کارت پایان خدمت سپاه و تاثیر آن بر مهاجرت و خروج از کشور

کارت پایان خدمت سپاه و تاثیر آن بر خروج از کشور سربازان

یکی از دغدغه های دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان این ارگان، دریافت ویزا و مهاجرت به کشورهای اروپایی و آمریکایی می باشد. علت نگرانی این افراد، حساسیت جهانی نسبت به ارگان نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی است.

حکایت ها حاکی از عدم موفقیت سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت این ارگان در اخذ ویزا بود. با بررسی های بیشتر، نتیجه حاصل شده، متفاوت بود. برخی گمان می کنند سربازی در سپاه و خروج از کشور وابستگی زیادی به یکدیگر دارند و نمی توان با کارت پایان خدمت این ارگان از کشور خارج شد. سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت این ارگان به راحتی می توانند اقدام به دریافت ویزا کنند. در اکثر موارد هم متقاضیان، ویزا دریافت می کنند.

🙆‍♀️ دارندگان کارت پایان خدمت سپاه همانند مردم عادی می توانند اقدام به دریافت ویزا و مهاجرت کنند.

داشتن کارت پایان خدمت سپاه و خروج از کشور با وجود سختگیری های کشور آمریکا نسبت به ارگان نظامی سپاه، امکان پذیر و ممکن است. اگر فعالیت متقاضیان فراتر از خدمت سربازی باشد، پروسه اخذ ویزا و مهاجرت با مشکل مواجه می شود. جهت آشنایی بیشتر با تاثیر کارت پایان خدمت سپاه در اخذ ویزا و خروج از کشور با مشاوران آویژه همراه باشید.

بررسی تأثیر کارت پایان خدمت سپاه بر خروج از کشور

خدمت در ارگان نظامی سپاه پاسداران انقلاب اسلامی به صورت امریه سربازی، نخبه و یا نیروی ساده در حالت کلی برای اکثر کشورهای جهان مانعی در پروسه اخذ ویزا محسوب نشده و تاثیر چندانی نیز بر شرایط سفر و یا مهاجرت افراد نخواهد داشت.

در این میان تنها کشوری که تا حدودی خدمت سپاه مهاجرت به آن را تحت الشعاع قرار دهد، کشور آمریکاست.

داشتن کارت پایان خدمت سپاه، تاثیر چندانی بر خروج از کشور ندارد. خدمت در سپاه و مهاجرت با کارت پایان خدمت سپاه پاسداران، امکان پذیر است. سربازان سپاه پاسداران می توانند همانند سایر افراد عادی اقدام به اخذ ویزا کنند و از کشور خارج شوند.

سربازان سپاه یا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه پاسداران می توانند به راحتی پروسه اخذ ویزای خودشان را طی کنند. خدمت در سپاه و دریافت کارت پایان خدمت از این ارگان، مانعی برای مهاجرت به کشورهای دیگر نیست.

💙 تنها کشوری که نسبت به کارت پایان خدمت سپاه، گارد دارد، کشور آمریکا است. مهاجرت کردن سربازان سپاه به آمریکا، کمی بحث برانگیز می باشد چرا که کشور آمریکا، مقررات سختگیرانه ای را بر دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان سپاه اعمال می کند.

💙 در اکثر مواقع هم درخواست دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان سپاه رد می شود. یکی از مهم ترین مقررات کشور آمریکا در رابطه با مهاجرت و اخذ ویزا، ارگانی است که افراد در آن خدمت کرده اند.

💙 البته نحوه همکاری کردن هر شخص با نیروهای نظامی هم حائز اهمیت است. این مقررات و سختگیری ها از سال 2019 بیشتر شدند. در حدی که سربازان سپاه یا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه، بیشتر از گذشته، تحت فشار قرار گرفت. از این رو، پروسه اخذ ویزا توسط دارندگان کارت پایان خدمت سپاه دشوار است.

متاسفانه از سال 2019 با افزایش سختگیری ها بر ارگان سپاه و قرار گرفتن این نهاد نظامی در لیست تحریم های سازمان تروریستی، شرایط اخذ ویزا برای مشمولانی که در این نهاد خدمت خود را به پایان رسانده باشند، با دشواری هایی همراه شده است.

علت این امر آن است که عموما مسئول مربوطه در سفارت بر اساس همکاری شخص با این نهاد نظامی می تواند تصمیم به رد درخواست ویزای وی بگیرد.

به همین دلیل ویزاهایی که پیش از تاریخ 18 اکتبر 2018 صادر شده بود، برای ایالات متحده قابل پذیرش اعلام شده اما پس از این تاریخ در حالت فعلی، سفر به کشور آمریکا برای مشمولانی که دارای کارت پایان خدمت سپاه هستند، با چالش های جدی رو برو است.

تاثیر کارت پایان خدمت سپاه بر خروج مشمولان از کشور

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

آیا سربازی سپاه برای مهاجرت به دیگر کشورها ایجاد مشکل می کند؟

خدمت در ارگان های دولتی، تنها برای کشور آمریکا اهمیت دارد. خدمت در سپاه و مهاجرت با کارت پایان خدمت سپاه پاسداران برای سایر کشورها اهمیت چندانی ندارد.

💙 عیب کارت پایان خدمت سپاه در زمینه مهاجرت، طولانی شدن پروسه تایید صلاحیت و دریافت ویزای خروج از کشور می باشد.

💙 علت طولانی شدن پروسه تایید صلاحیت، انجام تحقیقات حول رابطه سربازان سپاه یا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه پاسداران با نوع فعالیت آن ها است. پس از انجام تحقیقات راجع به صدور ویزای متقاضی تصمیم گیری می شود. به طور کلی، سربازان سپاه یا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه که فعالیت نظامی و سیاسی نداشته اند، مشکلی برای اخذ ویزا و خروج از کشور نخواهند داشت.

برای دریافت گذرنامه کشورهای مختلف، متقاضیان معمولاً از نزدیکترین سفارتخانه وقت قبلی گرفته و هزینه درخواست روادید را پرداخت می کنند.

متقاضی، مصاحبه ای حضوری با افسر کنسولگری خواهد داشت که این افسر برای تصمیم گیری در این زمینه که متقاضی واجد شرایط لازم برای دریافت روادید کشور مقصد است یا خیر، اختیار تام خواهد داشت.

پس از مصاحبه و انجام امور اداری لازم، در صورتی که متقاضی واجد شرایط لازم باشد، سفارتخانه و یا کنسولگری برای وی روادید لازم برای سفر به کشور مقصد را صادر می نماید.

بطور کلی اینکه شما سربازی خود را در چه ارگانی گذرانده باشید، برای اکثر کشورها اهمیت چندانی ندارد و شما در مصاحبه سفارت باید به مسئول مربوطه شرایط خدمت خود را به مختصر توضیح دهید که فرد تصمیم گیرنده برای این موضوع (محل خدمت) نبوده اید.

البته چنانچه شما جزء افرادی باشید که در پروژه های مهم نظامی با سپاه همکاری داشته و یا بصورت افتخاری مدتی در کادر سپاه حضور داشته باشید، ممکن است در مورد نحوه فعالیت های گذشته شما تحقیقاتی صورت گیرد و پروسه اخذ ویزای شما میزانی طولانی تر شود.

توصیه می شود در بحث سربازی سپاه و مهاجرت سعی کنید تا همواره اطلاعات دقیق و درستی را به اداره مهاجرت کشور مقصد خود ارائه دهید؛ چرا که در صورت عدم احراز این صحبت ها، عواقب جدی متوجه شما خواهد شد.

آیا سربازی سپاه برای مهاجرت به دیگر کشورها ایجاد مشکل می کند؟

نحوه اخذ ویزای دارندگان کارت پایان خدمت سپاه

دریافت نوبت از سفارتخانهبرای اخذ ویزا و خروج از کشور، دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان سپاه بایستی به نزدیک ترین سفارتخانه مراجعه کنید و نوبت مصاحبه بگیرید.
پرداخت هزینه هاپس از دریافت نوبت بایستی هزینه های مربوطه پرداخت شوند.
انجام مصاحبهبعد از مقرر شدن زمان معین برای حضور متقاضی در سفارتخانه، نوبت به مصاحبه با افسر کنسولگری می رسد. وظیفه افسر کنسولگری، بررسی صلاحیت و شرایط لازم و کافی برای مهاجرت کردن متقاضی به کشور مد نظر می باشد. مصاحبه تحت کنترل و اختیار افسر کنسولگری انجام می شود.
انجام تحقیقاتتحقیقاتی حول رابطه سربازان سپاه یا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه پاسداران با نوع فعالیت آن ها در سپاه پاسداران انقلاب اسلامی صورت می گیرد. از این رو، نظر هیچ کسی بر رأی نهایی سفارتخانه تاثیر ندارد.
صدور رای نهاییپس از انجام تحقیقات، رای نهایی مبتنی بر خروج یا عدم خروج متقاضی صادر می شود.

تاثیر خدمت در سپاه بر مهاجرت تحصیلی دانشجویان

همانطور که اشاره کردیم، شما برای مهاجرت تحصیلی در کشورهای مختلف اروپایی، مشکلی از بابت کارت پایان خدمت سربازی خود نخواهید داشت.

علت این امر آن است که به جز کشور آمریکا، سایر کشور ها دستورالعمل مشخصی برای مقابله با افرادی که در گذشته به عضویت سپاه درآمده باشند نداشته و صرفا رزومه تحصیلی و پژوهشی افراد را مورد بررسی قرار می دهند.

یکی از راه های مهاجرت، دریافت ویزای تحصیلی می باشد. گاها دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان سپاه اقدام به دریافت ویزای تحصیلی می کنند. برای مهاجرت تحصیلی، امتیازات تحصیلی متقاضی مورد بررسی قرار می گیرد. علاوه بر این که سابقه تحصیلی دارندگان کارت پایان خدمت سپاه و سربازان سپاه بررسی می شود، نحوه همکاری و فعالیت آن ها در سپاه پاسداران هم مورد بررسی قرار می گیرد.

💙 مشکل خاصی در دریافت ویزای تحصیلی وجود ندارد. تنها تفاوت پروسه مهاجرت دارندگان کارت پایان خدمت سپاه با افراد عادی، طولانی بودن پروسه دریافت ویزا می باشد. البته ممکن است دارندگان این کارت برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا با قوانین و شرایط سخت تری روبه رو شوند.

آیا خدمت در سپاه مانع از ورود به امریکا می شود؟

به طور مشخص و دقیقی نمی توان پاسخی برای این سوال مطرح کرد؛ چرا که این امر در نهایت به تشخیص سفارت مربوطه کشور مقصد بستگی داشته و قانون مبنی بر عدم اجازه ورود ایرانیان به آمریکا در حال حاضر وجود ندارد.

به همین دلیل افراد به ویژه برای روش های مهاجرت نخبگی، تحصیلی و ورزشکار قهرمان شانس مهاجرت به آمریکا را خواهند داشت؛ اما در نهایت این به تصمیم سفارت بستگی داشته و مشخصا نمی توان دستورالعملی یا نتیجه ای برای آن ارائه کرد.

سربازی در سپاه و مهاجرت به آمریکا به یکدیگر مرتبط هستند. اگر متقاضیان مهاجرت به آمریکا در سپاه پاسداران خدمت کرده باشند، پروسه دریافت ویزا آن ها طولانی تر می شود.

مهاجرت کردن سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت سپاه به تمام کشورهای دنیا، غیر از آمریکا، راحت و بی دردسر می باشد. امکان دریافت ویزای مهاجرت به آمریکا برای این افراد وجود دارد ولی پروسه دریافت ویزا، سخت و زمان بر است. از این رو، توصیه می شود کشور آمریکا را برای مهاجرت کردن انتخاب نکنید.

مقررات سختگیرانه کشور آمریکا برای اعطای ویزا به ایرانیان و به خصوص افرادی که در سپاه پاسداران خدمت کرده اند، امکان دریافت ویزا را سخت کرده است. از این رو، زمان دریافت ویزا و مهاجرت به تعویق می افتد.

تاکید می شود که نحوه فعالیت متقاضی با سپاه پاسداران در اخذ ویزا تاثیر بالایی دارد. اگر نحوه فعالیت متقاضی با سپاه پاسداران، فراتر از حالت عادی باشد، توصیه می شود که کشورهای اروپایی را برای مهاجرت کردن، انتخاب کند. در غیر این صورت، مشکلاتی که در پروسه اخذ ویزا و مهاجرت متقاضیان وجود دارد را می توان حل کرد.

آیا خدمت در سپاه مانع از ورود به امریکا می شود؟

سخن آخر

افرادی که خدمت سربازی خود را در نهاد سپاه به عنوان امریه و یا نیروی ساده می گذرانند، عموما نسبتا به امکان خروج از کشور و سفر به کشورهای مختلف دچار سوال می شوند.

این افراد به طور مشخص برای سفر و مهاجرت به کشورهای اروپایی مشکلی نداشته و نیازی به نگرانی در این مورد نخواهد بود.

در این مقاله مشاوره نظام وظیفه، راجع به خدمت در سپاه و خروج از کشور دارندگان کارت پایان خدمت سپاه پاسداران صحبت شد. اکثر جوانان ایرانی به دنبال مهاجرت به کشور آمریکا و کشورهای اروپایی هستند. مهاجرت برای افرادی که دارای کارت پایان خدمت می باشند، به مراتب راحت تر از شرایط افرادی است که سربازی نرفته اند. با تشریح شرایط موجود، امکان اخذ ویزا از کشور آمریکا و کشورهای اروپایی مورد بررسی قرار گرفت. با توجه به بیانیه منتشر شده، سختگیری کشور آمریکا در اعطای ویزا به ایرانیان کاهش یافته است و سالانه افراد بیشتری می توانند به کشور آمریکا مهاجرت کنند.

چنانچه مشکل یا سوالی در خصوص موضوع مورد بحث برایتان بوجود آمده، با مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید تا مشاورین متخصص این مجموعه شما را در کمترین زمان ممکن راهنمایی کرده و به پاسخ سوال هایتان برسانند. از همراهی شما با مرکز مشاوره آویژه سپاس گزاریم.

سوالات متداول

سوال علامتآیا دارندگان کارت پایان خدمت سپاه می توانند به آمریکا مهاجرت کنند؟

با توجه به بیانیه صادر شده توسط کشور آمریکا، ممنوعیت صدور ویزا برای سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت سپاه لغو شده است. از این رو، سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت این ارگان می توانند اقدام به دریافت ویزا کنند.

سوال علامتبرای اخذ ویزای آمریکا بایستی به کجا مراجعه کرد؟

برای اخذ ویزای مهاجرتی بایستی به سفارتخانه آمریکا مراجعه نمود. البته در ایران، سفارتخانه آمریکا تعطیل می باشد. برای دریافت ویزای آمریکا بایستی به سفارتخانه آمریکا در کشورهای همسایه مراجعه کرد.

سوال علامتبهترین کشور برای مهاجرت سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت این ارگان کجاست؟

کشورهای اروپایی برای سربازان سپاه و دارندگان کارت پایان خدمت این ارگان، چندان محدودیتی ندارند. از این رو، متقاضیان می توان به راحتی با دریافت ویزا به کشورهای اروپایی مهاجرت کنند.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

کارت پایان خدمت سپاه و تاثیر آن بر مهاجرت و خروج از کشور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

نظرات
- 33 نظر:
 1. سلام اگه کارت پایان خدمت سپاه داشته باشیم میتونیم چیزی وسیغه بزاریم بریم؟

 2. سلام خسته نباشید من سربازم و قرار پاسدار وظیفه بشم گویا تو کارت پایان خدمت هم همون سرباز وظیفه درج میشه میخواستم ببینم برای مهاجرت مشکلی ندارم؟؟

 3. سلام
  خسته نباشید
  من خدمت سربازیم رو توی تیپ تکاور سپاه گذراندم و الان بیست و دو سالمه و میخوام واسه ویزای آوسبیلدونگ پرستاری در کشور المان اقدام کنم ایا به نظزتون سربازیم واسم مشکلی درست نمیکنه ؟ بهم ویزا میدن ؟
  من تمام شرایط ویزا شدن (زبان سطح B2 المانی و تمکن مالی و … ) رو دارم فقط از این میترسم که به خاطر سربازیم درخواستم رو رد کنن

  1. خیرخدمت سربازی شما ربطی به اداره مهاجرت یا مهاجرت تحصیلی شما ندارد

 4. با سلام
  آیا خدمت در نیروی انتظامی هم مثل ارتش مشکلاتی در ویزای آمریکا ایجاد میکنه؟

  1. با سلام، خیر، ارتش یک نیروی سازمانی برای تمامی کشورهای دنیا میباشد و شناخته شده میباشد، دلیل اینکه سپاه یک نیرو تروریستی از سوی امریکا شناخته شده این است که سپاه یک نیروی شبه نظامی میباشد، و هر کشوری این نیرو را ندارد، جز ایران و لبنان

 5. سلام وقت بخیر
  کارت پایان خدمت سپاه (سرباز عادی) برای مهاجرت به کشور های عربی مثل امارات یا عمان یا قطر مشکل داره؟

  1. سلام شما با کارت پایان خدمت سپاع ریجکت نمیشوید اما ممکن اآفیس چکر بخورید و پرونده ی شما 2 بار برسی شود.

 6. یعنی انگلیس با کارت پایان خدمت سپاه ویزا میده؟ چون از اتحادیه اروپا جداست

  1. با سلام امکان گرفتن ویزا وجود دارد و خدمت سربازی در ایران شانسی و اجباری است برای این قضیه ممکنه آفیس چک بخورید

 7. سلام وقت بخیر کارت پایان خدمت نیروی انتظامی هم مثل سپاه هستش
  برای خروج از کشور مثل کارت پایان خدمت سپاه مشکلی ایجاد میکنه یا نه

 8. کسانی که در سپاه سربازی کردند برای سفر به کشور های اروپایی مثل انگلیس یا المان به مشکل بر نمیخورند

 9. دوستان. اصلا سفارت ها کارت پایان خدمت نگاه نمیکنن و مخصوصا جاهایی مثله امریکا که شما باید از کشور ثالث اقدام کنید اصلا نگاه نمیکنن مگر اینکه خودشون یا روش های دیگه اطلاعلت کسب کنن. الان برای مثال برید سفارت فرانسه سرچ کنید، هیچ نوشته ای مبنی بر نشون دادن کارت پایان خدمت وجود نداره. اصلا لزومی به گفتنش هم نیست. مامور سفارت هم واسطه هست و نظر اصلی رو دولت پذیرنده میگیره.

 10. باسلام من سربازی سال 81در سپاه گذراندم و سرباز عادی بودم مشکلی برای مهاجرت به آمریکا ندارم؟

  1. سلام وقتتون بخیر برای مهاجرت به آمریکا نباید در سپاه دوره گذارنده باشید چون امکان رد شدن شما در سفارت بالا هست

 11. سلام، وقت بخیر
  درباره محدودیت ایرانیان برای مهاجرت تحصیلی به آمریکا سوال داشتم
  1- در کارت پایان خدمت من اشاره ای به نام سپاه نشده و درجه را نیز ستوان قید کرده، از کجا متوجه میشوند که سپاه بوده شخص؟
  2- آیا اطلاع دارید که اخیرا برای کشور کانادا نیز محدودیت داره این قضیه یا خیر؟

  1. سلام.بعد از ارائه مدارک ،ارگان ها امکان استعلام کارت پایان خدمت را دارند. کشور کانادا نیز سپاه را تحریم کرده است. البته به صورت رندوم استعلام گرفته میشود. (بهتر است خدمت در سپاه به صورت داوطلبانه نباشد).

 12. خب سوالی که اینجا مطرح میشه تو کارت پایان خدمت هیچ اشاره ای به نهاد سپاه نمیشه از کجا میخوان بفهمن شخص سپاه خدمت کرده؟؟؟

  1. سلام وقت بخیر
   از طریق fbi چک امکان بررسی در صورت اعتراض وجود دارد

   1. Fbi تو ایران چیکار میکنه مگه به سایت های سپاه و نیروهای مسلح دسترسی داره که میفهمه

 13. خسته نباشید
  برای آمریکا
  برای سرباز معلمان چطور است ؟
  چون کارت پایان خدمت سربازمعلمان هم سپاه میدهد…

  1. سلام و قت بخیر آمریکا کارت پایان خدمت مربوط به سپاه را قبول ندارد…

   1. سلام داشتن کارت پایان خدمت سپاه برای مهجرت به کانادا مشکلی نداره؟؟

    1. با سلام و احترام وقت شما بخیر بطور معمول مهاجرت برای کادر و پرسنل سپاه مقدور نمیباشد اما صرفا سرباز سپاه بوده باشید مشکلی ندارد

 14. خب سوالی که اینجا مطرح میشه تو کارت پایان خدمت هیچ اشاره ای به نهاد سپاه نمیشه از کجا میخوان بفهمن شخص سپاه خدمت کرده

  1. از درجه های رزم دار و رزم آور و رزم یار که به ترتیب معادل استوار، گروهبان و سرجوخه هست در ارتش میتونن بفهمن البته اگر از کارت پایان خدمت و ترجمه اش رو بخوان

  2. از درجه های رزم دار و رزم آور و رزم یار که به ترتیب معادل استوار، گروهبان و سرجوخه هست در ارتش میتونن بفهمن البته اگر از کارت پایان خدمت و ترجمه اش رو بخوان

 15. سلام اگر ۶ماه اخر سربازی به عنوان کادر درمان تو بیمارستان سپاه باشه برای مهاجرت به کانادا یا امریکا مشکلی هست؟

  1. باسلام در صورتی که کارت پایان خدمت از سپاه دریافت کرده باشید برای مهاجرت مشکل بوجود میاید

  2. ازنظرمن سپاه یعنی امنیت بدون سپاه ایران امنیت نخواد داشت خدا نگهدارهمه سپاه و کارکنان سپاه باشه

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/31

جمعه

1403/4/1

شنبه

1403/4/2

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید