آیا مهاجرت به ترکیه از طریق فارکس امکان پذیر است؟

آیا مهاجرت به ترکیه از طریق فارکس امکان پذیر است؟

یکی از مهمترین سوالاتی که این روزها زیاد پرسیده میشود امکان مهاجرت به ترکیه از طریق فارکس است که از روشهای مختلفی مثل گرفتن مدرک مرتبط و یا سابقه کاری در موارد مرتبط ایجاد میشود.

ما در این مقاله از مرکز مشاوره آوِیژه سعی کرده ایم تمامی جوانب مهاجرت با فارکس به ترکیه را بررسی کنیم و توضیحات کاملی راجب نحوه مهاجرت و میزان درآمد معامله گران فارکس را بیان کنیم. برای دریافت مشاوره های تحصیلی حرفه ای از مرکز مشاوره آویژه میتوانید با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

فارکس در ترکیه

معامله در بازار فارکس یا (همان کریپتو کارنسی ها) امروزه بسیار پرطرفدار شده و افراد زیادی به این بازارهای مالی ورود کرده اند و در حال فعالیت میباشند، معامله گری در بازار فارکس نیازمند مهارت و تخصص است و افراد زیادی در این بازار به خوبی عمل می کنند.

در این میان ممکن است به عنوان یک تحلیلگر و تریدر حرفه ای دوست داشته باشید مهاجرت کنید؛ مهاجرت با فعالیت در فارکس صرفا در حالتی ممکن است که شرایط خاصی را داشته باشید.

فارکس در ترکیه

مهاجرت به ترکیه از طریق فارکس

صرفا با نشان دادن اینکه معامله گر بازار فارکس و ارز دیجیتال هستید نمی توانید به خارج از ایران مهاجرت کنید.

اما اگر اثبات کنید که سالهاست در این زمینه با موفقیت ترید کرده و درآمد زیادی را از این طریق کسب کرده اید، مدرک زبان انگلیسی معتبر یا آشنایی کامل با زبان ترکی را داشته باشید، در زمینه معامله گری تدریس داشته اید و همچنین بتوانید تحلیلگری بازارهای مالی را به خوبی انجام دهید ممکن است شرایط مهاجرت از طریق حرفه تحلیل و معامله گری در بازار فارکس را داشته باشید.

پس از این که اطمینان حاصل کردید شرایط مذکور را دارید می توانید رزومه خود را برای کارفرمایان مختلف ارسال کنید و در صورت موافقت برای اخذ ویزا اقدام کنید.

علاوه بر اینها هر کشوری ممکن است شرایط خاصی را برای مهاجرت از طریق فارکس داشته باشد که بهتر است به طور جداگانه به بررسی هر کشور بپردازید، که میتوانید در این زمینه از طریق تماس با مرکز مشاوره آویژه از کارشناسان ما در این زمنیه اطلاعات دقیق را دریافت نمایید.

روش های مناسب برای مهاجرت از طریق فارکس

روش های مهاجرتی زیادی وجود دارد که هر شخص بسته به شرایط خود می تواند یکی از روش های موجود را انتخاب کند و از آن طریق آینده خود را تحت تاثیر قرار دهد.

پونزاگر در بازارهای مالی مشغول به فعالیت هستید با توجه به پارامترهای زیر:

  • تحصیلات
  • سابقه کاری
  • سن
  • مدرک زبان انگلیسی

می توانید مهاجرت کاری تحلیل گر مالی فارکس را تجربه کنید و یا یکی از روش های تحصیلی، ثبت شرکت و حتی روش تمکن مالی را انتخاب کنید.

روش های مناسب برای مهاجرت از طریق فارکس

پونزاگر شرایط شما به گونه ای است که نمیتوانید از طریق کار و یا ثبت شرکت اقدام به مهاجرت کنید، می توانید روش های زیر را امتحان کنید:

  1. دریافت جاب آفر

برای اقدام از طریق جاب آفر (رزومه کاری) در اکثر کشور ها، به عنوان یک تریدر باید بتوانید از طرف یک کارفرما پیشنهاد شغلی دریافت کنید که جهت افزایش شانس خود باید رزومه کاری قوی ای را تهیه و ارائه کنید.

  1. خود اشتغالی

شما به عنوان یک معامله گر که در بازار فارکس فعالیت میکنید، با استفاده از روش خود اشتغالی اگر تحصیلات دانشگاهی مرتبط با حوزه کاری خود را داشته باشید و همچنین دارای سابقه کاری موفق در زمینه تحلیل بازار، معامله گری و آموزش باشید میتوانید برای خود اشتغالی در کشورهایی مانند ترکیه و یا کانادا اقدام کنید.

  1. تحصیل

اگر شرایط مهاجرت کاری و کاریابی از طریق بازار مالی فارکس را ندارید اما شرایط تحصیل در خارج از کشور را دارید، میتوانید ابتدا از طریق تحصیل به خارج از کشور راه پیدا کنید و سپس در به صورت فیزیکی کاریابی کنید، همچنین میتوانید در کنار تحصیل خود معاملات خود را انجام دهید و پس از فارغ التحصیلی از فرصت اقامت برای ورود به بازار کار بهره مند شوید.

  1. تمکن مالی

یک راه دیگر برای اقامت معامله گران بازار های دیجیتال تمکن مالی است؛ شما با نشان دادن دارایی های خود به مراجع مربوطه می توانید اقامت کشور مورد نظر را دریافت کنید. برای معامله گران بازارهای مالی معمولا به کشور هایی مانند: سوئیس، مکزیک، فرانسه، اتریش، پرتغال، یونان، ایتالیا و ترکیه مهاجرت میکنند.

درآمد معامله گران فارکس

درآمد معامله گران فارکس

قبل از اینکه سطوح مختلف حقوق و درآمد را برای معامله گران فارکس بررسی کنیم، باید این نکته را بدانید که میزان درآمد شما به این بستگی دارد که برای خود کار کنید یا برای یک شرکت خاص.

اگر برای یک شرکت به عنوان یک معامله گر روزانه یا مدیر صندوق کار میکنید، شما کارمندی هستید که حقوق پایه معامله گر فارکس برایتان در نظر گرفته شده و معمولا می توانید کمیسیون خود را با توجه به این حقوق پایه دریافت کنید.

اما اگر شما شخصی کار میکنید و یک معامله گر مستقل فارکس، معامله گر سهام یا معامله گر کالا هستید، به جای اینکه حقوق دریافت کنید، پول خود را معامله و سرمایه گذاری کرده و کسب درآمد میکنید؛ کسب درآمد چه کارمندی باشد چه شخصی میزان آن با توجه به نوع شرکت، محل کار، میزان سرمایه گذاری و… تعیین میشود و نمی توان مبلغ دقیقی را به عنوان درآمد تعیین کرد.

اما طبق بررسی های انجام گرفته، معامله گران فارکس در آمریکا به طور متوسط 98.000 دلار درآمد در سال به اضافه 25.000 دلار کمیسیون دریافت میکنند. محدوده حقوق پایه معامله گران از 47.000 تا 160.000 دلار متغیر میباشد.

در پایان

اخذ اقامت از طریق فارکس در ترکیه همان اخذ اقامت یک ساله است که به آن ویزای توریستی یک ساله نیز میگوید، یکی از راه های اخذ اقامت دائم ترکیه می باشد. کارتی که برای اقامت به افراد در ترکیه داده می شود، مجوز اقامت ترکیه است که کیملیک کارت به متقاضیان داده می شود.

دریافت اقامت یک ساله ترکیه برای همه افراد امکان پذیر است و راه های مختلفی برای دریافت آن وجود دارد که در مقاله بالا به آن اشاره کردیم. جهت کسب اطلاعات دقیق تر میتوانید از طریق شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ با کارشناسان ما در مرکز مشاوره آویژه در ارتباط باشید.

سوالات متداول

سوال علامتآیا مهاجرت از طریق معامله در بازار فارکس به ترکیه امکان پذیر است؟

بله اگر شرایط درج شده در این مقاله را داشته باشید می توانید شانس خود را برای مهاجرت از این طریق فارکس امتحان کنید.

سوال علامتمیزان درآمد معامله گران فارکس در خارج چقدر است؟

میزان درآمد شما به این بستگی دارد که برای خود کار کنید یا برای یک شرکت، که توضیحات تکمیلی در این مقاله ارائه شده است.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

آیا مهاجرت به ترکیه از طریق فارکس امکان پذیر است؟

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
دسته بندی:
برچسب ها:

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/24

جمعه

1403/3/25

شنبه

1403/3/26

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید