خانه خدمات مشاوره ای دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در 30 آذر – تمدید ثبت نام

دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در 30 آذر – تمدید ثبت نام

بروزرسانی شده دسامبر 5, 2017 11:03 ق.ظ
0
80
آزمون پزشکی

برای مشاوره در زمینه دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در 30 آذر – تمدید ثبت نام

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

دریافت کارت و برگزاری سه آزمون پزشکی در 30 آذر – تمدید ثبت نام
میانگین 5 رای از تعداد 1

سه آزمون پزشکی ملی دانش آموختگان دندانپزشکی ، آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور در 30 آذرماه برگزار خواهد شد . در ادامه با جزییات این خبر همراه باشید .

برگزاری آزمون پزشکی و تمدید ثبت نام آن

ثبت نام سه آزمون پزشکی : ملی دانش آموختگان دندانپزشکی، چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور و سی و یکمین دوره آزمون جایابی دانش آموختگان دندانپزشکی خارج از کشور از ۵ آذر آغاز شد و تاریخ ۹ آذر اتمام مهلت زمان ثبت نام بود.

رئیس سنجش پزشکی به تمدید مهلت ثبت نام این آزمون‌ پزشکی اشاره کرد و افزود: به دلیل اینکه برخی داوطلبان  از ما درخواست کردند تا مهلت ثبت نام سه آزمون را تمدید کنیم، تصمیم گرفتیم روزی را برای ثبت نام این داوطلبان در نظر بگیریم که به احتمال زیاد اول هفته آینده خواهد بود، زمان دقیق ثبت نام مجدد در سایت سنجش پزشکی اعلام می شود.

 

دریافت کارت آزمون پزشکی

کارت ورود به جلسه آزمون سه شنبه ۲۸ آذر بر روی سایت سنجش آموزش پزشکی قرار خواهد گرفت، داوطلبان باید پرینت کارت ورود به جلسه و اصل کارت ملی خود را در روز آزمون همراه داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آنها به سالن برگزاری آزمون جلوگیری به عمل می آید .

 

آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی خارج از کشور

وی با اشاره به برگزاری هشتمين دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی خارج از کشور عنوان کرد: این آزمون در 2 بخش اختصاصی و علوم پایه برگزار می شود.

رئیس سنجش پزشکی با بیان اینکه آزمون هشتمين دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی خارج از كشور در يكی از دانشگاه های علوم پزشكی در تهران برگزارمی شود، گفت: آزمون دروس اختصاصی رأس ساعت ٩ صبح و آزمون دروس علوم پايه رأس ساعت ١٤ روز پنجشنبه ٣٠ آذر برگزار می شود. منابع بخش اختصاصی و علوم پايه آزمون دانش آموختگان رشته دندانپزشكی خارج از كشور سال ٩٦ در سايت سنجش پزشکی برای داوطلبان قابل دسترسی است.

رئیس سنجش پزشکی گفت: پذیرفته شدگان در مرحله آزمون کتبی  جهت شركت در مرحله عملی به يكی از دانشگاه‌های علوم پزشكی تهران يا شهيد بهشتی معرفی می شوند. وی با اشاره به تعداد ثبت نام کنندگان در هشتمين دوره آزمون ملی دانش آموختگان دندانپزشكی خارج از كشور گفت: در مهلت تعیین شده ۳۲۶ نفر در سایت سنجش پزشکی ثبت نام کردند.

آزمون جایابی دندانپزشکی

پوکاظمی با اشاره به برگزاری سی و یکمین آزمون جایابی دندانپزشکی گفت: این آزمون رأس ساعت ٩ صبح روز پنجشنبه ۳۰ آذر در یکی از دانشگاه های تهران برگزار می شود . در آزمون جایابی دندانپزشکی نمره منفی اعمال نمی شود و داوطلبان فارغ التحصیل از دانشگاه‌های مورد تأييد وزارت بهداشت، بايد ٦٠ درصد نمره  كل آزمون را كسب کنند.

رئیس سنجش پزشکی گفت : در آخرین دوره آزمون جایابی دندانپزشکی ۴۵ نفر ثبت نام کرده‌اند.

آزمون ملی داروسازی

پورکاظمی با اشاره به برگزاری چهاردهمین دوره آزمون ارزشیابی دانش آموختگان داروسازی خارج از کشور عنوان کرد: این آزمون در ۳۰ آذر برگزار می شود و  در مهلت تعیین شده  ۱۲۶ نفر ثبت نام کردند.

 

مشاوره تلفنی آزمون پزشکی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص آزمون پزشکی یاد شده در بالا ، برگزاری آزمون پزشکی ، منابع آزمون ، ثبت نام در آزمون پزشکی و دریافت کارت آزمون ، همه روزه و از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید

منبع خبر : yjc
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در خدمات مشاوره ای

بررسی کنید

مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی سربازی – مشاوره نظام وظیفه

مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی سربازی – مشاوره نظام وظیفهمیانگین 5 رای از تعداد 1 مدار…