خانه خدمات مشاوره ای تحصیلی و آموزشی تحصیل در خارج از کشور شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی بدون کنکور در قبرس

شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی بدون کنکور در قبرس

بروزرسانی شده اکتبر 6, 2017 7:10 ب.ظ
0
382
داروسازی بدون کنکور

برای مشاوره در زمینه شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی بدون کنکور در قبرس

می توانید از سراسر کشور با استفاده از تلفن ثابت از ساعت 8 صبح الی 12 شب حتی در ایام تعطیل

با مشاوران متخصص مرکز مشاوره تلفنی آویژه دانش تماس بگیرید :

9099072068

شرایط تحصیل پزشکی و داروسازی بدون کنکور در قبرس
میانگین 5 رای از تعداد 1

اگر قصد دارید در رشته داروسازی بدون کنکور در کشور قبرس مشغول به تحصیل شوید و یا بطور کلی در خصوص اعزام دانشجو به خارج از کشور نیاز به مشاوره تلفنی دارید ، در ادامه با ما باشید .

داروسازی بدون کنکور در قبرس

قبرس اروپایی جزیره ای زیبا که در سواحل زیبای مدیترانه واقع شده است,مردمی خونگرم و نزدیک به فرهنگ شرقی با آب و هوای زیبا و معتدل مدیترانه ای میباشد. مردم این کشور به زبان انگلیسی و یونانی صحبت میکنند. قبرس به ایران نزدیک است (پرواز مستقیم دو ساعت و چهل دقیقه که در سه ماه و نیمی از سال برقرار است) مردم آن از نظر چهره  و فرهنگ از ما خیلی دور نیستند و این به شما کمک میکند د این کشور یک خارجی نباشید! محیط بسیار امن است و آب و هوای مطبوعی دارد در ایران دارای سفارت است و روال های سفارتی و کنسولی خیلی پیچیده و وقت گیر نیستند. قبرس اروپایی عضو اتحادیه اروپا میباشد و انتظار میرود در آینده نزدیک به شنگن بپیوندد. واحد پول این کشور یورو بوده و مکانی ایده آل به عنوان خانه دوم که تنها با سرمایه گذاری در املاک با مالکیت 100% ملک در این کشور میتوان اقامت دایم قبرس اروپایی را بدست اورد. هزینه پایین زندگی و در عین حال سطح زندگی بالا و پرداخت مالیات کم و ناچیز در مقایسه با دیگر کشورهای اروپایی قبرس را به مکانی مناسب برای زندگی بدل کرده است.قبرس دارای مدارس و دانشگاه های بین المللی زیادی میباشد. همچنین لازم به ذکر است از لحاظ پزشکی دارای بیمارستانهای مجهز و با امکانات بالا میباشد.اگر بدنبال زندگی ایده آل در محیطی اروپایی میباشید, قبرس اروپایی میتواند بهترین گزینه برای شما و خانواده شما برای زندگی ایده آل میباشد.

مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت شرط ادامه تحصیل در دانشگاه EMU کشور قبرس در رشته داروسازی را برای متقاضیان این دانشگاه اعلام کرد. این مرکز به عنوان متولی ارزشیابی مدارک تحصیلی دانش آموختگان خارج از کشور شرط ادامه تحصیل در رشته داروسازی این دانشگاه را اعلام کرده است.

بر اساس این اطلاعیه افرادی که قصد تحصیل در رشته داروسازی در دانشگاه EMU از ابتدای سال ۱۳۹۵ را دارند، مطلع باشند که تحصیل این افراد صرفا در قالب همکاری مشترک بین این دانشگاه قبرسی و دانشگاه علوم پزشکی کرمان و تا زمان ادامه این همکاری مورد تایید است.ارزشیابی مدارک برابر ضوابط مصوب شورایعالی ارزشیابی تنها در قالب همکاری دو دانشگاه صورت می گیرد.مرکز خدمات آموزشی وزارت بهداشت یادآور شده است کماکان انتقال از دانشگاه EMU کشور قبرس به دانشگاه های داخل کشور ممنوع است . این اطلاعیه تاکید کرده است که متقاضیان جهت کسب اطلاعات تکمیلی باید به سایت دانشگاه علوم پزشکی کرمان مراجعه کنند.

هزینه خوابگاه های دانشگاه های قبرس بسته به نوع خوابگاه (دولتی و یا خصوصی بودن)، امکانات خوابگاه، یک نفره و یا گروهی بودن اتاق خوابگاه و … متفاوت خواهد بود.  به طور مثال هزینه یک اتاق دو نفره برای یک ترم تحصیلی دانشگاه EMU قبرس بین ۲۵۰۰ – ۱۵۰۰ دلار ( داخل و یا نزدیک دانشگاه ) است . متوسط هزینه خوابگاه های دانشگاه های قبرس بین ۴۰۰۰ – ۱۰۰۰ دلار است.

خوابگاه های دولتی همیشه جای کافی برای همه دانشجویان نخواهند داشت و دانشجویان حداکثر یک ترم می توانند از خوابگاه های دولتی در قبرس استفاده کنند. پس از یک سال بر اساس سلیقه و تشخیص خود به یکی از خوابگاه های خصوصی و یا خانه ها و آپارتمان های خارج از دانشگاه بروند.

به طور متوسط هزینه های زندگی دانشجویی در قبرس به شرح زیر می باشد :

  • اجاره خانه یک خوابه (یک سال) : ۳۵۰۰ –  ۲۵۰۰ دلار
  • اجاره خانه دو خوابه (یک سال) : ۵۰۰۰ –  ۳۰۰۰ دلار
  • خورد و خوراک (هر ماه): ۳۵۰ – ۲۰۰ دلار
  • حمل و نقل (هر ماه) : ۱۰۰ دلار
  • آب و برق و اینترنت و …. (هر ماه) : ۲۰۰ – ۱۰۰ دلار

تحصیل رشته داروسازی بدون کنکور در قبرس شمالی :

پزشکی و داروسازی در دانشگاه EMU پزشکی 6 سال به زبان انگلیسی، سه سال اول در EMU  و سه سال آخر در دانشگاه مرمره ترکیه با شهریه سالانه حدود 10,000 دلار آمریکا داروسازی 5 سال با شهریه حدود 8,000 دلار آمریکا، تخفیف ویژه برای دانشجویان ممتاز!

همچنین در صورتی که قصد دارید در رشته های نظیر پزشکی و دندان پزشکی در امریکا و اروپا تحصیل کنید ٬ یا برای تحصیل در رشته داروسازی در هندوستان یا تحصیل در رشته های پزشکی در مجارستان ، مطالب مربوطه را دنبال فرمایید .

در صورت بروز هرگونه سوال در خصوص رشته داروسازی بدون کنکور یا سایر رشته ها ٬ اعزام دانشجو به خارج از کشور ٬ دانشگاه های برتر در رشته های مورد نظر شما و … هم اکنون می توانید با شماره 9099072068 تماس حاصل فرمایید .

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در تحصیل در خارج از کشور

بررسی کنید

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97

ثبت نام تکمیل ظرفیت علمی کاربردی بدون کنکور مهر 97به این مطلب امتیاز دهید ” علمی کار…