تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری

تکمیل ظرفیت کارشناسی 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۶  فرصتی برای شماست تا اگر از دانشگاه جامانده اید و یا از نتایج کنکور ناراضی هستید یا حتی از رشته قبولی خود رضایت ندارید ، نباید آن را از دست دهید! برای مشاوره کنکور و ورود به دانشگاه با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید .  

تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ : فرصتی برای پذیرش و ورود به دانشگاه

با توجه به اینکه نتایج کنکور سراسری (با آزمون و بدون آزمون) اعلام گشته است ، به اطلاع میرساند چنانچه شما مخاطب گرامی در هیچ رشته ای قبول نشده اید ، یا از رشته ای که قبول شده اید ناراضی هستید و یا امسال در کنکور شرکت نکرده اید و می خواهید وارد دانشگاه شوید، می توانید در تکمیل ظرفیت ۹۸ رشته های بدون کنکور (دانشگاه پیام نور ونیز دانشگاه غیرانتفاعی) شرکت کنید!

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اختصاصی تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۶

الف) داشتن دیپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قدیم آموزش متوسط و یا گواهینامه دوره پیش دانشگاهی که حداکثر تا تـاریخ ۳۱/۶/۱۳۹۶ اخـذ شود و یا داشتن مدرک کاردانی (فوق دیپلم)

تبصره ۱ – دارندگان مدرک کاردانی (فوق دیپلم) دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالی و دارندگان مدرک کـاردانی پیوسـته آموزشـکده هـای فنـی و حرفه ای وزارت آموزش و پرورش و همچنـین آن دسـته از داوطلبـان مـذکور کـه حـداکثر تـا ۹۶/۰۶/۳۱ در مقطـع کـاردانی (فـوق دیـپلم) فارغ التحصیل می شوند، حق ثبت نام و شرکت در این مرحله را خواهند داشت.

تبصره ۲ – فارغ التحصیلان دوره کاردانی رشته های   تحصیلی گروه آموزشی پزشکی به شرطی می توانند در این مرحلـه شـرکت نماینـد کـه خـدمات قانونی مقرر را تا تاریخ ۹۶/۰۶/۳۱ به پایان برسانند. بدیهی است این قبیل از فارغ التحصیلان در صورت موفقیت، به هنگام ثبـت نـام در رشـته قبولی باید گواهی پایان طرح نیروی انسانی را ارائه نمایند.

تبصره ۳ – فارغ التحصیلان دوره کاردانی رشته های تحصیلی گروه های آموزشی غیرپزشکی حداکثر تـا ۹۶/۰۶/۳۱ بـه شـرطی مـی تواننـد در ایـن مرحله شرکت نمایند که تعهدات و خدمات قانونی را انجام داده باشند.

ب) دانشجویان دوره های نوبت دوم (شبانه) ، نیمه  حضوری، مجازی و پردیس خودگردان یا بین الملل دانشگاه هـا و مؤسسـات آمـوزش عـالی، دانشـگاه پیام نور و مؤسسات آموزش عالی غیردولتی ـ غیرانتفاعی که از معافیت تحصیلی استفاده نمی کنند، می توانند بدون انصراف از تحصیل در این مرحلـه ثبت نام و شرکت نمایند. بدیهی است این دسته از داوطلبان در صورت موفقیت و قبل از ثبت نام در رشته قبولی جدید، لازم اسـت از رشـته قبـولی قبلی خود انصراف قطعی حاصل نموده و گواهی مربوط را به مؤسسه ذیربط ارائه نمایند. لازم بـه توضـیح اسـت کـه ایـن دسـته از داوطلبـان حـق بازگشت و ادامه تحصیل در رشته قبولی قبلی خود را ندارند.

ج) دانشجویان محروم از تحصیل آموزشی، موضوع موارد مرتبط در آیین نامه آموزشی و همچنین دانشجویان دوره کارشناسی که مـدرک معـادل کاردانی (اعم از کاردانی عمومی و یا کاردانی) را اخذ نموده اند نیز مانند مقررات مربوط به دانشجویان انصرافی پـس از تسـویه حسـابکامـل بـا مؤسسه ذیربط و همچنین اداره کل امور دانشجویان داخل و صندوق رفاه دانشجویان وزارت علوم، تحقیقات و فناوری و در صورت نداشتن مشکل نظام وظیفه (برای برادران) حق ثبتنام داشته و محدودیتی در انتخاب رشته ندارند. بدیهی است این دسته از داوطلبان می تواننـد کلیـه تعهـدات مربوط را پس از اتمام تحصیلات خود به صورت یکجا به انجام برسانند

نکات تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ که باید بدانید :

  • ۱-هر داوطلب می تواند بدون توجه به نوع دیپلم نظام قدیم آموزش متوسطه و یا نوع گواهینامه دوره پیش دانشگاهی نظـام جدیـد آمـوزش متوسـطه و تنها بر اساس میزان علاقهمندی خود به رشته های تحصیلی، منحصراً در یکی از پنج گروه آزمایشی ( علـوم ریاضـی و فنـی،  علـوم تجربـی،  علوم انسانی،  هنر و یا  زبان های خارجی ) ثبت نام و انتخاب رشته نماید.
  • ۲-داوطلبانی که در آزمون سراسری سال ۱۳۹۶ شرکت نموده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و یا غایب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته های تحصیلی به روش پذیرش با اعمال سوابق تحصیلی و یا تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ می باشند.
  • ۳-تمامی رشته ها در دانشگاه پیام نور وغیر انتفاعی به جز رشته های پزشکی وپیراپزشکی موجود می باشد و شما می توانید بدون کنکور آن را انتخاب بکنید.


ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد 

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تکمیل ظرفیت رشته های با آزمون سراسری ۱۳۹۶ دانشگاه آزاد اسلامی امروز دوشنبه ۱۷ مهر ماه آغاز می شود . این ثبت نام تا ساعت ۲۴ روز جمعه ۲۱ مهر ماه ادامه خواهد داشت .

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند و در مرحله قبلی انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی شرکت نموده یا ننموده اند ، می توانند با مراجعه به سامانه این مرکز نسبت به انتخاب حداکثر بیست رشته / محل دانشگاهی اقدام نمایند. امکان ویرایش رشته / محل های انتخابی تا پایان مدت زمان ثبت نام برای داوطلبان فراهم می باشد، برای ثبت نام تلفنی تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد می توانید از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب بدون پیش شماره و کد با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

نتایج پذیرفته شدگان تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد .


نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد ۹۶

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه نیز از ۱۱ مهرماه آغاز شد و در نهایت به پایان رسید. جهت مشاهده نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری  این مطلب را دنبال فرمایید .

اگر در خصوص تفاوت دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور و غیرانتفاعی سوالاتی دارید ، این مطلب را دنبال کنید

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص ورود به دانشگاه بدون کنکور در رشته و دانشگاه دلخواه ، از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید بدون پیش شماره و بدون کد از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید . 

تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه تکمیل ظرفیت کارشناسی ۹۸ : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1400/5/14

جمعه

1400/5/15

شنبه

1400/5/16

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید