خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت سال ۹۶

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت سال ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:24 ب.ظ
3
9,369
دفترچه ارشد پزشکی

برای مشاوره در زمینه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت سال ۹۶

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت سال ۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 7

ثبت نام آزمون وزارت بهداشت سال ۹۶ در چند مرحله حتی تا خرداد ماه تمدید شد تا کم کم به زمان کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد پزشکی نزدیک شویم. همچنین می توانید از ظرفیت پذیرش رشته های آزمون وزارت بهداشت و نحوه انتخاب رشته وزارت بهداشت را مطالعه فرمایید. در این راستا به اطلاع کلیه داوطلبان این آزمون میرساند :

تاریخ شروع دریافت کارت ورود به جلسه آزمون وزارت بهداشت سال جاری ٬ ۱۸ تیر ماه می باشد که به محض انتشار آن ٬ این مطلب با دسترسی های مربوطه بروز رسانی خواهد شد و اطلاعات آن در اختیار داوطلبان قرار خواهد گرفت .

لازم به ذکر است زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد پزشکی از طرف مرکز سنجش آموزش پزشکی کشور نیز روزهای پنج شنبه و جمعه مورخ ۲۲ و ۲۳ تیرماه خواهد بود که داوطلبان و شرکت کنندگان موظفند ۳۰ دقیقه قبل از ساعت مقرر در محل برگزاری آزمون حضور به هم رسانند .

کلید سوالات کارشناسی ارشد علوم پزشکی چهارشنبه ۲۸ تیرماه در سایت مرکز سنجش آموزش پزشکی منتشر شد و داوطلبان تا ۳۱ تیر فرصت دارند فرم اعتراض اینترنتی خود را تکمیل کنند .

بروز رسانی : جهت دانلود دفترچه انتخاب رشته وزارت بهداشت و مشاوره انتخاب رشته با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

با عنایت به لزوم اجرای ماده 90 قانون برنامه پنجساله ششم توسعه اقتصادی، فرهنگی و اجتماعی، مبنی بر اختصاص سهمیه 5% به جانبازان محترم کمتر از 25% درصد جانبازی و همسر و فرزندان این عزیزان و همسر و فرزندان رزمندگان بسیجی که دارای حداقل 6 ماه حضور داوطلبانه در جبهه می باشند، مقرر گردید داوطلبان آزمون کارشناسی ارشد مجددا فقط مجاز به تغییر و انتخاب سهمیه باشند. داوطلبان دقت نمایند پیش از دریافت کارت ورود به جلسه آزمون می بایست با کد رهگیری خود وارد سامانه شده و در صورت نیاز به تغییر سهمیه خود گزینه ” نیاز به ویرایش سهمیه را دارم” انتخاب نموده و پس از تغییر سهمیه، گزینه ” تایید و دریافت کارت و برگه راهنما” زده شود. در صورتیکه نیاز به تغییر سهمیه نداشته باشند گزینه “نیاز به ویرایش سهمیه ندارم” را انتخاب و سپس ” تایید و دریافت کارت و برگه راهنما”زده شود. بدیهی است این زمان آخرین فرصت برای تغییر سهمیه خواهد بود.

داوطلبان گرامی می توانند در خصوص دریافت کارت آزمون از طریق مشاوران آویژه دانش و ارسال آن ٬ زمان بندی پاسخ به سوالات در حین آزمون و سایر سوالات ٬ اشکالات و ابهامات در این زمینه هم اکنون از 9099072068 تماس حاصل فرمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…