کنکور سراسری ۹۸ : منابع ، برنامه ریزی و شرایط ثبت نام

کنکور سراسری ۹۷

اگر از داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ می باشید تا ۱۶ اسفند ماه فرصت ثبت نام خواهید داشت ٬ در ادامه با زمان ثبت نام کنکور سراسری ٬ شرایط و چگونگی ثبت نام کنکور سراسری و گروه های آزمایشی آن بیشتر آشنا شوید . مشاوره تلفنی تماس با : 

کنکور سراسری ۹۸

هر چه به پایان سال نزدیک می شویم تب و تاب نیز در میان داوطلبان کنکور سراسری ۹۸ افزایش می یابد.دانش آموزانی که روزها و ماه های زیادی را صرف مطالعه و آماده سازی خود برای رقابت سخت می کنند اکنون منتظر هستند تا اولین اقدام جهت ورود به رشته مورد علاقه شان آغاز شود و آن ثبت نام در کنکور سراسری است. در میان البته هستند افرادی که به دلیل عدم مطالعه کافی و نداشتن برنامه ریزی کنکور از آمادگی کافی برخوردار نیستند و تمایل دارند از جزییات ثبت نام بدون کنکور دانشگاه پیام نور یا ثبت نام بدون کنکور دانشگاه آزاد نیز اطلاع پیدا کنند به همین جهت پیشنهاد میکنیم مقاله نحوه ورود بدون کنکور به دانشگاه سراسری را مطالعه کنند.

در ادامه به ضوابط و شرایط و همچنین زمان ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ اشاره می کنیم.


ثبت نام برای شرکت در کنکور سراسری سال ۹۸ تمام دانشگاه ها و مراکز آموزش عالی از جمله رشته های با آزمون دانشگاه آزاد اسلامی از روز یکشنبه ۱۳ اسفند آغاز می شود و مهلت ثبت نام آن در روز شنبه ۱۶ اسفند ماه پایان می پذیرد.


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه کنکور سراسری ۹۸ : منابع ، برنامه ریزی و شرایط ثبت نام با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام کنکور سراسری ۹۸

سازمان سنجش آموزش کشور به عنوان متولی اصلی برگزاری این آزمون در اطلاعیه خود زمان برگزاری کنکور سراسری سال ۹۸ را از روز اول بهمن لغایت ۸ بهمن اعلام کرده است.داوطلبانی که قصد ثبت نام در این آزمون را دارند لازم است در بازه زمانی فوق به سایت سنجش مراجعه و ثبت نام خود را انجام دهند. البته نکته ای که باید به آن اشاره کرد این است که این سازمان زمان های جداگانه ای را برای ثبت نام جا ماندگان در نظر میگیرد اما توصیه مرکز مشاوره آویژه به شما داوطلبان عزیز این است که بدون در نظر گرفتن زمان های دیگر ثبت نام خود را در همان تاریخ اولیه انجام دهند.

همچنین کلیه داوطلبان گرامی میتوانند منابع آزمون سراسری ۹۷ را اینجا دنبال نمایند.

چگونگی ثبت نام در آزمون سراسری ۹۸

اشاره کردیم که سازمان سنجش متولی ثبت نام و برگزاری و تمامی مراحل این آزمون به حساب می آید.افرادی که تمایل به شرکت در این آزمون دارند در زمان ثبت نام به سایت سازمان سنجش مراجعه و بعد از مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام و آگاهی از جزییات و شرایط ثبت نام با خرید کارت اعتباری ثبت نام وارد مرحله ثبت اطلاعات شوند.در این مرحله در کنار تمامی اطلاعات مورد نیاز مانند مشخصات شناسنامه و کدهای مورد نظر در مورد نوع دیپلم و شهر محل تحصیل دو کد با عناوین سوابق تحصیلی دیپلم و سوابق تحصیلی پیش دانشگاهی برای داوطلبان دارای ابهام بیشتری است.جهت دریافت این دو کد و همچنین مطالعه مقاله تاثیر سوابق تحصیلی در کنکور سراسری ۹۸ مقاله مرتبط با آن را در این قسمت مطالعه کنید.

بعد از انجام تمامی مراحل ثبت نام سامانه ثبت نام شماره پرونده و کد رهگیری ثبت نام را در اختیارتان قرار می دهد و این به معنای موفقیت آمیز بودن ثبت نام شماست. به خاطر داشته باشید این آزمون شامل دانشگاه آزاد ، پیام نور ، پردیس خودگردان، روزانه، نوبت دوم و مجازی می شود و افرادی که تمایل به حضور در دانشگاه های پیام نور و غیر انتفاعی را دارند لازم است به تهیه کارت اعتباری جداگانه مبادرت کنند.

به دلیل حساسیت بالا در ثبت نام کنکور سراسری توصیه می شود تمامی مراحل ثبت نام را به مشاوران گروه تحصیلی آویژه بسپارید.

 

چه کسانی امکان ثبت نام در کنکور سراسری ۹۸ را دارند

افرادی که قصد دارند در این آزمون شرکت کنند باید دارای مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی باشند و یا اینکه مدرک پیش دانشگاهی خود را تا تاریخ ۳۰شهریور ۹۸ اخذ نمایند. همچنین افرادی که دارای مدارک دیپلم ۴ ساله نظام قدیم، فارغ التحصیلان مدرک فوق دیپلم ، کارشناسی ارشد و دکتری نیز منعی برای ثبت نام ندارند.

در مقاله دیگری با عنوان شرایط و ضوابط کنکور سراسری ۹۸ به بیان جزییات کامل و دقیق تری از چگونگی ثبت نام در این آزمون پرداخته ایم مانند شرایط شرکت دانشجویان اخراجی یا انصرافی از دانشگاه و یا افرادی که در گذشته فارغ التحصیل دانشگاه های کشور بوده اند.

 

انواع گروه های امتحانی در کنکور سراسری ۹۸

  • ۱گروه امتحانی علوم تجربی
  • ۲گروه امتحانی ریاضی
  • ۳گروه امتحانی علوم انسانی
  • ۴گروه امتحانی هنر
  • ۵گروه امتحانی زبان های خارجه

هر فرد بدون در نظر گرفتن نوع دیپلم خود می تواند در هر کدام از گروه های امتحانی ۱تا ۳ شرکت کند و همچنین افرادی که تمایل دارند در گروه های امتحانی هنر و زبان های خارجه نیز شانس خود را امتحان کنند می توانند با خرید کارت اعتباری به طور همزمان در ۳ مجموعه امتحانی شرکت کنند.

نکته مهم: افرادی که بدون در نظر گرفتن نوع دیپلم در گروه امتحانی غیرمرتبط شرکت می کنند از میزان کامل تاثیر معدل نهایی محروم می شوند و درصد کمتری برای این افراد در نظر گرفته می شود.

 

زمان برگزاری آزمون سراسری ۹۸

داوطلبان بعد از ثبت نام و دریافت کد رهگیری و شماره پرونده لازم است ۳ روز قبل از آزمون مبادرت به دریافت کارت ورود به جلسه کنند و سپس در روزهای ۷ و ۸ تیرماه در جلسه آزمون شرکت نمایند. مکان آزمون و زمان دقیق آن بر روی کارت ورود به جلسه قید می شود و کسانی که در دو یا سه گروه امتحانی ثبت نام کرده اند برای هر آزمون باید کارت ورود به جلسه جداگانه تهیه کنند.

 

مشاوره تلفنی آویژه دانش

شما عزیزان در هر مرحله از ثبت نام ،تهیه کارت ورود به جلسه و همچنین دریافت نتایج اولیه و نهایی می توانید با شماره گیری تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ از طریق تلفن ثابت و مشاوره با متخصصان گروه تحصیلی آویژه با اطمینان خاطر از تمامی مراحل فوق مطلع شوید . همچنین اگر نیاز به مشاوره و برنامه ریزی درسی کنکور دارید نیز همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید با ما تماس حاصل فرمایید .

کنکور سراسری ۹۸ : منابع ، برنامه ریزی و شرایط ثبت نام

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه کنکور سراسری ۹۸ : منابع ، برنامه ریزی و شرایط ثبت نام

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۲۲۴ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1750 الی 2250 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

دارای نماد اعتماد الکترونیکی از مرکز توسعه تجارت الکترونیکی وزارت صنعت، معدن و تجارت.

با خیال راحت خرید کنید.

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1399/7/6

دوشنبه

1399/7/7

سه شنبه

1399/7/8

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 91023933-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 91023933-021 تماس حاصل نمایید