معرفی و ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور از گرایش های رشته حقوق میباشد . رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور در هر دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته و با عنوان کاردانی و یا کارشناسی حقوق حرفه ای ثبتی ازائه شده است . رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه رشته ای پرطرفدار است اما به دلیل تعداد زیاد متقاضیان آن بازار کاری چالش برانگیز دارد . همانطور که میدانید رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور شامل شناخت کامل انواع اسناد ، شناخت وظایف مربوط به سند و دفاتر ثبت ، شناخت قوانین مربوط به حقوق ثبت و مثل اینها است .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور در تعداد زیادی از دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور و بخصوص پایتخت امکانپذیر است . برای ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی تنها به همراه داشتن مدرک دیپلم کافی است و نیازی به مدرک پیش دانشگاهی ندارد . ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم مهرماه ( البته در مرداد ) و بهمن ماه ( در دیماه ) امکان پذیر میباشد . برای اطلاع از دیگر شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور به سایت سازمان سنجش مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بسیار ساده و راحت است . از مهمترین شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدرک دیپلم سه ساله میباشد . البته این دیپلم بیشتر باید در شاخه نظری انسانی باشد . شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت مبلغی به عنوان شهریه در هر ترم است . برای اطلاع از شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور با مشاورین متخصص به امر آموزش مستقر در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل فرمایید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی

شهریه رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به سال ۹۸ به میزان ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش داشته که این میزان افزایش در شهریه رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور هر سال برای ورودی های جدید این دانشگاه اتفاق می افتد . شهریه رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به واحد های اخذ شده توسط دانشجو در هر نیمترم متفاوت است . البته در احتساب شهریه رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور نباید از مقدار شهریه ثابت چشم پوشی کرد . مهم است بدانید شهریه ثابت برای دانشجویان یک ورودی تا پایان تحصیلاتشان تغییری نمیکند .


بیشتر بخوانید: کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


رشته حقوق ثبتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته حقوق ثبتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و هیچ آزمون ورودی ندارد . از شرایط ثبت نام رشته حقوق ثبتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور دارا بودن علاقمندی به این گرایش از رشته حقوق است . رشته حقوق ثبتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای کمک به حوزه ثبت و سند کشوری طراحی شده . لازم به ذکر است افراد فارق التحصیل کارشناسی رشته حقوق ثبتی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به شرط گذراندن واحدهایی میتوانند در آزمون وکالت شرکت کنند و محدودیتی به سبب نوع دانشگاه شان ندارند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


نکات مهمی که شما علاقمندان به رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور در مورد این رشته باید بدانید

رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور به سبب تربیت نیروهای متخصص و مجرب برای برآورده کردن نیازهای حقوقی و ثبتی کشور برنامه ریزی شده است . رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور با اهداف پرورش افرادی که دفاتر اسناد رسمی کشور را برعهده میگیرند فعال به کار است . شما علاقمندان میتوانید برای هرگونه مشاوره تحصیلیاعم از انتخاب رشته کنکور و یا ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین مجرب ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط گرفته و همچنین از مشاوره تخصصی مشاورین ما در زمینه های تحصیلی و درسی بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


روش پذیرش دانشجو در رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی یزد


مدارک لازم برای ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته حقوق ثبتی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته حقوق ثبتی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته حقوق ثبتی علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 4 نظر:
 1. با سلام ، آیا با کاردانی غیر مرتبط ( مثلا کاردانی من رشته ی عمران هستش ) و کارشناسی حقوق ثبتی مجوز تاسیس دفتر اسناد رسمی و یا وکالت به شخص داده میشه ؟ یا باید کاردانی هم هم رشته با حقوق و مرتبط باشه ، لطفا بطور کامل راهنمایی بفرمایید ، با تشکر

  1. سلام برای مجوزگرفتن،رشته حقوق با مدرک کارشناسی به بالا لازم دارد.

 2. برای شرکت در ازمون وکالت باید در کدام رشته تحصیل کنیم؟! از طریق رشته حقوق ثبتی هم میشه؟!

  1. سلام دوست عزیز
   با سلام ار گرایشی از رشته های حقوق و فقه و علوم قضایی مورد پذیرش است .

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

سه شنبه

1400/7/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید