خانه اخبار روز آگهی روز : فرصت های شغلی و استخدام مشاور در کشور

آگهی روز : فرصت های شغلی و استخدام مشاور در کشور

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 8:19 ب.ظ
0
141
آگهی استخدام آویژه
آگهی روز : فرصت های شغلی و استخدام مشاور در کشور
میانگین 5 رای از تعداد 3

تیم آویژه دانش قصد دارد زین پس آگهی های استخدامی روز را در زمینه ها و رشته های مختلف در دسترس عموم قرار دهد . امید داریم که بتوانیم قدمی در راستای اشتغال و کاریابی برداریم . آگهی های استخدامی که امروز برای شما در نظر گرفته شده است برای مشاوران محترم می باشد .

آگهی اول : موسسه سفیران فرهنگی مبین با ۷ سال سابقه در زمینه پژوهش های کاربردی، برگزاری همایش علمی و کارگاه های آموزشی ، انتشار کتاب، نمایه سازی مقاله ها در پایگاه استنادی معتبر جهانی در سطح ملی و بین المللی جهت توسعه پروژه های داخلی خود در شهر قم دعوت به همکاری می نماید.

  • کارشناس اداری تمام وقت قم کارشناسی ارشد مدیریت روانشناسی

متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل (mobinemployment[at]gmail.com) ارسال نمایید.

 

آگهی دوم :  یک شرکت صنایع غذایی معتبر واقع در استان البرز/هشتگرد در راستای تکمیل کادر پرسنلی خود از افراد واجد شرایط در ردیف های شغلی ذیل دعوت به همکاری می نماید.

  • روانشناس صنعتی مسلط به آزمون های شخصیت سلامت روان و مصاحبه های عمیق

متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل (cv.jobopp[at]gmail.com) ارسال نمایید.

 

آگهی سوم :  اگر باور دارید که در صنعت مراکز خرید نیرویی مستعد و خلاق هستید با پیوستن به گالریا استعدادهای خود را شکوفا نمایید. مرکز خرید گالریا جهت تصدی پست های سازمانی ذیل از افراد متخصص، با انگیزه و توانمند جهت فعالیت در محیطی پویا، پرانرژی و جوان در تهران دعوت به همکاری می نماید.

مربی کودک لیسانس روانشناسی، کودک یاری، علوم تربیتی دارای سابقه کار در مهد کودک توانایی برقراری ارتباط با کودک آشنا به زبان انگلیسی
متقاضیان می توانند رزومه خود را به آدرس ایمیل (hr[at]galleriatehran.ir) ارسال نمایید.

 

آگهی چهارم :  به ۲ نفر همکار مجرب بازی درمانی و کارشناس ارشد یا دکترای مشاوره و بالینی جهت کلینیک های تخصصی روانشناسی و مشاوره اندیشه مهر و زندگی در مشهد نیازمندیم.

متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن 05138653394 , 05138644916 تماس حاصل نمایند.

 

آگهی پنجم :  دفترمشاوره شاورنا , جهت تکمیل کادر خود , به روانپزشک و , دکترای روانشناس بالینی , باحداقل 5 سال سابقه کار , نیازمنداست (تماس10الی17) متقاضیان واجد شرایط میتوانند با شماره تلفن 5 و 26602004 تماس حاصل نمایند.

 

آگهی ششمیک موسسه توانبخشی معتبر (گلها توانگران امید-تاسیس۱۳۷۳) ، در راستای تکمیل کادر خود در تهران از افراد واجد شرایط در ردیف شغلی زیر دعوت به همکاری می نماید.

  • مسئول دفترخانم رشته های تحصیلی روانشناسی یا مددکاری اجتماعی
    لطفا در صورت حائز شرایط بودن ادرس و تلفن (ثابت و همراه) وگزیده ای ازسوابق مرتبط احتمالی را به ادرس ایمیل a.pourassa[at]yahoo.com ارسال فرمایید

 

آگهی هفتم :  کلینیک کاهش وزن سیبیتا، در راستای تکمیل کادر خود از افراد واجد شرایط در ردیف شغلی زیر در تهران دعوت به همکاری می نماید.

  • کارشناس ارشد روانشناسی (با گرایش عمومی، بالینی، سلامت یا مشاوره)
    ارائه مشاوره فردی به مراجعین کلینیک سیبیتا در چهارچوب برنامه سیبیتا به منظور اصلاح سبک زندگی و کاهش وزن ماندگارروزهای کاری: ۳ روز در هفته روزهای فردساعت کاری: از ساعت ۹:۳۰ الی ۱۹:۳۰  حقوق: یک میلیون و دویست هزار تومان + بیمه
    لطفا رزومه خود را به ایمیل  sibita.com[at]gmail.com ارسال فرمایید و منتظر پیامک دعوت به مصاحبه از طرف ما باشید.

در صورت تمایل به دریافت سایر آگهی های روز استخدامی در رشته های دیگر نظیر کامپیوتر ، معماری ، عمران ، مدیریت و … هم اکنون می توانید 9099072068 تماس حاصل فرمایید . 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در اخبار روز

بررسی کنید

پاسخ آموزش و پرورش به افزایش سوابق تحصیلی کنکور 98

پاسخ آموزش و پرورش به افزایش سوابق تحصیلی کنکور 98به این مطلب امتیاز دهید ” سوابق تح…