مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم ابتدایی

نمونه دولتی

اگر مایلید در آزمون تیزهوشان یا آزمون مدارس نمونه دولتی قبول شوید ٬ مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی را اینجا بگیرید! چگونه باید در آزمون تیزهوشان قبول شوید؟ راهکارهای قبولی در آزمون نمونه دولتی چیست؟

مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم به دهم

دانش آموزان در سال نهم کم کم آماده رویارویی جدی تر با درس ها و آینده تحصیلی خود می شوند و برای آن دسته از دانش آموزان که تلاش بیشتری در دروس خود نموده اند، نیاز به تحصیل در مدارسی که بتواند کمک بیشتری در آمادگی برای ورود به دانشگاه به آنها بکند ، بیشتر احساس می شود. در این میان مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی ضمن فراهم آوردن شرایط مناسب تحصیلی برای دانش آموزان، این امکان را به آنان می دهند که بتوانند بهتر و راحت تر برای آینده تحصیلی و احتمالا کاری خویش برنامه ریزی نمایند .

همانطور که می دانید برای ورود به مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی باید در آزمون ورودی نمره قبولی را بدست آورد که برای این منظور مطالعه دقیق و پیوسته مطالب کتب درسی دور اول متوسطه ضروری است . به همین دلیل در ادامه به نکاتی که برای آمادگی آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی ضروری می نماید اشاره میکنیم.

مهم ترین نکته ای که دانش آموزان برای آمادگی آزمون های تیزهوشان و نمونه دولتی باید درنظر داشته باشند این است که موفقیت شما فقط و فقط در گرو تلاش و کوشش خودتان است.”  

 

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم ابتدایی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

شیوه های مطالعه موثر نهم به دهم

برای موفقیت در آزمون تیزهوشان نهم به دهم و آزمون مدارس نمونه دولتی شیوه مطالعه اهمیت به سزایی دارد. جهت مطالعه ای موثر در دروس باید توجه داشته باشید که بایستی در آغاز کار برنامه ریزی صحیحی داشته باشید. برنامه ریزی این امکان را به شما می دهد که از وقت خود بهترین استفاده را برده و حداقل میزان زمان تلف شده را داشته باشید. پس از برنامه ریزی نیز باید مراقب باشید که در اجرای آن نظم و ترتیب را رعایت کرده تا بتوانید مطابق برنامه پیش بروید و استفاده صحیحی از وقت خود داشته باشید.

جهت اطلاع از منابع و شرایط شرکت در آزمون تیزهوشان سال ۹۷ کلیک کنید

یکی دیگر از نکات بسیار مهم در برنامه ریزی قبولی تیزهوشان حفظ آرامش دانش آموز است . دانش آموزان باید بدانند که هرچند قبولی در آزمون های مدارس برتر از جمله مدارس تیزهوشان و نمونه دولتی می تواند در آینده تحصیلی شان موثر باشد اما به هیچ وجه این پایان راه نیست و تحصیل در مدارس برتر فقط یکی از راه های رسیدن به موفقیت های تحصیلی برای آنهاست و درنهایت این تلاش و کوشش خود دانش آموز است که می تواند آینده ای درخشان را برایش رقم بزند .

برنامه ریزی این امکان را به شما می دهد که از وقت خود بهترین استفاده را برده و حداقل میزان زمان تلف شده را داشته باشید.

از عوامل موثری بر مطالعه که باید بسیار مورد توجه والدین و همچنین دانش آموزان قرار بگیرد توجه به تغذیه خوب، خواب کافی و فعالیت بدنی مناسب است .

تغذیه مناسبی که حاوی انواع ویتامین ها و مواد معدنی و مغذی باشد می تواند مواد لازم برای فعالیت ها و به خصوص فعالیت های ذهنی و مغزی شما را تامین کند پس توجه به تغذیه برای کسانی که قصد موفقیت در فعالیت هایشان را دارند بسیار ضروری به نظر می رسد .

تحقیقات اخیر ثابت کرده اند که خواب مناسب و کافی و در وقت معین خود علاوه بر کمک به استراحت مغز، قدرت فراگیری را نیز افزایش داده و در تقویت حافظه موثر است .

برای مشاهده منابع آزمون تیزهوشان ۹۷ کلیک کنید

حال صحبت از اهمیت عوامل موثر بر مطالعه شد، شاید این سوال پیش آید که شیوه صحیح مطالعه چگونه است و به طور کلی برای اینکه بتوان مطالعه ای عمیق داشته و مطالب به خوبی در ذهن جای گیرد و به زودی فراموش نشود چه نکاتی را باید رعایت کنیم . در جواب این پرسش باید گفت که روش های گوناگونی برای مطالعه وجود دارد که ما در زیر به چند نمونه از تکنیک های موثر در حین مطالعه اشاذه میکنیم .

یکی از این تکنیک ها شاخص کردن نکات مهم است. سعی کنید که حین مطالعه با استفاده از خودکارهای رنگی و مارکر ها ، که باعث جلب توجه میشوند، مطالب و نکاتی را که به نظرتان مهم تر می آیند شاخص نمایید تا در دور های بعدی مطالعه توجه تان به آن مطالب بیشتر جلب شود .

از دیگر تکنیک های موثر در مطالعه خلاصه نویسی و نکته برداری است به این صورت که پس از اینکه مطالب یکبار به صورت کلی مطالعه شد، در دور بعدی پس از خواندن مطالب هر قسمت خلاصه و چکیده ای از مطالب در برگه یا دفترچه ای جداگانه یادداشت گردد و نکات کلیدی مشخص شود تا پس از تسلط کامل بر موضوعات دیگر به سراغ اصل مطالب نرفته و صرفا همان نکات مرور گردد .

 

مشاوره قبولی تیزهوشان

اگر نیاز به مشاوره و راهنمایی در خصوص آزمون تیزهوشان ، مدارس تیزهوشان ، برنامه ریزی درسی یا مشاوره درسی در خصوص آزمون ، راهکارهای قبولی در آزمون ، لیست مدارس تیزهوشان در سایر شهرها و … دارید ، همه روزه و از ساعت ۸ صبح الی ۱۲ شب می توانید از تلفن ثابت و بدون پیش شماره (کد یا صفر) با شماره تهران ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ و سایراستانها ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس حاصل فرمایید .

درصورتیکه تمایل دارید برای موفقیت فرزندتان در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با برنامه ریزی پیش بروید و یا جهت اطلاع از تکنیک های مطالعه برای موفقیت در آزمون تیزهوشان و نمونه دولتی با مشاوران ما تماس بگیرید .

مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم ابتدایی

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه مشاوره قبولی تیزهوشان و نمونه دولتی نهم ابتدایی

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 2 نظر:
  1. سلام
    ببخشید من با در هفته زدن ۴۵۰تست و درهفته ۵۴ ساعت درس خواندن و۱۰تست استعداد تحلیلی می توانم در مدرسه تیزهوشان رشته تجربی در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ قبول شوم

    1. سلام
      تعداد تست ها و ساعات مطالعه نمیتواند تضمینی بر قبولی شما باشد بلکه شما باید تمام مباحث را به دقت و با کیفیت مطالعه کنید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1400/1/27

شنبه

1400/1/28

یکشنبه

1400/1/29

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید