معرفی و ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور در سال ۱۳۸۹ و با پیشنهاد سازمان بهزیستی کشور سازماندهی شد . رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته در همین گرایش هر ساله جذب دانشجو میکند . رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بصورت پودمانی و بدون کنکور یا آزمون خاصی است . متقاضیان رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور دو نوبت در سال امکان ثبت نام در این رشته دارند . رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم بهمن ماه و مهرما در مهلت مقرر سایت دانشگاه دانشجو میپذیرد .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور دارای شرایط عمومی و شرایط اختصاصی این دانشگاه است . ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور است و تنها با ارائه مدرک دیپلم با حد نساب نمره ممکن میباشد . ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور در نیم ترم مهرماه و بهمن ماه البته در دو مهلت مرداد ماه و دی ماه امکان پذیر است . برای ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان ملزم به پرداخت شهریه هستند و شرایط ثبت نام در سایت سازمان سنجش درج گردیده .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور تنها ارائه سوابق تحصیلی به دانشگاه است . همه متقاضیان فکر میکنند شرایط ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور سخت است و تحصیل در این دانشگاه شرایطی ناممکن دارد حال آنکه این دانشگاه ساده ترین شرایط ثبت نام را دارا است و تنها نیازمند دیپلم دبیرستانی است . یکی از شرایط ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت شهریه تحصیل است که البته نسبت به سایر دانشگاه هایی که این رشته را ارائه میدهند خیلی کمتر است .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی

شهریه رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور در سالهای ۹۷ و ۹۸ دو مبلغ متفاوت بوده . البته میزان شهریه رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور نیز مثل سایر رشته ها هر ساله ۱۰ الی ۱۵ درصد افزایش قیمت دارد . شهریه رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به واحد های انتخابی دانشجو متفاوت میباشد اما قیمت شهریه ثابت در هر ترم ثابت است . برای اطلاع بیشتر از میزان شهریه رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید یا به نزدیکترین واحد دانشگاه محل زندگیتان مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: رشته عکاسی دانشگاه علمی کاربردی


رشته مربیگری مهد کودک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته مربیگری مهد کودک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی درهمین یک گرایش امکان پذیر است . این دانشگاه با دارا بودن تعداد بسیار زیادی زیر مجموعه در تمام شهرستان ها از بهترین گزینه های تحصیل برای علاقه مندان است . رشته مربیگری مهد کودک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است و تمامی افراد دارای شرایط ثبت نام میتوانند در این رشته تحصیل کنند . رشته مربیگری مهد کودک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای متقاضیانی که شرایط تحصیل با آزمون و در ساعات اداری را ندارند توصیه میشود .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


نکات مهمی که متقاضیان رشته مربیگری مهد کودک درباره این رشته باید بدانند

همانطور که میدانید رشته مربیگری مهدکودک در ارتباط با نگهداری و آموزش کودکان قبل از سنین مدرسه است . این رشته نیازمند صبر و آرامش از سوی کسی است که آنرا برمیگزیند . شما میتوانید برای اطلاع بیشتر ازشرایط ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور و همچنین تحصیل در رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور و شرایط تحصیل رشته مربیگری مهد کودک در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام کارشناسی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


مدارک لازم برای ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته مربیگری مهد کودک دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته مربیگری مهد کودک دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته مربیگری مهد کودک علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 6 نظر:
 1. سلام من واسه،ورود به دانشگاه علمی کاربردی رشته مربیگری مهد کودک چکار کنم ،واسه کاردانی

  1. سلام رشته کاردانی مربی مهد به صورت بدون کنکور هست معمولا در مرداد ماه که دفترچه دانشگاه صادر میشه از بین کد رشته رشته و محل دانشگاه تون رو انتخاب و در سایت سازمان سنجش انتخاب کنید

 2. سلام من کارشناسی تربیت مربی ازدانشگاه علمی کاربردی دارم ایااین رشته جزعلوم تربیتیه ممنون میشم جواب بدین؟؟؟؟؟

 3. من فوق دیپلم مربی کودک دارم برای کارشناسی باید چی کار کنم چه شهر هایی این رشته را دارن

  1. سلام
   دانشگاه های علمی کاربردی مختلفی این رشته را ارائه میدهند و شما میتوانید با ارائه مدرک تحصیلی کاردانی خود و بدون نیاز به شرکت در کنکور در مقطع کارشناسی ادامه تحصیل دهید از جمله این دانشگاه ها میتوان به دانشگاه جامع علمی کاربردی تهران، اصفهان، موسسه آموزش عالی بیهق و… اشاره کرد.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/7/4

دوشنبه

1400/7/5

سه شنبه

1400/7/6

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید