مشاوره کنکور ارشد روانشناسی

مشاوره کنکور ارشد روانشناسی

امروزه با توجه به بالارفتن میل به تحصیل در بین دانشجویان در رشته های مختلف، میزان شرکت کنندگان ازمون های ارشد در تمامی رشته ها به شکل چشمگیری افزایش یافته است.

قطعا با بالارفتن جمعیت شرکت کنندگان در کنکور ارشد میزان رقابت هم افزایش یافته است. بنابراین عملکرد حرفه ای و با کمترین خطا می تواند برای موفق شدن بسیار موثر باشد.

این عملکرد حرفه ای فقط با دریافت مشاوره های حرفه ای و برنامه ریزی دقیق امکان پذیر است در غیر این صورت ممکن است نتایج مورد نظر دانشجویان حاصل نشود.

بنابراین یافتن یک مجموعه حرفه ای و با سابقه در زمینه خدمات مشاوره بسیار مهم است. مرکز مشاوره آویژه یکی از مراکز معتبر و حرفه ای ارائه کننده خدمات مشاوره در تمام سطوح تحصیلی از ابتدایی تا مقطع دکتری است.

مشاوران خبره و با تجربه این مجموعه با سال ها تجربه، اطلاعات و متد به روز بهترین راهکارها را برای رسیدن به اهداف شما ارائه می کنند. پس زمان را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

چرا مرکز مشاوره آویژه؟

مرکز مشاوره آویژه یکی از مراکز معتبر و حرفه ای در زمینه مشاوره است که خدمات متنوعی در زمینه مشاوره، برنامه ریزی و استعدادیابی ارائه می کند. موسسه مشاوره آویژه به ارائه خدمات حرفه ای و متناسب با نیازهای داوطلبان آزمون کنکور در مقطع کارشناسی، ارشد و دکتری شناخته می شود.

اگر شما هم می خواهید با خیالی آسوده برای کنکور ارشد روانشناسی اماده شوید همین حالا با ما تماس بگیرید و با مشاوران خبره و حرفه ای در زمینه روانشناسی صحبت کنید.

ما در مرکز مشاوره آویژه با ارائه راهنمایی های اصولی در کنار برنامه های کاربردی و مناسب شما را در رسیدن به هدفتان یاری خواهیم کرد.

چرا مرکز مشاوره آویژه؟

پونزبرخی از ویژگی های مشاوره آویژه عبارتند از:

کارشناسان متخصص در رشته های مختلف: حضور کارشناسان و مشاوران متخصص در رشته‌های مختلف کنکور ارشد یکی از نقاط قوت ما است. تخصص و تجربه مشاوران آویژه به موفقیت داوطلبان کمک می کند. شما با استفاده از تجربیات یک مشاور خبره روند مطالعاتی مطلوب، مدیریت زمان و استرس را فرا خواهید گرفت.

برنامه آموزشی گسترده: ارائه برنامه آموزشی جامع و گسترده که تمامی دروس و مباحث مرتبط با کنکور ارشد را پوشش دهد و در کنار آن تعادل بین زمان مطالعه و استراحت را حفظ کند کاری تخصصی و دشوار است. مشاوران آویژه با در نظر گرفتن موارد مختلفی مانند منابع در دسترس، توانایی ها و استعدادهای داوطلبان، نقاط ضعف و قوت آنها، زمان باقی مانده تا آزمون و … برنامه ای کاربردی و عملی ارائه می نمایند. پس با خیالی اسوده با ما تماس بگیرید.

کنترل و ارزیابی روند و میزان پیشرفت: ارزیابی برنامه در فواصل زمانی مشخص به صورت صحیح کمک می کند تا مشکلات برنامه به درستی مشخص شده و اصلاح شود. این کار به پیشرفت سریع تر داوطلبان در مسیر کنکور کمک می کند.

مشاوره در انتخاب رشته: تمامی مراحل کنکور ارشد از قبل آزمون تا زمان انتخاب رشته مهم است. توجه داشته باشید که یک انتخاب رشته مناسب شانس شما را برای دریافت بهترین نتیجه و قبولی در بهترین دانشگاه افزایش خواهد داد. مشاوران آویژه با سال ها تجربه در این زمینه بهترین انتخاب برای شما هستند. پس اگر می خواهید به اهداف خود و قبولی در یک دانشگاه معتبر برسید فرصت را از دست ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

آموزش تکنیک‌های مدیریت زمان : آزمون کارشناسی ارشد نیازمند یادگیری تکنیک های مدیریت زمان است. مشاوران ما در آویژه به شما آموزش خواهند داد تا از مهمترین فاکتور ممکن یعنی زمان به درستی استفاده کنید.

کتب و منابع آموزشی با کیفیت: یکی از مهمترین پایه های موفقیت در ازمون ارشد روانشناسی و سایر رشته ها استفاده از منابع مطالعاتی خوب و مناسب است. با توجه به تنوع بالای کتب و منابع آزمون انتخاب کمی دشوار است و ممکن است داوطلبان کمی گیج شوند. اما نگران نباشید ما در موسسه آویژه در کنار شما هستیم تا بهترین منابع را به شما معرفی کنیم.

پشتیبانی حرفه ای و ارتباط مستمر با داوطلبان: برقراری ارتباط مستمر با داوطلبان به منظور نظارت بر روند مطالعاتی و میزان موثر بودن برنامه مطالعاتی یکی دیگر از مزایای این مجموعه است. هر زمان که نیاز به راهنمایی دارید ما در کنار شما خواهیم بود تا با ارائه مشاوره به موقع و صحیح، مسیر را به درستی طی کنید.

شرایط و مدارک لازم برای کنکور کارشناسی روانشناسی

شرایط و مدارک لازم برای کنکور کارشناسی روانشناسی 1403

پونزمدارک مورد نیاز برای ثبت نام

 • شماره سريال كارت اعتباري
 • كارت ملي و شناسنامه
 • فايل عكس اسكن شده
 • کد وضعيت نظام وظيفه (متقاضيان مرد)
 • كد و نام مجموعه امتحاني اول (اصلي) و كد و نام مجموعه امتحاني دوم (شناور)
 • معدل مقطع كارداني و كارشناسي نا پیوسته یا کارشناسی پیوسته
 • كد پيگيري 12 رقمي مربوط به سهميه ايثارگران و رزمندگان
 • كد 13 رقمي مربوط به متقاضيان غيرايراني
 • كد رشته تحصيلي در مقطع كارشناسي، تاريخ ورود به دانشگاه در مقطع كارشناسي، تاريخ دريافت مدرك كارشناسي و كد محل تحصيل با دريافت مدرك كارشناسي
 • كد پستي محل سكونت و كد شهرستان براي تعيين حوزه امتحاني

شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام در کنکور روانشناسی 1403:

متقاضيان لازم است داراي شرايط عمومي و اختصاصي به شرح ذيل باشند. در صورتیکه هر کدام از شرایط عمومی و اختصاصی توسط داوطلبان احراز نشود، امکان شرکت در آزمون کارشناسی ارشد برای آنها وجود نخواهد داشت.

پونزشرایط عمومی و تخصصی به شرح زیر است:

شرايط عمومي:

 • اعتقاد به اسلام و يا يكي از اديان مورد پذیرش در قانون اساسي جمهوري اسلامي ايران.
 • داوطلب موظف است تا برائت خود را از انجام دادن واجبات و پرهيز كردن از محرمات اعلام نماید.
 • داوطلب نباید سابقه عضویت در گروه ها و فرقه‌ های فراماسونري و اعقاب آنها را در کارنامه داشته باشد.
 • عدم احراز فساد اخلاقي.
 • داوطلب نباید به ارتكاب اعمال خلاف شئون شغلي و تحصيلي در طول تحصيل يا زمان اشتغال اقدام نموده باشد.
 • داوطلب نباید سابقه هیچ گونه عناد و دشمنی نسبت با نظام مقدس جمهوري اسلامي ايران را داشته باشد. لازم به ذکر است که در صورتي كه متقاضي سابقه دشمنی با نظام جمهوري اسلامي داشته، بايد تغيير نظر او احراز شود.

