ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۱۴۰۰

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور 99

رشته حقوق بدون کنکور یکی از پر مخاطب ترین رشته ها در دانشگاه های آزاد، پیام نور و علمی کاربردی است. در واقع رشته حقوق در میان تمام رشته های زیر مجموعه گروه علوم انسانی نسبت به باقی رشته ها توجه ویژه تری را به خود اختصاص داده است.

رشته حقوق بدون کنکور علی رغم ظرفیت بالای پذیرش در دانشگاه ها، بخوبی به داوطلبان شناسانده نشده است و هنوز اطلاعات زیادی درباره رشته حقوق بدون کنکور وجود دارد که باید مفصلا در مورد آن ها توضیحاتی را ارائه کنیم.

کدام دانشگاه ها رشته حقوق بدون کنکور ارائه می دهند؟ این اولین سوالی است که پیرامون رشته حقوق بدون کنکور باید مطرح کرد که جواب آن را در بند اول مختصرا دادیم. دانشگاه های پیام نور، علمی کاربردی و آزاد جز عمده دانشگاه هایی می باشند که رشته حقوق بدون کنکور را ارائه می دهند.


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۱۴۰۰ با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

پذیرش در چه مقطع هایی برای رشته حقوق بدون کنکور است؟

جواب به این سوال برای دانشگاه های مختلف متفاوت است. به عنوان مثال دانشگاه علمی کاربردی از آنجایی که تنها مقاطع کاردانی و کارشناسی را پوشش می دهد، فقط در همین دو مقطع در رشته حقوق بدون آزمون ورودی پذیرش دارد که آن هم معیار پذیرشش برای دوره کاردانی و کارشناسی پیوسته معدل مدرک دیپلم شخص، و برای دوره کارشناسی نا پیوسته معدل مقطع قبل یعنی همان کاردانی می باشد.

برای ادامه تحصیل بدون کنکور در مقطع ارشد شرایط اندکی متفاوت می باشد و تنها دانشگاهی که مستقیما بدون آزمون ورودی و حتی در نظر گرفتن شرایط خاصی در مقطع کارشناسی ارشد در رشته حقوق پذیرش می کند دانشگاه پیام نور است که در ادامه توضیحات مربوط به آن را نیز شرح می دهیم.

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور هنر


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور همانطور که اشاره شد برای دانشگاه ها و مقاطع مختلف متفاوت می باشد. به عنوان مثال شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور تنها برای بعضی از دانشگاه های سراسری تعریف می شود.

به عنوان مثال دانشگاه های روزانه در هیچ مقطعی بدون کنکور رشته حقوق پذیرش ندارند مگر در مقطع ارشد که از طریق استعداد های درخشان کارشناسی ارشد تنها امکان پذیر است و آن هم در همان دانشگاهی که شخص کارشناسی خود را گذرانده است.

در دانشگاه های شبانه تنها در رشته حقوق اسلامی و فقه پذیرش بدون آزمون صورت می گیرد. همچنین دانشگاه پردیس ها (مجازی و خود گردان) در رشته های حقوق در مقطع کاردانی و کارشناسی بدون کنکور پذیرش می کنند. اما در دانشگاه های غیر انتفاعی در مقطع کاردانی فقط حقوق قضایی بدون آزمون است و در مقطع کارشناسی حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون است.


بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام بدون کنکور ارشد


دانشگاه پیام نور و رشته حقوق بدون کنکور

در خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در دانشگاه پیام نور باید گفت که این دانشگاه کلا در مقطع کاردانی پذیرش ندارد. اما در خصوص شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور در مقطع کارشناسی برای دانشگاه پیام نور، ثبت نام برای گرایش های فقه، حقوق، مبانی حقوق اسلامی، حقوق اسلامی و فقه بدون آزمون ورودی امکان پذیر است و داوطلبان نیازی به شرکت در کنکور ندارد.

یک نکته که جا دارد اینجا به آن اشاره شود این است که هیچ کدام از دانشگاه های کشور بدون آزمون ورودی در مقطع کاردانی پیوسته رشته حقوق دانشجو نمی پذیرد و تنها راه برای افراد علاقه مند به این رشته این است که بدون آزمون وارد مقطع کاردانی نا پیوسته دانشگاه جامع علمی کاربردی شوند.

دانشگاه پیام نور و رشته حقوق بدون کنکور


بیشتر بخوانید: پذیرش دانشگاه آزاد بدون کنکور چه شرایط و مراحلی دارد ؟


برای اطلاع دقیق از شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور با آویژه تماس بگیرید:

 • مشاوره برای بدون کنکور دولتی
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه سراسری
 • مشاوره برای بدون کنکور ریاضی
 • رشته حقوق بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد تهران
 • دفترچه رشته های بدون کنکور
 • رشته پرستاری بدون کنکور
 • ثبت نام کنکور سراسری
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور سازمان سنجش
 • لیست رشته های بدون کنکور
 • رشته های بدون کنکور تجربی

بیشتر بخوانید: مشاوره ثبت نام برای بدون کنکور کارشناسی


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد را بصورت کلی برای شما شرح می دهیم. دیگر شرط معدل جزو شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد نمی باشد و از این نظر دانشگاه آزاد پذیرفته شدن را برای متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد ساده کرده است.

در این صورت تمامی متقاضیان در گروه های علوم انسانی، علوم تجربی و ریاضی و فیزیک فارغ تحصیل شده اند می توانند برای پذیرش در رشته حقوق دانشگاه آزاد بدون آزمون ورودی اقدام کنند.

