خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97 [تمدید شد]

ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97 [تمدید شد]

بروزرسانی شده مارس 3, 2018 10:04 ق.ظ
7
14,670
ثبت نام آزمون نظام مهندسی

برای مشاوره در زمینه ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97 [تمدید شد]

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

ثبت نام و برگزاری آزمون نظام مهندسی اردیبهشت 97 [تمدید شد]
میانگین 4.4 رای از تعداد 7

ثبت نام آزمون نظام مهندسی در نوبت دوم سال 1396 در اسفند ماه آغاز شده و در اردیبهشت ماه برگزار می شود، برای اطلاع از جزییات بیشتر و توصیه های آویژه دانش در ادامه همراه باشید .

زمان ثبت نام آزمون نظام مهندسی

آزمون نظام مهندسی هر ساله در هفت رشته مختلف از جمله : معماری ( در سه گرایش ) ، عمران (در سه گرایش)، مکانیک، برق، نقشه برداری، شهر سازی و ترافیک برگزار می شود ، اولین دوره این آزمون در سال جاری روزهای پنج شنبه و جمعه – 20 و 21 مهر ماه برگزار شد و نتایج این آزمون در اواخر آذر ماه منتشر خواهد شد .

مهلت ثبت نام آزمون نظام مهندسی تا روز دوشنبه مورخ  14 اسفند ماه 96 پایان می پذیرد 

برنامه زمانی آزمون نظام مهندسی

 

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی

هزینه ثبت نام آزمون نظام مهندسی به صورت پرداخت اینترنتی و طبق جدول ذیل می باشد.

رشتهمبلغ (ریال)
معماری طراحی900/000
سایر مهندسان شامل:
-عمران (نظارت- محاسبات- اجرا)
-تاسیسات مکانیکی (نظارت- طراحی)
-تاسیسات برقی (نظارت- طراحی)
نقشه برداری
معماری (نظارت – اجرا)
شهرسازی
ترافیک
750/000

 

به متقاضیانی که تمایل به ثبت نام آزمون نظام مهندسی دارند ، توصیه می شود :

1- اگر تاکنون عضو سازمان نظام مهندسی استان خود نشده اند هرچه سریع تر مراحل اداری عضویت در سازمان را آغاز نموده زیرا چنانچه عضویت در سازمان نظام مهندسی نداشته باشید حق شرکت در آزمون را هم نخواهید داشت

2- اگر در رشته های عمران و معماری قسمت (اجرا ) سابقه کار لازم را ندارند نیز پیشنهاد می شود در این آزمون شرکت ننمایند زیرا برای شرکت در این آزمون می بایست 3 سال سابقه کار داشته باشید .

3- یک توصیه برای مدارک کارشناسی ناپیوسته داریم :

سوابق كارداني براي آزمون ورود به حرفه مهندسان به غیر از رشته عمران (محاسبات) و معماري (طراحی) در صورت هم رشته بودن با رشته آزمون، از تاریخ اخذ مدرك كارداني تا زمان اخذ مدرك مهندسي به ازاي هر 1 سال كامل یك سال و حداكثر دو سال به سنوات مهندسي اضافه خواهد شد ،(سنوات كمتر از 1 سال به تناسب در نظر گرفته مي شود) در صورت هم رشته نبودن، سنوات كارداني قابل محاسبه براي آزمون مهندسي نمي باشد.

به عنوان مثال سنوات كارداني رشته نقشه برداري قابل محاسبه براي آزمون عمران و سنوات كارداني رشته عمران قابل محاسبه براي آزمون نقشه برداري نيست. سنوات كارداني جهت آزمون حرفه اي مهندسان رشته عمران (محاسبات) و معماري (طراحي) نيز قابل محاسبه نيست. ضروري است متقاضيان آزمون ورود به حرفه مهندسي داراي مدرك كارداني، جهت اطمينان از هم رشته بودن مدارك كارداني و كارشناسي خود، استعلام كتبي از طریق اداره كل راه و شهرسازي استان محل عضویت خود قبل از ثبت نام اطمينان حاصل نمایند.

توصیه می کنیم برای قبولی در آزمون ؛ نکات طلایی آزمون نظام مهندسی و همچنین نمونه سوالات آزمون نظام مهندسی را دنبال فرمایید ، اگر قصد آشنایی با نحوه محاسبه نمره در آزمون نظام مهندسی را دارید ، این مطلب را دنبال کنید . همچنین میتوانید منابع آزمون نظام مهندسی سال 97 را اینجا مشاهده فرمایید .

 

مشاوره آزمون نظام مهندسی

اگر ابهاماتی در خصوص پروانه اشتغال به کار نظام مهندسی دارید و یا در خصوص آزمون نظام مهندسی و حدنصاب نمره قبولی این آزمون نیاز به مشورت و راهنمایی دارید ٬ می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب از تلفن ثابت و بدون کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغال

شرایط و نحوه عضویت در سازمان نظام روانشناسی و اخذ پروانه اشتغالمیانگین 5 رای از تعداد 2 اگ…