ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

همه مراحل برگزاری کنکور سراسری کارشناسی ارشد پزشکی بر عهده وزارتخانه بهداشت است و از طریق سایت سنجش پزشکی کشور مراحل اجرایی آن انجام می گردد. علاقمندان تحصیل در مقطع کارشناسی ارشد رشته های پزشکی 1402 لازم است از طریق همان سایت، بعد از مطلع شدن از زمان ثبت نام این آزمون اقدام به ثبت نام کنند.

مدارک و شرایط مورد نیاز برای ثبت نام در رشته های کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 در موعد مقرر از طریق دفترچه ثبت نام این آزمون منتشر می گردد و افراد داوطلب با توجه به نوع مدرک تحصیلی مقطع قبلی خود، توانایی این را دارند که در فرآیند نام نویسی ارشد پزشکی ثبت نام کنند.

جهت آشنایی بیشتر با زمان و نحوه ثبت نام در این مرحله، در این مقاله آویژه به بررسی همه جزئیات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 می پردازیم.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

سازمان سنجش پزشکی ایران که تحت نظارت وزارتخانه بهداشت است، وظیفه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را سالانه بر عهده می گیرد.

افراد داوطلبی که در یکی از دانشگاه های علوم پزشکی کشور مقطع کاردانی خود را سپری کرده اند و یا با توجه به اطلاعات درج شده در دفترچه ثبت نام این آزمون، با رشته تحصیلی مورد نظر خود دارای مدرک متجانس هستند، توانایی این را دارند که برای نام نویسی ارشد پزشکی1402 اقدام کنند.

سال پیشین از 30 بهمن ماه زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شروع شد. زمان ثبت نام هر ساله معمولا ثابت بوده و از اواخر بهمن ماه شروع می شود. با این وجود فرصت دوباره نام نویسی کنکور ارشد وزارت بهداشت گاها به اردیبهشت و قبل از زمان برگزاری این آزمون نیز موکول می گردد.

با در نظر گرفتن روند ثبت نام سنوات پیشین و هم اطلاعیه سایت سنجش پزشکی ایران، از بهمن ماه زمان نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت سال 1402 شروع شود و تا چند روزی ادامه خواهد داشت. دقت داشته باشید که همه اطلاعات شخص داوطلب لازم است به خوبی وارد سایت گردد تا از پذیرش در مرحله نهایی محروم نگردد.

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

افراد داوطلب کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 بوسیله مطالعه و بررسی شرایط مذکور در دفترچه راهنمای نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت به بررسی و مطالعه شرایط نام نویسی در رشته های محبوب از جمله ثبت نام ارشد پرستاری، مامایی و دیگر رشته های محبوب پزشکی بپردازند.

افراد متقاضی که از لحاظ نظام وظیفه، موقعیت تحصیلی، طرح نیروی انسانی و… در موقعیت های مختلفی قرار دارند فقط در صورت دارا بودن شرایط مورد نیاز قادر هستند در آزمون ارشد وزارت بهداشت 1402 شرکت نمایند.

پونزدر ادامه به بررسی این شرایط پرداخته و قوانین ثبت نام در کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت را شرح می دهیم:

تیکداشتن مدرک کارشناسی، کارشناسی ارشد، دکتری عمومی گروه پزشکی و دارا بودن مدارک بالا تر مناسب با رشته امتحانی مورد نظر شخص داوطلب، در آزمون کارشناسی ارشد پزشکی 1402 مهم ترین شرط شرکت می باشد.

تیکمدارک بالا لازم است مورد تایید وزارت بهداشت یا وزارت علوم باشد.

تیکدانشجویان سال نهایی که متقاضی نام نویسی این آزمون هستند، تا تاریخ 31 شهریور 1402 می بایست گواهی مبتنی بر فارغ التحصیلی را ارائه دهند.

تیکنداشتن اشتغال به تحصیل هم زمان در دوره های کارشناسی ارشد و یا سایر مقاطع در همان دانشگاه و یا موسسات آموزشی و تحقیقاتی دیگر.

تیکدانشجویان مقطع تحصیلی کارشناسی ارشد برای شرکت در این آزمون لازم است تا اعلام نتایج کنکور ارشد پزشکی، در صورت پذیرش انصراف قطعی دهند.

تیکآن گروه از دانشجویان کارشناسی ارشد که از ادامه تحصیل منصرف یا از تحصیل محروم شده اند، بعد از تسویه حساب با دانشگاه محل تحصیل خود توانایی این را دارند که دوباره در آزمون کارشناسی ارشد وزارت بهداشت شرکت کنند.

تیکدانشجویانی که از تحصیل محروم شده اند مجاز به شرکت در آزمون کارشناسی ارشد رشته پیشین خود نمی باشند.

تیکدارا بودن حداقل 2 سال پیشینه کار بالینی با مدرک کارشناسی در قسمت های بیمارستانی. (برای افراد متقاضی بعضی رشته های درج شده در دفترچه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت که به سابقه کار بالینی نیاز دارند) این افراد داوطلب تا تاریخ 31 شهریور 1402 لازم است 2 سال سابقه بالینی را داشته باشند.

تیکنام نویسی و ادامه تحصیل افراد مشمول قانون خدمت پیراپزشکان و پزشکان پیش از انجام خدمات ذکر شده بلامانع بوده و این اشخاص مجاز به شرکت در آزمون می باشند.

شرایط ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نام نویسی کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 از طریق سایت sanjeshp.ir به صورت اینترنتی انجام شده و افراد داوطلب جهت ثبت اطلاعات شخصی و تحصیلی خود لازم است به سایت ارشد سنجش پزشکی به نشانی مذکور مراجعه کرده و بعد از بررسی و مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام، اقدام به ثبت نام کنند.

افراد متقاضی دقت داشته باشند که قبل از ثبت نام کنکور ارشد وزارت بهداشت لازم است هزینه نام نویسی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 را پرداخت کرده و برای نام نویسی کد رهگیری خود را وارد سامانه سنجش پزشکی کنند.

با در نظر گرفتن این که رشته های امتحانی کنکور ارشد وزارت بهداشت 1402 در قالب 4 دسته ارائه می گردد، افراد متقاضی توانایی این را دارند که با توجه به مدرک کارشناسی و یا بالاتر در 2 رشته امتحانی از 2 گروه مختلف شرکت کنند که در این صورت لازم است هزینه نام نویسی ارشد پزشکی هر رشته را به طور مجزا پرداخت کنند.

بعد از به پایان رسیدن مراحل پرداخت، لینک شروع نام نویسی کارشناسی ارشد وزارت بهداشت فعال گشته و افراد داوطلب با کلیک روی گزینه مربوط توانایی این را دارند که فرم اینترنتی ثبت نام را کامل کنند.

شایان ذکر می باشد که برای کاهش اشتباه و خطا در زمان نام نویسی، فرم پیش نویسی در آخر دفترچه راهنمای این آزمون قرار داده می شود که به افراد داوطلب پیشنهاد می کنیم پیش از هر چیز در این فرم اطلاعات خود را وارد کرده و با توجه به آن به تکمیل فرم اینترنتی بپردازند.

در آخر نیز یک کد رهگیری در اختیار افراد داوطلب قرار می گیرد که لازم است تا موقع اعلام نتایج کارشناسی ارشد پزشکی 1402 نگه دارند.

نحوه ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

نتیجه گیری

در این مقاله از آویژه سعی کردیم تمامی اطلاعات در مورد ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 1402 را برای شما ارائه دهیم. امیدواریم این مقاله برای شما مفید بوده باشد.

چنانچه پس از مطالعه این مقاله سوالی در خصوص ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت در سال 1402 داشتید، با شماره گیری 09099071985 می توانید پاسخ آن را از مرکز مشاوره آویژه جویا شوید.

سوالات متداول

سوال علامتسازمان سنجش تحت نظارت کیست؟

سازمان سنجش پزشکی ایران که تحت نظارت وزارتخانه بهداشت است، وظیفه برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را سالانه بر عهده می گیرد.

سوال علامتزمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402 از کی آغاز می شود؟

زمان ثبت نام کارشناسی ارشد وزارت بهداشت هر ساله معمولا ثابت بوده و از اواخر بهمن ماه شروع می شود.


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد وزارت بهداشت 1402

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

دوشنبه

1403/1/13

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید