معرفی و ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی

رشته هتلداری علمی کاربردی

رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو جذب میکند . رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور نیازمند مدرک پیش دانشگاهی نمیباشد و تنها با ارائه مدرک دیپلم دانشجو میپذیرد . برای ادامه تحصیل در رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور تنها ارائه مدارک سوابق تحصیلی کافی است . رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در زمره رشته های علوم انسانی قرار دارد اما نیازمند مدرک مرتبط نمیباشد . رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون هیچگونه آزمون و کنکوری هر ساله متقاضیان بسیاری را جذب خود میکند و این دانشجویان حتی میتوانند مدرک کاردانی غیرمرتبط نیز داشته باشند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی در شهرهایی مثل : اردبیل ، اصفهان ، تهران ، مشهد ، کرمانشاه ، بندرعباس ، یزد ، بندانزلی و چندی دیگر امکان پذیر است . ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته نیز در شهرهای گفته شده و شیراز ، بابلسر ، کیش و …امکان پذیر میباشد . برای ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان تنها نیازمند ثبت نام در مهلت قانونی دانشگاه هستند . ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیمترم مهرماه و بهمن ماه امکان پذیر است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


شرایط ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در مقطع کاردانی تنها کسب مدرک دیپلم با حد نساب معدل است اما شرایط ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در مقطع کارشناسی ناپیوسته اخذ مدرک کاردانی است که نیازمند مرتبط بودن نیز نمیباشد . از دیگر شرایط ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور اعتقاد به نظام جمهوری اسلامی و تابعیت ایرانی است که جز شرایط عمومی در کل دانشگاه های ایران است .برای اطلاع از همه شرایط ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به سایت این دانشگاه مراجعه نمایید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی

شهریه رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در سال 97 نسبت به سال 98 به میزان اندکی افزایش داشته است . البته شهریه رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور نسبت به همین رشته در بقیه دانشگاه های غیردولتی بسیار کمترو مقرون به صرفه است . شهریه رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور در هر ترم باتوجه به تعداد واحدهای انتخابی دانشجو متغیر است و شهریه ثابت هم وجود دارد که در هر سال تغییری نمیکند . برای اطلاع از شهریه رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور میتوانید به نزدیکترین واحد محل زندگی خود مراجعه کرده یا با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


رشته هتلداری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته هتلداری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع گفته شده در هر نیمترم امکان ثبت نام دارد البته ثبت نام رشته هتلداری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در نیمترم مهر ماه در مرداد ماه انجام میگیرد . ثبتنام رشته هتلداری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای ترم بهمن در دی ماه تا اواسط بهمن امکان پذیر است . رشته هتلداری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با هدف تربیت دانشجویانی متخصص و متعهد به حرفه خود برای ساختن آینده بهتر کشور در تمامی مقاطع و گرایشها در دسترس همگان است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


نکات مهمی که شما متقاضیان عزیز در مورد رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور باید بدانید

رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور بسیار پرطرفدار است و میتواند به طبع حرفه ای پر درآمد باشد تا جایی که حتی دانش آموزان فارق التحصیل از این رشته در مقطع هنرستان میتوانند به بازار کار آن وارد شوند . این افراد میتوانند در هتلداری ، مهمان داری هواپیما ، خدمات مربوط به گردشگری و تشریفات و سایر رشته ها ادامه تحصیل دهند . شما میتوانید برای مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط برقرار کنید و از کمک های مشاورین ما دراین خصوص بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته هتلداری علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته هتلداری دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته هتلداری علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته هتلداری دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته هتلداری علمی کاربردی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید