خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96

ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96

بروزرسانی شده نوامبر 22, 2017 10:13 ق.ظ
0
7,498
نحوه انتخاب رشته کنکور دانشگاه آزاد
ثبت نام و دانلود دفترچه رشته های بدون کنکور کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد 96
میانگین 4.3 رای از تعداد 7

به اطلاع کلیه داوطلبان می رساند : ثبت نام رشته های بدون کنکور در مقطع کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی نیمسال اول 97-96 آغاز شد ٬  اگر مایل به ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقطع کارشناسی ناپیوسته می باشید لینک مربوط به آن را دنبال فرمایید .

کلیه متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی و کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد اسلامی می توانند از ساعت 16 امروز چهارشنبه 11 مرداد ماه در ادامه همین مطلب ابتدا دفترچه راهنمای ثبت نام را دریافت و پس از مطالعه و کسب آگاهی های کامل در مورد رشته مورد نظر، در صورت تمایل و داشتن شرایط لازم بعد از تهیه کارت اعتباری، نسبت به ثبت نام در یک رشته / محل مورد نظر خود اقدام نمایند.


متقاضیان ثبت نام در رشته های بدون آزمون مقاطع کاردانی پیوسته و ناپیوسته و کارشناسی پیوسته و ناپیوسته دانشگاه آزاد می توانند حداکثر تا ساعت ۲۴ روز چهارشنبه ۳ آبان با مراجعه به سامانه مرکز سنجش و پذیرش دانشگاه ثبت نام کنند.


داوطلبانی که اقدام به ثبت نام در سامانه این مرکز نموده اند می بایست با تهیه یک نسخه چاپی از ثبت نام خود از روز شنبه 28 مرداد ماه به واحد دانشگاهی مربوطه مراجعه نمایند. لازم به ذکر است زمان شروع به تحصیل این دسته از متقاضیان نیمسال اول 97-96 می باشد.

داوطلبان می بایست قبل از ثبت نام در مورد رشته و یا واحد دانشگاهی مورد علاقه خود دقت لازم را به عمل آورند ، زیرا امکان ویرایش اطلاعات پس از ثبت نام قطعی وجود ندارد . داوطلبان در صورت تمایل می توانند با تهیه مجدد کارت اعتباری نسبت به ثبت نام در رشته و یا محل جدید اقدام نمایند. داوطلبان می توانند جهت کسب آگاهی لازم در خصوص معرفی و بازارکار رشته های مورد علاقه شان با مشاوران آویژه دانش از طریق تماس با شماره 9099072068 اقدام نمایند.

شرایط اختصاصی :

  • 1 – داشتن دیپلم کامل نظام قدیم متوسطه یا گواهی پایان دوره پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه و یا اشتغال به تحصـیل در دوره    پیش دانشگاهی نظام جدید متوسطه الزامی است.
  • 2 – دارندگان دیپلم فنی و حرفهاي و کاردانش نظام جدید که فاقد مدرك پیش دانشگاهی و یا مدرك کاردانی مـی باشـند حق ثبت نام در این دوره را ندارند.
  • 3 – فارغ التحصیلان دورههاي کـاردانی (اعـم از پیوسـته و ناپیوسته) غیرمشمول مجاز به ثبتنام در این دوره می باشند.
  • 4 – فارغ التحصیلان دوره هاي کاردانی علوم پزشـکی غیـر مشمول مجاز به ثبت نام در رشته هاي دیگـر در مقـاطع بـالاتر میباشند (مشروط بر آن که تعهدات خدمت خود را به وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی انجام داده باشـند ، بـدیهی است این قبیل از فارغ التحصیلان، به هنگام ثبت نـام در محـل دانشگاهی باید گواهی پایـان طـرح نیـروي انسـانی را ارائـه نمایند. -)
  • 5 – براساس مصوبات شـوراي عـالی انقـلاب فرهنگـی و شوراي عالی برنامه ریزي دارندگان مدرك حوزوي مورد تأیید حوزه علمیه قم که معادل دیـپلم کامـل نظـام قـدیم متوسـطه می باشد (حداقل لمعتین و اصـول ) بـه شـرط آنکـه مشـمول وظیفه عمومی نبوده و همزمان در حوزه علمیه تحصیل ننمایند می توانند در رشته هاي گروه علوم انسـانی دانشـگاه ثبـت نـام نمایند.
  • 6 – افراد مشمولی که قبلاً در دانشـگاه تحصـیل نمـوده و اخراج شده یا از تحصیل منصرف گردیده اند و تحصیلات آنان ناتمام مانده و یا منجر به دریافت مدرك مقطع پایین تـر شـده است مجاز به ثبت نام نمی باشند مگـر افـرادي کـه موفـق بـه دریافت کارت پایان خدمت یا معافیت دائم از خدمت وظیفـه عمومی شده باشند.
  • 7 – متقاضیان رشته مهندسی دریا ـ دریانوردي باید عـلاوه بر داشتن سلامت کامل جسمی از نظر بینایی،کور رنگی کاملاً سالم باشند.
  • 8 – متقاضیان رشته هاي تربیت بدنی و علوم ورزشـی بایـد ضمن نداشتن معلولیت هاي حاد جسمی، بیماري قلبی و تنفسی نیز نداشته باشند و لازم است توانایی جسمی متناسب بـا ایـن رشته را مطابق نظر محل دانشـگاهی دارا باشـند در غیـر ایـن صورت از ثبت نام و ادامه تحصیل آنـان در محـل دانشـگاهی جلوگیري به عمل خواهد آمد.

برای دانلود دفترچه رشته های بدون آزمون  – کارشناسی پیوسته دانشگاه آزاد ۹۶ – روی لینک زیر کلیک فرمایید  

کاردانی پیوسته دانشگاه آزاد

متقاضیان گرامی می توانند جهت ثبت نام در رشته های بدون آزمون در مقطع کاردانی یا کارشناسی ٬ پیوسته یا ناپیوسته دانشگاه آزاد اسلامی و یا رشته های بدون کنکور دانشگاه علمی کاربردی از ساعت 8 صبح تا 12 شب بدون گرفتن کد با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایند ، هم چنین در صورت عدم امکان برقراری ارتباط به بخش آنلاین مراجعه نمایند .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیلی و آموزشی

بررسی کنید

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97

اعلام نتایج نهایی انتخاب رشته کنکور سراسری 97میانگین 5 رای از تعداد 1 “اعلام نتایج ن…