معرفی و ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تدریس میشود . رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور گرایش ها و زیرمجموعه های بسیار زیاد و متنوعی دارد که دانشجویان میتوانند در آنها تحصیل کنند . رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور از علوم مختلف سرچشمه میگیرد حتی دروس تدریس شده در این رشته شامل پزشکی و آشنایی با جسم بدن نیز هستند . رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بازار کار نسبتا خوبی دارد و در مشاغل مربی گری ورزش ، کارشناس ورزشی و کاردانی امور ورزشی و سایر گرایش ها جذب نیرو دارد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در همه شهر های ایران در حال حاضر امکان پذیر است . برای ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان باید در ابتدای دو نیم ترم پاییز یعنی مهرماه و زمستان یعنی بهمن ماه اقدام کنند . ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است و هیچ گونه آزمون یا مقاله ای ندارد . برای ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور شما تنها نیازمند دو مدرک دیپلم و پیش دانشگاهی یا مدرک دیپلم سه ساله نظام جدید هستید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور را در این متن برای شما عزیزان بیان میکنیم . از شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدرک پیش دانشگاهی با حد نساب نمره و یا مدرک سه ساله دیپلم نظام جدید است . از دیگر شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور داشتن توانایی جسمانی متناسب با این رشته میباشد . مهم است بدانید که وجود علاقمندی نسبت به این رشته نیز از مهمترین شرایط ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مشهد بدون کنکور


ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی

شهریه رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور از سایر دانشگاه های موجود در کشور کمتر است . تمامی علاقمندان تحصیل در رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور ، برای تحصیل در این دانشگاه باید شهریه بدهند . شهریه رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور نیز مثل سایر رشته ها به واحدهای برداشته شده توسط دانشجو در طول ترم بستگی دارد . در هرسال میزان شهریه رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور برای ورودیان جدید افزایش میابد اما مهم است که شما عزیزان بدانید میزان شهریه تاآخرین ترم تحصیلی دانشجویان برای یک ورودی خاص ثابت و بدون تغییر باقی میماند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


رشته تربیت بدنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته تربیت بدنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم اقدام به جذب دانشجو میکند . رشته تربیت بدنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از متقاضیان این رشته که در مشاغل مربوط کار میکنند انتخاب خوبی است ازآن جهت که کلاسها یا تشکیل نمیشوند و یا خارج از ساعت اداری هستند . رشته تربیت بدنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با هدف ارتقا مهارت و سلامت جسمانی است . برای اطلاع از رشته تربیت بدنی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


نکاتی مهم که متقاضیان رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور درباره این رشته باید بدانند

یک فارغ التحصیل رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور باید توانایی مدیریت کردن یک مجموعه ورزشی را داشته باشد ، او همچنین باید بتواند که مهارتهای خود را به افراد جویای مهارتش انتقال و آموزش بدهد . افراد متقاضی این رشته باید از توانایی جسمانی و آمادگی بدنی بالایی برخوردار باشند . برای اطلاع بیشتر از رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور و همچنین برای مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شما میوانید با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط برقرار کنید و از کمکهای مشاورین ما دراین خصوص بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


مدارک لازم برای ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته تربیت بدنی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته تربیت بدنی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته تربیت بدنی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

1.3/5 - (3 امتیاز)

معرفی و ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته تربیت بدنی علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/9/7

دوشنبه

1400/9/8

سه شنبه

1400/9/9

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید