خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته حسابداری بدون کنکور

کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته حسابداری بدون کنکور

بروزرسانی شده اکتبر 14, 2017 11:45 ق.ظ
0
337
فراگیر پیام نور
کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور – رشته حسابداری بدون کنکور
میانگین 5 رای از تعداد 2

در صورتی که تمایل دارید از گروه انسانی در رشته روانشناسی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور مشغول به تحصیل شوید ، در ادامه با ما باشید . جهت مشاوره در خصوص این رشته یا این دانشگاه با شماره 9099072068 تماس بگیرید .

رشته حسابداری بدون کنکور – ارشد فراگیر پیام نور

حسابداری یک فعالیت خدماتی بوده در راستای فراهم کردن اطلاعات کمی ، درباره واحد اقتصادی ای که اساسا دارای ماهیت مالیست . اطلاعات فراهم شده به واسطه حسابداری باید در تصمیم ­گیری­ های اقتصادی سودمند باشد.

 حسابرسی فرآیندی منظم و با قاعده (سیستماتیک) جهت جمع­ آوری و ارزیابی بی طرفانه شواهد درباره ادعاهای مدیریت در ارتباط با فعالیت­ها و وقایع اقتصادی، به منظور تعیین درجه انطباق این ادعاها و اظهارات با معیارهای از پیش تعیین شده و گزارش نتایج به افراد ذینفع است.

یکی از رشته های پر طرفداری که بسیار متقاضی در دانشگاه های سراسری و آزاد دارد مجموعه حسابداری می باشد، که باید از طریق کنکور سراسری وارد شوند، قطعا ظرفیت محدود و نیز کتاب های بسیار شانس ورود به این رشته را دراین دانشگاه کم می کند، افرادی که خواستار ادامه تحصیل در رشته حسابداری در مقطع ارشد می باشند یکی از راه های ورود ان دانشگاه فراگیر پیام نور می باشد،

فردی که داوطلب این گرایش ها می باشد ، باید چهار درس را مطالعه کند و سپس در یک آزمون شرکت کنند، حداقل نمره قبولی این ازمون برای هر درس 12 و نیز معدل فرد بالای 14 باشد تا بتواند شرط لازم برای قبولی دراین گرایش ها پیداکند،

برخلاف دانشگاه سراسری یا آزاد که بعدازآزمون فرد انتخاب شهر وگرایش می کند دراین آزمون فرد قبل امتحان گرایش و شهر خود را انتخاب می کند.


جهت ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد فراگیر پیام نور کلیک نمایید


 

شرايط ثبت نام و پذيرش حسابداری بدون کنکور :

علاقمندان به تحصيل در دوره هاي فراگير در صورت داشتن شرايط زير، ميتوانند به عنوان داوطلب مقطع كارشناسي ارشد در يك كـد رشـته امتحـاني ثبت نام و حداكثر در 20  كدرشته محل از دوره هاي كارشناسي ارشد دانشگاه پيام نور متقاضي ادامه تحصيل شوند.

الف) شرايط عمومي :

1- اعتقاد به دين مبين اسلام يا يكي از اديان تصريح شده در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.

2- نداشتن عناد با نظام جمهوري اسلامي ايران.


توضيح
: مصاديق عناد شامل:

  • مبارزه مسلحانه با نظام جمهوري اسلامي ايران.
  • داشتن وابستگي تشكيلاتي به گروهكهاي محارب.
  • پرداخت كمك مالي به گروهكهاي محارب، هواداري تشكيلاتي و يا عضويت در گروهكهاي مزبور آنها.
  • تبليغ ماترياليسم و اديان ساختگي.

3- عدم احراز فساد اخلاقي.

  • توضيح: مصاديق فساد اخلاقي شامل: اعتياد به مواد مخدر و اشتهار به فحشا ميباشد. تذكر: احراز شرايط عمومي داوطلبان درصورت نياز با استعلام از مراجع ذيصلاح قانوني است.

4- برخورداري از توانايي جسمي متناسب با رشته انتخابي

ب) مدارك تحصيلي مورد پذيرش براي ثبت نام در آزمون

دارندگان مدارك كارشناسي پيوسته و يا ناپيوسته رسمي و بالاتر مورد تأييد وزارت و يا دانشجويان سال آخر دوره كارشناسي (به شرط فارغ التحصـيلي تا تاريخ 1396/11/30) مي توانند بدون توجه به نوع رشته تحصيلي كارشناسي خويش در يك رشته گرايش از رشته هـاي امتحـاني ثبت نام نمايند.

اگر مایل به تحصیل در رشته حسابداری بدون کنکور در مقطع کاردانی یا کارشناسی می باشید ، این مطلب را دنبال کنید .

در صورتی که نیاز به مشاوره در خصوص رشته های دانشگاهی و یا شرایط دانشگاه های فراگیر پیام نور و … می توانید از ساعت 8 صبح الی 12 شب بدون پیش شماره و کد از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…