معرفی و ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور در سراسر کشور دانشجو میپذیرد . رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در این دانشگاه تدریس میشود . از مشاغل مربوط به فارغ التحصیلان رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور میتوان به : دستیار برنامه ریز امور رسانه ، دستیار هنری ، نویسنده پیام های تبلیغاتی و دستیار مدیر بازرگانی تبلیغاتی اشاره کرد . متقاضیان رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور پس از اتمام تحصیلات خود باید همکاری با مدیر بازاریابی و شناخت انتشارات ، همکاری در برنامه ریزی تبلیغاتی ، شناخت انواع تبلیغات بازرگانی و مثل اینها را بلد باشد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور فقط و فقط در دو مهلت زمان اعلام شده در دو نیمترم در سایت این دانشگاه امکان پذیر است . ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر رشته های ارائه شده دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور میباشد . ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم بهمن ماه و مهرماه در سایت سازمان سنجش اعلام میشود و برای متقاضیان در دسترس است . ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور پرداخت شهریه دارد و همچنین مدارک مورد نیاز ثبت نام این دانشگاه درسایت دانشگاه علمی کاربردی اعلام میشود .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدرک دیپلم 4ساله نظام قدیم و یا دیپلم 3ساله نظام جدید است و البته نیاز به مدرک پیش دانشگاهی ندارد . از دیگر شرایط ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور این است که متقاضیان باید سوابق تحصیلی خود را در طول زمان اعلام شده به مراکز این دانشگاه در کشور ارائه کنند . از شرایط ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت مبلغی به عنوان شهریه تا پایان امتحانات هر ترم است که البته شرایطی مانند قسط بندی را نیز دارد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی

شهریه رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور در هر ترم تحصیلی و البته با احتساب دو بخش جدا از هم شهریه ثابت و متغیر محاسبه میشود . میزان شهریه رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور نسبت به همین مقدار در سایر دانشگاه های غیر دولتی مثل دانشگاه آزاد بسیار کمتر است و به همین دلیل ما رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از متقاضیان که شرایط پرداخت شهریه سنگین را ندارند شدیدا پیشنهاد میکنیم . شهریه رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور مانند سایر رشته های ارائه شده در این دانشگاه هرساله به میزان 10 الی 15 درصد افزایش میابد .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


رشته بازاریابی در دانشگاه جامعه علمی کاربردی بدون کنکور

رشته بازاریابی در دانشگاه جامعه علمی کاربردی بدون کنکور و هیچ آزمون دیگری است . این دانشگاه در سراسر کشور صد ها زیر مجموعه فعال به کار دارد که بیشتر رشته ها را در خود جای داده است . رشته بازاریابی در دانشگاه جامعه علمی کاربردی بدون کنکور مربوط به بخش مدیریت این دانشگاه است . مهم است بدانید که رشته بازاریابی در دانشگاه جامعه علمی کاربردی بدون کنکور و تمامی رشته های دیگر ارائه شده توسط این دانشگاه به قصد بالا بردن سطح علمی و دانش دانشجویان و همچنین اقتصاد کشور و رفع نیازهای مردم است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


نکات مهم در مورد رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور که شما متقاضیان باید از آن مطلع باشید

رشته بازاریابی در دانشگاه جامعه علمی کاربردی بدون کنکور بوده و برای آن دسته از افراد مشغول به کار در زمینه تبلیغات و بازاریابی که تحصیلات مرتبط ندارند بسیار عالی است . شما عزیزان میتوانید برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور ، شهریه رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور ، شرایط ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هر گونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس گرفته و از راهنمایی مشاورین متخصص ما بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: زمان ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته بازاریابی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته بازاریابی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته بازاریابی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته بازاریابی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 3 نظر:
 1. سلام من رشتع مدیریت خانواده ام میتونم برم رشته بازار یابی؟

 2. سلام من سال آخر رشته مکانیک خودرو رو دارم میخونم آیا میتونم تو دانشگاه رشته بازاریابی رو بخونم؟؟؟؟

  1. سلام. بله امکان تحصیل در رشته بازاریابی برای شما وجود دارد

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

یکشنبه

1403/4/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید