ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق حسابداری روانشناسی و مهندسی پزشکی

شهریه دانشگاه آزاد
به اشتراک بگذارید

اگر قصد دارید در دانشگاه آزاد بدون کنکور رشته حقوق ، حسابداری ، روانشناسی و مهندسی پزشکی مشغول به تحصیل شوید ، فورا جهت ثبت نام از دوشنبه ۱۰ مهر بدون کد و از تلفن ثابت با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس بگیرید .

دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنید! 

رشته های حقوق ، روانشناسی ، حسابداری و مهندسی پزشکی در دانشگاه آزاد اسلامی ، جزو رشته هایی هستند که مخاطب زیادی داشته و طبیعتا در موعد مقرر ظرفیت آنها سریعا به اتمام رسید . اما به اطلاع مخاطبان گرامی میرساند که خوشبختانه دانشگاه آزاد مجددا جهت تکمیل ظرفیت این رشته ها خود فراخوان داده و این امکان  فراهم آورده شده تا علاقمندان با مراجعه به سامانه دانشگاه آزاد اسلامی ثبت نام کنند.

بنابر اعلام مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی، امکان ثبت نام این رشته ها در واحدهای دانشگاهی خارج از استان تهران که ظرفیت ثبت نام آنها تکمیل شده بود ، فراهم شده است.

کلیه متقاضیان می توانند از ساعت ۱۰ صبح روز دوشنبه ۱۰ مهر ماه ۹۶ با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه آزاد اسلامی به نشانی www.azmoon.org  پس از مطالعه دفترچه راهنما و  تهیه کارت اعتباری نسبت به ثبت نام اقدام نمایند .

لیست رشته و محل های  دانشگاهی در مقطع کارشناسی پیوسته که ظرفیت ثبت نام آنان افزایش یافته است به شرح زیر میباشد :

  • حقوق بدون کنکور : واحدهای ارومیه ، رشت و ..
  • روانشناسی بدون کنکور : واحدهای قم، اصفهان ، رشت ، کرج و …
  • حسابداری بدون کنکور : واحدهای کرج، اصفهان و ..
  • مهندسی پزشکی بدون کنکور : واحدهای مشهد، رشت و ..

چنان چه شما نیز جزو کسانی هستید که از ثبت نام در این رشته ها جامانده اند و یا به آنها علاقمند هستند ، فرصت را از دست ندهید و خیلی سریع برای ثبت نام اقدام نمایید. در ضمن در صورتی که در هر یک از مراحل ثبت نام با مشکل مواجه شدید و جهت انجام این امر میتوانید از سراسر کشور بدون گرفتن کد با شماره تماس تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸  با مرکز آویژه دانش تماس حاصل نمائید. مشاوران مجموعه همه روزه حتی ایام تعطیل از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب پاسخگوی شما عزیزان خواهند بود .

در صورتی که قصد دارید ثبت نام تکمیل ظرفیت کارشناسی ارشد و دکتری دانشگاه آزاد را انجام دهید ، اینجا کلیک کنید

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق حسابداری روانشناسی و مهندسی پزشکی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق حسابداری روانشناسی و مهندسی پزشکی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068