استخدام دولتی برای خانم ها (زمان ثبت نام – شرایط و مدارک)

استخدام دولتی برای خانم ها

استخدام دولتی برای خانم‌ها از موضوعات بسیار پرطرفدار است. اغلب خانم‌هایی که به‌کار در سازمان‌ها و شرکت‌های معتبر دولتی علاقه دارند، به‌دنبال بهترین فرصت‌های شغلی و روش‌های استخدام در این سازمان‌ها هستند.

خوشبختانه اغلب دستگاه‌های اجرایی و شرکت‌های دولتی از طریق آزمون استخدامی نیروی مورد نیاز خود را جذب می‌کنند.

خانم‌های علاقه‌مند درصورتی‌که واجد شرایط اعلام شده باشند، می‌توانند با شرکت در این آزمون‌ها و کسب حد نصاب نمره قبولی در موقعیت‌های شغلی مورد علاقه خود مشغول به‌کار شوند.

آزمون‌های استخدامی خانم ها اغلب از طریق انتشار فراخوان‌های رسمی اطلاع‌رسانی می‌شوند. بعد از انتشار فراخوان علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند در مهلت تعیین‌شده ثبت نام و با شرکت در آزمون شانس خود را امتحان کنند.

فراخوان برگزاری آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور برای سال 1403 هنوز منتشر نشده است. بااین‌حال در این مقاله اطلاعات لازم برای استخدام خانم‌ها در سازمان‌های دولتی، آزمون‌های مختلف، شرکت‌های معتبری که نیروی خانم جذب می‌کنند و مهم‌ترین شرایط شرکت در این آزمون‌ها را باهم بررسی می‌کنیم.

استخدام دولتی برای خانم ها

فراموش نکنید که هر شرکت یا ارگانی برای استخدام نیروی مورد نیاز خود شرایط خاصی را تعیین می‌کند و عموما این شرایط بین داوطلبان خانم و آقا مشترک است. به‌همین دلیل است که توصیه می‌شود قبل از هر اقدامی راهنمای هر آزمون را به‌دقت مطالعه کنید.

استخدام دستگاه‌های اجرایی برای خانم‌ها

استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور برای خانوم‌ها در سال 1403 مانند قبل، از طریق برگزاری آزمون استخدامی فراگیر خواهد بود.

ثبت نام در این آزمون به‌صورت اینترنتی است و زمان ثبت نام آن از طریق سایت رسمی مرکز آزمون‌های جهاد دانشگاهی به آدرس (http://hrtc.ir) به اطلاع علاقه‌مندان خواهد رسید.

دستگاه‌های اجرایی کشور نیروی متخصص مورد نیاز خود را از بین شرکت‌کنندگان واجد شرایط این آزمون انتخاب می‌کنند.

برگزاری آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور برای متقاضیان خانم با شرکت‌کنندگان آقا تفاوتی ندارد.

شرکت‌کنندگان باید در دو مرحله آزمون کتبی و مصاحبه شفاهی شرکت کرده و در هر دو مرحله حد نصاب نمرات قبولی آزمون را کسب کنند.

استخدام دستگاه های اجرایی برای خانم ها

تنها در این ‌صورت است که می‌توانند در این سازمان‌ها مشغول به‌فعالیت شوند. فرآیند ثبت نام در آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور بسیار ساده است.

متقاضیان بعد از انتشار فراخوان و در زمان مشخص‌شده می‌توانند از بخش استخدامی دستگاه‌های اجرایی سایت جهاد دانشگاهی دفترچه راهنمای آزمون را مطالعه کنند.

درصورتی‌که شرایط عمومی و اختصاصی شرکت در کد رشته‌های اعلام‌شده برای خانم‌ها با شرایط شما هم‌خوانی داشته باشد، می‌توانید ثبت نام خود را در همین سایت تکمیل کنید.

خوشبختانه شرکت‌ها و سازمان‌های مختلف فرصت‌های مشابهی را برای داوطلبان خانم و آقا در نظر گرفته‌اند و از این نظر تفاوت چندانی وجود ندارد.

اطلاعات و مدارک لازم برای شرکت در این آزمون هم عموما شامل مشخصات و مدارک هویتی، مدارک مربوط به استفاده از سهمیه و امتیازهای ویژه، مدارک و اطلاعات تحصیلی و سوابق کاری است.

آزمون‌های استخدامی برای بانوان

خانم‌های زیادی پس‌از فارغ التحصیلی یا تغییر شغل علاقمند هستند تا در یکی از سازمان‌ها و ارگان‌های دولتی کشور مشغول به‌کار شوند.

استخدام دولتی برای خانم‌ها در اکثر سازمان‌ها و نهادهای کشور مستلزم شرکت در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی یا سایر آزمون‌های استخدامی دولتی و کسب حد نصاب نمره قبولی در این آزمون‌هاست.

سازمان‌های دولتی در هر آزمون، برای رشته‌ها و موقعیت‌های شغلی مورد نیازشان اعلام ظرفیت می‌کنند. ظرفیت آزمون استخدامی سازمان‌های دولتی و دستگاه‌های اجرایی در دفترچه راهنمای آزمون ذکر می‌شود.


بیشتر بخوانید: استخدام افسران پلیس زن در نیروی انتظامی


برای مشخص‌کردن دقیق ظرفیت‌ها جداولی طراحی شده که موقعیت‌های شغلی، جنسیت مورد نیاز و مراکزی که درخواست جذب نیرو در این موقعیت شغلی را دارند، به‌صورت تفکیک شده در آن نوشته شده است.

این ظرفیت‌ها در جداولی براساس موقعیت‌های شغلی که این دفترچه بعد از انتشار در سایت ثبت نام آزمون استخدامی قابل مشاهده است. همچنین باید بدانید که استخدام دولتی برای خانم‌ها در اکثر مشاغل ارائه‌شده در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی امکان‌پذیر است.

استخدام دولتی برای خانم ها

متقاضیان شرکت در آزمون‌های استخدامی باید قبل از ثبت نام از داشتن شرایط عمومی و اختصاصی آزمون، مدارک لازم و همچنین رشته‌های مورد نیاز آن سازمان مطلع باشند.

همان‌طورکه پیشتر اشاره کردیم تمام اطلاعات ضروری برای شرکت در آزمون‌های استخدامی از طریق دفترچه راهنمای همان آزمون به‌اطلاع متقاضیان می‌رسد.

آزمون‌های استخدامی برای بانوان در سال 1403 هم مانند قبل برای سازمان‌ها و ارگان‌های مختلف برگزار خواهند شد.

داوطلبان شرکت در این آزمون‌ها باید منتظر فراخوان‌هایی که در آینده منتشر می‌شود، باشند.

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی برای خانم‌ها

شرکت در آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی کشور همان‌طور که گفتیم فرصت بسیار خوب استخدام دولتی برای خانم‌هاست. آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی در سال‌های اخیر توسط جهاد دانشگاهی کشور برگزار می‌شود.

علاقه‌مندان واجد شرایط می‌توانند از طریق سایت رسمی این سازمان به نشانی www.hrtc.ir اطلاعات لازم را درباره زمان‌بندی و نحوه برگزاری این آزمون کسب کنند.

آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور هر ساله با هدف جذب نیروی متخصص در موقعیت‌های شغلی مختلف برگزار می‌شود.

استخدام دولتی برای خانم ها

خوشبختانه با توسعه نظام اداری کشور فرصت‌های شغلی متنوعی برای خانم‌ها وجود دارد که از طریق شرکت در این آزمون و کسب حد نصاب نمره قبولی می‌توانند به آن‌ها دست پیدا کنند.

در حال‌ حاضر فرصت‌های شغلی خانم‌ها در آزمون‌های فراگیر دستگاه‌های اجرایی به‌عنوان یک فرآیند جامع برای جذب نیروی انسانی در سازمان‌های اجرایی کشور، تفاوت چندانی با فرصت‌های شغلی آقایان ندارد. به‌طوری‌که تقریبا در تمام سازمان‌ها شاهد جذب نیروی خانم هستیم.

این آزمون استخدامی بر دانش فنی و مهارت‌های عملی تاکید دارد و به متقاضیان کار در دستگاه‌های دولتی این فرصت را می‌دهد تا با توجه به استعدادها و توانایی‌های خود موفق به کسب موقعیت‌های شغلی شوند.

آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی مانند دوره‌های قبلی تحت نظارت سازمان اداری و استخدامی کشور و توسط سازمان جهاد دانشگاهی کشور برگزار می‌شود.

متقاضیان خانم شرکت در آزمون استخدامی سال 1403 باید منتظر انتشار فراخوان برگزاری آزمون باشند.

این افراد درصورت واجد شرایط بودن می‌بایست در مهلت تعیین‌شده ثبت نام کنند و منتظر اطلاعیه‌های بعدی باشند.

توجه داشته باشید که تاریخ ثبت نام و برگزاری آزمون فراگیر دستگاه‌های اجرایی 1403 هنوز اعلام نشده است.

بااین‌حال با توجه به آخرین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور که در تاریخ 15 الی 27 فروردین ماه انجام شده است، پیش بینی می‌شود که ثبت نام آزمون 1403 نیز در اواخر فروردین ماه انجام شود.

بااین‌وجود برای اطلاع از تاریخ دقیق ثبت نام آزمون باید منتظر اطلاعیه‌های بعدی سازمان جهاد دانشگاهی باشید.

شرایط استخدام خانم‌ها در سازمان‌های دولتی

استخدام دولتی برای خانم‌ها از طریق شرکت در آزمون‌های استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور و سایر آزمون‌های استخدامی دولتی انجام می‌شود.

متقاضیان خانمی که شرایط استخدام درسازمان‌های دولتی را داشته باشند، می‌توانند در این آزمون‌ها شرکت کنند.

استخدام دولتی برای خانم ها

شرایط استخدام در سازمان‌های دولتی به دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تقسیم می‌شود که از طریق دفترچه راهنمای هر آزمون به‌اطلاع متقاضیان می‌رسد.

این دفترچه در زمان ثبت نام آزمون منتشر می‌شود. در ادامه می‌توانید شرایط عمومی، شرایط اختصاصی و شرایط سنی شرکت در آزمون‌های دولتی را مشاهده می‌کنید.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شرایط عمومی آزمون استخدام سازمان‌های دولتی براساس آخرین دوره برگزاری آزمون (متقاضیان خانم)

شرایط عمومی استخدام خانم‌ها در سازمان‌های
دولتی
 • تابعیت کشور ایران
 • اعتقاد به دین مبین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور
 • التزام عملی به قانون اساسی کشور
 • سلامت جسمی و روانی متناسب با عنوان شغلی انتخابی
 • نداشتن اعتیاد به دخانیات و مواد مخدر
 • نداشتن سوء سابقه کیفری و جزایی
 • عدم استخدام رسمی و یا پیمانی در سایر ارگان‌ها و دستگاه‌های اجرایی
 • رعایت شرایط بومی پذیری
شرایط سنی آزمون استخدام دستگاه‌های اجرایی و دولتی
 • داشتن حداقل سن 20 سال و حداکثر سن 40 سال برای دارندگان مدارک دیپلم تا کارشناسی ارشد
 • داشتن حداکثر سن 45 سال برای دارندگان مدرک دکتری جانبازان، آزادگان، فرزندان و همسران شهدا، فرزندان و همسران جانبازان با حداقل یک سال سابقه اسارت ، از حداکثر شرایط سنی معاف هستند
 • شرط سنی برای متقاضیان متاهل یک سال افزایش می‌یابد.
 • برای متقاضیانی که فرزند دارند، شرط سنی به ازای هر فرزند به میزان 1 سال افزایش می‌یابد.
 • داوطلبانی که به‌صورت تمام وقت و غیررسمی در وزارت خانه‌ها، موسسات و شرکت‌های دولتی اشتغال داشته‌اند، به شرط سنی آن‌ها به اندازه مدت زمان این خدمت افزوده می‌شود.

باید توجه داشته باشید که شرایط عمومی آزمون‌های استخدامی معمولا در آزمون‌ها و سازمان‌های مختلف یکسان است. درصورتی‌که شرایط اختصاصی این آزمون‌ها ممکن است برای هر سازمان و دستگاهی که متقاضی جذب نیرو از طریق آزمون استخدامی است متفاوت باشد.

شرایط اختصاصی برخی از آزمون های استخدام سازمان‌های دولتی براساس آخرین دوره برگزاری آزمون (متقاضیان خانم)

شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ آموزش و
پرورش
 • پذیرفته‌شدگان رشته محل‌های وزارت آموزش و پرورش باید در یک دوره 1 ساله مهارت آموزی شرکت کنند.
 • شرط استخدام گذراندن موفقیت آمیز این دوره 1 ساله است.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ امور عشایر ایرانپذيرفته‌شدگان در این سازمان باید توانايی جسمانی انجام ماموريت‌های مكرر در مناطق دور دست عشايری و مناطق صعب‌العبور را داشته باشند.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ پزشکی قانونیپذيرفته‌شدگان سازمان پزشكي قانوني، باید توانايی انجام وظایف شغلی محوله را داشته باشند. این موضوع باید توسط كميسيون پزشكی سازمان پزشکی قانونی تایید شود. همچنین برای موقعیت شغلی كارشناس آزمايشگاه تشخيص طبی، متقاضیان به‌شرط داشتن كارشناسی علوم آزمايشگاهی، می‌توانند در آزمون استخدامی ثبت نام کنند.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ هواشناسیگذراندن دوره شش ماهه آموزش تخصصی هواشناسی درمركز آموزش هواشناسـی و علوم جو برای فارغ‌التحصیلانی که متقاضی مشاغل اختصاصی هواشناسی هستند، الزامی است. (به‌ غير از رشته تحصيلی هواشناسی) پذیرفته‌شدگان مشاغل این سازمان باید برای خدمت به‌صورت شيفتی در مشاغل پيش بين هواشناسی، كارشناس زيرساخت ارتباطات هواشناسی و كارشناس هواشناسـی تعهد دهند.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ دامپزشکیپذیرفته‌شدگان آزمون این سازمان درصورت قبولی باید برای استخدام تعهد بدهند که حداقل به مدت 10 سال درخواست جابه‌جایی محل کار را نداشته باشند.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ تامین اجتماعیپذیرفته‌شدگان آزمون این سازمان در صورت قبولی باید برای استخدام تعهد بدهند که حداقل به مدت 5 سال درخواست جابه‌جایی محل کار را نداشته باشند. پذیرش نهایی داوطلب در صورت داشتن معافیت پزشکی و با شرط قبولی در آزمون کتبی و مرحله مصاحبه و بعد از تایید واحد طب کار مبنی بر توانایی انجام امور مربوط در عناوین شغلی مورد نظر است.
شرایط اختصاصی استخدام خانم‌ها در سازمان‌ جهاد کشاورزیشرایط سنی حداقل 20 سال تمام و شرط سنی حداکثر25 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دیپلم حداکثر 30 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق دیپلم حداکثر 36 سال برای دارندگان مدرک تحصیلی لیسانس حداکثر 40 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی فوق لیسانس و حداکثر 45 سال برای دارندگان مدارک تحصیلی دکتری و دکترای تخصصی

متقاضیان خانمی که هر یک از شرایط عمومی و اختصاصی ذکر شده در دفترچه راهنمای استخدام دولتی برای خانم‌ها را نداشته باشند، نمی‌توانند در آن آزمون شرکت کنند.

سازمان‌های استخدامی معتبر برای خانم‌ها

سازمان‌های زیادی کمبود نیروی انسانی خود را در موقعیت‌های شغلی مختلف از طریق آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور تامین می‌کنند.

این شرکت‌ها و سازمان‌های دولتی را می‌توانید در دفترچه راهنمای هر آزمون مشاهده کنید. برخی از این سازمان‌های معتبر و مناسب استخدام دولتی برای خانم‌ها براساس دفترچه آزمون دوره قبلی را می‌توانید در ادامه مشاهده کنید.

سازمان‌های استخدامی معتبر برای خانم‌ها
 • وزارت راه و شهرسازی
 • پست بانک
 • سازمان امور مالیاتی کشور
 • سازمان تبلیغات اسلامی
 • سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی
 • سازمان ملی استاندارد
 • سازمان نقشه‌برداری کشور
 • اداره کل هواشناسی

همچنین در ادامه می‌توانید شرایط استخدام برخی از سازمان‌های دولتی را مشاهده کنید.

استخدام بانک برای خانم‌ها

از جمله مراکز معتبر و پرطرفدار استخدام دولتی برای خانم‌ها بانک‌ها هستند. استخدام در بانک‌ها نیز معمولا از طریق شرکت در آزمون استخدامی است.

یکی از دلایل محبوبیت استخدامی بانک‌ها برای خانم‌ها حقوق و مزایای خوبی است که بانک‌ها برای کارمندان خود در نظر می‌گیرند.

علاقه‌مندان به استخدام در این حوزه باید منتظر انتشار فراخوان جذب نیروی این مراکز از طریق آزمون استخدامی باشند.

البته علاوه‌بر شرکت در آزمون استخدامی و کسب حد نصاب نمرات قبولی در آن روش دیگری هم برای استخدام بانک وجود دارد.

استخدام بانک برای خانم ها

این مراکز گاهی جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود را تنها از طریق انتشار آگهی، بررسی رزومه متقاضیان واجد شرایط و مصاحبه با افراد برگزیده انجام می‌دهند.

زمان جذب نیروی بانک‌های مختلفی که از روش دوم اقدام به جذب نیرو می‌کنند، متفاوت است.

بنابراین برای اطلاع دقیق از فراخوان جذب هر بانک‌ها باید سایت رسمی آن را بررسی کنید تا از آخرین اطلاعیه‌ها باخبر باشید.

شرایط و ضوابط استخدام خانم‌ها در بانک را می‌توانید در راهنمای آزمون‌ یا مصاحبه مشاهده کرده و در صورت واجد شرایط بودن ثبت نام کنید.

شرایط استخدام خانم‌ها در بانک شامل شرایط عمومی مانند تابعیت ایران، اعتقاد به دین اسلام یا یکی از ادیان رسمی کشور و التزام به قانون اساسی کشور نداشتن اعتیاد و سوء پیشینه و… است.

همچنین شرایط خاصی مانند شرط سنی تعیین شده، رشته و مدارک تحصیلی مورد نیاز برای موقعیت‌های شغلی مختلف و… برای استخدام خانم‌ها در بانک وجود دارد.

بد نیست بدانید که حقوق و مزایای استخدام بانک‌های مختلف متفاوت است. همچنین حقوق مشاغل مختلف بانکی نیز با یکدیگر تفاوت دارد.

بنابراین بهتر است قبل از ثبت نام و ارسال رزومه یا شرکت در آزمون شرایط استخدام را با دقت مطالعه کنید.

در دوره گذشته بانک‌ها در رشته‌های بانکداری یا مدیریت امور بانکی، حسابداری یا حسابرسی و از میان فارغ‌التحصیلان رشته‌های ریاضیات، رشته‌های مهندسی و مالی، علوم اقتصادی، آمار و حقوق جذب نیرو کردند.

استخدام شرکت نفت برای خانم‌ها

یکی دیگر از شرکت‌های معتبر استخدام دولتی برای خانم‌ها شرکت نفت است. این شرکت نیز نیروی مورد نیاز خود را در موقعیت‌های شغلی متفاوت از طریق آزمون استخدامی جذب می‌کند.

خانم‌های واجد شرایط استخدام در مشاغل مختلف این سازمان هرساله می‌توانند با ثبت نام و شرکت در آزمون استخدامی شانس خود را امتحان کنند.

زمان برگزاری آزمون استخدامی سال 1403 هنوز مشخص نشده است و متقاضیان باید منتظر انتشار آگهی آزمون باشند.

استخدام شرکت نفت برای خانم ها

خانم‌های متقاضی واجد شرایط که در هر دو مرحله آزمون استخدامی کتبی و مصاحبه شفاهی موفق به کسب حدنصاب نمرات قبولی شوند، امکان استخدام در شرکت نفت را دارند.

آزمون استخدامی دوره‌های گذشته شرکت نفت معمولا در اردیبهشت ماه برگزار شده است. متقاضیان شرکت در این آزمون باید برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت nioc.ir مراجعه کنند.

متقاضیان شرکت در آزمون استخدامی نفت نیز باید واجد شرایط عمومی و استخدامی این شرکت باشند که در دفترچه راهنمای این آزمون قابل مشاهده است.

همچنین باید توجه داشته باشید که شرکت نفت دانش آموختگان و فارغ‌التحصیلان دانشگاه‌های برتر با معدل‌های ممتاز را استخدام می‌کند.

حقوق و مزایای شرکت نفت براساس عنوان شغلی که متقاضیان انتخاب می‌کنند، متفاوت است. شما می‌توانید اطلاعات دقیق مربوط به عناوین شغلی مختلف و شرایط اختصاصی آن‌ها را از سایت nioc.ir پیگیری کنید.

استخدام خانم‌ها در شرکت نفت در موقعیت‌های شغلی خاص مانند مهندسی شیمی، حسابداری، مدیریت بازرگانی، معماری، حقوق، پرستاری، فوریت‌های پزشکی و… انجام می‌شود.

این موقعیت‌ها براساس درخواست هر شرکت ممکن است متفاوت باشند. همچنین رشته‌های مورد نیاز این شرکت بسیار متنوع است.

به‌طور مثال در مقطع لیسانس رشته‌های مهندسی شیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی مواد، ایمنی صنعتی، حقوق و… مورد قبول هستند.

استخدام در شرکت کروز برای خانم‌ها

شرکت کروز یکی دیگر از شرکت‌های معتبر برای استخدام خانم‌هاست. این شرکت عموما هر ساله چند فراخوان برای استخدام و جذب نیروی انسانی مورد نیاز خود منتشر می‌کند.

همچنین روی سایت شرکت کروز به نشانی www.crouse.ir یک فرم تقاضای استخدام وجود دارد. علاقه‌مندان می‌توانند پس‌از مطالعه شرایط استخدام این شرکت و درصورت واجد شرایط بودن این فرم را به‌دقت تکمیل و ارسال کنند.

شرکت درصورت نیاز به نیرویی با مشخصات ذکر شده در سایت ثبت نام، از شما برای شرکت در مصاحبه حضوری دعوت می‌کند.

این شرکت نیز برای جذب نیروی متخصص خود شرایط عمومی و اختصاصی مختلفی را تعیین می‌کند.

شرایط عمومی استخدام دولتی برای خانم‌ها در این شرکت مانند سایر سازمان‌های دولتی است. همچنین براساس موقعیت‌های شغلی مختلف شرایط اختصاصی متفاوتی مانند شرط سنی، رشته و مقطع تحصیلی و… وجود دارد که باید قبل از ثبت نام به‌طور کامل از آن‌ها مطلع باشید.

استخدام شرکت کروز برای خانم ها

شرکت کروز یکی از شرکت‌هایی پرطرفدار با مزایای بسیار خوب برای کارمندان است. برای مثال این شرکت امکان دریافت حقوق هفتگی را برای کارمندان خود درنظر گرفته است.

به‌علاوه کارکنان این شرکت از مزایای خوبی مانند سرویس ایاب و ذهاب، بیمه و وعده غذایی نهار برخوردار هستند.

در این شرکت سه شیفت هشت ساعته کاری وجود دارد و برای متقاضیان خانم نیز فرصت‌های شغلی مختلفی درنظر گرفته شده است.

کافی است به وب سایت رسمی شرکت سر بزنید و درصورتی‌که واجد شرایط تعیین‌شده برای استخدام هستید، فرم موردنظر را تکمیل و ارسال کنید.

شرکت کروز از خانم‌های فارغ‌التحصیل در رشته‌های مکانیک خودرو، مهندسی برق و مهندسی صنایع در بخش‌های مختلف تولید و بخش‌های تحقیق و توسعه استخدام می‌کند.

موفقیت در آزمون‌های استخدامی با آویژه

خانم‌های واجد شرایطی که قصد ورود به ارگان‌های دولتی و معتبر کشور را دارند، باید با آمادگی کامل در آزمون‌های استخدامی مربوطه شرکت کنند.

استخدام دولتی برای خانم‌ها و شرکت در آزمون‌های مختلف استخدامی محدودیتی ندارد. به همین دلیل همه کسانی‌که شرایط عمومی و اختصاصی آزمون‌های استخدامی دولتی را داشته باشند می‌توانند در این آزمون‌ها ثبت نام کرده و در صورت قبولی، جذب سازمان مورد علاقه خود شوند.

در این بین آویژه سعی می‌کند با اطلاعات مختلف درباره آزمون‌های استخدامی به موفقیت شما کمک کند.

سوالات متداول

سوال علامت فراخوان استخدام دولتی خانم‌ها از طریق چه سایتی اعلام می‌شود؟

فراخوان استخدام دولتی خانم‌‌ها و زمان‌بندی برگزاری آزمون توسط سایت جهاد دانشگاهی به آدرس (http://hrtc.ir) اعلام می‌شود. فراخوان و زمان‌بندی آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در سال 1403 همچنان اعلام نشده است.

سوال علامت آیا برای استخدام دولتی خانم‌ها دفترچه جداگانه منتشر می‌شود؟

خیر، تمامی کد رشته‌ها، محل‌ها، ظرفیت‌ها و شرایط شغلی مورد نیاز سازمان‌ها در آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی کشور در یک دفترچه منتشر می‌شوند.

سوال علامت آیا امکان استخدام دولتی برای خانم‌های دارای مدرک دیپلم وجود دارد؟

بله. کافی است در دفترچه راهنما قسمت مربوط به شرایط اختصاصی رشته‌های مختلف را مطالعه کرده و مشاغلی به‌دنبال جذب نیرو با مدرک دیپلم هستند را انتخاب کنید.

 


لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

استخدام دولتی برای خانم ها (زمان ثبت نام – شرایط و مدارک)

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید