معرفی و ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور در این دانشگاه در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته متقاضی میپذیرد . رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور یکی از مهمترین زیرمجموعه های بخش مدیریت و ضروری ترین زمینه های خدمات اجتماعی است . در رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور دروسی مانند : اقتصاد ، اصول بیمه ، حسابداری شرکت های بیمه ، بیمه اموال و اصول کلی بیمه تدریس میشود . رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور یک رشته بسیار پرطرفداراست چرا که از اهمیت بیمه در یک کشور هیچوقت کاسته نخواهد شد و همیشه امری ضروری و مهم است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور دو نوبت در هر سال تحصیلی امکان پذیر است . متقاضیان ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور در نیمسال اول باید در مرداد ماه اقدام به ثبت نام کنند و متقاضیانی که جامنده اند و خواهان ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور در بهمن ماه هستند باید بدانند که مهلت ثبت نام در دی ماه است . ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور با ارائه مدرک دیپلم امکان پذیر است و مدرک پیش دانشگاهی نمیخواهد و هیچ آزمون و یا کنکور ورودی خاصی نیز ندارد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور تنها ارائه سوابق تحصیلی است . البته شرایط ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارای دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی نیز هست . از مهمترین شرایط ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت شهریه تحصیل در این دانشگاه در مهلت مندرج در سایت دانشگاه است . برای اطلاع از سایر شرایط ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید تا مشاورین ما شما را در این امر یاری دهند .


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی

شهریه رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور به نکات مختلفی بستگی دارد و متغیر است اما همانطورکه میدانید شهریه رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور نسبت به همین رشته درسایر دانشگاه های ارائه دهنده این رشته بسیار کمتر است . شهریه رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور در هر ترم باتوجه به تعداد واحدهای اخذ شده توسط دانشجو در هر نیمترم متفاوت است اما برای این دانشجو شهریه ثابت تا پایان تحصیلات تغییری نخواهد کرد . برای اطلاع از شهریه رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید به دانشگاه مراجعه کرده یا با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته امور بیمه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور بیمه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور هرساله در مهرماه و بهمن ماه دانشجو ثبت نام میکند . این دانشگاه باهدف تربیت دانشجویان هدفمند در رشته امور بیمه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور و برای کمک به بخشهای مختلف بیمه در کشور ایجاد شده است . رشته امور بیمه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و تنها با پرداخت شهریه تحصیل و ارائه مدارک مندرج در سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی امکان پذیر میباشد . رشته امور بیمه در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور یکی از زیرمجموعه های بخش مدیریت است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


نکات مهمی که داوطلبان رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانند

رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور یک رشته بسیار تخصصی و مهم است و چرا که همانطور که در قبل اشاره کردیم نیاز کشور به بیمه همیشه پابرجاست . داشتن تخصص و مدرک دانشگاهی معتبر در یک زمینه کاری مهم ترین امر اشتغال در آن زمینه است . شما عزیزان برای اطلاعات بیشتراز رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید و از راهنمایی های مشاورین ما در تمامی امور تحصیلی بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


روش پذیرش دانشجو در رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته حسابداری دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


راهنمای انتخاب رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته امور بیمه دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته امور بیمه علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته امور بیمه دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته امور بیمه علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/5/5

شنبه

1403/5/6

یکشنبه

1403/5/7

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید