دریافت کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد ۹۷

دریافت کد سوابق تحصیلی
به اشتراک بگذارید

اگر قصد ثبت نام در کنکور سال ۹۸ دارید یکی از پیش نیاز های آن دریافت کد سوابق تحصیلی می باشد . شما داوطلبان گرامی می توانید جهت دریافت کد سوابق تحصیلی از تلفن ثابت با شماره زیر تماس بگیرید :

دریافت کد سوابق تحصیلی

کد سوابق تحصیلی جهت ثبت نام در کنکور ۹۷ مورد نیاز می باشند ، داوطلبان خاصی که دیپلم خود را در نظام قدیم گرفته اند و یا شرایط خاصی دارند می توانند نسبت به دریافت کد سوابق تحصیلی اقدام نمایند . همچنین تاثیر معدل در کنکور سراسری را می توانید دنبال کنید .

 

مدرک فارغ التحصیلی دوره متوسطه

اطلاعات سوابق تحصیلی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۸۴
ب – فارغ التحصیلان شاخه فنی حرفه ای و کاردانش و فارغ التحصیلان غیر رشته های نظری (دانشسراهای تربیت معلم )
ج – فارغ التحصیلان نظام ترمی واحدی قدیم  آموزش متوسطه
د- دیپلمه های تطبیقی مدارس غیر ایرانی خارج از کشور…

مدرک فارغ التحصیلی دوره پیش دانشگاهی

اطلاعات سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی فرادی که یکی از شرایط زیر را داشته باشند مشمول طرح تاثیر سوابق تحصیلی در آزمون سراسری و دانشگاه آزاد اسلامی نخواهند بود واطلاعات آنان در این سایت موجود نیست.

الف – فارغ التحصیلان قبل از سال ۹۱

اطلاعیه مهم دریافت کد سوابق تحصیلی

  1. به اطلاع داوطلبان گرامی  می رساند  با توجه به هماهنگی به عمل آمده با سازمان سنجش آموزش کشور ، اطلاعات سوابق تحصیلی دوره متوسطه و پیش دانشگاهی موجود در سامانه، دهم بهمن ماه ۹۵  جهت اعمال در سامانه ثبت نام کنکور سراسری به سازمان سنجش تحویل خواهد شد .
  2. سوابق تحصیلی  دانش آموزانی که در سال جاری در دوره پیش دانشگاهی در حال تحصیل هستند و هنوز فارغ التحصیل  نشده اند جهت تایید در آخر خرداد ۹۸ در معرض داوطلبان قرارداده خواهد شد و در نیمه اول تیرماه به سازمان سنجش ارائه می شود.
  3. داوطلبان گرامی برای یافتن سوابق تحصیلی خود در دوره متوسطه و یا پیش دانشگاهی باید از کد منطقه و کد دانش آموزی و تاریخ تولد مندرج در گواهی نامه یا کارنامه فارغ التحصیلی  مدرک تحصیلی مورد نظر خود استفاده نمایند.
  4. دقت فرمایید در مورد برخی فارغ التحصبلان  ممکن است کد دانش آموزی دوره پیش دانشگاهی با  کد  دانش آموزی دوره متوسطه متفاوت باشد  برای مشاهده و تایید سوابق برای هر مدرک باید کد دانش آموزی همان مدرک را ثبت فرمایید.

 

اطلاعات مورد نیاز جهت دریافت کد سوابق تحصیلی

شما دانش آموزان گرامی جهت دریافت کد سوابق تحصیلی نیاز به اطلاعات زیر دارید :

  1. کد دانش آموزی
  2. کد منطقه
  3. کد مقطع
  4. تاریخ تولد

 

دانش آموزان گرامی می توانند با در اختیار داشتن اطلاعات بالا ، جهت دریافت کد سوابق تحصیلی همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون کد یا صفر با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایند .

 

برای دریافت اطلاعات تکمیلی در خصوص منابع کمک آموزشی می توانید روی لینک مربوط به گروه آموزشی خود در زیر کلیک کنید :

دریافت کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد ۹۷

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دریافت کد سوابق تحصیلی برای ثبت نام در کنکور سراسری و آزاد ۹۷

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068