شرايط عمومي و اختصاصي ثبت نام در کنکور روانشناسی

شرايط اختصاصي:

 • براساس مصوبه جلسه شوراي برنامه ريزي آموزش عالي به فارغ التحصيلان دانشگاه ها و مؤسسات آموزش عالي معتبر خارجي كه به دليل كيفيت (اعتبار دانشگاه و محتواي درسي) به مدرك فارغ التحصيلي ارزشيابي شده آنان عنوان معادل تعلق گرفته است، اجازه داده مي شود كه در اين آزمون ثبت نام و شركت كنند. بديهي است در صورت پذيرفته شدن، چنانچه حداقل 80 درصد نمره حد نصاب گزينش آزاد در مجموعه امتحاني و در سهميه آزاد (غير از كد رشته محل هاي بورسيه و هر نوع سهميه ديگر) را كسب كنند، عنوان معادل از مدرك تحصيلي آنان حذف و مجاز به ادامه تحصيل خواهند بود.
 • دانشجويان سال آخر و دانش آموختگان مقطع كارشناسي پيوسته يا ناپيوسته كه از تاريخ 1386/6/31 به بعد فارغ التحصيل شده اند، در صورتيكه معدل آنان كمتر از 12/00 باشد، حق ثبت نام و شركت در اين آزمون را ندارند.
 • داشتن مدرك كارشناسي (ليسانس) يا كارشناسي ارشد (فوق ليسانس يا دكتري حرفه اي) يا اشتغال به تحصيل در سال آخر مقطع كارشناسي (با فارغ التحصيلي حداكثر تا تاريخ1403/6/31) كه مدرك مذكور مورد تأييد شوراي عالي انقلاب فرهنگي يا وزارت علوم، تحقيقات و فناوري و يا وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشكي باشد. در ضمن در صورت قبولي در رشته هايي كه پذيرش آنان از نيم سال دوم سال تحصيلي 1403-1404 آغاز مي شود به شرط دريافت مدرك تحصيلي كارشناسي ارشد يا دكتري عمومي تا تاريخ ،1403/11/30 ثبت نام و ادامه تحصيل بلامانع است.
 • پذيرفته شدگان دوره روزانه با توجه به تعهدات آموزش رايگان بايد برابر طول مدت تحصيل مقطع كارشناسي ارشد، در موقع ثبت نام تعهد بسپارند تا در محلي كه دولت در صورت نياز تعيين مي كند به خدمت اشتغال ورزند.

مراحل ثبت نام کنکور روانشناسی

 • برای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در ابتدای وارد سایت org و برای دانشگاه آزاد وارد سایت azmoon.org شوید.
 • دفترچه راهنمای کنکور کارشناسی ارشد را دانلود کنید. بهتر است برای جلوگیری از بروز اشتباه دفترچه را مطالعه نمایید.
 • شرایط و ضوابط را به درستی مطالعه کنید.
 • بعد از بررسی کامل دفترچه، فرم انتهای دفترچه را به دقت پر کنید.
 • مدارک مورد نیاز برای ثبت نام را آماده کنید (اسکن تمامی مدارک و عکس را آماده کنید)
 • عکس داوطلب باید در ابعاد 3*4 بوده و با فرمت jpg باشد. عکس باید با بک گراند سفید بوده و اثری از جای منگنه یا مهر روی آن باشد. بانوان محترم موظف به رعایت شئونات و حجاب اسلامی در عکس می باشند.
 • هزینه‌های ثبت نام را پرداخت کنید.
 • فرم اینترنتی را پر کنید و برای اطمینان از صحت اطلاعات یکبار آن را از ابتدا تا انتها چک نماید.
 • فرم را تایید کرده و کد رهگیری 12 رقمی که در مرحله بعد نمایان می شود ذخیره کنید و تا زمان انتشار نتایج آن را نزد خود نگه دارید.

مراحل ثبت نام کنکور روانشناسی

دقت کنید در صورتیکه اطلاعات شما دارای مغایرت باشد در مراحل بعد با مشکل رو به رو شده و عواقب ان با داوطلب می باشد. بنابراین در صورتی که سهوا خطایی در زمان وارد کردن اطلاعات برای شما پیش آمد، در زمان مقرر برای اصلاح اطلاعات خود اقدام نمایید.

پونزگرایش های مختلف و ضرایب دروس امتحانی در آزمون ارشد روانشناسی:

رشته روانشناسی یکی از رشته های پرطرفدار در آزمون ارشد است. آگاهی از گرایش های آن و ضریب دروس در هر یک از گرایش ها می تواند به قبولی در رشته مورد نظر به شما کمک کند.

در جدول زیر گرایش های مختلف، دروس مورد ازمون و ضرایب آنها آورده شده است:

 • متون روانشناسی (به زبان انگلیسی)، 2- علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی، 3- آمار و روش تحقیق، 4- روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی، 5- روانشناسی رشد، 6- روانشناسی بالینی، 7- روانشناسی عمومی، 8- روان سنجی، 9- آزمون های شناختی هوش و استعداد، 10- روانشناسی فیزیولوژیک، انگیزش و هیجان، 11- روانشناسی صنعتی – سازمانی، 12- روانشناسی اجتماعی، 13- رفتار سازمانی، 14- روانشناسی امور استخددامی، 15- بالندگی سازمانی، 16- روانشناسی تربیتی، 17-آموزش و پرورش کودکان استثنایی.
رشتهگرایش1234567891011121314151617
روانشناسی عمومی_21122020010000000
روانشناسی بالینی_21122300010000000
خانواده
سنجش و اندازه گیری(روانسنجی)_20212012200000000
روانشناسی صنعتی و سازمانی_20200000002233300
روانشناسی بالینی کودک و نوجوان_21122300010000000
روانشناسی اسلامی_21122020010000000
روانشناسی مثبت گرا
روانشناسی اموزش کودکان استثنایی_20232022000000023
روانشناسی تربیتی_20202020000000030
روانشناسی اجتماعی_21122020010000000
علوم شناختیتوانبخشی شناختی21122300010000000
ذهن و مغز و تربیت20202020000000030
روانشناسی شناختی21122300010000000
روانشناسی شخصیت_21122020010000000
روان شناسیروانشناسی دین

 

دروس امتحانی و منابع کنکور روانشناسی 1403

پونزبرخی از منابع دروس روانشناسی مورد آزمون در کنکور ارشد عبارتند از:

دروسمنابع امتحانی کنکور ارشد 1403
روانشناسی عمومی1 – روانشناسی، تالیف هیلگارد 2 – روانشناسی، تالیف سانتراك 3 – روانشناسی عمومی، دکتر گنجی
روانشناسی تربیتی1 – روانشناسی پرورشی نوین (روان شناسی یادگیری و آموزش)، دکتر علی اکبر سیف 2 – روانشناسی تربیتی (روان شناسی آموزش و یادگیری)، دکتر اسماعیل بیابانگرد 3 – یکی از منابع درس روانشناسی تربیتی پروین کدیور است. (تربیتی کدیور) 4 – یکی دیگر از منابع و مهمترین منبع درس روانشناسی رشد ، کتاب نظریه ها ویلیام سی کرین است.
آمار و روش تحقیق1 – احتمالات و آمار کاربردی در روانشناسی و علوم تربیتی، دکتر علی دلاور 2 – تحلیل آماری در روانشناسی و علوم تربیتی، ترجمه ی دکتر علی دلاور و دکتر سیامک نقشبندی 3 – روش تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، دکتر علی دلاور 4 – روشهای تحقیق در روانشناسی و علوم تربیتی، دکتر اسماعیل بیابانگرد
روانشناسی بالینی1 – روانشناسی بالینی فیرس، ترجمه مهرداد فیروزبخت 2 – روانشناسی بالینی، دکتر شاملو 3 – مشاوره و روان درمانی دکتر شفیع آبادی 4 – مشاوره و روان درمانی جرالد کوری 5 – خلاصه روانپزشکی کاپلان 6 – نظریه های درمانی پروچسکا
روانشناسی مرضی و کودکان استثنایی1 – آسیب شناسی روانی بر اساس DSM – 5 ، دکتر گنجی 2 – آسیب شناسی روانی بر اساس DSM – 5 ، هالجین و ویتبورن ترجمه سید محمدی 3 – خلاصه ی روانپزشکی، کاپلان و سادوك بر اساس DSM – 5 ش 4 – راهنمای کامل تغییرات و نکات ضروری DSM – 5 دکتر گنجی 5 – روانشناسی کودکان استثنایی بر اساس دکتر گنجی 6 – روانشناسی کودکان استثنایی، میلانی فر
روانشناسی رشد1 – روانشناسی ژنتیک 1و 2، دکتر منصور 2 – روانشناسی رشد جلد 1و 2، لورا ای برك 3 – روانشناسی رشد دکتر حسن احدی 4 – پیشگامان روانشناسی رشد، ویلیام کرین
روانشناسی فیزیولوژیک ، انگیزش و هیجان1 – فیزیولوژیک، دکتر خداپناهی 2 – فیزیولوژیک، کارلسون 3 – فیزیولوژیک، کالات 4 – فیزیولوژی اعصاب و غدد، دکتر حائری 5 – انگیزش و هیجان، دکتر خداپناهی 6 – انگیزش و هیجان، جان مارشال ریو 7 – انگیزش و هیجان مؤلف حسن زاده
آموزش و پرورش کودکان استثنایی1 – هالاهان و کافمن ترجمه جوادیان 2 – روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی مریم سیف نراقی و عزت ا… نادری 3 – اختلالات رفتاری کودکان سیف نراقی و عزت ا… نادری ، نارسایی های ویژه یادگیری سیف نراقی و نادری
علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی1 – علم النفس از دیدگاه دانشمندان اسلامی، دکتر احدی 2 – روانشناسی شخصیت از دیدگاه اسلام، دکتر احمدی 3 – کتاب علم النفس دکتر بهشتی
روان سنجی1 – روانسنجی، دکتر گنجی 2 – مبانی نظری و عملی پژوهش، دکتر علی دلاور 3 – روان آزمایی آناستازی، ترجمه دکتر براهنی 4 – اصول روانسنجی، پاشا شریفی 5 – مقدمه ای بر نظریه های اندازه گیری، آلن وین 6 – سنجش روانی تألیف مارنات 7 – سنجش و اندازه گیری، دکتر سیف
آزمون های شناختی هوش و استعداد1 – راهنمای سنجش روانی، مارنات، ترجمه دکتر شریفی 2 – آشنایی با آزمون ها، دکتر کرمی 3 – آزمون های روانی، دکتر بهرامی 4 – آزمون های روانی، دکتر گنجی 5 – نظریه ها و کاربرد آزمون ها، دکتر شریفی 6 – اصول روانسنجی و روان آزمایی، دکتر شریفی 7 – روان آزمایی آناستازی، ترجمه دکتر براهنی
رفتار سازمانی1 – رفتار سازمانی، استیفن پی رابینز، ترجمه علی پارسیان 2 – رفتار سازمانی (کتاب مردم در سازمان ها)، ترجمه حسین شکرکن
بالندگی سازمانی1 – بالندگی سازمانی کتاب مدیریت تحول در سازمان، ترجمه سیدمهدی الوانی و حسن دانایی فرد 2 – تحول و توسعه سازمان، کامینگز و وارلی، ترجمه کوروش برارپور 3 – بهبود و بازرسی سازمان (مدیریت تحول)، زهرا برومند
روانشناسی اجتماعی1 – روانشناسی اجتماعی، ترجمه دکتر حسین شکرکن 2 – روانشناسی اجتماعی، بارون و بیرن، ترجمه یوسف کریمی
روانشناسی صنعتی – سازمانی1 – روانشناسی صنعتی سازمانی، پل اسپکتور، ترجمه شهناز محمدی 2 – زمینه روانشناسی صنعتی سازمانی، رونالد ریمبو، ترجمه پرویز صالحی
روانشناسی امور استخدامی1 – مدیریت امور کارکنان و منابع انسانی، دولان و شولر، ترجمه محمدعلی طوسی 2 – مدیرت منابع انسانی، اسفندیار سعادت 3 – مدیرت منابع انسانی، نسرین جزنی
متون روانشناسی (به زبان انگلیسی)1 – متون انگلیسی برای دانشجویان رشته ی روانشناسی، تألیف کیانوش هاشمیان 2 – متن لاتین خلاصه ی کتاب زمینه ی روانشناسی عمومی هیلگارد 3 – کتاب زمینه روانشناسی عمومی تحت عنوان دیسکاوری سایکولوژی، تألیف هکنبری 4 – متون انگلیسی برای دانشجویان رشته ی روانشناسی، تألیف لیندالیل
روانشناسی صنعتی – سازمانی1 – روانشناسی صنعتی سازمانی، پل اسپکتور، ترجمه شهناز محمدی 2 – زمینه روانشناسی صنعتی سازمانی، رونالد ریمبو، ترجمه پرویز صالحی

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

برخی از رتبه ها و گرایش های پذیرفته شده در کنکور ارشد روانشناسی ( گرایش های مختلف) در سال 1402

در جدول زیر برخی از رتبه ها و گرایش های قبولی آنها در کنکور ارشد روانشناسی در سال 1402 آورده شد است:

رتبهگرایش دانشگاه قبولی نوبت
9روانشناسی صنعتی و سازمانی – دانشگاه شهید بهشتی – تهران – روزانه
13روانشناسی بالینی – دانشگاه شهید بهشتی – تهران – روزانه
22روانشناسی عمومی – دانشگاه تهران – روزانه
47روانشناسی بالینی – دانشگاه خوارزمی (محل تحصیل کرج) – روزانه
58روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی – دانشگاه تهران – روزانه
73روانشناسی عمومی – دانشگاه علامه طباطبایی – تهران – روزانه
79سنجش و اندازه گیری (روانسنجی) – دانشگاه علامه طباطبایی – تهران – روزانه
81روانشناسی بالینی کودک و نوجوان – دانشگاه اصفهان – روزانه
152روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی – دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی – تهران – روزانه
204روانشناسی اجتماعی – دانشگاه شهید بهشتی – تهران – روزانه
264روانشناسی شناختی – دانشگاه شیراز – روزانه
352روانشناسی عمومی – دانشگاه تبریز – نوبت دوم
433روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی – دانشگاه اصفهان – نوبت دوم
519روانشناسی بالینی – دانشگاه شیراز – پردیس خودگردان
639روانشناسی تربیتی – دانشگاه لرستان – خرم آباد – روزانه
863روانشناسی تربیتی – دانشگاه کاشان – روزانه
1871روانشناسی و آموزش کودکان استثنایی – دانشگاه تهران – مجازی دولتی
1980روانشناسی بالینی – موسسه غیرانتفاعی حکیم طوس – مشهد – غیرانتفاعی
2503روانشناسی تربیتی – دانشگاه پیام نور استان اصفهان – مرکز اصفهان – پیام نور
4325روانشناسی تربیتی – دانشگاه پیام نور استان کردستان – مرکز سنندج – پیام نور
8992روانشناسی عمومی – موسسه غیرانتفاعی راهبرد شمال – رشت – غیرانتفاعی
15412روانشناسی عمومی – موسسه غیرانتفاعی سنا – ساری – غیرانتفاعی

 

سخن آخر

همانطور که در بالا اشاره شده است، روانشناسی یکی از رشته هایی است که علاقه مندان زیادی را به سمت خود جذب کرده است. بنابراین رقابت در این بین گرایش های این رشته نسبتا بالا است.

برای موفقیت در این رقابت داوطلبان نیاز به یک راهنما و مشاور خوب و یک برنامه قابل اجرا و مناسب دارند تا بتوانند اهداف خود را محقق کنند.

مرکز مشاوره آویژه یکی از بهترین و حرفه ای ترین مراکز ارائه کننده خدمات مشاوره برای داوطلبان است. مشاوران خبره و حرفه ای آویژه اماده اند تا با ارائه برنامه صحیح و براساس علایق، توانمندی ها و استعدادها بهترین برنامه مطالعاتی را برای داوطلبان ارائه دهند.

اگر شما هم به دنبال یک مرکز مشاوره حرفه ای هستید تا خیالتان از بابت موفقیت در آزمون تا حد زیادی راحت شود اویژه بهترین انتخاب است. پس فرصت را از ندهید و همین حالا با ما تماس بگیرید.

سوالات متداول

سوال علامتچگونه برنامه مطالعه برای کنکور روانشناسی را ترتیب دهیم؟

زمانی که برای هر درس اختصاص می دهید براساس ضریب دروس، گرایش هدف شما و نقاط ضعف و قوت خودتان باشد. در صورت نیاز از خدمات مرکز مشاوره آویژه استفاده نمایید.

سوال علامتچگونه می‌توانم نقاط ضعف خود را شناسایی کنم و بهبود ببخشم؟

ارزیابی کارنامه‌های آزمون‌های آزمایشی شما روش بسیار موثری است. این کار به شما کمک می کند تا نقاط ضعف و قوت خودتان را بشناسید و برای برطرف کردن این نقاط ضعف برنامه ریزی کنید. مشاوره با اساتید و مشاوران تخصصی رشته‌ خودتان روش موثر دیگری است که به شما کمک زیادی می کند.

سوال علامتچگونه می‌توانم با استرس و فشار کنکور مقابله کنم؟

روش‌های مدیریت استرس و اضطراب را فرا بگیرید و سعی کنید هر روز آنها را تمرین کنید. استراحت به اندازه کافی هم در جلوگیری از کاهش بهره وری و در نهایت کاهش استرس شما بسیار موثر است.

سوال علامتآیا باید همزمان بر روی تمام دروس کار کنیم یا باید به دروس خاصی تمرکز داشته باشیم؟

اول باید گرایش مورد نظرتان را انتخاب کنید و بعد زمان مطالعه را براساس نقاط ضعف و قوتت و ضریب دروس تعیین کنید.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

مشاوره کنکور ارشد روانشناسی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/24

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید