معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور از رشته های گروه فرهنگ و هنر است که در ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی میتوانید آن را انتخاب کنید. تقریبا ده سال پس از پیداش هنر هفتم یعنی سینما انیمیشن به وجود آمد و به سرعت طرفداران خود را پیدا کرد تا جایی که حذف انیمیشن را از هنر های دیداری می توان غیر ممکن دانست چرا که به وسیله انیمشن می شود روایات و تخیلات و ایده ها را به تصویر کشید و داستان هایی خلق کرد که توسط فیلم و سریال ممکن نیست.

رشته انیمیشن در دانشگاه علمی کاربردی ارائه می شود تا هنرمندانی را تربیت کند که صنعت انیمیشن کشور بتواند با خلق انیمیشن های جدید با شخصیت های جذاب و کیفیت بالا در رقابت جهانی انیمیشن ها حضور پررنگ تری داشته باشد.

در رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی مباحثی مانند داستان نویسی، تولید انیمیشن، خلاقیت و هنر، ساخت دکور عروسکی، طراحی شخصیت، طراحی فیگور حیوان، طراحی فیگور انسان، طراحی کاریکاتور، عکاسی، فیزیک حرکت و … تدریس می شود.

رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور امروزه بسیار حائز اهمیت است چرا که دنیای رسانه ای کودکان، بخش بزرگی از تبلیغات، فضای مجازی، بازی های رایانه ای و حتی بخشی از خود سینما نیز به انیمیشن مرتبط است.

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور مناسب برای افراد خوش ذوق، خلاق، ایده پرداز با قوه تخیل و تصویر سازی بالا است تا بتوانند اثری متفاوت و جذاب را خلق کنند که مانند انیمیشن های معروف و شخصیت های آن ها ماندگار شوند.

ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و در نیمه های مهر ماه و بهمن ماه و از طریق سایت سازمان سنجش صورت می گیرد.

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور بسیار آسان تر از ورود به این رشته از طریق انتخاب رشته کنکور است و افراد علاقه مند می توانند تنها بر اساس سوابق تحصیلی خود یعنی با حداقل مدارک و شرایط در این رشته تحصیل کنند.

داشتن مدرک دیپلم با معدل مقبول و دارا بودن شرایط عمومی و خصوصی تحصیل از شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور است.

شرایط ثبت نام رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور در هر واحد آموزشی به دو بخش شهریه ثابت و شهریه متغییر تقسیم می شود. جدا از شهریه ثابت که مقدار مشخصی است شهریه متغییر را نوع انتخاب واحد دانشجو مشخص می کند که بستگی به هزینه واحد های عمومی و خصوصی و یا عملی و نظری دارد و برایند این دو شهریه رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی را تعیین می کند.

برای اطلاع از جزئیات این شهریه و هزینه های جانبی این رشته می توانید از مشاوره تحصیلی کمک بگیرید، مرکز مشاوره تحصیلی آویژه می تواند راهنمای مناسبی برای شما باشد.

رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از پتانسیل پیشرفت بالایی برخوردار است و از آن دسته از رشته ها و حرفه هایی است که می توان گفت هرگز حرکت رو به جلو آن متوقف نمی شود و بخش بزرگی از آن به خلاقیت و مهارت خود شما بر میگردد. خلق یک اثر ماندگار می تواند همان پله پرتاب شما برای پیشرفت باشد.

فارغ التحصیل رشته انیمیشن در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان اشتغال به عنوان طراح شخصیت، تکنسین رایانه، دستیار طراح، تکنسین تکنیک های دستی، دستیار نور پرداز، تکنسین فضای سه بعدی صحنه، متحرک ساز سه بعدی صحنه، تکنسین رنگ، طراح فضا و صحنه، دستیار تصویر بردار تک فریم و … را در تدوین و تهیه یک انیمیشن دارد.


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط)، سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذی صلاح صورت می گیرد.

داوطلبان شاغل می توانند علاوه بر کد رشته محل های دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کد رشته محل هایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند.

پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویت های انتخابی آنها و ظرفیت های اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.

روش پذیرش دانشجو در رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

روش پذیرش دانشجو در رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت می گیرد.

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار می گیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کد رشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کد رشته محل های مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند.

داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید:

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی و رشته های آن


مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل است.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده می نمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

مدارک لازم برای ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا می تواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محل های گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی است.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام است.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کد رشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کد رشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام است.

راهنمای انتخاب رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته انیمیشن دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر.

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته انیمیشن علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي است.

آیا تحصیل در رشته انیمیشن دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته انیمیشن علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 37 نظر:
 1. سلام وقت بخیر . من ۱۹ سالمه و تا دهم رشته انسانی خواندم ولی ادامه ندادم چطور میتونم تغییر رشته بدم و انیمیشن سازی بخونم؟؟

  1. سلام با ثبت نام در مدارس بزرگسال برای ادامه تحصیل در رشته مورد نظر اقدام کنید

 2. چرا تو بعضی سایت ها زدن ثبت نام کاردانی ۱۴۰۲ ۱۸تا۲۵ تیره ولی بعضی سایت ها نوشتن ثبت نام مرداده؟؟؟

  1. سلام آدرس دانشگاه علمی اصفهان کاربردی که رشته انیمشن داره را میشه لطف کنید

   1. با سلام و احترام وقت شما بخیر سیری هستم در مقطع کاردانی ادرائه نشده است اما ورودی بهمن امکان تغییر وجود دارد

 3. سلام همه واحد های دانشگاه علمی کاربردی همهی رشته هایی که اینجا نوشتید دارن مثلا من که شهریارم دانشگاه واحد شهریار کاردانی انیمیشن داره?
  واینکه از کجا بفهمیم برای ثبت نام ترم اول حدودا چقدر باید پول بدیم

  1. خیر این رشته در مقطع کاردانی دانشگاه علمی کاربردی ارایه نشده است و به طور تقریبی شهریه ثابت 850 هزار تومان میباشد

 4. سلام وقتتون بخیر.رشته من گرافیک رایانه ای هست و در هنرستان کاردانش تحصیل میکنم ولی میخوام برای کاردانی برم رشته انیمیشن دانشگاه شریعتی تهران.بوسیلهٔ شرط معدل. منتهی نمیدونم این امکانش هست یا خیر. یا چونکه الآن رشتم گرافیکِ باید یکی از زیر شاخه های گرافیک(مثل گرافیک-گرافیک یا فتوگرافیک)رو توی دانشگاه برای کاردانی بخونم و بعد برای کارشناسی باید برم رشته انیمیشن؟ یا مستقیم میتونم برم انیمیشن برای کاردانی؟یعنی اگر نشه برم انیمیشن هیچ راهی وجود نداره؟ یعنی نمیتونم سوابق تحصیلی ایجاد کنم و برم کاردانی انیمیشن و کنکور ندم؟

  1. در صورت ارایه این رشته در مقطع کاردانی و کارشناسی بر اساس سوابق تحصیلی امکان پذیر میباشد

 5. سلام خسته نباشید
  ببخشید برای سال۱۴۰۲ چه دانشگاهایی در تهران پذیرش انیمیشن بدون کنکور داره؟

 6. سلام و درود

  در مشهد در حال حاضر انیمیشن در کارشناسی تدریس میشه؟

  اگه دانشگاهی در مقطع کارشناسی رشته انیمیشن داره در مشهد،
  میشه معرفی کنید دانشگاهش رو

  با تشکر

  1. سلام رشته انیمیسن در دانشگاه های مشهد ارائه نشده است

 7. سلام
  خسته نباشید
  میخواستم بدونم توی رشته انیمیشن
  درس زبان انگلیسی جزو درس های تخصصی هستش یا عمومی؟ و کلا چند واحد باید باس کنیم؟

 8. سلام وقتتون بخیر
  من لیسانس مدیریت دارم
  میتونم ارشد انیمیشن سازی بخونم؟
  شرایطش چطوریه و چ مراحلیو باید انجام داد
  اگه مقدور باشه خلاصه وار راهنماییم کنید🙏🌸

 9. سلام خسته نباشید هنرستان رشته انیمیشن خوندم و دیپلم گرفتم معدل سه سال هم بالای18بود.بدون کنکور میتونم دانشگاه شریتی تهران برم؟یا یک دانشگاه معتبر دیگه؟

   1. سلام
    خسته نباشید برای ورود به دانشگاه با شرط معدل معدل هر سه پایه مهمه یا فقط دوازدهم

 10. سلام ببخشید من الان یازدهم ریاضیم میتونم با دیپلوم انیمیشن سازی برم؟و اکه نمیشه چه کاری بکنم بهتره تغییر رشته بدم؟ یا کنکور هنر بدم

  1. باسلام برای اطلاعات بیشتر با ارشناسان ما تماس بگیرید

 11. سلام خسته نباشید ببخشید با معدل 19/70 میشه در دانشگاه شریعتی بر اساس معدل در مقطع فوق دیپلم تحصیل کرد ? و اینکه اگه بخواین بر اساس معدل بریم باید شهریه پرداخت کنیم حتما؟؟ اگر بخواهیم شهریه ندیدم باید کنکور بدیم ؟

  1. سلام وقتتون بخیر
   من لیسانس مدیریت دارم
   میتونم ارشد انیمیشن سازی بخونم؟
   شرایطش چطوریه و چ مراحلیو باید انجام داد
   اگه مقدور باشه خلاصه وار راهنماییم کنید🙏🌸

 12. سلام خسته نباشید ببخشید با معدل 19/70 میشه در دانشگاه شریعتی بر اساس معدل در مقطع فوق دیپلم تحصیل کرد ? و اینکه اگه بخواین بر اساس معدل بریم باید شهریه پرداخت کنیم حتما؟؟ اگر بخواهیم شهریه ندیدم باید کنکور بدیم ؟

 13. سلام میشه راهنمایی کنید که تحصیل در این دانشگاه ورشته انیمیشن مرخصی تحصیلی دارد یا نه،لطفا ادرس دانشگاه شهرری رشته انیمیشن رانیز عنوان نمایید ،وایا پذیرش بهمن ماه دارد یا خیر؟

  1. سلام بله معافیت دارد ثبت نام برای بهمن ماه و دی ماه انجام شده است

 14. سلام، من دوازدهم گرافیک هستم و میخواستم بدون کنکور انیمیشن بخونم. امکانش هست؟ چه دانشگاه هایی رو براش پیشنهاد میکنید؟ هم تهران هم قزوین

  1. سلام. بله شما میتوانید در دانشگاه علمی کاربردی بدون نیاز به کنکور در رشته انیمیشن تحصیل کنید.

 15. سلام آیا از رشته تولید محتوا انیمیشن ، کار دانش میشه وارد کاردانی انیمیشن در دانشکده ها فنی شد؟

  1. در کاردانی انیمیشن فقط افرادی که دیپلم انمیمیشن در گرایش های مختلف دارند می توانند شرکت کنند.

   1. سلام،من دیپلم تجربی دارم یعنی نمیتونم کاردانی انیمیشن بخونم؟؟؟؟؟؟؟

    1. شما براساس سوابق تحصیلی خود می‌توانید در دانشگاه علمی کاربردی ثبت نام کنید یا در کنکور سراسری شرکت کنید

 16. من مهندسی کامپیوتر شبانه علم وصنعت میخونم میتونم با انیمیشن دو رشته ای کنم با توجه به اینکه شبانه دارم میخونم؟

  1. تحصیل همزمان در دو رشته با توجه به شرایط خاص و قوانین دانشگاه برای دانشجویان استعداد درخشان امکان پذیر است از شرایط اولیه برای پذیرش درخواست شما کسب معدل بالا و موفقیت در دروس مربوط به رشته اول است.

 17. سلام من رشتم انیمیشنه میخوام ادامه تحصیل بدم و برای دانشگاه برم. اینطوری که من متوجه شدم کنکور نداره شرط معدل هستش اره. خاب معدل باید سه سال یعنی 10 تا 12 باید خوب باشه یا فقط 12.

  1. سلام معدل باید بالای 14 باشه،برای دریافت اطلاعات بیشتر با مشاوران ما تماس حاصل فرمایید

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید