خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی زمان و نحوه ثبت سفارش کتاب کلاس اولی‌ها

زمان و نحوه ثبت سفارش کتاب کلاس اولی‌ها

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:22 ب.ظ
0
114
حذفیات منابع کنکور
زمان و نحوه ثبت سفارش کتاب کلاس اولی‌ها
میانگین 5 رای از تعداد 1

زمان ثبت سفارش انفرادی و گروهی کتاب‌های پایه اول دوره ابتدایی طبق فرمایش مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی از از 15 تیر تا 17 شهریور ماه می باشد .

به گزارش اداره اطلاع رسانی و روابط عمومی آموزش و پرورش شهر تهران ، لیدا نیک‌روش مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی در خصوص «نحوه ثبت سفارش کتاب‌های درسی دوره ابتدایی»، اظهار داشت: ثبت سفارش انفرادی و گروهی کتاب‌های پایه اول دوره ابتدایی از 15 تیر تا 17 شهریور ماه انجام می‌شود .
وی ادامه داد: اصلاح سفارش کتاب در دوره ابتدایی و از پایه اول تا ششم صورت می‌گیرد؛ به این معنی که اگر منطقه زندگی دانش‌آموزان تغییر پیدا کرد، این دانش‌آموزان می‌توانند از 15 تیر تا 17 شهریور ماه، اطلاعات در سامانه را اصلاح کنند؛ چراکه اگر اطلاعات آنها بر اساس جابجایی مدرسه تغییر کرده است، باید آن را جابجا کنند و در غیر این صورت کتاب این دانش‌آموزان به همان نشانی ثبت‌نام اولی که انجام داده‌اند، ارسال می‌شود؛ در نتیجه تأکید داریم اگر مدرسه، منطقه و استان دانش‌آموزان تغییر کرد، نسبت به اصلاح این اطلاعات اقدام کنند .

مدیرکل دفتر نظارت بر نشر و توزیع مواد آموزشی با اشاره به ثبت سفارش کتاب‌های پایه هشتم و نهم مدارس استعدادهای درخشان، گفت: ثبت سفارش گروهی و انفرادی دانش‌آموزان پایه هشتم و نهم این مدارس، از 19 فروردین شروع شد و تا 15 خرداد ماه ادامه داشت اما ثبت اطلاعات کتاب دانش‌آموزان پایه هفتم نیز مانند پایه اول ابتدایی که ورودی های جدید هستند با تأخیر و از 15 تیر تا 17 شهریور ماه انجام خواهد شد .

نیک‌روش در خصوص «گلایه خانواده‌ها از عدم ثبت به موقع اطلاعات دانش‌آموزان کلاس اول در سامانه سناد و اختلال در فرایند دریافت کتاب‌های درسی»، تصریح کرد: این دانش‌آموزان باید به مدرسه مراجعه کنند تا مدیران مدارس هرچه زودتر اطلاعات آنها را وارد کنند؛ ضمن اینکه امسال در سامانه، راهنمای تصویری ایجاد شده است که تمام مراحل ثبت‌نام را برای دانش‌آموزان و اولیای آنها نمایش می‌دهد تا آنها مشکلی برای ثبت‌نام نداشته باشند .

در صورت نیاز مدارس به سفارش کتاب بصورت گروهی و همچنین اولیا محترم دانش آموز در صورت تمایل به سفارش کتاب درسی برای فرزند خود می توانند در این بازه زمانی با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 در ارتباط باشند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…