تکمیل ظرفیت کارشناسی 98 : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری

تکمیل ظرفیت کارشناسی 96

تکمیل ظرفیت کارشناسی 96 فرصتی برای شماست تا اگر از دانشگاه جامانده اید و یا از نتایج کنکور ناراضی هستید یا حتی از رشته قبولی خود رضایت ندارید ، نباید آن را از دست دهید! برای مشاوره کنکور و ورود به دانشگاه با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 تماس بگیرید .

تکمیل ظرفیت کارشناسی 98 : فرصتی برای پذیرش و ورود به دانشگاه

با توجه به اینکه نتایج کنکور سراسری (با آزمون و بدون آزمون) اعلام گشته است ، به اطلاع میرساند چنانچه شما مخاطب گرامی در هیچ رشته ای قبول نشده اید ، یا از رشته ای که قبول شده اید ناراضی هستید و یا امسال در کنکور شرکت نکرده اید و می خواهید وارد دانشگاه شوید، می توانید در تکمیل ظرفیت 98 رشته های بدون کنکور (دانشگاه پیام نور ونیز دانشگاه غیرانتفاعی) شرکت کنید!

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اختصاصی تکمیل ظرفیت کارشناسی 96

الف) داشتن ديپلم دوره چهار ساله متوسطه نظام قديم آموزش متوسط و يا گواهينامه دوره پيش دانشگاهي كه حداكثر تا تـاريخ 31/6/1396 اخـذ شود و يا داشتن مدرك كارداني (فوق ديپلم)

تبصره 1 – دارندگان مدرك كارداني (فوق ديپلم) دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي و دارندگان مدرك كـارداني پيوسـته آموزشـكده هـاي فنـي و حرفه اي وزارت آموزش و پرورش و همچنـين آن دسـته از داوطلبـان مـذكور كـه حـداكثر تـا 96/06/31 در مقطـع كـارداني (فـوق ديـپلم) فارغ التحصيل مي شوند، حق ثبت نام و شركت در اين مرحله را خواهند داشت.

تبصره 2 – فارغ التحصيلان دوره كارداني رشته های تحصيلي گروه آموزشي پزشكي به شرطي مي توانند در اين مرحلـه شـركت نماينـد كـه خـدمات قانوني مقرر را تا تاريخ 96/06/31 به پايان برسانند. بديهي است اين قبيل از فارغ التحصيلان در صورت موفقيت، به هنگام ثبـت نـام در رشـته قبولي بايد گواهي پايان طرح نيروي انساني را ارائه نمايند.

تبصره 3 – فارغ التحصيلان دوره كارداني رشته هاي تحصيلي گروه هاي آموزشي غيرپزشكي حداكثر تـا 96/06/31 بـه شـرطي مـي تواننـد در ايـن مرحله شركت نمايند كه تعهدات و خدمات قانوني را انجام داده باشند.

ب) دانشجويان دوره هاي نوبت دوم (شبانه) ، نيمه حضوري، مجازي و پرديس خودگردان يا بين الملل دانشگاه هـا و مؤسسـات آمـوزش عـالي، دانشـگاه پيام نور و مؤسسات آموزش عالي غيردولتي ـ غيرانتفاعي كه از معافيت تحصيلي استفاده نمي كنند، مي توانند بدون انصراف از تحصيل در اين مرحلـه ثبت نام و شركت نمايند. بديهي است اين دسته از داوطلبان در صورت موفقيت و قبل از ثبت نام در رشته قبولي جديد، لازم اسـت از رشـته قبـولي قبلي خود انصراف قطعي حاصل نموده و گواهي مربوط را به مؤسسه ذيربط ارائه نمايند. لازم بـه توضـيح اسـت كـه ايـن دسـته از داوطلبـان حـق بازگشت و ادامه تحصيل در رشته قبولي قبلي خود را ندارند.

ج) دانشجويان محروم از تحصيل آموزشي، موضوع موارد مرتبط در آيين نامه آموزشي و همچنين دانشجويان دوره كارشناسي كه مـدرك معـادل كارداني (اعم از كارداني عمومي و يا كارداني) را اخذ نموده اند نيز مانند مقررات مربوط به دانشجويان انصرافي پـس از تسـويه حسـابكامـل بـا مؤسسه ذيربط و همچنين اداره كل امور دانشجويان داخل و صندوق رفاه دانشجويان وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و در صورت نداشتن مشكل نظام وظيفه (براي برادران) حق ثبتنام داشته و محدوديتي در انتخاب رشته ندارند. بديهي است اين دسته از داوطلبان مي تواننـد كليـه تعهـدات مربوط را پس از اتمام تحصيلات خود به صورت يكجا به انجام برسانند

نکات تکمیل ظرفیت کارشناسی 98 که باید بدانید :

  • 1-هر داوطلب مي تواند بدون توجه به نوع ديپلم نظام قديم آموزش متوسطه و يا نوع گواهينامه دوره پيش دانشگاهي نظـام جديـد آمـوزش متوسـطه و تنها بر اساس ميزان علاقهمندي خود به رشته هاي تحصيلي، منحصراً در يكي از پنج گروه آزمايشي ( علـوم رياضـي و فنـي، علـوم تجربـي، علوم انساني، هنر و يا زبان هاي خارجي ) ثبت نام و انتخاب رشته نمايد.
  • 2-داوطلباني كه در آزمون سراسري سال 1396 شركت نموده و مجاز به انتخاب رشته نشده اند و يا غايب جلسه آزمون بوده اند، منحصراً مجاز به انتخاب رشته هاي تحصيلي به روش پذيرش با اعمال سوابق تحصيلي و یا تکمیل ظرفیت کارشناسی 98 مي باشند.
  • 3-تمامی رشته ها در دانشگاه پیام نور وغیر انتفاعی به جز رشته های پزشکی وپیراپزشکی موجود می باشد و شما می توانید بدون کنکور آن را انتخاب بکنید.


ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد اسلامی آغاز شد

ثبت نام انتخاب رشته مرحله تكميل ظرفيت رشته هاي با آزمون سراسري 1396 دانشگاه آزاد اسلامي امروز دوشنبه 17 مهر ماه آغاز مي شود . اين ثبت نام تا ساعت 24 روز جمعه 21 مهر ماه ادامه خواهد داشت .

کلیه داوطلبان حاضر در جلسه آزمون سراسری که متقاضی تحصیل در دانشگاه آزاد اسلامی می باشند و در مرحله قبلي انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامي شركت نموده يا ننموده اند ، مي توانند با مراجعه به سامانه اين مركز نسبت به انتخاب حداكثر بيست رشته / محل دانشگاهي اقدام نمايند. امكان ويرايش رشته / محل هاي انتخابي تا پايان مدت زمان ثبت نام براي داوطلبان فراهم مي باشد،برای ثبت نام تلفنی تکمیل ظرفیت کارشناسی دانشگاه آزاد می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و کد با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 تماس حاصل فرمایید .

نتایج پذیرفته شدگان تا پایان مهر ماه اعلام خواهد شد .


نتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد 96

ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری این دانشگاه نیز از 11 مهرماه آغاز شد و در نهایت به پایان رسید. جهت مشاهدهنتایج تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری این مطلب را دنبال فرمایید .

اگر در خصوص تفاوت دانشگاه های آزاد اسلامی ، پیام نور و غیرانتفاعی سوالاتی دارید ، این مطلب را دنبال کنید

در صورت نیاز به مشاوره در خصوص ورود به دانشگاه بدون کنکور در رشته و دانشگاه دلخواه ، از ساعت 8 صبح الی 12 شب می توانید بدون پیش شماره و بدون کد از تلفن ثابت با شماره تهران 9099071985 و سایراستانها 9099071985 تماس حاصل فرمایید .
لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

تکمیل ظرفیت کارشناسی 98 : فرصتی برای جاماندگان از دانشگاه آزاد و سراسری

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید