آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه

به اشتراک بگذارید

معافیت موقت و دائم سربازی نظام وظیفه

آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه چیست ؟ سربازی از مهمترین موضوعات زندگی هر مرد است به شکلی که آقایان بدون مشخص شدن تکلیف سربازی با مشکلاتی مواجه می شوند . در بسیاری موارد حتی نمی توانند شغل مناسب پیدا کنند .  البته در صورتی که به سن مشمول رسیده باشند و اصطلاحا زمان سربازی رفتن شان باشد .

خدمت نظام وظیفه در زندگی هر مرد اهمیت بالایی دارد و به همین دلیل باید به آن
توجه کافی شود . با توجه به مدت زمانی که برای این دوره از زندگی اختصاص می دهید و تحمل شرایطی مانند دوری از خانه و خانواده و دیگر مسائلی که باید با آنها دست به گریبان شوید لازم است اطلاعات کاملی در این مورد داشته باشید .

آقا پسرها چقدر در این زمینه اطلاعات دارید و با بالا و پایین هایش آشنا هستید ؟

در این نوشتار قصد داریم اطلاعات خوبی در مورد سربازی در اختیارتان بگذاریم .  به صورت مشخص  معافیت های پزشکی را بررسی می کنیم  .  با ما همراه باشید .

 

بیشتر بخوانید : اطلاعیه های معافیت پزشکی 

 

آخرین خبرهای معافیت سربازی,خبرهای جدید در مورد معافیت سربازی,خبرهای جدید معافیت سربازی چیست؟,جدیدترین اخبار معافیت سربازی

مواردی که باعث معافیت های سربازی می شود چیست ؟

آیا می دانید مواردی هست که می توانید از معافیت های سربازی استفاده کنید؟ چقدر با این موارد آشنا هستید و در مورد آن آگاهی دارید ؟ آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه را می دانید ؟

تصور کنید که پس از اتمام دوره سربازی یا اواسط آن به موارد گفته شده آگاه شوید !!! مطمئنا دیگر دیر است . اما نگران نباشید ما هر آنچه در مورد سربازی و معافیت های آن نیاز است بدانید ، در اختیارتان قرار می دهیم . کافی ست با مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش تماس بگیرید .

 

آخرین خبرهای معافیت سربازی,خبرهای جدید در مورد معافیت سربازی,خبرهای جدید معافیت سربازی چیست؟,جدیدترین اخبار معافیت سربازی,مشاوره نظام وظیفه

 

منظور از معافیت پزشکی این است که فرد از نظر جسمی یا روحی دچار مشکل است . این مشکل  تا حدی است که قوانین و مقررات و آیین نامه های پزشکی انجام خدمت سربازی را به صلاح فرد نمی داند . مثلا تشخیص داده می شود که سربازی و فعالیتهای یک سرباز برای آن شخص مضر است ، از توان او بیشتر بوده و میتواند باعث آسیب وی شود .  با توجه به نوع و شدت بیماری فرد مشمول معافیت موقت یا دائم می شود .

میدانید اگر دور از جانتان دچار بیماری شوید و برای مدتی یا حتی برای همیشه نتوانید خدمات سربازی انجام دهید ممکن است بتوانید از معافیت موقت یا دائم استفاده کنید ؟ می دانید چه شرایط معافیتی شامل حال تان می شود ؟ در این زمینه چقدر از قوانین مطلع هستید ؟

آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه را از کارشناسان ما دریافت نمایید .

آخرین خبرهای معافیت سربازی,خبرهای جدید در مورد معافیت سربازی,خبرهای جدید معافیت سربازی چیست؟,جدیدترین اخبار معافیت سربازی

آخرین خبرهای معافیت سربازی و  ضرورت وجود آن

اما آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه چیست ؟

پایگاه خبری پلیس به نقل از سردار ابراهیم کریمی نوشته است :

” برای انجام خدمات سربازی و توانایی انجام مسائل مربوط به آن میزان سلامت مشمولان مهمترین مسئله است . بدین منظور وضعیت جسمی این عزیزان توسط پزشکان قابل اعتماد و متخصص بررسی می شود . در صورت عدم وجود مشکل ، به عنوان سربازان سالم شناخته می شوند و بقیه مراحل اعزام انجام می شود . در غیر این صورت با شرایط خاصی برای آنها معافیت درنظر گرفته می شود . ”

سردار کریمی در ادامه گفت :

” در صورتی که پس از بررسی های لازم  ، نظر پزشک تعیین شده بر سلامتی کامل فرد مشمول باشد فرد به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی ( پلیس ۱۰+ ) معرفی می شود . پس از آن اقدامات لازم صورت می گیرد و شخص موظف به پیگیری سایر مراحل اعزام به خدمت می باشد . ”

 

آخرین خبرهای معافیت سربازی,خبرهای جدید در مورد معافیت سربازی,خبرهای جدید معافیت سربازی چیست؟,جدیدترین اخبار معافیت سربازی,سردار ابراهیم کریمی

شرایط معافیت های سربازی

آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه چه می گوید ؟

بیماری های متفاوت جسمی و روحی وجود دارد که می تواند باعث شود شامل معافیت های سربازی شوید . ما برایتان همیشه آرزوی سلامتی کامل می کنیم ولی آیا میدانید چه بیماری هایی شامل معافیت می شود . شدت این بیماری ها چه نقشی در میزان معافیت گفته شده دارد ؟

در مورد معیارها و قوانین تشخیص معافیت موقت و دائم چه میدانید ؟

با مراحل تشخیص معافیت و میزان زمانی که این امر احتیاج دارد آشنا هستید ؟

در اولین قدم باید بدانید چه بیماری هایی می تواند باعث معافیت شما شود .  مطمئنا می دانید که سرماخوردگی باعث معافیت سربازی نمی شود .  اما در این بین بیماری ها و مسائلی هست که شاید ندانید باعث معافیت می شود . ممکن است شما بیماریهایی را ساده ببینید اما متخصصان به شکل دیگری در مورد آن ها نظر بدهند .

جهت ذکر یک مثال مشمولانی را در نظر بگیرید که رژیم های غذایی خاص دارند . برای این دسته از افراد  با توجه به شرایط شان معافیت هایی در نظر گرفته شده است . مثلا برای افرادی که  قادر به هضم برخی مواد غذایی نیستند با توجه به شدت بیماری شرایط معافیت بررسی و سپس اقدام می شود .

معافیت دائم به اصطلاح اسمش روی خودش هست و دائم است .  در این نوع معافیت شخص برای همیشه از خدمت سربازی معاف می شود . معافیت موقت شرایط خاصی دارد مثلا در مورد معافیت های پزشکی با توجه به نوع و شدت بیماری میزان معافیت تعیین می شود . در حقیقت معافیت تا مدتی در نظر گرفته می شود که مشکل شخص پابرجاست و پس از رفع مشکل معافیت ادامه پیدا نخواهد کرد .  معافیت دائم معمولا برای مواردی ست که مشکل پایدار یا در مواردی شدید است .

بیشتر بخوانید : شرایط معافیت موقت پزشکی نظام وظیفه چیست ؟

هر آنچه در مورد معافیت های سربازی باید بدانید

همیشه آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه را مطالعه نمایید .

نکات ریز و درشت زیادی در مورد معافیت های موقت و دائم وجود دارد که از حوصله این نوشتار خارج است . مطمئنا سوال های زیادی در این زمینه ذهن تان را درگیر خواهد کرد .  به جای اینکه اجازه دهید گیج شوید و میان سوالهایتان معلق باقی بمانید با مشاوران مرکز مشاوره آویژه دانش تماس بگیرید . شرایط خود را برای کارشناسان ما توضیح دهید و هرآنچه لازم است بدانید ، بدانید .

با آگاهی کامل از قوانین و مقررات در زمینه معافیت های سربازی می توانید مطمئن شوید که تصمیمات درستی در این زمینه گرفته اید .  همچنین میتوانید برنامه ریزی منظم تر و دقیق تری برای زندگی تان داشته باشید . یکی دو سال از زندگی شما مطمئنا برای خودتان و اطرافیان زمان کمی نیست .

آگاه شوید و از حق و حقوق قانونی تان استفاده کنید حق و حقوقی که شاید تاکنون نمی دانستید .

نمایید .

سوالات متداول در مورد معافیت های سربازی :

 • طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه معافیت موقت پزشکی چه شرایط و جزئیاتی دارد؟
 • طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه می توان از چند معافیت سربازی به صورت همزمان استفاده کرد ؟
 • طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه چه مشکلاتی شامل معافیت دائم می شود ؟
 •  بر اساس آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه معافیت دائم نیاز به تمدید دارد ؟
 • امکان تمدید معافیت موقت وجود دارد ؟
 • مراحل لازم برای معافیت موقت پزشکی چیست ؟
 • برای بررسی معافیت ها به کدام سازمان یا اداره مراجعه کنم ؟
 •  طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه مدارک مورد نیاز معافیت موقت چیست ؟
 •  طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه معافیت های پزشکی بعدا دردسرساز نمی شوند ؟
 • طبق آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه لزوم معافیت ها تنها توسط یک متخصص بررسی می شود یا چند متخصص ؟
 • شرایط معافیت دائم چیست ؟
 • آیا بر اساس آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه معافیت موقت برای کسب شغل مشکل ایجاد می کند ؟
 • آیا بر اساس آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه معافیت دائم برای کسب شغل مشکل ایجاد می کند ؟
 • آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه چیست ؟
 • آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه برای معافیت موقت چیست ؟
 • آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه برای معافیت دائم چیست ؟
 • آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه در مورد انواع معافیت ها چه می گوید ؟
 • آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه در مورد شرایط معافیت موقت چه می گوید ؟

برای مشاوره در زمینه آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصصمرکز مشاوره تلفنیآویژه دانشتماس بگیرید :

تهران ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۲۰۶۸


خدمات مشاوره تلفنی آویژه دانش در زمینه مشاوره نظام وظیفه

آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه آخرین خبرهای معافیت سربازی نظام وظیفه

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068