دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در ۳۰ آذر – تمدید ثبت نام

آزمون پزشکی

سه آزمون پزشکی ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ، آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور در ۳۰ آذرماه برگزار خواهد شد . در ادامه با جزییات این خبر همراه باشید .

برگزاری آزمون پزشکی و تمدید ثبت نام آن

ثبت نام سه آزمون پزشکی : ملی دانش آموختگان دندانپزشکی، چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و سی و یکمین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از ۵ آذر آغاز شد و تاریخ ۹ آذر اتمام مهلت زمان ثبت نام بود.

رئیس سنجش پزشکی به تمدید مهلت ثبت نام این آزمون‌ پزشکی اشاره کرد و افزود: به دلیل اینکه برخی داوطلبان  از ما درخواست کردند تا مهلت ثبت نام سه آزمون را تمدید کنیم، تصمیم گرفتیم روزی را برای ثبت نام این داوطلبان در نظر بگیریم که به احتمال زیاد اول هفته آینده خواهد بود، زمان دقیق ثبت نام مجدد در سایت سنجش پزشکی اعلام می شود.

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در ۳۰ آذر – تمدید ثبت نام با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸:۳۰ صبح الی ۱۲ شب ایام تعطیل ۱۰ صبح تا ۱۰ شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

دریافت کارت آزمون پزشکی

کارت ورود به جلسه آزمون سه شنبه ۲۸ آذر بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت، داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنها به سالن برگزاری آزمون جلوگیری به عمل می آید .

 

آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور

وی با اشاره به برگزاری هشتمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور عنوان کرد: این آزمون در ۲ بخش اختصاصی و علوم پایه برگزار می شود.

رئیس سنجش پزشکی با بیان اینکه آزمون هشتمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی در تهران برگزارمی شود، گفت: آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ٩ صبح و آزمون دروس علوم پایه رأس ساعت ١۴ روز پنجشنبه ٣٠ آذر برگزار می شود. منابع بخش اختصاصی و علوم پایه آزمون دانش آموختگان رشته دندانپزشکی خارج از کشور سال ٩۶ در سایت سنجش پزشکی برای داوطلبان قابل دسترسی است.

رئیس سنجش پزشکی گفت: پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی  جهت شرکت در مرحله عملی به یکی از دانشگاه‌های علوم پزشکی تهران یا شهید بهشتی معرفی می شوند. وی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان در هشتمین دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور گفت: در مهلت تعیین شده ۳۲۶ نفر در سایت سنجش پزشکی ثبت نام کردند.

آزمون جایابی دندانپزشکی

پوکاظمی با اشاره به برگزاری سی و یکمین آزمون جایابی دندانپزشکی گفت: این آزمون رأس ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر در یکی از دانشگاه های تهران برگزار می شود . در آزمون جایابی دندانپزشکی نمره منفی اعمال نمی شود و داوطلبان فارغ التحصیل از دانشگاه‌های مورد تأیید وزارت بهداشت، باید ۶٠ درصد نمره  کل آزمون را کسب کنند.

رئیس سنجش پزشکی گفت : در آخرین دوره آزمون جایابی دندانپزشکی ۴۵ نفر ثبت نام کرده‌اند.

آزمون ملی داروسازی

پورکاظمی با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور عنوان کرد: این آزمون در ۳۰ آذر برگزار می شود و  در مهلت تعیین شده  ۱۲۶ نفر ثبت نام کردند.

 

مشاوره تلفنی آزمون پزشکی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص آزمون پزشکی یاد شده در بالا ، برگزاری آزمون پزشکی ، منابع آزمون ، ثبت نام در آزمون پزشکی و دریافت کارت آزمون ، همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید

منبع خبر : yjc

دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در ۳۰ آذر – تمدید ثبت نام

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در ۳۰ آذر – تمدید ثبت نام

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1401/7/16

یکشنبه

1401/7/17

دوشنبه

1401/7/18

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید