسانی هستم و فرزند جانباز ۱۰ درصد می باشم آیا فرزند جانباز بودن چه مقدار امتیاز در سپاه دارد؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   در زمان گزینش میتواند امتیاز ویژه در جذب نهایی صورت پذیرد

 4. با عرض سلام ، زمان دقیق استخدام حفاظت اطلاعات سپاه در کدوم ماه ۱۴۰۰میباشد
  باتشکر

  1. سلام دوست عزیز
   هنوز فراخوانی برای آزمون های استخدامی نداریم از مراکز گزینش استان خود اقدام کنید

 5. سلام علیکم
  من ۱۶سالمه ودخترم
  میخوام برای سپاه ثبت نام کنم
  ایا میشه که امسال ثبت نام کنم؟
  واینکه تاریخ ثبت نامش چه زمانیع؟
  قدم هم ۱۵۰هست
  ازنظر سلامت و جسم هم مشکلی ندارم
  چطور میتونم وارد اطلاعات سپاه بشم؟

 6. سلام. با سن ۲۶سال و مدرک کارشناسی و رشته برنامه ریزی شهری میتوانم جذب سپاه شوم واینکه زمان برگزاری آزمون استخدامی سال ۱۴۰۰ کی هست ممنون میشم اگه راهنمایی کنید

  1. سلام دوست عزیز
   هنوز آزمون استخدامی فراخوان جدیدی ارائه نکرده است .برای استخدام به مراکز گزینش استان رجوع کنید

 7. سلام وتبریک سال نومن خانم ۳۸ساله هستم بامدرک فوق لیسانس که مدت ۱۳سال هست دربسیج عضوهستم وکارت فعالی وکادردارم وعضوشورای حوزه وپایگاه هم هستم ومدت ۳ساله بعنوان نیمه وقت دربسیج فعالیت دارم وعموی بنده سرهنگ بازنشسته سپاه امام حسین تهران هستن وفعالیت خودم بعنوان حسابدارواعضای هیت امنابمدت ۷دریک موسسه خیریه که تحت نظربهزبستی هست فعالیت دارم میخواستم بپرسم تامیتونم بعنوان کارمنددرسپاه فعالیت کتم اکرجواب بدیدممنون میشم اجرتان باحضرت زهرا(س)

  1. سلام دوست عزیز
   خیر متاسفانه مدرک تحصیلی شما با شرایط سنی شما متناسب نیست.

 8. سلام خسته نباشی من متولد ۱۳۷۲/۲/۵ هستم دارای کارت پایان خدمت و دیپلم معدل ۱۴/۷۵ میتونم برای درجه سپاه اقدام کنم البت ۵ سال پیش در خدمت سربازی عمل واریکوسل انجام دادم والان کامالا خب شده لطفا راهنمایی بفرمایید

 9. سلام خسته نباشید من متولد۵/۲/۱۳۷۲ دارای کارت پایان خدمت و دیپلم برق صنعتی و معدل ۱۴/۷۵ دارای کارت فعال بسیجی میتونم با این سن برای درجه داری سپاه ثبت نام کنم البته ۵ سال پیش وقتی سرباز بودم عمل واریرکوسل هم انجام دادم و الان خوب شده.کامالا لطفا راهنمایی بفرمایید

 10. سلام خسته نباشید من متولد۵/۲/۱۳۷۲ دارای کارت پایان خدمت و دیپلم برق صنعتی و معدل ۱۴/۷۵ دارای کارت فعال بسیجی میتونم با این سن برای درجه داری سپاه ثبت نام کنم البته ۵ سال پیش وقتی سرباز بودم عمل واریرکوسل هم انجام دادم و الان خوب شده.کامالا لطفا راهنمایی بفرمایید

 11. سلام خسته نباشید.
  ببخشین برا استخدام سپاه با مدرک دیپلم حداکثر سن و حداقل سن برا ثبتنام چقدره؟؟؟

  و یه سوال دیگه استخدامی های سپاه چجوریه.
  برا اساس آخرین مدرک تحصیلی نیرو میگیرن یا خیر؟؟
  یعنی کسی که لیسانس داشته باشه نمیتونه با مدرک دیپلم و فوق دیپلم استخدام بشه؟؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   تا ۴۰ سالگی با توجه به مدرک تحصیلی امکان استخدام وجود دارد

 12. سلام من ۲۳ساله م لیسانس علوم سیاسی دارم میخواستم بپرسم میتوانم برای استخدامی سپاه شرکت کنم یانه در بسیج دانشگاه شهید چمران فعالیت داشتم پدرم جانباز جنگ تحمیلی هست

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش استان خود اقدام کنید.با توجه به اعلام نیاز جدب میشوید

 13. سلام
  میخواستم بدونم شرایط ورود به هوافضای سپاه چیه؟
  و بانوان میتونن وارد هوافضای سپاه بشن؟

  1. سلام دوست عزیز
   بعضی رشته ها با توجه به اعلام نیاز سازمان جذب میشوند.از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 14. باسلام و خداقوت
  من ۲۵سالمه کاردانی تربیت بدنی دارم میخاستم ببینم امکان پذیرش ماهست یا نه؟فقد تنها مشکلی ک دارم بحث دندان هست ک دوسه تایی کشیدم میخاستم ببینم مشکلی از این بابت هست یانه؟

  1. سلام دوست عزیز
   برای پذیرش نهایی داشتن سلامت کامل جسمانی از الزامات است

 15. سلام وقت بخیر ایاسپاه ازبین خانم هاهم گزینش دارد؟من مدرک کارشناسی حقوق دارم خواستم بدونم میتونم واردسپاه بشم؟وشرایط استخدامی چیه؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله شرایط استخدامی برای بانوان نیز میسر میباشد.برای بررسی دقیق تر به مراکز گزینش استان مراجعه کنید و یا منتظر فراخوان های سراسری باشید

 16. سلام وقت بخیر.ببخشیدمن ۳۸ساله ام ومدت ۷ساله دردفترخیریه که زیرنظربهزیستی هست مشغول به کارحسابداری هستم ومدرک تحصیلی فوق لیسانس حسابداری ومدت ۱۲سال که دربسیج فعال هستم ومدت ۳بعنوان نیمه وقت شوراهستم وعموم هم سرهنگ بازنشسته خودسپاه هست الان میتونم بعنوان کارمندواردبشم درسپاه یانه راهنمایی نماییدممنون میشم

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط سنی خود زمان کمی دارید از مراکز گزینش استان خود با توجه به اعلام نیاز اقدام کنید.

 17. سلام
  دیپلم انسانی هستم سرباز سپاه هستم سنم ۲۵ ساله و فرزند ایثارگر هستم و بسیجی فعال دارم میتونم جذب شم.

 18. سلام معرفی یک شخص ۲۹ ساله با مدرک کارشناسی و دارای پایان خدمت ، بسیج فعال و در حال دفاع پایان نامه ارشد ‌، از ناحیه خود سپاه جهت جذب اردیبهشت ۱۴۰۰ ، امکان پذیر مییاشد یا خیر؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله .با توجه به نوع معرفی به ارگان مربوطه میتوانید اقدام کنید

   1. سلام
    بنده اقدام کردم گفتن رشته حقوق جذب نداریم ،
    لیسانس جذب دارن ولی رشته حقوق نه البته حداقل شرایط استان ما که اینه ،
    بعنوان کارشناس نظر و پیشنهاد حضرتعالی برا بنده حقیر با کارشناسی حقوق و سوابق بسیج و ۲۹ ساله و متاهل چی هست برا استخدام سپاه ؟؟؟
    ممنون میشم راهنمایی،کنین🌹

    1. سلام دوست عزیز
     استخدام ارگانهای نظامی منوط به اعلام نیاز میباشد.میتوانید از شرکت ها و ادارات زیر مجموعه این ارگانها ها هم پیگیری نمایید

 19. سلام خسته نباشید ، شرایط سنی در سال ۱۴۰۰ ، ۱۶ تا ۴۰ سالگی میباشد ،
  بنده کارشناسی حقوق ، در حال دفاع از پایان نامه کارشناسی ارشد ولی فعلا همون مدرک کارشناسی هست برا جذب ،
  پایان خدمت سربازی ..
  بسیجی فعال ..
  و معرفی از ناحیه سپاه
  متولد ۱۹/۱۱/۷۰
  با این شرایط امکان پذیرش بنده وجود دارد یا خیر؟؟
  متشکر

   1. سلام بنده دیپلم تجربی دارم سن ام ۲۰ سال خدمت توسپاه بودم تموم کردم گواهینامه پایه سوم هم دارم آیا افسر جذب میشم و میشه بگید چجوری؟

    1. سلام دوست عزیز
     میتوانید در آزمون فوق شرکت کنید.در صورت قبولی بله.ویا اینکه ار مراکر گزینش استان اقدام کنید

   2. سلام علیکم
    خسته نباشید
    من ۱۶سالمه ودخترم
    میخوام برای سپاه ثبت نام کنم
    ایا امسال میتونم ثبت نام کنم؟
    واینکه زمان ثبت نامش کی هست؟
    چطور میتونم وارد اطلاعات سپاه بشم؟
    ممنون میشم اگه راهنماییم کنید🙏

  1. سلام وتبریک سال نومن خانم ۳۸ساله هستم بامدرک فوق لیسانس که مدت ۱۳سال هست دربسیج عضوهستم وکارت فعالی وکادردارم وعضوشورای حوزه وپایگاه هم هستم ومدت ۳ساله بعنوان نیمه وقت دربسیج فعالیت دارم وعموی بنده سرهنگ بازنشسته سپاه امام حسین تهران هستن وفعالیت خودم بعنوان حسابدارواعضای هیت امنابمدت ۷دریک موسسه خیریه که تحت نظربهزبستی هست فعالیت دارم میخواستم بپرسم تامیتونم بعنوان کارمنددرسپاه فعالیت کتم اکرجواب بدیدممنون میشم اجرتان باحضرت زهرا(س)

   1. سلام دوست عزیز
    خیر متاسفانه مدرک تحصیلی شما با شرایط سنی شما متناسب نیست.

 20. سلام بنده ۳۲ سالمه و کارشناسیمدیریت بازرگانی و بسیج فعال دارم و در خیابان ملک اقدام به پر کردن فرم کردم علاقه مند به ورود به سپاه هستم و این سیستم رو دوست دارم ممنون میشم کمکم کنید ۰۹۳۳۴۰۶۰۵۴۱ و سابقه کار:-کمک حسابداردرشرکت وابسته به سوپر پایپ ۱۳۸۸
  -ثبت شرکت ها از سال ۱۳۹۳ الی ۱۳۹۴
  -کار در موسسه بنی هاشم به عنوان حسابدار به مدت یکسال از سال ۹۵ الی ۹۶
  -دو سال و نیم کار در دفتر وکیل ۱۳۹۶الی ۱۳۹۸
  -کاردرواحد عریضه نویسی دادکاه شهید باهنر تهران به عنوان عریضه نویس ازابتدا ۹۸ تا اسفند۹۸ (به دلیل کرونا نرفتم)
  -کارمند اداری در بخش مناقصات نفتی در شرکت ایلیا صنعت پژوهان و انجام سفارش فنی و سفارش مالی و ارزیابی کیفی و ارسال پاکات و ارسال نامه های اداری و همانگی های اداری به مدت ۴ ماه (به دلیل محیط ناسالم و عدم اقدام یه بیمه و عدم تعهدات نتوانستم ادامه همکاری دهم )

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه شرایط سنی شما برای ورود به تمام رسیده است. میتوانید بصورت قرار دادی برای ارگان های ذی ربط اقدام کنید

 21. سلام بنده ۳۲ سالمهو بسیج فعال دارم و در خیابان ملک اقدام به پر کردن فرم کردم علاقه مند به ورود به سپاه هستم و این سیستم رو دوست دارم ممنون میشم کمکم کنید ۰۹۳۳۴۰۶۰۵۴۱ و سابقه کار:-کمک حسابداردرشرکت وابسته به سوپر پایپ ۱۳۸۸
  -ثبت شرکت ها از سال ۱۳۹۳ الی ۱۳۹۴
  -کار در موسسه بنی هاشم به عنوان حسابدار به مدت یکسال از سال ۹۵ الی ۹۶
  -دو سال و نیم کار در دفتر وکیل ۱۳۹۶الی ۱۳۹۸
  -کاردرواحد عریضه نویسی دادکاه شهید باهنر تهران به عنوان عریضه نویس ازابتدا ۹۸ تا اسفند۹۸ (به دلیل کرونا نرفتم)
  -کارمند اداری در بخش مناقصات نفتی در شرکت ایلیا صنعت پژوهان و انجام سفارش فنی و سفارش مالی و ارزیابی کیفی و ارسال پاکات و ارسال نامه های اداری و همانگی های اداری به مدت ۴ ماه (به دلیل محیط ناسالم و عدم اقدام یه بیمه و عدم تعهدات نتوانستم ادامه همکاری دهم )

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه شرایط سنی شما برای ورود به تمام رسیده است. میتوانید بصورت قرار دادی برای ارگان های ذی ربط اقدام کنید

 22. سلام ٬ ببخشید من همه شرایط رو دارم و بیماری و مشکل خاصی هم ندارم فقط میخواستم بدونم که درسته میگن که زیاد به دندان ها گیر نمیدن و اگه مشکلی بود در صورت برطرف شدن قبول میکنن ؟؟ اصلا در دندان ها سخت گیری میشود ؟؟ من اصلا دندان پرکرده یا کشیده ندارم ولی دندان پوسیده چرا

  1. سلام دوست عزیز
   باید دندان هارا ترمیم و تصحیح کنید .دیگر موردی ندارد

 23. سلام
  من ۲۳ سالمه، لیسانس حسابداری دارم با معدل ۱۸ و خورده ای، بسیج ویژه هم هستم، ماموریت هم زیاد رفتم، برگه سبزم دارم، تمام شرایط شم دارم،فقط مشکل رشته مه، میشه کمکم کنید

  1. سلام دوست عزیز
   یا از طریق آزمون سراسری و یا اعلام نیاز مراکز گزینش باید اقدام کنید.به منابع انسانی مراکز مربوطه جهت کادر قرار دادی رجوع کنید

    1. سلام دوست عزیز
     هنوز فراخوان جذب اعلام نشده است.از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 24. سلام .بنده خانم ۳۰ساله هستم و مدرک فوق دیپلم دارم .امکان استخدام برای من هست؟واینکه باید صبرکنیم سپاه فراخوان بزنه یا خودمون اقدام کنیم

  1. سلام دوست عزیز
   از طریق مراکز ازاد و یا فراخوان اردیبهشت اقدام کنید

 25. با سلام خسته نباشید رشته من برق صنعتی هست ایا می تونم جذب سپاه باشم کارت فعال بسیج دارم خرداد ماه ۱۴۰۰دیپلم می گیرم

 26. با سلام خسته نباشید رشته من برق صنعتی هست ایا می تونم جذب سپاه باشم قرار هست خرداد ماه ۱۴۰۰دیپلم بگیرم ایا می تونم جذب سپاه باشم کارت فعال بسیج دارم

 27. سلام مدرک کارشناسی علوم تربیتی گرایش مدیریت وبرنامه ریزی آموزشی دارم ۳۸ساله هستم بااین شرایط سنی میتونم جذب سپاه پاسداران بشم ،ممنون

 28. سلام من دانشجوی میکروبیولوژی هستم دارای کارت پایان خدمت هم هستم وای ب خاطر ضعف بینایی معاف از رزم شدم ولی در کارتم ذکر نشده ایا میتونم جذب سپاه یشم

 29. سلام من ۱۶ سالمه اینجا میگه میتوان در سن ۱۶ سالگی هم وارد سپاه شد و میتوان با مدرک سیکل وارد شد

 30. عرض سلام واحترام فرارسیدن سال جدید را تبریک میگویم.بنده فرزند ایثارگر هستم و متاسفانه مدرک فوق لیسانس رشته بهداشت کنترل کیفی دارم و مدرک کاردان دامپزشکی و به دلیل علاقه به نظام بارها شرکت کردم ولی هردفعه به دلیل مدرک بالا و نوع رشته موفق نشدم و گفتن گواهینامه پایه یک داشته باشید موفق میشید ومتاسفانه بازم گواهینامه وکلیه مدارک چندین ساله گرفتم وموفق نشدم فقط دیپلم میخواستن ازشما مشاور محترم تقاضای راهنمایی دارم ایا میتوانم بلاخره وارد نظام بشوم یا خیر

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت داشتن شرط سنی ار مراکز ازاد گزینشی استان و یا ناحیه های بسیج اقدام کنید

 31. سلام ببخشید بنده دیپلم ریاضی فیزیک دارم و رشته ی برق مخابرات جنگال ارتشو با رتبه عالی قبول شدم متاسفانه با اینک عموی بنده سرهنگ تمام ارتش و مدیر کل دانشگاه افسری امام علی بودن توی ی مورد رد شدم و قدم ۱۸۶ هست و در ضمن دوتا سردار که یکیشون فرمانده گردان سپاه استان البرزه از نزدیکان بنده هستن و معرف میشن ایا میتونم ثبت نام کنم و قبول بشم؟؟

 32. سلام من ۲۰سال سن دارم دانشجوی نقشه کشی معماری هستم دوست دارم استخدام شوم تو سپاه بخش کارمندی کارت بسیج فعال هم دارم عضو پایگاه هم هستم

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش آزاد اقدام کنید.با مدرک دیپلم وارد شوید

 33. سلام من پسری ۱۶ ساله هستم و معدل دو پایه ۱۰ و نیمه اول پایه۱۱ ۱۸و نیم بوده اگه میشه بهم بگید کی میتونم در سال ۱۴۰۰ استخدام دبیرستان های سپاه بشم
  ممنون

 34. سلام من ۲۰سال سن دارم دانشجوی رشته نقشه کشی معماری هستم ۲۶,واحد درس پاس کردم کارت بسیج فعال هم دارم عضو پایگاه هم هستم میتونم استخدام سپاه شوم بخش کارمندی

  1. سلام دوست عزیز
   با مدرک دیپلم از مراکز گزینش آزاد پیگیری کنید و یا بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید

 35. سلام ببخشید من دانشجوی رشته نقشه کشی معماری هستم ۲۰سالمه و۲۶واحد هم درس پاس کردم و دانشجو هم هستم کارت بسیج فعال هم دارم عضو پایگاه هم هستم میتونم در بخش کارمندی شرکت کنم

  1. سلام دوست عزیز
   با مدرک دیپلم از مراکز گزینش آزاد پیگیری کنید و یا بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید

 36. سلام ببخشید من دانشجوی رشته نقشه کشی معماری هستم ۲۰سالمه و۲۶واحد هم درس پاس کردم کارت بسیج فعال هم دارم عضو پایگاه هم هستم میتونم استخدام سپاه شوم در بخش کارمندی

  1. سلام دوست عزیز
   با مدرک دیپلم از مراکز گزینش آزاد پیگیری کنید و یا بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید

 37. سلام‌هاشمی سروان ناوبان بازنشسته نداجا هست م به سال ۱۳۸۱ و جانباز ۲۵ درصد اعضاء شرایط همکاری با سپاه پاسداران را دارا هستم یا خیر ؟ تماس ۹۱۲۳۹۷۶۸۲۷ متشکرم.

  1. سلام دوست عزیز
   از کارگزینی ارگان مورد نظر در صورت اعلام نیاز پیگیری کنید

 38. سلام ببخشید من ۲۰سال سن دارم مدرک دیپلم نقشه کشی معماری دارم ۲۶واحد هم درس پاس کردم هنوزم دانشجوم میتونم جذب سپاه شوم بخش کارمندی

  1. سلام دوست عزیز
   با مدرک دیپلم از مراکز گزینش آزاد پیگیری کنید و یا بعد از فارغ التحصیلی اقدام کنید

  2. سلام وقت بخیر بنده متولد ۱۳۷۱ قد ۱۵۷ مدرکمم ارشد گرافیک پدرمم جانبازی زیر ۲۵ درصد داره وهمراه با کارت ایثار گری شرایط استخدام رو دارم یا خیر؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

   1. سلام دوست عزیز
    بله از مراکز گزینش آزاد در استان خود اقدام کنید.بستگی به اعلام نیاز منطقه دارد

 39. سلام
  با توجه به اینکه شرایط سنی حداکثر ۴۰ سال در متن ذکر شده است در پاسخ دوستانی که بالای ۳۰ سال سن دارند چرا شرایط سنی مطابقت و هم خوانی ندارد،ذکر شده است.

 40. سلام
  بنده فوق لیسانس الکترونیک دارای کارت سبز بسیج سال ۸۷ و همچنین شرکت در رژه های حماسی و گروه سرود در حضور رهبر انقلاب در کرمانشاه سال ۹۰ دارم. ۱۲ فرودین ۳۱ سال را تمام می کنم.به تازگی معافیت کفالت پدر را دریافت کرده ام.آیا با این شرایط سنی شانس استخدام در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را دارم؟

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به مدرک تحصیلی دارد از مراکز گزینشی مورد نظر اقدام کنید

 41. سلام خداقوت وخسته نباشید،خواستم بدونم بنده با شرایط فعالیت در حوضه وگردان امان حسین وبا داشتن مدرک دیپلم فنی و دارای شرایط ایثارگری پدر می توانم به سپاه پاسداران جذب بشم؟،متولد۷۷ هستم و بقیه شرایطمو حضوری میگم

 42. سلام بنده در حال تحصیل هستم یه سالم مونده دیپلم بگیرم معدلمم بالای۱۵ قدمم ۱۶۰ ایا میتونم ثبت نام کنم ؟

 43. سلام ببخشید بانوان زیر ۱۸ سال هم میتوانند ثبت نام کنن من یه سالم مونده برای گرفتن دیپلمم دارم درس میخونم در رشته تجربی میتونم ثبت نام کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   مدرک دیپلم از شرایط اولیه با توجه به مدرک تحصیلی میباشد

   1. با سلام من لیسانس مهندسی شهرسازی هستم امسال میتونم شرکت کنم برای ثبت نام بانوان ؟

  1. سلام دوست عزیز
   مدرک دیپلم از شرایط اولیه با توجه به مدرک تحصیلی میباشد

   1. سلام من حسین رستم آبادی متولد ۱۳۷۱ متاهل دارای یک فرزند پسر یک ساله و دیپلمه دارای کارت پایان خدمت و گواهینامه پایه سوم رانندگی و پاسپورت تقاضای استخدام در سپاه بعنوان کارمند بنده معاف از رزم میباشم آیا قبول میکنند

    1. سلام دوست عزیز
     در صورت تایید نهایی توسط پزشک معاین ارگان مربوطه موردی ندارد

 44. باسلام و عرض ادب
  بنده ۲۱ سالمه دانشجوی کارشناسی کامپیوتر ، عضو بسیج فعال هستم و قدم ۱۵۵ خواستم ببینم میتونم در استخدامی شرکت کنم چون یکی از شرایط اختصاصی برای خواهران ۱۶۰ است ممنون میشم راهنمایی کنید

 45. سلام ۲۴ سالمه مدرک کارشناسی عمران ازدانشگاه فنی سراسری و پایان خدمت هم دارم توپایگاه محله هم شورا بودم کلا ۶ سال سابقه بسیجی دارم چطوری میتونم تو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیااستخدام بشوم امکانش هس راهنمایی کنین

   1. سلام ینی هر وقت هر زمان بریم سپاه شهرمون میتونیم ثبت نام کنیم
    خودشون فراخوان نمیدن ؟

    1. سلام دوست عزیز
     فراخوان در زمان های بخصوصی ارائه میشود میتوانید با توجه به اعلام نیاز اقدام کنید

 46. سلام.من ۲۳ سالمه کار شناس‌متالوژی هستم
  کارت پایان خدمت معافیت از سربازی دارم بخاطر جانباز بودن پدرم …ایا میتونم ثبت نام کنم برای سپاه؟

    1. سلام من ۱۹سال سن دارم در بسیج فعال نیستم بامدرک دیپلم ومعدل ۱۵٫۸۳ میتونم وارد سپاه بشم

 47. سلام عرض شد بنده برای استخدام در بخش کارمندی سپاه می خواهم اقدام کنم _چند سوال دارم خدمتتون : ‌ابتدا وضعیتم را بگم:۱. من پدرم جانباز ۱۰ درصدهست _ ۲. ایثارگر هست _۳. خودم حکم بسیج در حوزه پژوهشی را دارم . ۴. رزومه تحصیلی عالی دارم حدود ۱۷ لوح تقدیر وسپاس در ابعاد علمی _هنری _ورزشی _ کارهای داوطلبانه دارم ، ۵.معدل کل دیپلم:۱۷.۷۲
  ۶. نوع دیپلم:تجربی ۷. سن :۱۸، ۱۸ .تحت پوشش کمیته امداد امام خمینی هم هستم.
  یک .بنده با توجه به رزومه ام قبول میشم؟
  دو .تا کی می توانم اقدام کنم ،محدودیت زمانی دارد؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش ازاد سپاه محمد استان خود اقدام کنید از ناحیه بسیج پیگیر باشید

 48. سلام ببخشید من ۲۰سالمه ۲۶واحد درس پاس کردم هنوزم دانشجو هستم میتونم استخدام شوم در بخش کارمندی

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدام باید نوع مدرک درخواستی شرکت مورد نظر بررسی شود

 49. سلام
  بنده دیپلم انسانی هستم سنم ۱۸ و معدلم ۱۴٫۹۳ هست آیا میتونم افسری سپاه ثبت نام کنم

 50. سلام میشه زیر دیپلم استخدام شد پایان خدمت دارم
  درحال گرفتن دیپلمم گواهی دارم ک دارم درس میخونم ب صورت مجازی؟

 51. سلام من ۱۹ سالمه درحال حاضر در حوزه درس میخونم و بسیج فعال هم هستم و سرگروه حلقه صالحین و جزوه اعضای شورا هم هستم میخواستم ببین تاثیری داره و اگر داره چیکار بابد بکنم خیلی ممنونم

 52. سلام من لیسانس الکترونیک دارم والان هم سرباز سپاه هستم میخواستم بدونم چه جوری میتونم جذب سپاه شم

   1. سلام من ارشد برق الکترونیک قدرت دانشگاه دولتی دارم و سربازی هم نرفتم و ۲۶ سال سن دارم
    میخواستم بدون میتونم جذب هوافضا سپاه شوم یا نه ؟؟
    تمام شرایط عمومی و تخصصی هم دارم

    1. سلام دوست عزیز
     بله میتوانید. از مراکز گزینش آزاد استان اقدام کنید و یا منتظر آزمون جذب باشید

 53. سلام،بنده میخواستم وارد دانشگاه افسری سپاه بشم،آیا باید کنکور بدم؟
  پایه دهم،رشته تجربی

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش اقدام کنید. دانشگاه افسری آزمون جداگانه دارد

 54. سلام .من در حال حاضر دانشجو هستم
  الان اگر بخوام وارد سپاه بشم باید چه کار کنم
  معرف هم‌داخل سپاه دارم و خواهر زاده شهیدهستم آیا تاثیر دارد؟
  پذیرش بانوان دارید اگه بخوام وارد سپاه بشم

 55. سلام دارای مدرک دیپلم رشته انسانی هستم می خواستم ببینم امکان عضویت در سپاه پاسداران رو دارم

 56. سلام من فرزند جانباز ۵۰درصدم و دیپلم کار دانش دارم ۲۵سالمه میتونم تو گزینش سپاه ثبت نام کنم

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش استان اقدام کنید.بله امتیاز خوبی دارید

 57. سلام خسته نباشید اسدی هستم ۳۶ساله دیپلم طراحی صفحات وب دارم قدم ۱۸۵وزنم ۸۵شماره تماس ۰۹۳۳۱۱۲۹۱۱۸آیا میتونم استخدام بشم

 58. سلام خسته نباشید اسدی هستم ۳۶ساله دیپلم طراحی صفحات وب دارم قدم ۱۸۵وزنم ۸۵شماره تماس ۰۹۳۳۱۱۲۹۱۱۸آیا میتونم استخدام بشم

 59. سلام افرادی که از طریق عضویاب معرفی میشن برا افسری آزمون هم دارن،اگه دارن چطوریه ممنون میشم پاسخم رو بدین

  1. سلام دوست عزیز
   بله از آزمون سراسری و یا مراکز گزینش استان اقدام کنید

  1. سلام دوست عزیز
   بله از آزمون سراسری و یا مراکز گزینش استان اقدام کنید

   1. سلام ۲۴ سالمه مدرک کارشناسی عمران ازدانشگاه فنی سراسری و پایان خدمت هم دارم توپایگاه محله هم شورا بودم کلا ۶ سال سابقه بسیجی دارم چطوری میتونم تو قرارگاه سازندگی خاتم الانبیااستخدام بشوم امکانش هس راهنمایی کنین

  1. سلام منعاشق پاسداری ونظامی هستم کاشناسی ادبیات وزبان فارسیدارم دوراندبیرستان بسیج دانش اموزی بودمودانشگاه بسیج بودم الان هم جز بسیج پایگاهوشوراهستم می تونم استخدام سپاه شوم لطفا راهنمای کنیدممنون می شم خیلی دوست دارم

 60. سلام و عرض ادب واحترام. ببخشید من سنم ۳۳ سال است. میتونم در زمان ثبت نام برای سپاه ثبت نام کنم؟ شرایط سنی چقدره؟
  ممنونم.

 61. سلام من معدل سه سال اخرم ۱۴/۴۴است و معدل کتبی ۹ بنظرشما میتونم در ازمون استخدامی سپاه شرکت کنم؟ و البته یکسال بسیج دارم

  1. سلام منعاشق پاسداری ونظامی هستم کاشناسی ادبیات وزبان فارسیدارم دوراندبیرستان بسیج دانش اموزی بودمودانشگاه بسیج بودم الان هم جز بسیج پایگاهوشوراهستم می تونم استخدام سپاه شوم لطفا راهنمای کنیدممنون می شم خیلی دوست دارم

 62. با سلام وقت بخیر.
  بنده در مقطع کارشناسی رشته زبانشناسی تحصیل کرده و تمایل دارم برای ارشد در رشته های نظامی ادامه تحصیل بدهم.
  خانم ،مجرد ،متولد۷۶٫
  ایا پذیرش با این سوابق ذکر شده هست.

 63. سلام
  بنده هم‌مدافع حرم هستم هم کارت بسیج فعال دارم،ایا در استخدامی تاثیری داره؟

   1. سلام،بنده عضو فعال بسیج و برگه سبز دارم، میخواستم ببینم آیا برای ورود به دانشگاه افسری سپاه باید کنکور بدم؟
    رشته تجربی،پایه دهم، سن۱۶

    1. سلام دوست عزیز
     از مراکز گزینش اقدام کنید. دانشگاه افسری آزمون جداگانه دارد

 64. سلام خسته نباشین خانوم هستم ۳۶سالمه کادر بسیج فعال دارم فوق لیسانس حقوق دارم .میتونم تو سپاه استخدام بشم ممنون میشم اگه جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه شرایط سنی شما به سقف مجاز رسیده است سریعا به مراکز گزینش بانوان استان رجوع کنید

 65. سلام ببخشید چرا گفتید سپاه دیپلم انسانی جذب نمیکنه فعلا؟؟؟انسانی که از رشته های نظری حساب میشه
  برای دانشگاه افسری امام حسین چیزی اعلام نشده در مورد زمان جذب؟؟؟؟؟

 66. سلام دوستان من ۷۰ واحد درس دانشگاه پاس کردم میتونم انصراف بدم با دیپلم تجربی برای استخدامی سپاه نیرو دریایی ثبت نام کنم ممنونم

 67. سلام وقت بخیر ببخشید من فوق دیپلم حسابداری هستم میتونم استخدام نیرو دریایی سپاه بشم

 68. سلام خسته نباشید بنده ۱۹ سال سن دارم و فرزند جانباز هستم و دیپلم برق صنعتی مدارس فنی حرفه ای را حدود یک سال پیش گرفتم ..میخاستم بدونم میتونم وارد مشاغل سپاه شوم و به عنوان کارمند سپاه شروع به کار کنم با همین مدرک و دیگر وارد دانشگاه افسری نشوم پس از پایان دوره اموزشی که فکر کنم ۶ ماه است وارد مشاغل سپاه شوم ..ایا امکان پذیر است؟؟

 69. با سلام وعرض خسته نباشید بنده مدرک دیپلم دارم ودرحال حاظر دانشجو هستم پایان خدمت کفالت دارم ۱۸سال سن خواستم بدونم برای کادر ثابت دیپلم بهتر یا ازطریق فوق دیپلم وارد شم سابقه دو سال بسیج فعال

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به رشته مورد نظر باید تعیین کنید که از کدام روش وارد شوید از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 70. سلام
  من ۱۶ سالمه قدم ۱۷۷ رشته تجربی
  یک سالم سابقه بسیج فعال دارم
  میخواستم بدونم امکان ورود به سپاه
  توی این سن رو دارم؟

 71. سلام من ۱۷ سال دارم در حال تحصیل هستم در رشته ادبیات علوم انسانی من می تونم بیام در سپاه پاسداران استخدام بشوم و ادامه تحصیلم را درسازمان ادامه بدهم کلاس دهم هستم

  1. سلام دوست عزیز
   بعد از گرفتن مدرک دیپلم اقدام به گزینش با آزمون و یا بدون آزمون کنید

  2. سلام،بنده میخوام وارد دانشگاه افسری سپاه بشم،میخواستم ببینم آیا باید کنکور بدم.
   رشته ی تجربی،پایه دهم

   1. سلام دوست عزیز
    از مراکز گزینش اقدام کنید. دانشگاه افسری آزمون جداگانه دارد

  1. سلام دوست عزیز
   هنوز رشته انسانی در رابطه با سپاه جایگاه ثابتی ندارد.صبور باشید

 72. سلام وقت به خیر شرایط جذب سپاه برای خانم هاچجوریه؟من بامدرک کارشناسی حقوق میتونم واردسپاه بشم؟ممنون میشم جواب بدید

 73. سلام.بنده دانش اموزش دوازدهم تجربی هستم.چطور برای ازمون ورودی دانشگاه امام حسین ثبت نام کنم؟

  1. سلام دوست عزیز
   از کنکور سراسری و یا حضوری به مراکز گزینش استان مراجعه کنید

 74. سلام و عرض ادب.بنده دانش اموز سال اخر تجربی هستم،میخواستم بدونم برای ازمون ورودی باید چطور ثبت نام کنیم.
  بسیج فعال چقدر لازمه؟

  1. سلام دوست عزیز
   از کنکور سراسری و یا حضوری به مراکز گزینش استان مراجعه کنید
   عضویت بسیج کافی است

 75. سلام من مجتبی محمودی هستم امسال دیپلم انسانی میگیرم می خواستم بدونم امسال انسانی برمیدارید وباید ب کجا اقدام کنم

 76. سلام خسته نباشید با مدرک لیسانس چه درجه ای تو سپاه میدن و بعد پایه حقوق اون درجه چقدره؟
  با تشکر

 77. سلام
  من ۱۲ تجربی هستم،بسیجی فعال ، ۱۸سالم دوماه دیگه تموم میشه ،عضویت در سپاه رو دوست دارم چطور وارد بشم بهتره ، کجاثبت نام کنم،لطفا کمکم کنین،باتشکر ..

  1. سلام دوست عزیز
   یا از طریق ازمون و یا از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 78. سلام خسته نباشید
  با مدرک لیسانس چه درجه ای به فرد متقاضی میدن و حقوق پایه این درجه چقدر هست؟
  با تشکر

 79. سلام‌بنده‌۱۸سال‌دارم‌امسال‌آخرین‌ سال‌تحصیلیم‌است‌رشته‌علوم‌انسانی‌ می‌خواستم‌درسپاه‌عضوشوم‌چه‌اقداماتی‌ لازم‌است‌استان‌آذربایجان‌شرقی‌شهرستان‌ سراب‌لطفاراهنمایی‌بفرمایید

 80. با سلام و عرض ادب احترام …. بنده متولد ۶۴ هستم از دکتری تخصصی دفاع کردم میخواستم بدونم ایا من میتونم به استخدام سپاه در بیام ؟ و باید به کجا مراجعه کنم ممنونم ازتون

 81. با سلام و خسته نباشید
  میشه بگید برا استخدامی سن خانما باید چقد باشه ؟
  من فوق لیسانس فلسفه هستم ۲۷ ساله آیا میتونم استخدام شم؟

  1. سلام دوست عزیز
   با دیپلم های نظری از طریق ازمون و یا مراکز گزینش استان اقدام کنید

   1. باسلام خدا قوات ، من رشته انسانی هستم . ایا میتونم وارد دانشگاه امام حسین(ع)شوم و بعد وارد رسته هوافضا شوم؟؟؟

   2. با سلام وعرض خسته نباشید بنده مدرک دیپلم دارم ودرحال حاظر دانشجو هستم پایان خدمت کفالت دارم ۱۸سال سن خواستم بدونم برای کادر ثابت دیپلم بهتر یا ازطریق فوق دیپلم وارد شم سابقه دو سال بسیج فعال

    1. سلام دوست عزیز
     با توجه به رشته مورد نظر باید تعیین کنید که از کدام روش وارد شوید از مراکز گزینش استان اقدام کنید

   3. سلام خسته نباشین
    چطوری عضو سپاه بشم من کلاس نهم هستم داییم هم شهید است
    من قدم ۱۵۵ هست فعالی بسیجم
    میتونم عضو شم با کلاس نهم؟
    لطفا سریعا به این سوال پاسخ بدین
    اجرتون با حضرت عباس(ع)

    1. سلام دوست عزیز
     بله میتوانید برای بررسی دقیدق تر با مشاورین تماس بگیرید

  1. سلام دوست عزیز
   با دیپلم های نظری از طریق ازمون و یا مراکز گزینش استان اقدام کنید

  2. سلام من مجتبی محمودی هستم امسال دیپلم انسانی میگیرم می خواستم بدونم امسال انسانی برمیدارید وباید ب کجا اقدام کنم

 82. سلام آیا رشته انسانی در مدرک دیپلم میتونه ثبت نان کنه واسه برای دانشگاه امام حسین؟

  1. سلام دوست عزیز
   امسال انسانی از مدارک حذف شد تا ورودی جدید صبر کنید

 83. سلام
  وقت بخیر؛بنده ۳۷ ساله ودارای سابقه بسیج فعال با مدرک تحصیلی سیکل،حدودا دوسال عضو نیروی امنیتی در بسیج هستم.آیا امکان استخدام بنده در سپاه هست؟
  با تشکر

 84. سلام متولد سال ۸۲ هستم رشته تجربی خوندم ۵ ماه دیگه دپیلم رو میگیرم ایا میتوانم برای سپاه ثبت نام کنم.

 85. سلام وقتتون بخیر .۲۴ سال دارم و لیسانس روانشناسی دارم و معدل بالا دارم .و دوره تکمیلی بسیج رو هم رفتم و چندیدن سال بسیجی فعال دارم و متاهل هستم چقدر امکان جذب دارم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش و یا جذب با آزمون درجه داری اقدام کنید.

  2. سلام من ۳۴سالمه دیپلم هم دارم برای درجه داری عضو سپاه میتونم باشم یا اگه نه تواین سن چه مدرکی باید داشته باشی تا گزینش سپاه بشی

  1. سلام من ۳۴سالمه دیپلم هم دارم برای درجه داری عضو سپاه میتونم باشم یا اگه نه تواین سن چه مدرکی باید داشته باشی تا گزینش سپاه بشی

 86. سلام.بیش از چهل روزه برای درجه داری سپاه ثبت نام کردم ولی هنوز خبری نشده آیا تموم شده ودیگه تماس نمیگیرن یا در روزهای آتی تماس میگیرن؟؟؟

 87. سلام علیکم . با صلوات بر محمد(ص) و آل محمد(ص) و با درود بر روح بنیان گذار انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی (ره) و عرض تهیت و آرزوی سلامتی ولی امر مسلمین جهان حضرت امام خامنه ای مدظلهه عالی . تبریک سالروز پیروزی فجر چهل سوم انقلاب الهی سیاسی بر فجر آفرینان . اینجانبه در حال حاضر دانش آموز رشته تجربی پایه یازدهم دبیرستان شاهد دخترانه شهیده طاهره انصاری شهرستان میانه مشغول تحصیل می باشم . با توجه به علاقه وافرم به خدمت در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی میخواستم بدانم چگونه می توانم بعداز اخذ دیپلمم در موسسات مربوط به سپاه پاسداران ادامه تحصیل داده و برای خدمت در سپاه پاسداران بکار گرفته شوم . و من الله توفیق

  1. سلام دوست عزیز
   بله بعد از دیپلم برای دانشگاه افسری و یا مراکز گزینش استان اقدام کنید

 88. سلام.من پانزده سالم تمام شده و رفتم توی شانزده سال می خواستم بدونم سپاه افرادی بااین سن رواستخدام می کنه.

  1. سلام خسته نباشید وقتتون بخیر
   مدرک لیسانس دارم میتونم استخدام سپاه بشم؟
   اگر میشه زمانش کی هست برای ثبت نام
   ممونم

 89. سلام بند معافیت گرفتم‌واسه چشم چپم وفقط کمی ضعیف است و اینکه سابقه بسیج فعال هم‌دارم و اینکه مدرک دیپلم ۴ ماه بعد اماده میشه واینکه مشکلی واسه استخدامی سپاه هست یا نه

 90. سلام. بنده ۳۳ سالمه لیسانس حسابداری دارم. برادر جانبار ۷۰ درصد هستم که بازنشسته سپاه هست. خدمت سربازی رفتم. و مقام آور پرورش اندام هستم. آیا میتونم استخدام سپاه بشم. ممنونم اگه جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط سنی شما رد شده است بصورت قراردادی اقدام کنید. با توجه به مدرک خود به ادارات رجوع کنید

  2. سلام وقت بخیربنده متولد۷۵هستم پایان خدمت هم دارم میخواستم بدونم اخرین مهلتم برای ثبت نام درسپاه چ موقع هست باتشکر

 91. سلام‌. بنده ۳۳ سالمه لیسانس حسابداری دارم. برادر جانباز ۷۰ درصد هستم و سربازی هم رفتم و مقام آور پرورش اندام هستم. آیا میتونم استخدام سپاه بشم. ممنون میشم اگه جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   شرایط سنی شما رد شده است بصورت قراردادی اقدام کنید. با توجه به مدرک خود به ادارات رجوع کنید

  2. سلام دوست عزیز
   شرایط سنی شما رد شده است بصورت قراردادی اقدام کنید. با توجه به مدرک خود به ادارات رجوع کنید

 92. باسلام وخسته نباشید خدمت همه ی شما نظامیای عزیز
  بنده متاهل سن ۳۱سال مدرک سیکل دارم
  سابقه بیمه پروژه ۵سال دارم
  وحرفه تخصصی خودم ..بلت بند.سنگ زن
  آرموتوربند.غالب بند.بتن ریزی.پرایمرزن
  نیمه فنی هم جوشکاری ورنگ آمیزی دروپنجره آیا استخدامی من قابل قبول هست جز نیروی سپاه باشم ممنون میشم جوابمو بدین …ساکن آبادان
  باتشکر

   1. سلام
    من ۱۲ تجربی هستم بسیجی فعال ، دو ماه دیگه ۱۸ سالم میشه ،دوست دارم عضو سپاه بشم،از کجا اقدام به ثبت نام کنم بهتره ،لطفاکمکم کنین ، باتشکر …

    1. سلام دوست عزیز
     یا از طریق ازمون و یا از مراکز گزینش استان اقدام کنید

   2. با سلام وعرض خسته نباشید بنده مدرک دیپلم دارم ودرحال حاظر دانشجو هستم پایان خدمت کفالت دارم ۱۸سال سن خواستم بدونم برای کادر ثابت دیپلم بهتر یا ازطریق فوق دیپلم وارد شم سابقه دو سال بسیج فعال

    1. سلام دوست عزیز
     با توجه به رشته مورد نظر باید تعیین کنید که از کدام روش وارد شوید از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 93. باسلام وخسته نباشید خدمت همه ی شما نظامیای عزیز
  بنده متاهل سن ۳۱سال مدرک سیکل دارم
  سابقه بیمه پروژه ۵سال دارم
  وحرفه تخصصی خودم ..بلت بند.سنگ زن
  آرموتوربند.غالب بند.بتن ریزی.پرایمرزن
  نیمه فنی هم جوشکاری ورنگ آمیزی دروپنجره آیا استخدامی من قابل قبول هست جز نیروی سپاه باشم ممنون میشم جوابمو بدین …ساکن آبادان
  باتشکر

 94. سلام وقت بخیر من ۲۷سالمه مدارک قهرمانی جهانی وآسیایی رشته های رزمی ودارای مدارک معتبر ازسازمان جهانی بادیگارد دارم.۷سال بسیج فعال دارم وعضوگردان واکنش سریع بسیج سپاه گردان امام علی هستم.
  میخاستم براحفاظت فیزیکی فرودگاه ببینم چیکارباید بکنم تابتونم جذب شم؟ممنون میشم راهنمایی کنید.
  محمودی زنجان

  1. سلام دوست عزیز
   از مرکز کارگزینی فرودگاه مورد نظر اقدام کنید.عضو تیم حفاظت خواهید شد

 95. سلام من متولد۷۹ هستم و پشت کنکوری میخاستم بدونم چجوری و کی و کجا میتونم واسه ثبت نام استخدامی سپاه اقدام کنم

 96. سلام من متولد ۷۹ هستم و پشت کنکوری و دارای مد ک دیپلم انسانی،میخاستم چجوری باید واسه استخدام سپاه اقدام کنم و اینکه کجا و چجوری؟ممنون

 97. من ۵سال سابقه حسابداری دارم و مدرک کارشناسی دارم ۳۰ سالمه میشه به عنوان حسابدار وارد سپاه بشم؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر شرط سنی را رد کرده اید.بصورت کارمند آزاد اقدام کنید

 98. سلام ببخشید ۱۹ساله هستم ۳ سال بسیجی فعال ۳۷ماه کادر مدرک دیپلم علوم انسانی میتونه دانشکده افسری ثبت نام کنم

   1. سلام خسته نباشید.
    من باسن ۲۰ودارای مدرک فوق دیپلم وادامه تحصیل رشته رواشناسی چطور میتونم سپاه استخدام شممم علاقع خواسی دارم و برای جامعه ورهبر عزیزمون خدمت کنم
    وحتی دارای مدرک های بسیج.
    متاسفانه من همه جا میرم میگن گزینش نیس نه سپاه ونیروانتظامی میشه یه راهنمایی کننین چطور میتونم استخدام شم خیلی علاقه دارم

 99. سلام؛ ۲۷ سالمه و مدرک تحصیلی فوق لیسانس روانشناسی و داری ۱۰ سال بسیجی فعال می باشم ؛ آیا امکان استخدام در سپاه وجود دارد؟

 100. سلام دوستان من واسه طرح امنیت ثبت نام کردم برج ۱وتمام مراحل گذارندن باموفقیت الان میگن شرایط سنی درنظر گرفته

  1. سلام من ۲۷ سالمه وعاشق سپاه هستم ومدرکم سیکل میباشد آیا میتونم بااین مدرک وارد سپاه شوم باتشکر

  2. سلام. بنده ۳۳ سالمه لیسانس حسابداری دارم. برادر جانبار ۷۰ درصد هستم که بازنشسته سپاه هست. خدمت سربازی رفتم. و مقام آور پرورش اندام هستم. آیا میتونم استخدام سپاه بشم. ممنونم اگه جواب بدین

   1. سلام دوست عزیز
    شرایط سنی شما رد شده است بصورت قراردادی اقدام کنید. با توجه به مدرک خود به ادارات رجوع کنید

  3. باسلام خدمت همه شما نظامیای محترم
   ببخشید بنده سن ۳۱سال متاهل دوتادختر دارم وسابقه پروژه ۵سال دارم
   مهارت فنی.آرموتوربند.غالب بند.بلت بند
   سنگ زن .پرایمرزن
   نیمه فنی.جوشکاری ورنگ آمیزی دروپنجره
   مدرک تحصیل سیکل دارم
   آیاقابل قبول استخادم پیمانی میشم
   ساکن آبادانم ..باتشکر فراوان

  4. سلام خسته نباشید.
   من باسن ۲۰ودارای مدرک فوق دیپلم وادامه تحصیل رشته رواشناسی چطور میتونم سپاه استخدام شممم علاقع خواسی دارم و برای جامعه ورهبر عزیزمون خدمت کنم
   وحتی دارای مدرک های بسیج.
   متاسفانه من همه جا میرم میگن گزینش نیس نه سپاه ونیروانتظامی میشه یه راهنمایی کننین چطور میتونم استخدام شم خیلی علاقه دارم

 101. سلام ۲۳ سالم هست لیسانس علوم قرآنی دارم و میخام بدونم برای استخدام زمان خاصی هست یا ن و در اصفهان کجا باید برم برای پیگیری و کدام دانشکده به قسمت اداری مربوط میشه میدونم که جذب محدود هست فقط بگید چه زمانی و کجا میتونم پیگیری کنم،ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   آزمون های استخدامی را پیگیری کنید.برای ارگانهای نظامی به مراکز گزینش استان مراجعه کنید

   1. سلام. بنده ۳۳ سالمه لیسانس حسابداری دارم. برادر جانبار ۷۰ درصد هستم که بازنشسته سپاه هست. خدمت سربازی رفتم. و مقام آور پرورش اندام هستم. آیا میتونم استخدام سپاه بشم. ممنونم اگه جواب بدین

    1. سلام دوست عزیز
     شرایط سنی شما رد شده است بصورت قراردادی اقدام کنید. با توجه به مدرک خود به ادارات رجوع کنید

 102. سلام آیا برای افسری سپاه بسیجی فعال الزامی است ومن با معدل دیپلم تجربی ۱۵ و کتبی ۹ با ۴ سال بسیج عادی و یک ماه فعال میتونم ثبت نام کنم تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   از شرایط استخدام سپاه داشتن سابقه بسیجی میباشد.از مراکز گزینش بصورت آزاد اقدام کنید

 103. سلام خست۶ نباشید میشه بگید با مدرک دیپلم هم ثبت نام کنم؟و زمان دقیق ثبت نام در سپاه چه زمانی هست؟

  1. سلام دوست عزیز
   دیپلم نظری امکان پذیر است.از مراکز گزینش اقدام کنید

  2. سلام من دررشته من دیپلم ریاضی ودرمهندسی عمران دانشکاه دولتی تبریزوحدود۶۰واحد گذارنده ام الان جطوردر دانشکاه افسری سپاه ثبت نام کنم ومیتونم بقیه اش رادرسپاه بخوانم یاافسری برم

   1. سلام دوست عزیز
    برای شرکت انصراف اجباری است. خیر از ادامه مقدور نیست

 104. سلام۲۵ سالمه لیسانس حسابداری و بسیجی تازه فعال کردم و درحال خدمت میباشم آیا میشه استخدام سپاه یا هر کدام از ارگان های ذی ربط شوم

  1. سلام؛ ۲۷ سالمه و مدرک تحصیلی فوق لیسانس روانشناسی و داری ۱۰ سال بسیجی فعال می باشم ؛ آیا امکان استخدام در سپاه وجود دارد؟

 105. سلام
  ۳۴ ساله هستم کارشناسی ارشد طراحی شهری
  قهرمان کشور در رشته رزمی
  دان ۵فدراسیون کاراته
  مربیگری بین المللی
  سابقه بسیجی فعال
  فرزند ایثارگر و جانباز کمتر از ۲۵ درصد

  آیا امکان استخدام وجود دارد؟
  با تشکر

 106. سلام، خسته نباشید. من ۱۹ سالمه و قدم ۱۸۴ میخواستم بدونم با مدرک دیپلم رشته شبکه و نرم افزار کامپیوتر میشه در سپاه استخدام شد؟

  1. سلام دوست عزیز
   خیر مقدور نیست از مدرک لیسانس مرتبط اقدام کنید. ترجیحا دانشگاه آزاد

   1. با عرض سلام و خسته نباشید من دختر جانباز ۱۵درصد خستم و دانشجوی رشته ی بهداشت هستم با قد ۱۷۰ و علاقه خاصی به سپاه و کارهای مذهبی دارم میشه لطفا راهنمایی کنید ازچه راهی اقدام کنم؟

 107. سلام من ۱۶ ساله هستم قدم۱۵۷هست میشع استخدام شم
  من بسیج فعال هستم اما هنوز کارت فعال نیومده دایمم در دفاع مقدس شهید شده می تونم عضو شم لطفا سریع پاسخ بدین🙏🙏🙏

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدامی شرایط بخصوصی باید بررسی شود /برای مشاوره با مشاورین تماس بگیرید

 108. سلام
  من بعضی وقتا لکنت زبان دارم
  آیا امکان جذب وجود داره
  ممنون میشم جواب بدین

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به شدت لکنت بررسی خواهد شد در موارد ضعیف مشکلی نخواهد بود
   بستگی به شدت آن در معاینات پزشکی دارد

 109. سلام
  من دیپلم حسابداری دارم و بسیجی فعال هستم و بعضی وقتا لکنت زبان دارم امکان جذب هست یا نه
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به شدت لکنت بررسی خواهد شد در موارد ضعیف مشکلی نخواهد بود

 110. سلام من یک دخترم ۱۴ سالمه اخه چرا نیروقبول نمیکنین با این سن
  اگه رسته انسانی قبول کنم میتونم غضودانشگاه افسری یا سپاه بشم

  1. سلام دوست عزیز
   سن شما برای بررسی کم میباشد.رشته انسانی فعلا پذیرفته نمیشود

 111. سلام من ۲۰ساله هستم آیا میتوانم بامدرک سیکل(سوم راهنمایی) برای بسیجی ویژه(رسته نظامی) استخدام شوم؟

 112. سلام۳۸ سالم است با۱۳سال بسیجی فعال،۱۷۰قد،لیسانس حسابداری،کارت پایان خدمت دارم آیامی توانم استخدام سپاه،بشوم یادانشگاه افسری امام حسین ادامه تحصیل بدهم لطفأ راهنمایی فرمایید.

  1. سلام دوست عزیز
   متاسفانه شرایط سنی شما بسیار بالاتر از استاندارد استخدام است سپاه است.

 113. ببخشید چرا بعضی سایت ها میزنن که دانشگاه افسری امام حسین جذب خانوم ندارن ولی یه سری سایت ها میگن که داره

  1. سلام دوست عزیز
   جذب سالانه با توجه به ظرفیت های اعلامی از سازمان انجام میشود

  1. سلام دوست عزیز
   فقط دیپلم های ریاضی و تجربی در حال حاضر مورد پذیرش هستند
   با توجه به شرایط هرسال ممکن است مدارک قابل تغییر باشد. ممکن است مورد قبول باشد

  2. سلام خسته نباشید بنده ۴۳ سال سن دارم میخام در قسمت خدماتی سپاه استخدام شوم مدرک دیپلم دارم ایا امکان داره

   1. سلام دوست عزیز
    بصورت قراردادی به مراکز اداری و کارگزینی رجوع کنید

 114. سلام میخواستم عضو سپاه پاسداران شوم اگر جواب بدید ممنون میشم اینم شماره تلفن من ۰۹۹۲۴۳۹۲۵۳۸

  1. سلام دوست عزیز
   برای بررسی شرایط با مشاورین مرکز تماس بگیرید تا راهنمایی لازم صورت پذیرد

 115. سلام من خانوم ۲۹ساله هستم قدم ۱۶۰ کارشناسی علوم اجتماعی دارم و بسیجی عادی هستم و از شهر ارومیه خواهش میکنم راهنمایی کنید من چطوری میتونم در سپاه استخدام بشم.

 116. سلام من خانوم ۲۹ساله هستم کارشناسی علوم اجتماعی دارم و بسیجی عادی هستم و از شهر ارومیه خواهش میکنم راهنمایی کنید من چطوری میتونم در سپاه استخدام بشم.

   1. سلام خسته نباشین ،
    مگ شرایط سنی سال ۱۴۰۰ ، ۱۶ تا ۴۰ نیست ؟؟ پس چرا مدرک کارشناسی و سن ۲۹ رو مشکل سنی زدین؟
    برا اقایونی که مدرک کارشناسی ، و خدمت سربازی و فعال بسیج اونم با معرف از ناحیه حفاظت باشه ( یعنی با این شرایط حفاظت سپاه معرفی کنه ) بازم مشکل سنی وجود داره به نظر شما؟؟

    1. سلام دوست عزیز
     بله شرایط سن افراد با توجه به مدرک تحصیلی تغییر پذیر است.

 117. سلام خسته نباشید بنده۱۸سال سن دارم و در رشته برق کاردانش تحصیل میکنم که شش ماه دیگه دیپلمم رو میگیرم بنده دارای چندین حکم از حوزه های بسیج هستم و فعالیت های زیادی انجام دادم میخواستم بدونم شراط گزینش رو دارم ؟اگر دارم چه کارهای باید انجام دهم

  1. به پلیس +۱۰ مراجعه کنید
   از مراکز گزینش در خواست دهید احتمال جذب دارید

 118. سلام من پدرم جانبازه و بسیج هستم خودم ا مدرک سیکل میتونم وارد گردان امام حسین بشم برای کادر ثابت

   1. خب نوشته مدرک راهنمایی بالا میتونم با سیکل کادر ثابت گردان امام حسین بشم و اموزش ارو لب مرز ببینم

     1. با سن ۱۶ چیطوری میشه دیبلم گرفت خودتون قضاوت کنین.
      لطفا اگه سپاه با ۱۶ سال سن استخدام میکنه بگین اگه هم نمیکنه نگین با سن ۱۶٫

      لطفا تو سایتتون دقیق اطلاع بدین مگه خلق الله مسخره شمان که میگن یه بار میشه یه بار نمیشه.
      آخرش با کلاس نهم میشه رف یانه؟

     2. سلام دوست عزیز
      هر پست مربوط به بخش مربوطه است . پست ها را دقیق مطالعه کنید.کسی شما را مسخره نکرده

 119. سلام وقت بخیر
  برای ورود به سپاه باید چگونه ثبت نام کنیم؟زمان ثبت نام و آزمون چه زمانی است؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مراکز گزینش در استان اقدام کنید. ویا با مدرک تحصیلی از دانشگاه ثبت نام کنید.

  2. سلام بنده دحتره ۱۸ ساله هستم وسال یازدهم انسانی وعضوبسیج فعال وفرمانده حوزه دانش آموزی درمدرسه میخواستم بدونم میتونم واردسپاه بشم

   1. سلام دوست عزیز
    با مدرک دیپلم اقدام کنید.در حال حاضر دیپلم انسانی از استخدام خارج شده است ممکن است تصبره جدید صادر شود

   2. ‌سلام بنده ۳۰سالمه لیسانس مدیریت دولتی دانشگاه پیام نور ومعدل ۱۵ میتونم در نهاد مقدس سپاه استخدام شوم

 120. سلام من دختر هستم ۱۹ سالمه و دیپلم تجربی دارم قدم ۱۵۸ سانته علاقه زیادی به استخدام در سپاه دارم به نظرتون امکانش هست ؟ اگه اره چطوری

 121. سلام من خانم ۳۹ ساله هستم مدرک ارشد روانشناسی دارم معدل ۱۸قدم ۱۷۵کارت فعال بسیج هم دارم ایا میتونم به استخدام سپاه در بیام ممنون میشم راهنمایی کنید

   1. سلام خسته نباشید ،من قدم ۱۶۵و معدلم ۱۶/۸۵
    رشته الهیات زیرشاخه تربیت دبیری علوم قران وحدیث ،
    سنمم ۲۱هستش .
    دوترم دیگه تموم میشم برا لیسانس ایا امکان استخدام بنده وجود دارد؟؟

    1. سلام دوست عزیز
     بله مقدور است. بعد از فارغ التحصیلی از مراکز گزینش استان اقدام کنید

 122. سلام من نوزده سال دارم مدرک دیپلم علوم انسانی بسیج فعال در دانشگاه افشاری استخدام میشم و چطوری ثبت نام کنم

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به فراخوان های مربوط از جانب ارگان اقدام کنید . مراجعه به مراکز گزینش استان

 123. سلام. جوانی ۲۴ ساله مدرک کاردانی و سربازی کرده شرایط ثبت نام در دانشگاه افسری سپاه را دارم؟

 124. سلام و عرض ادب جوانی هستم ۲۴ ساله خدمت سربازی کردم مدرک کاردانی حقوق دارم میتوانم در دانشگاه افسری سپاه ثبت نام کنم.؟؟

 125. سلام من کارای استخدامیمو کردم با مدرک لیسانس و دفترچه پزشکی هم کامل شده و تقریبا یک ماه گذشته و تحقیقات هم انجام شده چقدر زمان می‌بره برای جواب آمدن؟ و اینکه یک ماه دیگ مشمولم میتونم دفترچه رو پست کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   از مرکز گزینش اقدام کنید. در صورت غیبت استخدامی لغو خواهد شد

 126. باسلام من یک جوان ۳۱ ساله ام متاهل هستم ودارای مدرک فوق دیپلم برق هستم بسیجی فعال دارم علاقه شدید هم به نهادمقدس سپاه دارم دوسال پیش هم تا گزینش استان خود برای استخدامی هم رفتم وگفتن سنم بالاست به نظر شما بنده باید چه کنم که با این شدت علاقه ای که به نظام مقدس اسلامی دارم وارداین نهاد مقدس بشوم .جانم فدای رهبر ؟؟؟؟؟

   1. سلام وقتتون بخیر

    خیلی عذرمیخوام من ۱۸ سال سن دارم و در حال تحصیل در رشته برق هستم
    میخواستم ببینم سپاه منو با این رشته استخدام میکنه؟

    1. سلام دوست عزیز
     فقط دیپلم های ریاضی و تجربی در حال حاضر مورد پذیرش هستند

 127. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

  1. سلام دوست عزیز
   از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 128. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

  1. سلام دوست عزیز
   از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 129. سلام ببخشید من ۲۳ سالم هست قد ۱۶۱ و مدرک دیپلم تجربی دارم میخاستم بدونم برای قسمت کارمندی سپاه برای خانوم ها چطور باید اقدام کرد

 130. سلام وقتتون بخیر…من ۲۱ سالمه قدم ۱۶۵ دیپلم اتسانی معدلم ۱۷ میتونم سپاه استخدام بشم؟به کدوم مرکز گژینش باید اقدام کنم؟

 131. سلام سپاه الان استخدامی دارد ؟ چگونه استخدام سپاه شویم .لیسانس دارم فرزند جانباز ۲۵ ٪هستم

 132. با عرض سلام بنده دیپلم رو امسال در تابستان میگیرم سنم ۱۸ سال هست ولی قدم ۱۶۵ ست ایا میشه استخدام شد

    1. سلام دوست عزیز
     باید طبق آیین نامه اقدام کنید.ممکن است در طول فرایند نظر عوض شود .نگران نباشید

 133. سلام و خسته نباشید خدمت شما.
  ببخشید من ۱۹ سالمه و رشتم تجربیه و معدلم بالایه ۱۴ و قدم ۱۷۶ هستش.
  ولی متاسفانه با معاینه دکتر و گرفتن سونوگرافی متوجه شدم که من واریکوسل نوع ۱ دارم.
  میخواستم بدونم آیا من میتونم با این شرایطم جذب سپاه بشم؟؟؟

 134. سلام خسته نباشید من با مدرک دیپلم برق هستم و دوره تکمیلی سپاه هم رفتم و بسیجی فعال هم هستم و برج ۱۲ هم باید برم خدمت ایا با این شرایط میتونم استخدام سپاه بشم؟

  ممنون میشم راهنمایی کنید

 135. بسم رب الشهداء و الصدیقین . بنده جوانی ۳۲ ساله هستم از شهرستان نهاوند از توابع استان همدان که در سال ۱۳۸۷ متأسفانه از خدمت سربازی معاف شدم معافیت پزشکی که از این امر به شدت پشیمانم و از طرفی هم علاقه ی عجیبی به نظام دارم و دوست دارم جذب سپاه پاسداران بشوم ولی متأسفانه سابقه ی بسیجی هم ندارم اما تقاضامندم که اگر امکان پذیر هست با بنده همکاری لازم را به عمل بیاورید حاضرم یک سال در ستاد سپاه پاسداران بدون حقوق و پر تلاش فعالیت کنم تا به عنوان سابقه ی بسیجی برایم درج نمایید که فقط بتوانم جذب سپاه پاسداران بشوم اگر امکانش می باشد با این حقیر همکاری های لازم را به عمل بیاورید التماس دعا دارم

  1. سلام دوست عزیز
   باید به نظام وظیفه مراجعه کرده و درخواست گواهی سلامت کنید . در صورت تایید شما اعزام به خدمت میشوید و میتوانید به سپاه برای پذیرش مراجعه کنید.

 136. سلام ببخشید من عاشق سپاه هستم می خواهم استخدام بشم مدرک تحصیلی دیپلم سنم ۳۵

 137. سلام و خسته نباشید. میخواستم‌ بدونم در استخدام سپاه شرط معدل هم هست یا خیر؟؟؟؟؟؟ درضمن بسیج فعال هم دارم

   1. سلام بنده ۲۵ سالمه و لیسانس مهندسی اپتیک و لیزر و فوق لیسانس فتونیک(فیزیک)هر دو از دانشگاه دولتی رو رو دارم امکان استخدام در سپاه رو دارم؟و از چه طریق؟

    1. سلام دوست عزیز
     از طریق آزمون و یا فراخوان های استخدامی مراکز گزینش اقدام کنید

 138. سلام هادی هستم ۲۷ ساله قد ۱۷۸
  عضو بسیج با مدرک دیپلم….خیلی علاقه زیادی ب سپاه و مخصوصا وزارت اطلاعات دارم..ایا امکانش هس وارد سپاه بشم…
  اگه جوابمو بدین‌ممنون میشم…یبار پرسیدم جواب ندادین

 139. سلام خسته نباشید ۲۰سالمه مدرکم تا اول دبیرستان هست خدمت سربازیم رو تموم کردم سپاه زمینی بودم سرباز مرز بودم قدم ۱۸۱ ورزش کار رزمی هستم خواستم بدونم واسه درجه داری میشه ثبت نام کنم کجا باید ثبت نام کنم

   1. سلام خسته نباشین
    من ۱۸سالمه ودیپلم نظام جدید هستم و۱۱سال هست که بنده مشغول فعالیت درپایگاه بسیج میباشم
    میخواستم بدونم که من باید از کجا شروع کنم برای فعالیت در سپاه؟!
    باید آزمون بدم؟!
    وآیامن میتونم در کنارش یه رشته دیگه را ادامه بدم؟؟!

    1. سلام دوست عزیز
     در صورت استخدامی حق تحصیل ندارید.از مراکز گزینش اقدام کنید

 140. سلام…من ۲۷ سالمه..قدم ۱۷۸ هست..دیپلم دارم..ولی از رشته فنی
  علاقه ی زیادی ب سپاه و مخصوصا ب رشته حفاظت اطلاعات دارم…تاحدی ک همه فک میکنن واقعا عضو سپاه هستم…و عضو بسیج هم هستم…با این حال امکان استخدامم‌ وجود..داره.ممنون میشم جوابمو بدین

 141. سلام،من دخترم ۲۰سالمه و بسیج فعال هم هستم ولی قدم ۱۵۶هست آیا میتونم برای سپاه ثبت نام کنم؟

 142. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم متشکرم

  1. دوست عزیز
   بله امکان دارد از مراکز گزینش و یا سایت اینترنتی ثبت نام کنید

 143. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم متشکرم

 144. سلام خسته نباشید قدم ۱۷۲ مدرک دیپلم علوم انسانی معدل منم ۱۴ هم خست بسیجی فعال هستم میشه در دانشگاهافسری استخدام بشوم

 145. سلام خسته نباشید بانوانی که بخوان در سپاه استخدام بشن همون دانشگاه امام حسین باید برن؟
  چه رشته هایی وجود داره؟
  و برای این چه بخوان وارد اطلاعات بشن باید چیکار بکنن؟

  1. سلام / باید به دفترچه انتخاب رشته مراجعه کنید و قسمت انتهای دفترچه را مطالعه کنید

   1. من هر چی میگردم داخل دفترچه دانشگاه امام حسین پیدا نکردم یه دانشگاه اطلاعات و امنیت ملی بود که فقط آقایون بودن
    میشه لطفاً بیشتر راهنمایی کنید
    اگر امکانش هست چند مورد از رشته هایی که خانم ها هم میتونن شرکت کنم در دانشگاه امام حسین روبگید

    1. سلام دوست عزیز
     ثبت نام جداگانه و همزمان با کنکور است. از مرکز گزینش سپاه و یا نیروی انسانی ناحیه سپاه محمد اقدام کنید

    1. سلام دوست عزیز
     شرایط جدید هنوز ابلاغ نشده. در حال حاضر دیپلم ریاضی و تجربی نیاز است

     1. خیلی معذرت می‌خوام زیاد سوال پرسیدم
      هیچ راهی نیست که دیپلم انسانی قبول کنن؟

     2. سلام دوست عزیز
      فقط دیپلم های ریاضی و تجربی در حال حاضر مورد پذیرش هستند

 146. سلام
  بنده ۲۷ سالمه
  و مدرک کاردانی هم دارم،متاسفانه بدلیل مشکلاتی قادر به انجام خدمت سربازی نبوده ام ولی هنوز غیبت سربازی برام رد نشده
  آیا میشه که وارد نظام،سپاه بشم و خدمت سربازی هم اونجا سپری بشه

 147. با عرض سلام من مدرک دیپلم و گذراندن خدمت سربازمعلمی وگذراندن آموزشی درسپاه وداشتن مدرک درجه رزم آوریکم میتوانم جذب سپاه بشم

 148. سلام خسته نباشید. من یه دختر ۲۰ سال با قد ۱۷۳ مدرک تحصیلیم دیپلم بسیجی فعال هم هستم. خاستم بدونم با این شرایطی که دارم میتونم استخدام بشم برای سپاه. علاقه زیادی دارم.
  ممنون میشم پاسخ من و بدین.

 149. سلام وقتتون بخیر. من دختر هستم مدرک تحصیلیم دیپلم ۲۰ سالمه، قدم ۱۷۳ هست، با معدل ۱۴ بسیجیِ فعال هم هستم.
  خاستم بدونم میتونم با این شرایط برای سپاه استخدام بشم؟

 150. سلام من فوق لیسانس علوم سیاسی دارم از دانشگاه ملی میتونم استخدام سپاه بشم؟

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدامی شرایط خاصی وجود دارد که در جلسه مصاحبه بررسی میشود

  1. سلام دوست عزیز
   برای استخدامی شرایط خاصی وجود دارد که در جلسه مصاحبه بررسی میشود

 151. سلام چه زمانی باید ثبت نام کنم؟من همه شرایط استخدام رو دارم، فقط نمیدونم زمان استخدام کی و چه روزی هست؟

   1. سلام من پدرم جانبازه و بسیج هستم خودم ا مدرک سیکل میتونم وارد گردان امام حسین بشم برای کادر ثابت

 152. سلام،یعنی ما ثبت نام کنیم برای سپاه بانوان باید دانشگاهشم بریم؟ازمون خاصی داره؟
  الان من دخترم ۲۰ سالمه دیپلم دارم میتونم برم سپاه استخدام شم؟

   1. سلام ۲۰ساله هستم دیپلم ریاضی. استخدام سپاه کی هست چطوری ثبت نام کنم.درحین خدمت میتونیم استخدام بشی

 153. سلام خسته نباشید. من خواستم بدونم با رشته فنی مدرک کاردانی و یا حتی کارشناسی از دانشگاه دولتی
  میشه استخدام سپاه پاسدارن شد؟بسیجی فعال هم‌هستم مدارک های دیگه ای هم دارم شرایط میخوره فقط خواستم از این طریق بدونم بامدرکی ک دارم میشه ایا؟

   1. سلام من دختر۲۷ساله هستم دیپلم حسابداری دارم خودمم دربسیج هستم وجانشین هستم میتونم توسپاه استخدام بشم

    1. سلام دوست عزیز
     استخدام با توجه به مدرک تحصیلی و شرایط سنی تعیین میشود. از مراکز گزینش اقدام کنید

     1. سلام خسته نباشید منم ۱۷۲ سانتم مدرک دیپلم علوم انسانی هم هست بسیجی فعال هستم معدل ۱۴ هم هست میشه در انشگاه افسری استخدام میشم

     2. دوست عزیز
      بله با توجه به شرایط سنی و مصاحبه پذیرش میکند

     3. سلام من دخترم ۱۹سالمه دیپلم تربیت کودک دارم قبلا تو بسیج بودم قدم۱۵۲هس امکان استخدام هس اگر هس از کجا؟

     4. سلام دوست عزیز
      از مراکز گزینش استان اقدام کنید. مراجعه به ناحیه های بسیج

     5. سلام وقت بخیر بنده متولد ۱۳۷۱ قد ۱۵۷ مدرکمم ارشد گرافیک پدرمم جانبازی زیر ۲۵ درصد داره وهمراه با کارت ایثار گری شرایط استخدام رو دارم یا خیر؟ ممنون میشم راهنماییم کنید

     6. سلام دوست عزیز
      بله از مراکز گزینش آزاد در استان خود اقدام کنید.بستگی به اعلام نیاز منطقه دارد

    2. سلام ۲۰ساله هستم دیپلم ریاضی. استخدام سپاه کی هست چطوری ثبت نام کنم.درحین خدمت میتونیم استخدام بشیم!

     1. سلام دوست عزیز
      از دو روش فراخوان و آزمون جذب میکنند

     2. سلام دوستان من واسه طرح امنیت ثبت نام کردم برج ۱وتمام مراحل گذارندن باموفقیت الان میگن شرایط سنی درنظر گرفته

     3. با عرض سلام ، زمان دقیق استخدام حفاظت اطلاعات کدوم ماه ۱۴۰۰ می‌باشد
      با تشکر

     4. سلام دوست عزیز
      هنوز فراخوانی برای آزمون های استخدامی نداریم از مراکز گزینش استان خود اقدام کنید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/1/22

دوشنبه

1400/1/23

سه شنبه

1400/1/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید