خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی شرایط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷

شرایط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷

بروزرسانی شده دسامبر 4, 2017 2:21 ب.ظ
0
143
ثبت نام آزمون دکتری

برای مشاوره در زمینه شرایط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

شرایط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر قصد دارید در آزمون دکتری سال ۹۷ شرکت کنید ٬ بهتر است شرایط ٬ ضوابط ٬ زمان و نحوه ثبت نام آزمون دکتری ۹۷ را در ادامه مطالعه کنید . در صورت نیاز به راهنمایی با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه دانش در ارتباط باشید .

ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷

ثبت آزمون دکتری در هفته اول آذرماه صورت می گیرد ٬ در صورت تمایل به ثبت نام تلفنی آزمون دکتری سال ۹۷ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه دانش از طریق تماس از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ در ارتباط باشید . مشاوران آویژه بعد از ثبت نام شما عزیزان ٬ اطلاعات ثبت نامی شما را از طریق تلگرام جهت پیگیری های بعدی برای شما ارسال خواهند کرد . همچنین داوطلبان گرامی می تواند مدارک تحصیلی مورد پذیرش آزمون دکتری را اینجا مشاهده فرمایند .


ثبت نام آزمون دکتری ۹۷ تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۱ آذرماه تمدید شد


اطلاعیه سازمان سنجش در خصوص ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷ به شرح زیر می باشد :

بدين وسيله به اطلاع كليه داوطلبان متقاضي ثبت‌نام و شركت در آزمون ورودي دوره دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1397 براي پذيرش در دوره هاي روزانه، نوبت دوم، دانشگاه آزاد اسلامي، دانشگاه پيام نور، دانشگاهها و مؤسسات آموزش عالي غيرانتفاعي و پرديس خودگردان دانشگاهها مي‌رساند كه با توجه به نكات ذيل و همچنين در نظر داشتن شرايط عمومي و اختصاصي مندرج در دفترچه راهنماي شركت در آزمون، مي‌توانند در آزمون مذكور ثبت‌نام و شركت نمايند.

 

شرايط ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷ :

ثبت‌نام براي آزمون ورودي دكتري (نيمه‌متمركز Ph.D) سال 1397 از روز چهارشنبه مورخ 96/09/01 آغاز و در تا ساعت ۲۴ شنبه ۱۱ آذرماه ادامه دارد . لازم به تاكيد است كه ثبت‌نام به صورت اينترنتي انجام خواهد پذيرفت.

هر داوطلب ‌براساس ‌علاقه ‌فقط مي‌تواند در يك كدرشته‌ امتحاني (بر اساس ضوابط مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام و شركت در آزمون)‌، ثبت‌نام‌ و در آزمون مربوط شركت‌ نمايد. داوطلبان لازم است  در صورت واجد شرایط بودن ، نسبت به پرداخت هزينه خريد كارت اعتباري ثبت‌نام در آزمون به شرح ذيل، اقدام كنند و سپس مراحل بعدي را به انجام برسانند.

برای ثبت نام دکتری روی تصویر زیر کلیک کنید

ثبت نام دکتری

 

مراحلي كه داوطلب بايد براي ثبت نام آزمون دکتری اقدام كند:

  • 1-مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان به نشاني فوق براي تهيه كارت اعتباري ثبت نام (سريال 12 رقمي) و دريافت دفترچه راهنماي ثبت‌نام (دفترچه شماره 1).
  • 2- تهيه فايل عكس اسكن شده داوطلب بر اساس توضيحات مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام.
  • 3-آماده نمودن مدارك و اطلاعات مورد نياز جهت ثبت‌نام.
  • 4- با توجه به اينكه پرداخت هزينه ثبت‌نام منحصراً بصورت اينترنتي انجام مي‌گيرد، داوطلبان لازم است به وسيله كارت‌هاي بانكي عضو شبكه شتاب كه پرداخت الكترونيكي آنها فعال است، با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان و پرداخت مبلغ 600.000 (ششصد هزار) ريال به عنوان وجه ثبت‌نام شركت در آزمون نسبت به ثبت‌نام اقدام نمايند.

تبصره: با توجه به اينكه مقرر گرديده است كه در مراحل مختلف فرآيند اين آزمون، خدماتي از طريق پيام كوتاه به داوطلبان ارائه شود، داوطلباني كه تمايل به استفاده از خدمات پيام كوتاه دارند، با انتخاب گزينه مربوط و پرداخت مبلغ 5000 (پنج هزار) ريال به عنوان هزينه استفاده از خدمات پيام كوتاه، مي‌توانند از اين خدمات استفاده نمايند.

 

نحوه تكميل تقاضانامه ثبت نام اينترنتی آزمون دکتری سال ۹۷ :

به داوطلبان توصيه مي‌شود كه مطابق دستورالعمل مندرج در دفترچه راهنماي ثبت نام، ابتدا فرم پيش نويس تقاضانامه مندرج در دفترچه مذكور را تكميل نموده و سپس براساس فرم پيش نويس با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني سازمان سنجش آموزش كشور، اطلاعات لازم را بر اساس بندهاي برنامه نرم افزاري ثبت‌نام وارد نمايند. ضمناً داوطلبان لازم است در درج اطلاعات ثبت‌نام دقت نمايند. بديهي است در صورت مشاهده هر گونه مغايرت در موارد قيد شده در تقاضانامه ثبت نام با مدارك داوطلب در صورت پذيرفته شدن در آزمون، قبولي وي (كان لم يكن) تلقي شده و از ادامه تحصيل داوطلب جلوگيري خواهد شد.

 

زمان توزيع كارت اينترنتي و محل آزمون دکتری سال ۹۷ :

براساس برنامه زماني پيش بيني شده آزمون ورودي دكتري (نيمه متمركز Ph.D) سال 1397 در روز جمعه مورخ 96/12/04 برگزار خواهد شدداوطلبان لازم است از روز سه‌شنبه مورخ 96/12/01 لغايت روز پنجشنبه مورخ 96/12/03 با مراجعه به پايگاه اطلاع رساني اين سازمان نسبت به تهيه پرينت كارت شركت در آزمون و راهنماي شركت در آزمون اقدام نمايند. محل آزمون داوطلبان بر اساس استان و شهرستان محل اقامت مندرج در بند 33 تقاضانامه تعيين مي‌گردد. لذا مقتضي است داوطلبان با مراجعه به جدول شماره 2 مندرج در دفترچه راهنماي ثبت‌نام و درج كد مربوط به استان و شهر محل اقامت در تقاضانامه ثبت نام اقدام نمايند.

 

تذکرات ثبت نام آزمون دکتری :

1) توصيه‌ مي‌شود داوطلبان پس از تكميل تقاضانامه، دريافت شماره پرونده 6 رقمي و كدپيگيري 16 رقمي يك نسخه پرينت از تقاضانامه تهيه و نزد خود نگهداري نمايند.

2) به داوطلبان توصيه مي‌شود در انتخاب كدرشته‌ امتحاني و همچنين شهرستان محل حوزه امتحاني خود دقت لازم را مبذول فرمايند. لذا پس از دريافت كد پيگيري 16 رقمي در اين خصوص به درخواست‌هاي داوطلبان مبني بر اصلاح و يا جابجايي ترتيب اثر داده نخواهد شد.

3) در صورت‌ لزوم‌ داوطلبان مي‌توانند از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب از تلفن ثابت و بدون پیش شماره با شماره 9099072068 جهت ارتباط با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه دانش تماس حاصل فرمایند .

 

ثبت نام تلفنی آزمون دکتری سال ۹۷

اگر دسترسی به اینترنت ندارید و یا با ثبت نام آزمون دکتری سال ۹۷ مشکل دارید و نیاز به مشاوره دارید و یا می خواهید کارشناسان مرکز مشاوره تحصیلی آویژه دانش برای شما ثبت نام را انجام دهند ٬ همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون کد با شماره ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ تماس حاصل فرمایید .

منبع خبر : sanjesh
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…