وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن

وام ازدواج

شرایط دریافت و مشاوره تلفنی وام ازدواج

اگر به تازگی ازدواج کرده و یا قصد ازدواج دارید قطعا با تسهیلاتی که بانک ها تحت عنوان وام ازدواج ارائه می دهند آشنا هستید. اگر چه سقف پرداخت این وام به نسبت هزینه های سنگین ازدواج، از جمله هزینه تهیه مسکن، جهیزیه، مراسم ازدواج و… مبلغ چندان بالایی نیست، اما میتوان به عنوان تامین کنندگی بخشی از هزینه ها به آن فکر کرد. در حال حاضر تعدادی از بانک ها اعم از بانک ملی ایران، صادرات ایران، تجارت، ملت، سپه، رفاه کارگران، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون، قرض الحسنه مهر ایران و صندوق قرض الحسنه پارسیان و… بسته به میزان بودجه و منابع مالی خود ارائه دهنده این وام هستند.

چنانچه علاقه مند به کسب اطلاعات بیشتر در زمینه مشاوره وام ازدواج، شرایط اخذ وام ازدواج، مدارک مورد نیاز، ضامن، مدت و شرایط بازپرداخت و… می باشد مطلب زیر را حتما دنبال کنید.

شرایط وام ازدواج شامل چه مواردی می شود؟

وام ازدواج یکی از تسهیلاتی است که برای ازدواج آسانتر زوج های جوان در نظر گرفته شده است. با توجه به شرایط اقتصادی موجود، این وام می تواند جواب گوی بخشی از هزینه های ازدواج باشد لذا تعداد زیادی از جوانان به دنبال دریافت این وام هستند. در جدول زیر اطلاعاتی درباره مبلغ و نحوه بازپرداخت وام ازدواج را مشاهده می کنید:

مبلغ وام ازدواج مدت بازپرداخت نرخ کارمزد
۵۰ میلیون تومان برای هر یک از زوجین ۸۴ ماهه( هفت سال) ۴ درصد

قبل از اینکه برای اخذ وام اقدام کنید باید از شرایط لازم برای دریافت آن اطلاع کامل داشته باشید و در صورت واجد شرایط بودن اقدامات بعدی را انجام دهید؛ در این قسمت مهم ترین شرایطی که برای اعطای وام ازدواج در نظر گرفته شده است مورد بررسی قرار می گیرد:

داشتن کارت ملی و کد پستی محل زندگی

داشتن تابعیت ایران

هر فرد تنها یک بار می تواند وام ازدواج دریافت کند!

به این ترتیب افرادی که در ازدواج قبلی خود وام گرفته اند دیگر مجاز به ثبت نام برای اخذ وام ازدواج نیستند.

امکان دریافت وام ازدواج برای اقلیت های دینی با ارائه اقرار نامه و سند ازدواج معتبر امکان پذیر است.

مدت زمان بازپرداخت وام ازدواج ۸۴ ماه میباشد که تاریخ اولین قسط یک ماه بعد از دریافت وام است.

شرایطی که در بالا عنوان کردیم برای زوجین متقاضی وام در نظر گرفته شده است اما یک سری از شرایط وام ازدواج مربوط به ضامن است که به شرح زیر است:

 • معرفی یک ضامن معتبر و ارائه سفته برای هر یک از زوجین الزامی است.

برخی از بانک ها و موسسات مالی یارانه پرداختی زوجین را به عنوان ضامن قبول می کنند.

همانطور که مشاهده می کنید دریافت وام ازدواج شرایط سخت و دشواری ندارد و همه افرادی که این شرایط را داشته باشند، امکان استفاده از این تسهیلات را دارند.

شرایط دریافت و مشاوره تلفنی وام ازدواج

آدرس سامانه وام ازدواج

سامانه وام ازدواج به آدرس اینترنتی ve.cbi.ir توسط بانک مرکزی جمهوری اسلامی ایران راه اندازی شده است که اطلاعات مربوط به متقاضیان اخذ وام ازدواج را ثبت و بررسی می کند. این سامانه تنها سایت رسمی است که متقاضیان وام ازدواج باید به آن مراجعه کنند و در اولین قدم باید فرم مربوطه را در سامانه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج تکمیل کنند. این فرم اطلاعات شناسایی و وضعیت ازدواج زوجین و… را شامل می شود. دقت کنید که تکمیل این فرم برای هر یک از زوجین باید به شکل جداگانه انجام شود. همچنین متقاضیان با مراجعه به این سامانه می توانند از جدید ترین قوانین و مقررات مربوط به اخذ وام ازدواج مطلع شوند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط اخذ وام ازدواج چیست ؟

 • تابعیت کشور جمهوری اسلامی ایران

کلیه شهروندان ایرانی خارج از کشور که گواهی ازدواج آنـها توسط سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صادر شده، قادر به ثبت نام بوده و گواهی ازدواج آنها که ممهور به مهر کنسولگری ایران در کشور مذکور می‌باشد به عنوان سند ازدواج تلقی می‌گردد.

اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسمی توسط مراکز اقلیت‌ های دینی در داخل کشور مورد تایید قرار گیرد معادل عقدنامه تلقی گردیده و این متقاضیان نیز قادر به ثبت نام خواهند بود.

 • ارائه کارت ملی (موقت یا دایم) و کد پستی محل سکونت متقاضی 

با توجه به امکان اعطای تسهیلات ازدواج به هر ایرانی، چنانچه متقاضی وام ازدواج قبلا از تسهیلات موصوف استفاده نکرده باشد، (علیرغم ازدواج دوم یا بیشتر) می تواند از تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بهره مند گردد.

متقاضیان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج از تاریخ وقوع عقد، به مدت ۲ سال شمسی (۲۴ ماه)، مهلت ثبت نام جهت استفاده از تسهیلات موصوف را دارند.

به هر یک از زوجـــین مــبلغ ۱۰۰ میلیون ریال وام ازدواج تعلق می‌گیرد.

مدارک مورد نیاز جهت اخذ وام ازدواج چیست ؟

 • ارائه اصل و کپی سند ازدواج
 • ارائه اصل و کپی کلیه ی صفحات شناسنامه‌های زوجین
 • ارائه اصل و کپی شناسنامه‌های ضامن ها
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دایم) زوجین
 • ارائه اصل و کپی کارت ملی (موقت یا دایم) ضامن.
 • ارائه کد پستی ده رقمی و آدرس دقیق محل سکونت زوجین
 • کد رهگیری ده رقمی دریافتی از سایت پس از ثبت نام

آدرس سامانه وام ازدواج

آیا در اخذ وام ازدواج نیازمند معرفی ضامن میباشد؟

بله، معرفی ضامن تحت شرایط زیر الزامی می باشد و اعمال این شرایط منوط به تشخیص مسئول بانک و با تـوجه به سوابق بانکی و اهلیت مشتری تعیین خواهد شد.

 ۱) چنانچه زوجین در سامانه ازدواج هر دو یک بانک را انتخاب نموده باشند، ارائه یک ضامن معتبر، منوط به کفایت میزان حقوق دریافتی آن ضامن برای اقساط هر دو قرارداد زوجین کافی می باشد.

۲) چنانچه متقاضی در صف همان بانک دریافت کننده یارانه خود باشد، مراتب در چارچوب مفاد نامه شماره ۵۶۲۰۲‏/۹۶ مورخ ۲۷‏/۲‏/۱۳۹۶ موضوع اعطای تسهیلات به پشتوانه یارانه واریزی قابل اجرا می باشد.

۳) چنانـچه متقاضی دریافت ‌تسـهیلات ازدواج، کارمند رسمی ‌یا پیمانی ‌دولت، نیروی  نظامی و انتظامی، نـهـادها و مـوسسات عمومی (نظیر شهرداری‌ و بنیاد، کمیته‌امداد، هـلال‌احمر) باشد، ارائه گواهی تـعهد کسر اقساط از  سازمان مربوطه به همراه ارائه فـیش حقوق و حکم کارگزینی، و در صورتی که مانده حقوق نامبرده کفایت نماید، نیازی به اخذ ضامن نمی باشد.

۴) ضمانت یک نفر کارمند رسمی، پیمانی، بازنشسته دولت، نــیروی نظامی و انتظامی، نـــهـادها و مـوسسات  عمومی (نظیرشهرداری‌ و بنیاد، کمیته امداد، هلال احمر)، کارگر یا کارمند شرکت‌های تولیدی صنعتی بزرگ و فعال، با ارائـه آخرین فیش حقوقی و حکم کارگزینی و … امکان پذیر می باشد.

۵)  ضمانت یک نفر کاسب دارای پروانه کسب که در زمان اعطای تسهیلات دارای فعالیت اقتصادی باشد.

۶) ضمانت‌یک نفر دارنده حساب جاری فعال وخوش حساب که به تایید شعبه پرداخت کننده رسیده باشد.

۷) در مورد متقاضیان تسهیلات در مناطق روستایی، ضمانت یک نفر ساکن روستا که اهلیت و صلاحیت وی توسط شورای اسلامی روستا تایید شود (ممهور به مهر شورا).

سایر وثایق قابل قبول به تشخیص بانک عامل که بیشترین میزان سهولت و سرعت در پرداخت تسهیلات را فراهم سازد (از جمله دریافت سفته، چک معتبر و سپرده های متقاضی و بستگان آنان و…)

مشاوره تلفنی وام ازدواج

ثبت نام وام ازدواج از طریق کدام سامانه انجام میگیرد؟

کلیه متقاضیان واجد شرایط  وام ازدواج، ابتدا باید از طریق سامانه ثبت وام ازدواج با تکمیل فرم درخواست تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ثبت نـام کرده و در صورت موفقیت آمیز بودن مراحل ثبت نام، یک کد رهگیری ده رقمی که کاملا محرمانه بوده و مربوط به متقاضی می‌باشد، به شخص ثبت نام کننده داده می‌شود.

متقاضیان موظف هستند جهت اطلاع از وضعیت ثبت نام خود و هـمچنین نام شعبه مربوطه جهت مراجعه برای اخذ وام ازدواج، به همان آدرس مراجعه کرده و در صورتی که شعبه عامل اعطای وام برای متقاضی تعیین شده باشد، باید با در دست داشتن مدارک مورد نیاز، ظرف مدت زمانی که از طرف سایت اعلام می شود، به شعبه مربوطه مراجعه کرده و نسبت به اتمام مراحل اخذ وام اقدام نمایند. بدیـهی است در صورت عدم مــــراجعه متقاضیان در زمـان تعیین شده، ثبت نـام آنها نامعتبر و باطل تلقی می شود.

شرایط وام ازدواج

روش ثبت نام وام ازدواج چگونه است؟

تماس از تلفن ثابت و بدون کد با شماره: تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ (از ساعت ۸صبح الی ۱۲شب)

مطالعه دقیق شرایط و دستورالعمل اخذ وام ازدواج

ثبت نام و تکمیل فرم مربوطه برای هر یک از زوجین

دریافت کد رهگیری ۱۰ رقمی

مراجعه به سایت پس از تعیین شعبه، جهت اطلاع از شعبه عامل اعطای وام ازدواج

مدت زمان تعیین شعبه از سوی بانک ها با توجه به میزان منابع قرض الحسنه قابل اعطای بانک، مورد اقدام قرار خواهد گرفت.

مراجعه به شعبه معرفی شده ظرف حداکثر ۱۲ روز کاری، با به همراه داشتن مدارک لازم

اتمام مراحل اخذ وام در شعبه مربوطه

در صورت عدم مراجعه به شعبه مربوطه در مدت زمان تعیین شده، اطلاعات ثبت نامی شما حذف خواهد شد.

حسب مصوبات بیست و پنجمین صورت جلسه کمیسیون اعتباری مورخ ۲۹/۵/۱۳۹۳ مقرر گردیده است: متقاضیان دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج، پس از پذیرش توسط شعب بانک ها، حداکثر ظرف ۲ ماه نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز اقدام نمایند و در صورت عدم تکمیل مدارک، نام متقاضی از سامانه مربوطه حذف گردد تا امکان بهره مندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور و شفافیت عملکرد بانک ها به عمل آید.

باز پرداخت وام ازدواج به چه صورت میباشد؟

– مدت بازپرداخت تسهیلات، ۴ سال معادل با ۴۸ ماه با نرخ کارمزد تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ۴درصد و اقساط مساوی بوده و سر رسید اولین قسط، یک ماه پس از پرداخت وام است.

دستور العمل اجرایی پرداخت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج ایثارگران چگونه است ؟

 ماده ۱- تسهیلات موضوع این دستور العمل از محل منابع قرض الحسنه بانک های عامل و به میزان دو برابر تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای افراد عادی پرداخت می شود.

ماده ۲- متقاضی ایثارگری می تواند در سامانه ازدواج ثبت نام نماید که همانند سایر متقاضیان ازدواج، قبلا از تسهیلات موصوف استفاده نکرده باشد و حداکثر از تاریخ وقوع عقد تا ۲ سال شمسی (۲۴ ماه)، نسبت به ثبت نام در سامانه ازدواج اقدام نماید.

ماده ۳- با توجه به ماده (۵۰) قانون جامع خدمات رسانی به ایثارگران، افراد ایثارگر مشمول، صرفا شامل خود جانبازان، آزادگان و فرزندان آنان و فرزندان شاهد است.

 ماده ۴- مدت بازپرداخت تسهیلات موصوف، همانند سایر متقاضیان حداکثر ۴ سال (۴۸ ماه) است.

 ماده ۵- پرداخت تسهیلات موضوع این دستورالعمل از زمان ابلاغ مصوبه قابل اجرا است.

 ماده ۶- رعایت سایر شرایط و ضوابط اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج برای این تسهیلات الزامی است.

مشاوره وام ازدواج

چه بانک هایی ارائه دهنده ی وام ازدواج میباشند ؟

متقاضیان وام ۱۰ میلیونی ازدواج می توانند بعد از ثبت نام در سایت و انتخاب یکی از بانک‌های ملی ایران، صادرات ایران، تجارت، ملت، سپه، رفاه کارگران، کشاورزی، مسکن، توسعه تعاون، قرض الحسنه مهر ایران و صندوق قرض الحسنه پارسیان نسبت به دریافت این تسهیلات اقدام کنند. بانک مرکزی اعلام کرده برای اجرای طرح، بانک هایی انتخاب شدند که علاوه بر اینکه اضافه برداشت ندارند بلکه مازاد منابع دارند. این بانک تلاش دارد با ابلاغ سهمیه‌های مربوط به هر بانک، صف دریافت کنندگان تسهیلات قرض الحسنه ازدواج را به کمتر از ۵۰ هزار نفر برساند. در بانک های  کشاورزی، مسکن، صادرات، سپه، توسعه تعاون ، قرض الحسنه مهر ایران و صندوق قرض الحسنه پارسیان هم این پاسخ به متقاضیان وام ازدواج داده می شود که در صورت ثبت نام در سامانه بانک مرکزی به راحتی می توانید از شعب این بانک ها تسهیلات ۱۰ میلیونی ازدواج را دریافت کنید.

فاصله زمانی دریافت وام از زمان ثبت در سامانه چقدر است؟

با توجه به تعداد متقاضیان در صف بانکها و همچنین میزان منابع سپرده‌های قرض الحسنه و جاری موجود در استان ها، شهرها و شعب بانک ها و همچنین مدت زمان تکمیل مدارک از سوی متقاضی (به مدت ۲ ماه)، تخمین فاصله زمانی دریافت تسهیلات از زمان ثبت متقاضیان امکان‌پذیر نیست.

اما با توجه به تاکید و پیگیری عملکرد بانک ها از سوی این بانک، سیستم بانکی کشور نهایت تلاش و اهتمام خود را جهت تسریع در اعطای تسهیلات به متقاضیان واجد شرایط که نسبت به ثبت نام به هنگام در سامانه و تکمیل مدارک در بانک اقدام کرده باشند، می‌کند.

در صورت ثبت نام در بانک جدید و فراهم شدن دریافت وام از بانک قبلی ، وضعیت ثبت نام جدید چیست ؟

اگر در بانک جدید تا کنون تعیین شعبه نشده باشید می توانید با مراجعه به قسمت حذف ثبت نام، ثبت نام قبلی خود را حذف کنید. 

آیا برای وام ازدواج، ثبت نام یکی از زوجین کافی است؟

خیر، از آنجا که زوجین هر دو دارای شخصیت حقیقی مستقل هستند، باید به طور جداگانه ثبت نام کنند و کد رهگیری دریافت و پیگیری های بعدی را انجام دهند.

پس از انجام مراحل ثبت نام وام ازدواج و در مدت زمان تعیین شعبه چگونه میتوان موضوع را پیگیری نمود ؟

چون تعیین شعبه از طریق ادارات سرپرستی بانک ها انجام می شود، متقاضیان می توانند با مراجعه به این مراکز از روند تعیین شعبه خود مطلع شوند. همچنین با مراجعه به قسمت تماس با پشتیبانی بانک ها نیز می توانید به صورت تلفنی مراحل مربوطه را پیگیری نمائید.

آیا تسهیلات ازدواج برای دومین بار پرداخت می شود؟

خیر، تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به هیچ وجه دوبار پرداخت نمی شود و هر فرد تنها یکبار می تواند از تسهیلات ازدواج استفاده کند.

آیا تسهیلات ازدواج به ازدواج دوم تعلق می گیرد؟

در صورتی که که متقاضی در ازدواج اول خود تسهیلات دریافت نکرده باشد می تواند در ازدواج بعدی با رعایت سایر شرایط و مقررات مربوطه تسهیلات قرض الحسنه ازدواج دریافت نماید.

پس از پذیرش متقاضی از طرف بانک، مهلت تکمیل مدارک چه مدت است ؟

متقاضی پس از پذیرش از طرف بانک، حداکثر ظرف مدت ۱ ماه فرصت دارد تا نسبت به تکمیل مدارک مورد نیاز بانک اقدام نماید. بدیهی است پس از گذشت فرصت مذکور و عدم تکمیل مدارک مربوطه از سوی متقاضی، نام وی از سامانه ازدواج حذف می شود تا امکان بهره مندی سایر متقاضیان در صف از تسهیلات مذکور فراهم گردد. براین اساس، متقاضیان مذکور، با رعایت سایر شرایط سامانه ازدواج می توانند در صورت تمایل و واجد شرایط بودن، نسبت به ثبت نام مجدد در سامانه اقدام کنند.

آیا ثبت نام زوجین در دو بانک و یا دو شهر متفاوت امکان پذیر می باشد؟

به منظور تسهیل و تسریع در اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج بهتر است متقاضی و همسر وی در یک بانک و یک شهر (محل سکونت مرد) ثبت نام نمایند.

آیا متقاضی ساکن خارج از کشور ، می تواند جهت دریافت وام ازدواج ثبت نام کند؟

بلی، در صورت ارائه گواهی ازدواج که از سوی سفارت جمهوری اسلامی ایران در خارج از کشور صادر شده و ممـهور به مـهر کنسولگری ایران نیز باشد (که به عنوان سـند ازدواج تلقی می‌گردد) می‌توانید ثبت نام کنید.

آیا وام ازدواج به اقلیتهای مذهبی تعلق می گیرد؟

بلی، ارائه اقرارنامه ازدواج یا هر مدرک مشابه که در سایر ادیان رسـمی توسـط مراکزاقلیت‌های دینی در داخل ‌کشور مورد تایید قرار گیرد، معادل عقدنامه تلقی گردیده و اینگونه متقاضیان نیز می توانند در سامانه ثبت نام و از تسهیلات بهره مند گردند.

آیا تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی تعلق می گیرد؟

حسب تصمیمات متخذه اعطای تسهیلات قرض الحسنه ازدواج به اتباع خارجی امکان پذیر نیست.

حداقل سن جهت دریافت تسهیلات قرض الحسنه ازدواج چند سال می باشد؟

برای دختران ۱۳ سال تمام شمسی و برای پسران ۱۵ سال تمام شمسی

آیا متقاضی پس از ثبت نام برای یک بانک می تواند ثبت نام خود را باطل و برای یک بانک دیگر ثبت نام نماید؟

چنانچه متقاضی از سوی بانک تعیین شعبه شده باشد و به مدت ۱۲ روز کاری به شعبه مورد نظر مراجعه نکند، از سامانه بانک مربوطه حذف شده و می تواند مجدداً ثبت نام کند ولی اگر متقاضی تعیین شعبه نشده باشد با مراجعه به قسمت ویرایش ثبت نام قبلی می‌تواند نسبت به تغییر بانک اقدام کند.

اگر در خصوص دریافت وام مسکن سوالاتی دارید، این مطلب را دنبال فرمایید.

4.2/5 - (6 امتیاز)

وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه وام ازدواج ؛ شرایط دریافت و سوالات متداول آن

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
در این مقاله بخوانید:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 75 نظر:
 1. سلام من سال ۹۸ ازدواج کردم زنم عراقی هست ولی عقدم ثبت نکردم الان ازطریق سفارت ایران درعراق دارم کارثبت ازدواج وشناسنامه روانجام میدم ولی گفتن‌ عقدبه تاریخ ۹۸ ثبت مییشه ایاوام‌ازدواج بهم‌تعلق می گیره یانه

 2. سلام
  اینجانب خسرو ارغند العان ۸ماه ثبت نام کردم برای وام ازدواج اما هنوز تعیین شعبه نشده باید چکار کنم

 3. سلام من تو بانک رفاه کارگران مدارک داده ام برای وام ازدواج و بانک گفته هست که منتظر باشید تا زنگ بزنیم که بیاید با ضامن ها امضا کنید ولی ازشون خبری نیست چقد طول میکشه که بانک با ما تماس بگیره و بعد از امضا ها چقد طول میکشه که واریز بشه

  1. سلام من ثبت نام کردم برا وام ولی به دلیلی نبودم.رفتم بانک گفت سالی که محلت داشت تموم شده…میشه بدونم میشه دوباره ثبت نام کنم دوباره دنبالش بیفتم

  1. سلام . دریافت وام شرایط سنی ندارد با توجه به توان باز پرداخت اقساط بررسی میشود .در دریافت وام مسکن سن بنا حتما باید زیر ۲۵ سال باشد.

 4. سلام . من الان چند روزه می خواهم ثبت نام کنم در سامانه وام ازدواج اما کد امنیتی واضح نیست و همه ش خطا میده . پشتیبانی سایت هم پاسخگو نیست . لطفا راهنمایی کنید

 5. سلام ما یک بار ثبت نام کردیم و پیام بانک هم‌اومد
  اما بخاطر تغیر شعبه حذف ثبت نام و زدیم دقیقا یک هفته س ک دیگ اسم‌ بانک قبلی تو انتخاب شعبه نیست چیکار باید کرد؟

 6. سلام وقت بخیر.
  چند روز پیش وام ازدواج ما از بانک تجارت واریز شده. برای باز پرداخت اقساط به بانک زنگ زدم گفتند باید بیاید دفترچه اقساط بگیرید. ولی یک نفر به ما گفت نیازی نیست. همان شماره حسابی که به بانک دادید هرماه مبلغ قسط را خوده بانک برداشت میکند. به خاطر شرایط کرونا و تعطیلی بانک ها ما حضوری نرفتیم ولی میخواستم بپرسم روش بازپرداخت اقساط بانک تجارت به چه صورتیه؟ لازم هست تو این کرونا به بانک مراجعه کنیم؟
  با تشکر.

 7. باسلام اینجانب ستایش جعفری۴۰۲۰۶۰۴۵۷۶ برای دریافت وام ازدواج به بانک ملت مراجه کردم بانک گفت اینترنتی شده راههای هفت خان رستم رد کردم باتهیه اجارنامچه که کد رهگیری وکدپستی ضامنهای معتبر وغیر…..حالا هرجوری که می خام ثبت نام کنم هر ضامنی که می برم کامند ضامن معتبر اینترت قبول نم قبولی کنه شش بارمدارک ضامن بردم قبول نکردونکرد هرسریم ۵۰۰۰۰هزاردادم تقریبا تاحالا چهار میلیون خرج کردم می خاستم بدانم سرکاری یا کسی ثبت نام کرده باتشکر بالا غیرتا جواب بدین

 8. با سلام و خسته نباشید بنده ۹۷/۲/۲۴عقد کردم ۱۴۰۰/۱/۵ثبت نام کردم کد رهگیری دریافت کردم بانک رفاه کارگران انتخاب شده پرونده را تکمیل کردم ضامن ها را بردم امضاء کردند ولی بانک میگه وقت شما تموم شده میخواستم بدونم مگر چند ماه بعد از عقد وقت دارد

 9. سلام خسته نباشید من و همسرم الان نزدیک ۳ماه میشه واسه وام ازدواج ثبت نام کردیم بعد الان اسم بانکی که توش اسممون دراومده واسم اومده و کد رهگیریش بعد زدم مشاهده وضعیت میزنه شما در حال حاضر در نوبت میباشید یعنی چی؟

 10. سلام خسته نباشید من و همسرم الان نزدیک ۳ماه میشه واسه وام ازدواج ثبت نام کردیم بعد الان اسم بانکی که توش اسممون دراومده واسم اومده و کد رهگیریش بعد زدم مشاهده وضعیت میزنه شما در حال حاضر در نوبت میباشید یعنی چی؟

 11. منم همین مشکل و دارم چکار کنم اخه اون گرفته نمدونم با کد ملی من یا خودش گرفته اما اسمم‌بالا نمیاد

 12. سلام وقت بخیر ،بنده به دلایلی نمیخواستم فعلا وام ازدواجم رو بگیرم و خودم حذف ثبت نام کردم اما به خانوادم نگفتم و نمیخواستم بدونن،خواستم بپرسم اگر زمانی بفهمن حذف ثبت نام شدم میتونن پیگیری کنن که از طریق آی پی سیستم یا چه شماره ای این کار انجام شده ؟چون تو اطلاعات کاربریم هم شماره تماس یا پیگیری وارد نکرده بودم

 13. سلام چرا بعضی بانک‌ها تو بعضی استان ها هستن تو سایت ولی تو بعضی نیستن الان استان فارس فقط بانک سامان بازه

  1. سلام دلایل مختلفی از جمله اتمام بودجه برای ماه مورد نظر، سایت بسته شده است.

 14. سلام من سال ۸۷ یا ۸۸ وام ازدواح گرفتم و سال ۹۶ جداشدیم وسا ۹۸ دوباره ازدواج کردم آیا میتونم وام بگیرم

 15. سلام میخاستم بدونم واسه دریافت وام ازدواج از بانک کشاورزی باید چکار کنیم چون سایتش بسته هست خیلی وقته و اینکه کی باز میشه چون فقط شرایط ضامنین بانک کشاورزی رو دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

  1. سلام وقت بخیر
   فعلا بانک کشاورزی موجودی نداره و متقاضی ها تکمیل شدن ولی ظرفیت اوکی بشه باز میشه
   هر روز باید سایت و چک کنید

 16. سلام سایت بانک کشاورزی چرا باز نیست چون فقط شرایط ضامنین بانک کشاورزی رو دارم ممنون میشم اگه راهنماییم کنید

 17. سلام خسته نباشید من درسال ۷۶ ازدواج کردم و تا حالا وام ازدواج نگرفتم آیا به من تعلق میگیرد؟

  1. با سلام باید زودتر اقدام میکردید موردی ندارد اما باید بانک با شما همکاری کند .بعید است بپذیرند

 18. سلام من ثبت نام کردم برای وام ۹ اردیبهشت خبری نشد
  با توجه به این که ۲۲ اردیبهشت ۲۵ سالم تموم شد
  میتونم حذف ثبت نام کنم ودوباره ثبت نام کنم برای بانک دیگه
  مبلغ وام ۱۰۰ کم نمیشه

 19. سلام۹۹/۱۲/۳وام ازدواج م ثبت شد هنوز تایید شعبه نشدم حداکثر چقدطول می‌کشه ممنون جوابمو بدین

   1. سلام چرا بعضی بانک‌ها تو بعضی استان ها هستن تو سایت ولی تو بعضی نیستن الان استان فارس فقط بانک سامان بازه

    1. سلام دلایل مختلفی از جمله اتمام بودجه برای ماه مورد نظر، سایت بسته شده است.

 20. سلام
  بعد از مراحل ثبت نام سایت میزنه درخواست شما رد شد و یک شناسه پشتیبانی میدهد.
  لطفا راهنماییم کنید
  با تشکر

 21. سلام خسته نباشید ما سال۹۹ عقدکردیم
  ومنتظرموندیم سال۱۴۰۰ وام ازدواجمون رو دریافت کنیم من زیر۲۳ سال سن دارم
  ایامبلغ وام ۱۰۰میلیونی شامل من میشه یاخیر؟

   1. سلام دوست عزیز
    شماره تماس گذاشته شده
    براتون کد ارسال شد و مشاوره تون انجام شده.

 22. سلام خسته نباشید
  ما سال۹۹ عقدکردیم و منتظرموندیم تاسال۱۴۰۰ وام ازدواجمون روبگیریم ومن زیر۲۳ سال سن دارم ایا مبلغ وام ازدواج۱۰۰میلیونی به من تعلق میگیره یاخیر؟

 23. سلام خسته نباشید.
  من سال نود و یک ازدواج کردم و در سامانه ثبت نام کردیم وبه علت عدم حضور وام دریافت نکردیم.الان ما یه بچه داریم واز هم جدا شدیم.قراره دوباره باهم ازدواج کنیم. الان میتونیم وام ازدواج دریافت کنیم چون هیچ کدوم وام دریافت نکردیم؟

   1. سلام بنده درسال ۹۶ازدواج کردیم ودرهمان سال ثبت نام کردیم ولی همسرم به علت چک برگشتی نتوانست وام خودرادریافت کند ولی امسال که چکها رفع سوء شده می تواند ۱۰۰میلیون وام رادریافت نماید

 24. من سال ۸۶عقد کردم وام ازدواج گرفتم میخواستم بدونم الان مجدد میخوام ازدواج کنم بهم تعلق میگره

 25. با سلام در هنگام ثبت نام پیغام (با این کد ملی قبلا ثبت نام شده است) میدهد وقتی به قسمت بازیابی و رهگیری مراجعه میکنم پیغام ( هیچگونه اطلاعاتی یافت نشد ) میدهد میشه راهنمایی کنید مشکلم رو چطور حل کنم ؟ با تشکر

 26. سلام
  من تاریخ عقدم برج۷ سال۹۳ هستش چند باری اقدام به ثبت نام کردم ولی موفق به گرفتن وام نشدم.
  آیا امکانش هست بتونم وام بگیرم؟

  1. سلام
   با توجه به اینکه تاریخ عقد شما قبل از سال ۹۶ است صرفا مشمول نفری ۱۵۰ میلیون ریال وام خواهید شد.

 27. دوستان من برج ۸ سال۹۸تو بانک کشاورزی ثبت نام کردم ولی تا اردیبهشت۹۹ هم تعیین شعبه نشدم و دوباره ثبت نام کردم بازم تعیین شعبه نمیشم باید به کجا مراجعه کنم

  1. سلام
   شما برای بررسی وضعیت تعیین شعبه خود باید به سرپرستی بانک مربوطه در استان خود مراجعه کنید و علت تاخیر در این کار را جویا شوید.

  2. من سال ۸۶عقد کردم وام ازدواج گرفتم میخواستم بدونم الان مجدد میخوام ازدواج کنم بهم تعلق میگره

    1. آخه دیدم تو سایت زده بود ک قبل از سال ۸۸ وام گرفتید چون ثبت سیستم نبوده تعلق میگیره

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

یکشنبه

1400/9/7

دوشنبه

1400/9/8

سه شنبه

1400/9/9

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید