خانه خدمات مشاوره ای نظام وظیفه کسری خدمت سربازی اجرای تسهیلات کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر چه شد؟

اجرای تسهیلات کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر چه شد؟

بروزرسانی شده نوامبر 21, 2017 12:08 ب.ظ
0
206
فرزندان ایثارگر

برای مشاوره در زمینه اجرای تسهیلات کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر چه شد؟

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

اجرای تسهیلات کسرخدمت سربازی فرزندان ایثارگر چه شد؟
میانگین 5 رای از تعداد 2

برخی مخاطبان سرویس مشکلات مردم می‌پرسند چرا تسهیلات کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر اجرایی نمی‌شود؟ جزییات آن را در ادامه مطلب دنبال کنید .

کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگر

پس از ابلاغ بخشنامه جدید تسهیلات مربوط به کسر خدمت سربازی فرزندان ایثارگران در نیمه آبانماه جاری، برخی از مخاطبان سرویس مشکلات مردم کامنت می گذارند و درباره این تسهیلات سئوال می کنند.

یکی از مخاطبان در این باره نوشته: خبری بود که ایثارگران برای کسر خدمت فرزندان به پلیس 10 تا اخر ابان مراجعه کنند ولی وقتی مراجعه کردیم گفتند هنوز ابلاغ نشده میخواستم لطفا در این زمینه پیگیری کنید چون تقریبا به آخر ابان رسیدیم و مرکز تماس نظام وظیفه هم گفت آذر تصمیم گیری میشه پس چرادر اخبار اعلام شد تا آخر آبان مهلت هست؟

 

منتظر فراخوان سازمان نظام وظیفه عمومی باشید

طبق ابلاغیه ای که در 15 آبان ماه جاری به از سوی ستاد کل نیروهای مسلح ابلاغ شده، مشمولان استفاده از تسهیلات خدمت سربازی برای ایثارگران برای تعیین وجود شرایط دارای اولویت باید در تاریخ و مدت زمانی که به زودی از سوی سازمان وظیفه عمومی ناجا اعلام می‌شود، با مراجعه به دفاتر پلیس ۱۰+ نسبت به ثبت‌نام اقدام کنند.

در این اطلاعیه آمده است: از آنجایی که ثبت‌نام در مرحله مقدماتی صرفاً برای تعیین افراد واجد شرایط و دارای اولویت می‌باشد، لذا افراد بر اساس مدارکی که در دست دارند و در صورت فقدان مدارک، بر اساس خوداظهاری ثبت‌نام نمایند. در این مرحله نیاز به مراجعه افراد به سازمان‌های نیروهای مسلح برای اخذ گواهی معتبر یا تأیید مدارک نیست.

همانطور که مشاهده می شود، ستاد کل نیروهای مسلح، اجرای این بخشنامه را بر عهده سازمان نظام وظیفه عمومی گذاشته و این سازمان قرار است در فراخوان عمومی درباره اولویت های کسر خدمت سربازی برای فرزندان ایثارگران، فراخوان دهد.
با مروری بر سایت سازمان خدمت نظام وظیفه عمومی مشاهده می شود تاکنون این فراخوان صادر نشده و کماکان، باید مشمولان، در انتظار فراخوان سازمان نظام وظیفه باشند تا با مراجعه به دفاتر پلیس+10 ثبت نام کنند.

 

مشاوره خدمت سربازی

در صورت بروز هرگونه سوال یا ابهام در خصوص کسری خدمت فرزندان ایثارگر و نیاز به مشاوره نظام وظیفه ؛ اموری نظیر خروج از کشور ، معافیت پزشکی ، معافیت کفالت و … هم اکنون می توانید با شماره  9099072068 تماس حاصل فرمایند . همچنین در صورت تمایل می توانید کانال سربازی تلگرام آویژه دانش را نیز دنبال فرمایید.

منبع خبر : khabaronline
بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در کسری خدمت سربازی

بررسی کنید

مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی سربازی – مشاوره نظام وظیفه

مدارک مورد نیاز معافیت پزشکی سربازی – مشاوره نظام وظیفهمیانگین 5 رای از تعداد 1 مدار…