خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی تقویم آموزشی آزمون های وزارت بهداشت – نیمه دوم سال 1396

تقویم آموزشی آزمون های وزارت بهداشت – نیمه دوم سال 1396

بروزرسانی شده نوامبر 22, 2017 11:08 ق.ظ
0
107
کارشناسی ارشد وزارت بهداشت
تقویم آموزشی آزمون های وزارت بهداشت – نیمه دوم سال 1396
میانگین 5 رای از تعداد 1

برگزاری آزمون های وزارت بهداشت در نیمه دوم سال 96 چگونه خواهد بود؟ تاریخ برگزاری آزمون هایی نظیر آزمون زبان MHLE ، پزشکی عمومی ، دندانپزشکی ، علوم پایه و … را در ادامه دنبال کنید . در صورت تمایل به مشاوره در خصوص این آزمون ها از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس بگیرید .  

آزمون های وزارت بهداشت

آزمون زبان انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) نخستین آزمون تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در نیمه دوم سال جاری است که ۱۳ مهر برگزار می‌شود و پس از آن ۱۱ آزمون دیگر وزارت بهداشت در ماه‌های آینده سال جاری برگزار خواهد شد.

به گزارش ایسنا، با فرا رسیدن مهر ماه تکاپوی دانشجویان در محیط‌های دانشگاهی کشور از سر گرفته شده و هنوز سال تحصیلی شروع نشده، بسیاری از دانشجویان خود را مهیای آزمون‌های آموزشی می‌کنند.


 تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری وزارت بهداشت از تاریخ 96/7/26 شروع و تا ساعت 16 روز شنبه 29 مهرماه ادامه دارد!برگزاری ۲۰ آزمون در نیمه نخست سال

نگاهی به تقویم آزمون‌های علوم پزشکی سال جاری نشان می‌دهد که از مجموع ۳۲ آزمون، تعداد ۲۰ آزمون در نیمه نخست سال برگزار شده است و ۱۲ آزمون نیز در ماه‌های باقی‌ مانده سال ۹۶ برگزار خواهد شد.

با اعلام نتایج دو آزمون بزرگ کارشناسی ارشد و دکترای تخصصی علوم پزشکی، دانشگاه‌ها و دانشجویان علوم پزشکی خود را برای ۱۲ آزمون باقی مانده در سال جاری آماده می‌کنند که در این میان سهم آزمون زبان انگلیسی با سه بار برگزاری در ماه‌های مهر، دی و بهمن بیش از سایر آزمون‌هاست.

آغاز آزمون های نیمه دوم سال ۹۶ با زبان انگلیسی

دانشجویان علوم پزشکی همان‌گونه که نیمه نخست سال جاری را با آزمون زبان‌انگلیسی عمومی وزارت بهداشت (MHLE) آغاز کردند، نیمه دوم امسال را نیز چنین خواهند کرد و داوطلبان این آزمون در تاریخ ۱۳ مهر مهیای دوره چهل و دوم این آزمون می‌شوند.

برگزاری ۹ آزمون در سه ماه

به گزارش مفدا،‌ آبان، آذر و بهمن سال جاری هر کدام با میزبانی سه آزمون علوم پزشکی ماه‌های حساسی برای دانشجویان علوم پزشکی هستند ضمن آنکه در هر کدام از ماه‌های مهر، دی و اسفند نیز تنها یک آزمون برگزار می‌شود.

تقویم آزمون‌های علوم پزشکی در نیمه دوم سال جاری

آزمون علوم پزشکی

در صورتی که نیاز به مشاوره تخصصی در خصوص آزمون های وزارت بهداشت ( پزشکی عمومی ، دندانپزشکی ،  آزمون زبان  MHLE و… ) دارید می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون کد و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید . کارشناسان ما آماده پاسخگویی به شما عزیزان می باشند . 
منبع خبر : isna
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…