خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی کدرشته ها و ظرفیت های جدید گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی – سال 97

کدرشته ها و ظرفیت های جدید گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی – سال 97

بروزرسانی شده آگوست 17, 2018 7:07 ب.ظ
0
290
ظرفیت جدید پزشکی
کدرشته ها و ظرفیت های جدید گروه پزشکی دانشگاه آزاد اسلامی – سال 97
به این مطلب امتیاز دهید

” ظرفیت جدید پزشکی “ اگر قصد انتخاب رشته در گروه پزشکی (نظیر رشته های : دندانپزشکی ، پرستاری ، داروسازی ، علوم آزمایشگاهی و…) دانشگاه آزاد را دارید، بهتر است با کدرشته ها و ظرفیت های جدید آن آشنا شوید.

همانطور که از قبل هم می دانید، انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی در سال 97 از سه شنبه مورخ 97/05/23 آغاز شده و تا پایان روز 30 مرداد ماه ادامه خواهد داشت و داوطلبان گرامی می توانند جهت انتخاب 100 رشته محل خود به سایت این دانشگاه مراجعه فرمایند. همچنین برای مشاوره در خصوص ظرفیت جدید پزشکی در انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی با ما تماس بگیرید.

 

انتخاب رشته آزاد

همچنین مخاطبان گرامی می توانند در صورت نیاز به مشاوره انتخاب رشته حضوری یا تلفنی با مشاوران تحصیلی و مجرب آویژه دانش، از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن کد و از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید.

در ادامه لیستی از کدرشته ها و ظرفیت های جدید دانشگاه آزاد اسلامی در گروه پزشکی به تفکیک استان های مختلف برای شما تهیه گردیده است :

 

دفتــــرچـــــه کـــــدرشــــتــــه مـــــحــــــل هــــــای پــــــزشــــکـــــــی

 

در صورت تمایل به دریافت اطلاعات تکمیلی نظیر کد رشته محل ها و ظرفیت های سایر استان ها یا گروه ها و دانشگاه های دیگر از تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید.

مشاوره انتخاب رشته دانشگاه آزاد آویژه دانش

مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش، از رتبه های برتر کنکور سراسری و از موفق ترین فارغ التحصیلان رشته های دانشگاهی خود بوده اند که با بیش از ده ها سال تجربه در انتخاب رشته کنکور سراسری آماده خدمت رسانی به آینده سازان عزیز سرزمین زیبایمان ایران هستند.

مشاوران انتخاب رشته آویژه دانش با به روز ترین تکنیک ها و فرمول های انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد 97 آشنا بوده و با استفاده از اصول فنی و دقیق انتخاب رشته دانشگاه آزاد اسلامی، کارنامه، نمره کل، تراز، وضعیت تحصیلی و ویژگی های فردی شما را بررسی می کنند تا بتوانند راهنمایی دقیقی به شما ارایه دهند .

شما می توانید جهت ارتباط با کارشناسان انتخاب رشته دانشگاه آزاد مرکز مشاوره آویژه دانش از طریق تلفن ثابت و بدون گرفتن پیش شماره از سراسر کشور از ساعت 8 صبح الی 12 شب با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

https://www.anjammidam.com/uploads/order/delivery/file/3e2c2fcbc245d39fe834b29a362cc0fe.gif


از طریق تلفن ثابت با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

((لطفا در صورت شنیدن صدای بوق اشغال، مجددا تلاش نمایید))

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…