ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر
به اشتراک بگذارید

دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر را بعنوان یک رشته پرطرفدار در لیست رشته های ارائه شده خود دارد . رشته کامپیوتر بطور کل یکی از زیر مجموعه های صنعت دانشگاه علمی کاربردی است . از آنجا که  دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر را با هدف تربیت دانش آموختگانی طراحی کرده است که پس از فارغ التحیلی میتوانند تمامی سیستم های رایانه ای و خانگی را نگهداری کنند و یا تعمیر بنمایند . دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر را در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و بصورت بدون کنکور تدریس مینماید . همچنین دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر را در دسته رشته های در حال گسترش دسته بندی میکند و این به دلیل پیشرفت تکنولوژی در عصر جدید است که با سرعت باور نکردنی در حال توسعه میباشد . این رشته یکی از پر گرایش ترین رشته هاست که برای ادامه تحصیل در مقاطع بالاتر متقاضیان انتخاب های زیادی دارند .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


کاردانی به کارشناسی بدون کنکور

دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر را در مقطع کارشناسی ناپیوسته به گونه ای طراحی و سازماندهی کرده است که متقاضیان آن بتوانند در این مقطع نیز بدون کنکور ثبت نام کنند . بطور کل دانشگاه علمی کاربردی یک دانشگاه بدون کنکور است و برای تحصیل در این دانشگاه ها متقاضیان تنها ملزم به پرداخت شهریه تحصیلی میباشند . زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در سایت سازمان سنجش و سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی هر ساله مندرج میشود اما خالی از لطف نیست که بدانید این دانشگاه برای رفاه حال دانشجویان و متقاضیان خود دو بار در سال اقدام به ثبت نام و جذب دانشجو میکند . مهلت ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی در دو نیم ترم مهرماه و بهمن ماه است . البته مهم است بدانید که ثبت نام ورودی مهر ماه در ماه مرداد انجام میشود و ثبت نام ورودی بهمن ماه در ماه دی انجام میگیرد .

شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر

شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر دغدغه بسیاری از دانشجوهای این دانشگاه است اما مهم است بدانید که دانشگاه علمی کاربردی برای آن دسته از دانشجویان که برای پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر بزاعت مالی ندارند ، وام های دانشجویی در نظر گرفته است و بسیاری کمک هزینه های تحصیلی برای آنها تدارک دیده که پرداخت شهریه را آسان تر میکند . متقاضیان این رشته برای پرداخت شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر هر ترم تا پایان امتحانات همان ترم مهلت دارند و میتوانند شهریه خود را بصورت اقساطی پرداخت کنند . شهریه دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر نسبت به دیگر دانشگاه هایی که همین رشته را ارائه میدهند بسیار کمتر است و این دانشگاه تمامی رشته های خود را بصورت بدون کنکور ارائه میکند . دانشگاه علمی کاربردی مانند سایر دانشگاه های غیر دولتی شهریه خود را به دو صورت شهریه ثابت و متغیر دریافت میکند .


بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


دفترچه ثبت نام علمی کاربردی

ثبت نام کردن در دانشگاه علمی کاربردی مانند سایر دانشگاه ها به طبع مراحل مختلفی دارد . یکی از مهمترین مراحل ثبت نام در دانشگاه علمی کاربردی اقدام به تهیه دفترچه این دانشگاه است . در دفترچه ثبت نام علمی کاربردی لیست تمام رشته ها و دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور قید شده است و مهلت ثبت نام در این دانشگاه به صورت دقیق در این دفترچه مندرج گردیده است . رشته های کاردانی و رشته های کارشناسی بطوردقیق و کامل در این دفترچه ذکر شده اند و برای افرادی که علاقمند به ثبت نام در این دانشگاه هستند اما از جزئیات رشته های این دانشگاه اطلاعی ندارند یک راهنمای جامع و کامل است . ثبت نام در این دانشگاه بطورکل شرایطی بسیار ساده دارد و در مقطع کاردانی تنها نیازمند ارائه مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید و چهارساله نظام قدیم است و مدرک پیش دانشگاهی نمیخواهد .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


جهت اطلاع از جزئیات ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با آویژه تماس بگیرید

 • آزمون سنجش
 • نتایج کنکور سراسری ۹۸
 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • پایگاه اطلاع رسانی دانشگاه جامع علمی کاربردی استان تهران 
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • آدرس ساختمان مرکزی دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • رشته حقوق علمی کاربردی
 • ثبت نام علمی کاربردی
 • دانشگاه علمی کاربردی کیش
 • ثبت نام دانشگاه پیام نور

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی ۹۸


دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته کامپیوتر

دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته کامپیوتر را در لیست رشته های ارائه شده خود دارند . در دانشگاه های این به سبب اینکه تهران پایتخت است و به طبع متقاضیان بیشتری دارد بسیاری از رشته ها ارائه میشوند که رشته کامپیوتر یکی از آنهاست . دانشگاه های علمی کاربردی تهران رشته کامپیوتر به جهت اینکه یک رشته در حال توسعه و پرطرفدار است در لیست رشته های خود جای داده اند . دانشگاه جامع علمی کاربردی در شهر تهران یکی از پرجمعیت ترین دانشگاه ها است . این دانشگاه از آن جهت که بدون کنکور است و شرایط ثبت نام ساده ای دارد و همچنین شهریه ای کمتر از سایر دانشگاه های کشور دریافت میکند در لیست پرطرفدار ترین دانشگاه ها در بین متقاضیان جای گرفته است . رشته کامپیوتر در گرایش های مختلف و در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته هر ساله تعداد زیادی دانشجو میپذیرد .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


ارشد بدون کنکور علمی کاربردی

در سالهای اخیر دانشگاه علمی کاربردی تنها در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته اقدام به جذب دانشجو کرده است و دیگر در مقاطع بالاتر مانند کارشناسی ارشد و دکتری امکان ثبت نام دانشجو ندارد . این دانشگاه در سالهای اخیر بسیار محبوب بوده و تعداد زیادی از متقاضیان تحصیل بدون کنکور را به خود اختصاص داده است . متاسفانه چند سال است که دیگر در مقطع کارشناسی ارشد جذب دانشجو در دانشگاه علمی کاربردی صورت نگرفته است اما امید آن داریم که این دانشگاه در سالهای آینده زیر ساخت های لازم برای این امر مهم را نیز برای متقاضیان علاقمند به این مقطع تحصیلی ایجاد کند .


بیشتر بخوانید:  مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر

لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر شامل بسیاری از واحد های آموزشی علمی کاربردی در سراسر کشور میشود که همانگونه که گفته شد به سبب پر متقاضی بودن این رشته پدید آمده اند . در لیست دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر شهر هایی همچون : تهران ، مشهد ، کرمانشاه ، تبریز ، گیلان ، بابلسر ، ایلام و همدان و بسیاری شهر های کشور که مراکز مختلفی از دانشگاه علمی کاربردی در شهرستان های خود جای داده اند وجود دارند . در این مراکز دانشگاهی زیر نظر دانشگاه علمی کاربردی ، اساتیدی مجرب و برجسته و کادری متعهد آماده خدمت به دانشجویان هستند . رشته کامپیوتر برای تحصیل کردن گرایش های مختلفی از جمله : کاردانی فناوری اطلاعات ، کاردانی فنی شبکه های خانگی ، کاردانی فنی کامپیوتر ، کاردانی فنی نرم افزار ، کاردانی فنی فناوری اطلاعات در رسانه و بسیاری گرایش های دیگر دارد .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


دیگر موارد مربوط به ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی

 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۷-۹۸
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ۹۸
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • لیست رشته های علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بهمن ۹۸
 • دفترچه علمی کاربردی ۹۸
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام کنکور سراسری ۹۸
 • سازمان سنجش سراسری
 • ثبت نام آزمون سراسری سال ۱۳۹۸
 • سازمان سنجش کارشناسی ارشد
 • ثبت نام کنکور ۹۸
 • خرید سریال ثبت نام کنکور ۹۸

بیشتر بخوانید:  ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر

زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر را بطور مختصر در متن بالا برای شما عزیزان مورد بررسی قرار دادیم . آنچه که مهم است آن است که شما برای اطلاع از این زمان بطور دقیق ، به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی مراجعه کرده و یا از سایت سازمان سنجش استفاده کنید . زمان ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی رشته کامپیوتر همانطور که گفته شد در دو نیم ترم مهرماه و بهمن ماه است که ثبت نام ورودی مهر آن در مردادماه انجام میگیرد و ورودی بهمن برای ثبت نام بدون کنکور این دانشگاه باید در دی ماه اقدام به عمل آورند . این دانشگاه در دو مقطع تحصیلی و در دو نیم ترم گفته شده هر ساله تعداد زیادی دانشجو جذب میکند و هدف آن پرورش نیروی انسانی خبره و متعهد است  که برای کمک به چرخه های صنعت و اقتصاد کشور آماده اند .

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره انتخاب رشته دانشگاه دولتی به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد .

ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068