باید این نکته را مورد تایید قرار دهیم که متقاضیانی که خواستار ورود به مقطع کارشناسی پیوسته حقوق در دانشگاه آزاد هستند، اگر دارای دیپلم نظام قدیم باشند، نیاز است تا حتما مدرک پیش دانشگاهی نیز داشته باشند و آن را ارائه دهند. دانشگاه آزاد سالانه تحت عنوان ورودی مهر و بهمن ماه دو نوبت پذیرش دارد.


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش دانشگاه آزاد


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد

برای مقطع ارشد رشته حقوق دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش چطور می باشد؟

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد در مقطع ارشد بسیار متفاوت می باشد. بصورت معمول دانشگاه آزاد برای پذیرش در مقطع کارشناسی ارشد معیار را آزمون ورودی قرار داده است و تنها از یک روش می توان بدون دادن آزمون به مقطع کارشناسی ارشد وارد شد، و آن این می باشد که دانشجوی متقاضی جز استعداد های درخشان دانشگاه معرفی شود.

برای اینکه دانشجوی مقطع کارشناسی دانشجوی استعداد درخشان معرفی شود یک سری معیار ها در تعیین گردیده است که دانشجو باید آن ها را همه با هم پوشش دهد.

دانشجوی استعداد درخشان تنها در همان دانشگاه مقطع کارشناسی خود می تواند بدون آزمون وارد دوره ارشد شود. برای جزئیات بیشتر و بهره مند شدن از مشاوره تحصیلی کارآمد بهتر است زودتر با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس بگیرید.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی به نسبت دیگر دانشگاه ها ساده تر می باشد. برای پذیرش در مقطع کاردانی تنها داشتن مدرک دیپلم و برای پذیرش در کارشناسی تنها داشتن کاردانی کفایت می کند و حتی معدل مقطع قبلی مورد ارزیابی قرار نمی گیرد، اما قبلا معدل یکی از معیار های ارزیابی بود.

شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور علمی کاربردی همانند دیگر رشته های این دانشگاه می باشد و شرایط لازم بصورت کامل در دفترچه علمی کاربردی برای هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی لیست شده است.


بیشتر بخوانید: ثبت نام بدون کنکور وزارت بهداشت


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

تنوع گرایش ها

یکی از چیزهایی که متقاضیان را برای ثبت نام بدون کنکور در دیگر دانشگاه ها در رشته حقوق عاجز می کند، عدم تنوع گرایش در رشته حقوق در دیگر دانشگاه ها است.

این مشکل در دانشگاه علمی کاربردی اصلا به چشم نمی خورد، زیرا در هر دو مقطع کارشناسی و کاردانی، دانشگاه جامع علمی کاربردی لیست کاملی از گرایش های مختلف رشته حقوق را ارائه می دهد، دست متقاضیان برای انتخاب گرایش های مختلف رشته حقوق باز می باشد و با تنوع کافی روبرو می شوند.

مثلا در مقطع کاردانی گرایش هایی همچون: مشاوره حقوق اصناف، ارشاد و معاضدت قضایی، امور ضابطین قضایی، حقوق ثبتی، خدمات قضایی، دستیاری قضایی و …

در مقطع کارشناسی: ارشاد در امور کیفری، ارشاد در امور مدنی، حقوق ثبتی، دستیاری قضایی در امورات مدنی و کیفری و … ارائه می شود.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام بدون کنکور علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج

برای مقطع ارشد رشته حقوق دانشگاه آزاد، شرایط پذیرش چطور می باشد ؟شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج تفاوتی با شرایط حاکم در دیگر واحد ها دانشگاه آزاد در پذیرش دانشجو در رشته حقوق ندارد.

همچنین از نکات حائز اهمیت در شرایط ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج همانطور که گفتیم برای مقطع کارشناسی پیوسته این می باشد که متقاضی اگر دارای مدرک دیپلم سه ساله نظام قدیم است لازم است که دارای مدرک پیش دانشگاهی نیز باشد و همزمان آن را به دانشگاه ارائه دهد.


بیشتر بخوانید: پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته های : مامایی هوشبری اتاق عمل تکنسین دندان علوم آزمایشگاهی


برای ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق با ما تماس بگیرید

 • دانشگاه بدون کنکور
 • دفترچه راهنمای ثبت نام بدون آزمون دانشگاه آزاد
 • اعلام نتایج دانشگاه آزاد بدون کنکور
 • ثبت نام بدون آزمون کارشناسی ناپیوسته دانشگاه آزاد
 • کارشناسی بدون کنکور
 • مهلت ثبت نام دانشگاه آزاد
 • پیام نور بدون کنکور
 • ثبت نام بدون کنکور پیام نور
 • ثبت نام دانشگاه بدون کنکور
 • شرایط ورود به دانشگاه بدون کنکور
 • پزشکی بدون کنکور
 • معماری بدون کنکور
 • دفترچه انتخاب رشته بدون کنکور
 • ثبت نام در رشته های بدون کنکور
 • لیست رشته های بدون کنکور دانشگاه آزاد

بیشتر بخوانید: پذیرش دانشجو بدون کنکور در دانشگاه تهران و صنعتی شریف


پذیرش ارشد بدون کنکور حقوق در دانشگاه کرج چطور است؟

پذیرش ارشد بدون کنکور حقوق در دانشگاه کرج چطور است؟

جواب سوال استعداد های درخشان می باشد. دانشجویی که در زمان اتمام ترم ششم بیش از سه چهارم واحد هایی که برای کارشناسی تعریف شده را گذرانده باشد و معدلی که در آن زمان ساخته بالای ۱۷ باشد و بتواند تمام واحد های خود را در ۸ ترم پاس کند، بدون هیچ ترم مشروطی، دانشجوی استعداد درخشان شناخته می شود، به او این امتیاز را می دهند که در همان دانشگاه بدون آزمون در مقطع ارشد حقوق پذیرفته شود.

سوالات متداول

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق برای ترم مهر ماه چگونه صورت می گیرد؟

ثبت نام این دوره به صورت اینترنتی خواهد بود.

ثبت نام بدون کنکور رشته حقوق برای ترم بهمن ماه آیا همزمان با ورودی های مهر ماه صورت می گیرد؟

خیر. متقاضیان رشته حقوق بدون کنکور باید منتظر اعلام دانشگاه ها در اواخر دی ماه و یا بهمن ماه باشند تا برای ثبت نام به صورت حضوری در واحد های دانشگاهی، حاضر شوند.

شهریه رشته حقوق بدون کنکور چقدر است؟

شهریه هر رشته، در هر دانشگاه متفاوت است و بسته به واحد های انتخابی و شهریه ثابت در آن سال شهریه متغیر خواهد بود.

خدمات تلفنی و آنلاین مرکز مشاوره تحصیلی آویژه
برای کسب اطلاعات بیشتر لطفا سایر مقالات متخصصان مرکز مشاوره آویژه را مطالعه فرمایید.

در این راستا مرکز مشاوره تحصیلی آویژه خدمات متنوعی را در زمینه مشاوره تلفنی انتخاب رشته کنکور به شما هم میهنان عزیز ارائه میدهد.

ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۱۴۰۰

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه ثبت نام رشته حقوق بدون کنکور ۱۴۰۰

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 178 نظر:
 1. سلام من رشتم الکترتکنیک هست برای رشته حقوق باید پیش دانشگاهی انسانی باشم ؟؟ امکاتش هست بدون کنکور با مدرک دیپلم الکترتکنیک برم رشته حقوق

  1. سلام وابسته به اینکه در چه سالی مدرک خود را اخذ کرده اید جواب متفاوت خواهد بود. البته میتونید برای بررسی دقیق تر وضعیت خود با مشاورین ما در ارتباط باشید.

 2. با سلام و خسته نباشید. من مهندسی مکانیک دارم و از شاخه کاردانش رفتم و لیسانس تموم کردم ولی الان میخوام که رشته حقوق بخون دانشگاه ازاد ایا امکان پذیر هست.ما پیش دانشگاهی نداشتیم ولی مدرک کاردانی هست میشه ثبت نام حقوق کرد یا ن.اگه ن لطفا راه حل بگین.با تشکر

  1. سلام دوست عزیز
   فرقی ندارد .اما در دانشگاه ازاد شما حضورا تحصیل میکنید و این با توجه به روند یادگیری شما تعیین میشود و معمولا برای دانشجویان بهتر است.

  1. سلام دوست عزیز
   سلام فرقی ندارد .اما در دانشگاه ازاد شما حضورا تحصیل میکنید و این با توجه به روند یادگیری شما تعیین میشود و معمولا برای دانشجویان بهتر است.

 3. باسلام وقتتون بخیر! کسی که گروه آموزشیش ریاضی فیزیک باشه و الان در رشته کامپیوتر در حال تحصیل باشه، میتونه سال بعد وارد رشته حقوق بشه؟!

 4. سلام . وقتتون بخیر. من در حال حاضر دارم دیپلم انسانی میگیرم . می تونم بدون کنکور وارد دانشگاه آزاد بشم؟هزینه ماهانه دانشگاه آزاد حقوق تقریبا چقدره؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله، هزینه دانشگاه آزاد با توجه به محل سکونت شما متغیر است.

 5. با عرض سلام. وخیر مقدم. به شما که به دوستان کمک می کنید. عرضی داشتم من ورودی ۱۴۰۰ میخواستم بپرسم داشگاه ازاد حقوق. تهران جنوب با کسب چه معدلی میتوانم وارد داشگاه شوم؟؟؟

 6. سلام من دو سوال دارم
  ۱.برای شرکت در آزمون وکالت کدام گرایش حقوق را بخوانم
  ۲.آیا کسانی که استخدام رسمی هستند می توانند در آزمون وکالت شرکت کنند؟

 7. سلام من دیپلم رو امسال میگیرم رشته الکتروتکنیک هنرستان معدل بهمن شد۱۸.۷۵ میتونم بدون ازمون حقوق بخونم دانشگاه ازاد؟

 8. سلام من دیپلم رو امسال میگیرم رشته الکتروتکنیک هنرستان میتونم بدون ازمون حقوق بخونم دانشگاه ازاد؟

 9. سلام وقت بخیر ببخشید میخواستم بدونم اگه از طریق دانشگاه ازاد کارشناسی ارشد داشته باشیم ،میتوانیم در ازمون وکالت شرکت کنیم؟

  1. سلام دوست عزیز
   بله میتوانید.مدراک کلیه دانشگاه ها مورد تایید وزارت علوم میباشد

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به هدف شما از این رشته دارد.برای بررسی دقیق با کارشناسان تماس بگیرید

 10. سلام من معدل کتبیم ۱۰/۵۰ هستش
  دیپلمم ۱۶/۷۰
  تجربی هستم
  من شانس قبولی حقوق دانشگاه آزاد رو دارم؟

  ترو خدا جواب بدین

   1. حالا در بدترین شرایط میتونم با کتبی ۱۰/۵۰ و دیپلم ۱۶/۸۰ تجربی
    حقوق بخونم؟

    1. سلام دوست عزیز
     بله میتوانید .با توجه به میانگین شرکت کنندگان انتخاب میشوید

 11. سلام من دیپلم تجربی گرفتم امسال پشت کنکوری تجربیم میخواستم بدونم میشه برم رشته حقوق بخونم و چجوری باید این رشترو انتخاب کنم راهی هست

 12. سلام ببخشید آیا دانشگاه دولتی رشته حقوق هست ؟ میشه بگید داخل چه شهر هایی وجود داره
  ممنون

  1. سلام دوست عزیز
   با توجه به شرایط ظرفیت برای دانشگاه ها از دفترچه مربوطه اقدام کنید

 13. سلام کارشناسی کامپیوتر خوندم . میتونم بدون کنکور رشته حقوق بخونم و تغییر رشته بدم .

 14. سلام خسته نباشیدمن دیپلم فنی نظام قدیم هستم بدون پیش دانشگاهی میتوانم در دانشگاه ازاد کاردانی و کارشناسی بگیرم

 15. من ور رصته تجربی درس خوندم و دیپلم تجربی دارم کنکور تجربی دادم میتونم برم حقوق؟

 16. سلام من امسال دیپلم میگیرم میتونم اقدام کنم برای دانشگاه حقوق البته بدون کنکور؟!

 17. سلام وقت بخیر من دیپلم مکانیک خودرو با معدل ۱۴٫۷۶ هستم از شاخه کاردانش میخواستم لطفا راهنمایی کنید که میتونم حقوق بخونم یا نه؟
  ممنون!!!

 18. سلام. رشته بدون کنکور حقوق در تبریز یا استان اذربایجان شرقی هست؟ من از رشته فنی حرفه ای با معدل بالا فارغ تحصیل شدم ایا میتونم وارد دانشگاه بدون کنور حقوق شوم؟ تضمینی داره که دفتر وکالت باز کنم ؟

  1. سلام دوست عزیز
   دانشگاه بدون کنکور وجود دارد. وکالت منوط به آزمون مربوطه میباشد

 19. با سلام .بنده دیپلم هنرستان.کاردانی کارهای عمومی ساختمان و کارشناس ناپیوسته مهندسی عمران هستم میتونم وارد رشته بدون کنکور رشته حقوق بشم و در این رشته وارد دانشگاه بشم منعی دارد

 20. سلام خسته نباشید من معدل دیپلمم ۱۸خورده ای هس میخواستم بدونم با این معدل میتونم رشته حقوق در چع دانشگاه هایی بدون کنکور پذیرش بگیرم واینکه شهریه دانشگاه های پذریش شده چقدهس

  1. سلام دوست عزیز
   بستگی به تعداد شرکت کنندگان دارد. شهریه هر دانشگاه متفاوت است از سایت برای هر دانشگاه بررسی کنید

 21. ببخشید من دیپلم انسانی دارم معدل کتبیم ۱۰.۴۰ هست و معدل نهایی من ۱۶.۴۲ هست میتونم تو ازاد حقوق بخونم با این معدل ها . .

 22. ببخشید من دیپلم انسانی دارم معدل کتبیم ۱۰.۴۰ هست و معدل نهایی من ۱۶.۴۲ هست میتونم تو ازاد حقوق بخونم با این معدل ها . .

 23. سلام من دیپلم رشته ی انسانی دارم میخاستم ببینم با معدل دیپلم ۱۳/۸۸میتونم رشته مدیریت مالی دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر ثبت نام کنم ؟شانس قبولی با این معدل چقدره ؟

 24. سلام من دیپلم رشته ی انسانی دارم میخاستم ببینم با معدل دیپلم ۱۳/۸۸میتونم رشته حقوق دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر ثبت نام کنم ؟

 25. سلام من دیپلم رشته ی انسانی دارم میخاستم ببینم با معدل دیپلم ۱۳/۸۸میتونم رشته حقوق دانشگاه ازاد واحد اسلامشهر ثبت نام کنم ؟

 26. سلام من فرهنگیم و ۸سال تعهد به خدمت دارم آیا میتونم در طول تعهدم لیسانس حقوق بگیرم و آزمون وکالت شرکت کنم و بعد از آموزش و پرورش انصراف بدم؟مشکلی برام پیش نمیاد؟

 27. سلام وقت بخیر من با مدرک دیپلم نظام قدیم رفتم کارشناسی ناپیوسته ثبتنام کردم خطا زد به فوق دیپلم نیاز هس ینی چی من باید چیکار کنم پس تو رو خدا یکی جواب بده راهنمایی کنه

  1. سلام دوست عزیز
   کارشناسی ناپیوشته مخصوص افرادی میباشد که کاردانی را پشت سر گذاشته باشند از کاردانی و یا کارشناسی پیوسته اقدام کنید

 28. سلام خسته نباشید ببخشید می خواستم بدونم که من می تونم با معدل۱۷ خورده به دانشگاه پیام نور رشته حقوق بدون کنکور برم

 29. سلام من دیپلم کارو دانش در رشته نقشه کشی صنعتی دارم با معدل ۱۴ و کاردانی همین رشته با معدل ۱۳٫۵ و کارشناسی در رشته طراحی صحنه با معدل ۱۷٫۶۸ سوالم این هست که در حال حاظر می تونم در رشته حقوق ثبتی یا قضایی بدون کنکور ثبت نام کنم و این که اگر میشه درس های عمومی تتبیق داده می شود ممنون میشم جواب سوالم رو بدید.سپاس

  1. سلام دوست عزیز
   در صورت عدم مشکل نظام وظیفه محدودیتی ندارید.از آموزش دانشگاه جهت تطبیق واحد اقدام کنید

 30. سلام و خسته نباشید. حقیقتش منابع زیادی دیدم و در برخی منابع نوشتن که پذیرش رشته ی حقوق بدون کنکور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هست اما در این صفحه نوشته بودین که برای کاردانی هم هست »ممنون میشم توضیح بدین برام.
  و اینکه برای منی که دیپلم تجربی دارم امکانش هست که مستقیما برای کارشناسی اقدام کنم یا حتما باید دوره ی کاردانیو بگذرونم و یا اینکه به خود دانشگاه مربوط هست؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. سلام دوست عزیز
   بله کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی رشته حقوق ثبتی و حقوق قضایی ارائه میدن.

 31. سلام و خسته نباشید.من صفحات زیادی رو دیدم و برخی جاها نوشته بودن که پزیرش رشته ی حقوق بدون کنکور در مقاطع کارشناسی و کارشناسی ارشد هست.اما در این صفحه نوشته بودید که برای کاردانی هم هست ممنون میشم اینو برتم توضیح بدین.و اینکه منی که دیپلم تجربی دارم میتونم بدون گذروندن دوره ی کاردانی مستقیما وارد دوره ی کارشناسی شم یا باید به ترتیب بگذرونم؟
  ممنون از پاسخگوییتون

  1. سلام دوست عزیز
   بله کاردانی دانشگاه های علمی کاربردی رشته حقوق ثبتی و حقوق قضایی ارائه میدن.

 32. سلام من معدل کلاس هفتمم ۱۹/۴۶ اگه میشه بگید من که کلاس هشتمم با چه معدلی سال بعد میتونم رشته حقوق برم

  1. سلام دوست عزیز
   سوالتون کاملا اشتباهه . شما باید معدل بالای ۱۹/۵۰ کسب کنیدو اول برید رشته انسانی

 33. سلام ببخشید من ورودی مهر ماه ١۴٠٠ خواهم بود و میخوام دانشگاه آزاد تبریز بدون کنکور رشته حقوق ثبت نام کنم شهریه چقدر میشه ؟؟؟ و اینکه دانشگاه علمی کاربردی کجاس و چجوریه؟؟

  1. سلام دوست عزیز
   دانشگاه آزاد تبریز ترمی ۲ میلیون تومان میشه . دانشگاه علم کاربردی حقوق قضایی و حقوق ثبتی دارد . از نظرمقایسه ای دانشگاه آزاد بهتر است .

 34. سلام,بنده کاردانی معماری دانشگاه آزاد دارم,میتونم کارشناسی حقوق پیام نور بخونم

 35. سلام من دپیلم کاردانش.طراحی صفحات وب با معدل ۱۵.۲۰ و پیش انسانی با معدل ۱۵.۹۷دارم.و برای دانشگاه ازاد بدون کنکور ترم بهمن ثبت نام کردم .احتمال قبول شدن دارم.

  1. سلام دوست عزیز
   بله احتمال دارد و بستگی به میانگین رشته و ظرفیت موجود دارد

 36. سلام . من دیپلم فنی و کاردانی و کارشناسی دارم .
  الان میخوام بدون آزمون حقوق دانشگاه آزاد ثبت نام کنم .
  امکانش هست یا به خاطر دیپلم فنی اجازه ثبت نام ندارم .،؟؟؟

   1. سلام سال٩٢دیپلم ریاضی گرفتم و امسال پیش انسانی میتونم رشته حقوق تحصیل کنم؟معدل دیپلمم اصلا خوب نیست

 37. سلام وقتتون بخیر
  من دیپلم انسانی دارم معدل دیپلمم ۱۳/۸۳ومعدل کتبی ۱۱/۲۹است وبرای ترم بهمن دانشگاه ازاد بدون کنکور و دانشگاه سراسری بدونه کنکور ثبت نام کردم برای ترم بهمن احتمال قبولی دارم ?

  1. سلام / با این معدل احتمال قبولی در بدون کنکور سراسری کم است و شانس شما در بدون کنکور آزاد بیشتر است.

 38. سلام من دیبلم نظام جدید تربیت بدنی هستم. میتونم کارشناسی حقوق بدون کنکور در دانشگاه پیام نور تحصیل کنم؟

   1. با عرض سلام و احترام من دوازدهم انسانی هستم معدل ترم اولم ۱۸شده میتونم سال ۱۴۰۰ بدون کنکور دانشگاه آزاد کرج شرکت کنم یا اگر دانشگاه دیگری که بدون کنکور منو قبول کنه رو میشناسید بگید با تشکر

 39. سلام امسال میتونم کنکور تجربی بدم هم در رشته تجربی انتخاب رشته کنم هم رشته های بدون کنکور انسانی؟

   1. ﺑﺎ ﺳﻼﻡ ﻣﻦ اﻣﺴﺎﻝ ﺩﻳﭙﻠﻢ اﻧﺴﺎﻧﻲ ﺭا ﻣﻲ ﮔﻴﺮﻡ اﻳﺎ ﻣﻲ ﺗﻮاﻧﻢ ﺩﺭ ﺩاﻧﺸﮕﺎﻩ اﺯاﺩ ﺷﻮﺷﺘﺮ ﺭﺷﺘﻪ ﺣﻘﻮﻕ اﻟﺒﺘﻪ ﺑﺪﻭﻥ اﺯﻣﻮﻥ ﺷﺮﻛﺖ ﻛﻨﻢ و ﺗﻀﻤﻴﻦ ﻣﻲ ﻛﻨﻲ ﻛﻪ اﮔﺮ ﻭﻛﺎﻟﺘﻢ ﺭﻭ ﮔﺮﻓﺘﻢ ﻣﻲ ﺗﻮﻧﻢ ﺩﻓﺘﺮ ﺑﺎﺯ ﻛﻨﻢ

    1. سلام دوست عزیز
     برای وکالت باید در آزمون مورد نظر نظر بعد از اتمام مقطع کارشناسی شرکت کنید

 40. سلام، چرا در تبلیغ مرکز مشاوره در رشته ی حقوق، در تصاویر خانم بدون حجاب کنار کتاب های حقوق منعکس شده؟!!

 41. سلام خسته نباشید ببخشید من با معدل کتیی ۹.۷۵و معدل کل ۱۴.۹۵در دانشکاه پیام‌نور اذربایجان غربی شهرستان میاندواب بدون کنکور رشته حقوق تحصیل کنم با رشته تجربی ممنون

   1. سلام و درود من ارشد حسابداری تموم کردم.اگه من الان رشته حقوق بخونم تطبیق واحد میتونم انجتم بدم؟اگه میتونم چند واحد میشه؟

 42. سلام من رشته تجربی هستم
  ولی از حقوق خوشم مجبوری رفتم تجربی

  خواستم ببینم بدون کنکورم قبول میکنن

   1. سلام
    من دوازدهم تجربی هستم و معدلم ۱۹.۵۰میخواستم بپرسم که میتونم با این معدل وارد دانشگاه آزاد حقوق بشم؟احتمالی قبولیه من چقدره؟
    ممنون میشم جواب بدید

    1. سلام حقوق آزاد از طریق کنکور سراسری جذب دانشجو دارد و شما باید در کنکور شرکت کنید

     1. یعنی اگه از رشته ی تجربی بریم بهتره یا انسانی من هردو را دوست دارم ولی انسانی زیر رشته هاش کمه اگه از رشته ی. تجربی برم امکان تحصیل در این رشته در دانشگاه دولتی هست ورتبه ی ما باید چقدر باشه چه از رشته ی تجربی چه از انسانی باید رتبه ی من چند باشته

     2. سلام دوست عزیز
      بسته به علاقه شما دارد باید کاملا بررسی شوید تماس بگیرید .

   1. سلام، ببخشید منظورتون برای دانشگاه پیامدنوره یا آزاد؟و معدل کتبی دیپلم من ۱۶/۵۱هست و معدل سال دوازدهم ۱۸/۶۳ امکانش چقدره پذیرش بشم؟

    1. سلام دوست عزیز
     هر دانشگاه شرایط بخصوصی دارد.شرایط پذیرش متناسب با شرایط شما برسی میشود برای بررسی دقیق تر تماس بگیرید

 43. سلام و خسته نباشید
  بنده رتبه ۸۰۰۰ منطقه ۱ انسانی شدم ولی اصلا دانشگاه آزاد برای رشته حقوق ثبت نام نکردم حالا امیدی برای پذیرش دانشگاه آزاد رشته حقوق هست یا خیر ؟ یا حتما باید کد رشته رشته حقوق دانشگاه های آزاد رو میزدم ؟

 44. سلام وقت بخیر
  من با معدل ۱۷/۷۰ کل رشته تجربی
  شانس برای قبولی رشته حقوق بدون کنکور تهران وجود دارد؟

  1. باسلام این مساله قابل پیشبینی نیست که هر دانشگاه تراز و رتبه مشخصی داشته باشد.

 45. سلام ببخشید چطور باید برای رشته حقوق دانشگاه ازاد تهران از رشته تجربی ثبت نام کنیم؟

  1. باسلام شما زمان خرید کارت روی گزینه علاقه مندی کلیک کردین باید علوم انسانی رو بزنین

  2. سلام من پشت کنکور رشته تجربیم سوالم اینه ک میتونم با کنکور تجربی رشته حقوق بخونم چجوریه میشه توضیح بدین

   1. سلام
    یا باید در هنگام ثبت نام کنکور، گروه انسانی را انتخاب کنید و یا اینکه بدون کنکور از گروه انسانی انتخاب رشته کنید.

 46. سلام خسته نباشید من با معدل کتبی ۱۱.۲۷ و معدل دیپلم ۱۵.۸۰ میتونم حقوق ازاد ملارد یا هشتگرد قبول شم . ممنون میشم جوا بدید.

  1. سلام وقت بخیر
   معمولا شرط معدل وجود ندارد اما به قوانین دانشگاه و تعداد داوطلبان و… بستگی دارد.

  1. سلام یاس عزیز
   معمولا شرط معدل اعمال نمیشود اما وضعیت شما نسبت به دیگر رقیبان سنجیده میشود و هر چه معدل بالاتر باشد، شانس قبولی بیشتر است.

   1. سلام

    من چند وقت پیش در دانشگاه پیام نور برای رشته حقوق ثبت نام کردم
    خواستم شرایط پذیرشم وجود داره
    معدل کل دیپلم ۱۷/۲۰
    معدل کتبی۱۳/۱۰

    ناگفته نماند که رشته انسانی هستم

    ممنون میشم جواب بدید

    1. سلام کامران جان
     شما میتوانید با ارائه مدرک دوره دیپلم ثبت نام کنید.

 47. سلام وقت بخیر،من دیپلم انسانی دارم کنکور شرکت کردم متاسفانه رتبم۷۸هزار شده امروز دانشگاه آزاد کرمانشاه ثبت نام کردم برای رشته حقوق اما گفتن ک احتمال قبولیم خیلی کمه.
  واقعا نمیتونم دانشگاه ازاد قبول بشم‌؟!
  لطفا یکی راهنماییم کنه

  1. سلام عزیز
   قبولی شما در دانشگاه آزاد به تعداد داوطلبان و وضعیت علمی آنها بستگی دارد. درواقع هرچقدر رتبه و معدل بهتری داشته باشید شانس بیشتری برای قبولی دارید.

 48. سلام وقت بخیر،من دیپلم انسانی دارم کنکور شرکت کردم متاسفانه رتبم۷۸هزار شده امروز دانشگاه آزاد کرمانشاه ثبت نام کردم برای رشته حقوق اما گفتن ک احتمال قبولیم خیلی کمه.
  واقعا نمیتونم دانشگاه ازاد قبول بشم‌؟!
  لطفا یکی راهنماییم کنه

  1. سلام
   قبولی شما در دانشگاه آزاد به تعداد داوطلبان و وضعیت علمی آنها بستگی دارد. درواقع هرچقدر رتبه و معدل بهتری داشته باشید شانس بیشتری برای قبولی دارید.

 49. سلام من دیپلم تجربی دارم میتونم حقوق بدون کنکور پیام نور شرکت کنم؟ و اینکه چه رشته هایی رو در دانشگاه پیام نور میشه از بهمن رفت؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله این امکان وجود دارد. رشته های بدون کنکور ترم بهمن طی دفترچه انتخاب رشته اعلام میشوند.

 50. سلام خسته نباشید
  ببخشید میشه از رشته تجربی،بدون کنکور در دانشگاه آزاد حقوق خوند؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله با ارائه مدرک دوره دیپلم می توانید در این رشته تحصیل کنید.

 51. سلام من میتونم دانشگاه ازاد بدون کنکور با معدل کتبی ۹/۴۹ و پیش دانشگاهی ۱۲/۹۱ رشته حقوق بخونم؟

 52. سلام . من بومی استان کرمان هستم با معدل کتبی ۱۴٫۴۴ و معدل کل ۱۸٫۶۹ دیپلم تجربی میتوانم در دانشگاه ازاد کرمان رشته حقوق و یا روان شناسی قبول شوم ؟؟؟ میدونم بستگی به معدل رقبام داره ولی خب بر اساس نتایج سال های گذشته فکر میکنید قبولم میکنند ؟؟این موضوع خیلی برام مهمه اگه میشود پاسخ دهید . خیلی ممنون از شما

  1. سلام
   ظرفیت پذیرش و تعداد داوطلبان اهمیت زیادی دارد اما احتمال قبولی وجود دارد.

 53. سلام من میخوام کارشناسی نا پیوسته بدون کنکور ثبت نام کنم امسال کنکور دادم آزمون وکالت میتونم شرکت کنم بعد از گرفتن این مدرک؟

 54. سلام خسته نباشید.
  میخواستم بدونم من چطوری میتونم با دیپلم فنی میتونم دانشگاه ازاد یا پیام نور رشته حقوق شرکت کنم؟
  راهش چیه؟
  ممنون

  1. سلام
   شما میتوانید در دوره های کاردانی دانشگاه هی ارایه دهنده ثبت نام کنید.

 55. سلام. خسته نباشید
  میخواستم بدونم من چطوری میتونم با دیپلم فنی، دانشگاه ازاد یا پیام نور رشته حقوق بخونم؟
  راهش چیه؟
  ممنون

  1. سلام
   قبولی در هر سال متفاوت است و به تعداد داوطلبان، ظرفیت و… بستگی دارد.

 56. سلام خسته نباشید
  من ترم یک دانشگاه فرهنگیان هستم میتونم همزمان کارشناسی حقوق بخونم آزاد یا مجازی؟

 57. باسلام.آیا شرکت درآزمون قضاوت بامدرک کارشناسی ناپیوسته علوم قضایی ثبتی،باکاردانی نامرتبط مجازمیباشد؟

  1. سلام
   خیر داشتن مدرک کارشناسی ارشد علوم قضایی یکی از شرایط ثبت نام میباشد.

 58. سلام وقت بخیر من دیپلم تجربی با معدل هفده دارم میتونم توی رشته حقوق تو دانشگاه ازاد بر اساس سوابق تحصیلی ثبت نام کنم؟

  1. سلام
   بله افرادی که مدرک دوره دیپلم داشته باشند، مجاز به ثبت نام برای رشته های بدون آزمون میباشند، این دانشگاه ها معمولا شرط معدل ندارند اما هر چه سوابق درسی شما بهتر باشد، احتمال قبولی نیز بیشتر است.

   1. سلام
    نمیتوان به طور قطع گفت زیرا به تعداد داوطلبان، ظرفیت پذیرش و… بستگی دارد.

 59. سلام من دیبلم کامبیوتر دارم میخوام رشته حقوق بخونم برم دانشکاه میشه
  کمکم کنید ممنون

 60. سلام من لیسانس مدیریت فرهنگی دارم در ضمن سال ۸۸ دیپلم فنی گرفتم آیا میتونم کارشناسی حقوق در دانشگاه آزاد بخونم

  1. سلام
   بله شما میتوانید در رشته حقوق دانشگاه آزاد به دو طریق پذیرش شوید. اول اینکه با شرکت در کنکور، رتبه لازم برای ثبت نام در این رشته را کسب کنید و دوم اینکه با ارائه معدل دوره دیپلم و به شکل بدون کنکور و از طریق سوابق تحصیلی در این رشته ثبت نام کنید.

  2. سلام وقت شما بخیر.بنده دیپلم ۴ ساله نظام قدیم دارم رشته فرهنگ و ادب قدیم معدلم ۱۲ و خورده ای هست خیلی علاقه دارم رشته حقوق تحصیل کنم لطفا بفرمایید با این شرایط میتونم بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد پذیرش بشوم؟با این وضعیت کرونا پذیرش دانشجو دارند برای ترم بهمن ماه حقوق؟؟؟لطفا دانشگاههایی که شهرری بدون کنکور پذیرش دانشجو میکنند بفرمایید.ممنونم

   1. سلام دوست عزیز
    بله امکان دارد لیست ظرفیت اعلام نشده است. برای بررسی دقیق تر با مشاورین تماس بگیرید

 61. سلام
  من لیسانس الکترونیک دارم
  دیپلمم فنی و حرفه ایه
  میخاستم ببینم اگه بخوام کارشناسی حقوق بخونم بدون کنکور برم دانشگاه با دیپلم فنی و حرفه ای امکانش هست؟

  1. سلام
   بسیاری از دانشگاه ه تنها بر اساس سوابق تحصیلی داوطلبان اقدام به جذب دانشجو میکنند و شما باید دانشگاه هایی که این رشته را ارائه میدهند بررسی کنید.

 62. سلام من ۱۹ سالم میتوانم با دیپلم به دانشگاه های بدون کنکور و یا آزاد حقوق بدون رتبه کنکور بروم یا خیر؟

  1. سلام
   بله برخی از دانشگاه ها از جمله دانشگاه پیام نور رشته حقوق بدون کنکور را ارائه میدهند و شما میتوانید تنها از طریق سوابق تحصیلی و مدرک دیپلم برای پذیرش در این رشته اقدام کنید.

 63. سلام وققتون بخیر. من ترم دو کارشناسی حسابداری هستم و قبلا هم از هنرستان فارغ التحصیل و هیچ یک از رشته های نظری رو مطالعه نکردم میخواستم بدونم برای این ک دوباره کارشناسی حقوق رو بخونم لازمه ک دوره دبیرستان رشته انسانی رو بگذرونم یا ن؟ و شرایطش چ طوریه؟؟

  1. سلام
   خیر لازم نیست، برخی از دانشگاه ها همچون دانشگاه علمی کاربردی، پیام نور و… رشته حقوق را به شکل بدون کنکور ارائه میدهند که شما میتوانید با داشتن مدرک تحصیلی دیپلم در این دانشگاه ها ثبت نام کنید. همچنین شما میتوانید با شرکت در کنکور سراسری و در گروه آزمایشی علوم انسانی شانس خود را برای قبولی در این رشته امتحان کنید.

  2. سلام ببخشید من دیپلم تجربی دارم میتونم وارد دانشگاه ازاد بشم برای رشته حقوق؟واینکه منظورتون از سوابق تحصیلی چیه چون من معدل دیپلمم خوب نیست

   1. سلام
    بله شما میتوانید در رشته حقوق دانشگاه آزاد به دو طریق پذیرش بگیرید. اول اینکه با شرکت در کنکور، رتبه لازم برای ثبت نام در این رشته را کسب کنید و دوم اینکه با ارائه معدل دوره دیپلم و به شکل بدون کنکور و از طریق سوابق تحصیلی در این رشته ثبت نام کنید.

    1. سلام وقت بخیر من با مدرک دیپلم نظام قدیم رفتم کارشناسی ناپیوسته ثبتنام کردم خطا زد به فوق دیپلم نیاز هس ینی چی من باید چیکار کنم پس تو رو خدا یکی جواب بده راهنمایی کنه

     1. سلام دوست عزیز
      کارشناسی ناپیوشته مخصوص افرادی میباشد که کاردانی را پشت سر گذاشته باشند از کاردانی و یا کارشناسی پیوسته اقدام کنید

 64. سلام با مدرک پیش دانشگاهی ریاضی میشه بدون کنکور یا با آزمون کارشناسی حقوق رو برای ادامه تحصیل انتخاب کرد؟

  1. سلام
   بله شما میتوانید از طریق شرکت در کنکور گروه آزمایشی انسانی برای قبولی در رشته حقوق اقدام کنید و یا از طریق سوابق تحصیلی و با ارائه مدرک تحصیلی دیپلم در یکی از دانشگاه های ارائه دهنده این رشته پذیرش شوید.

 65. سلام من دیپلم فنی حرفه ای نظام قدیم دارم
  میتونم دانشگاه آزاد بدون کنکور ثبت نام کنم؟

  1. سلام وقت بخیر
   بله دانشگاه آزاد در بسیاری از رشته ها تنها از طریق سوابق تحصیلی داوطلبان اقدام به جذب دانشجو میکند شما میتوانید برای ادامه تحصیل در رشته های بدون کنکور فنی و حرفه ای اقدام کنید.

   1. سلام وقت بخیر‌ .من کاردانی مدیریت امور اداری دارم ،‌برای کارشناسی میتونم حقوق بخونم …یعنی‌امکانش هست کارشناسی ناپیوسته حقوق بخونم؟

    1. سلام
     بله شما میتوانید با ارائه مدرک تحصیلی دوره کاردانی خود در رشته حقوق دوره کارشناسی تحصیل کنید.

    2. سلام.فقط حواستون باشه که برای شرکت در آزمون وکالت حتما هم مدرک دوره کاردانی و هم مدرک کارشناسی باید حقوق باشه وگرنه شرایط شرکت در آزمون رو ندارین!!

     1. سلام مطمئن هستید که باید کاردانی و کارشناسی حتما حقوق باشه مثلا من کاردانی حسابداری بگیرم و کارشناسی رو حقوق شرکت کنم تو آزمون وکالت نمیتونم شرکت کنم؟؟

   2. سلام من دیپلم رشته تجربی دارم با معدل کل ۱۷/۶۵ و معدل نهایی ۱۴/۶۷ آیا میتونم دانشگاه آزاد رشته حقوق بخونم

    1. سلام عزیز
     بله می توانید به شکل با آزمون یا بدون آزمون در این رشته پذیرش بگیرید البته به واحد دانشگاهی، ظرفیت پذیرش دانشجو و بسیاری عوامل دیگر بستگی دارد.

    2. سلام من فرهنگیم و ۸سال تعهد به خدمت دارم آیا میتونم در طول تعهدم لیسانس حقوق بگیرم و آزمون وکالت شرکت کنم و بعد از آموزش و پرورش انصراف بدم؟مشکلی برام پیش نمیاد؟

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

چهارشنبه

1400/2/22

پنجشنبه

1400/2/23

جمعه

1400/2/24

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید