دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل نیستند

معافیت تحصیلی

آیا دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل خواهند بود؟

دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی باید برای رفتن به خدمت سربازی آماده شوند. همانطور که میدانید سن مشمولیت با پایان ۱۸ سالگی و شروع سن ۱۹ سالگی آغاز میشود. کسانی که از معافیت های خدمت سربازی بهره مند نیستند. باید پس از رسیدن به سن مشمولیت برای اعزام به خدمت تعیین تکلیف شوند. اما دانش آموزان تا چه سنی میتوانند از سنوات مجاز تحصیلی استفاده کنند؟ این سنوات مجاز برای افراد تا یک سال پس از فارغ التحصیلی از دوره ی متوسطه ادامه دارد. پس کسانی که قصد دارند برای رفتن به دانشگاه ها اقدام کنند. نا یک سال مجازند برای کنکور درس بخوانند و در دانشگاه های سراسر کشور پذیرش بگیرند.

از طرف دیگر دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل نخواهند بود. زیرا سنوات مجاز آن ها به پایان رسیده و اگر برای اعزام به خدمت آماده نشوند. وارد غیبت غیر موجه خواهند شد. پس دانش آموزان پس از پایان تحصیلات دوره ی متوسطه، باید اقداماتی را انجام دهند تا بتوانند از معافیت تحصیلی دانش آموزی بهره مند شده و تا پایان سن ۲۰ سالگی از سنوات مجاز تحصیلی بهره مند شوند.

مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل نیستند با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی ۸ صبح الی ۱۲ شب حتی ایام تعطیل.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

فرآیند دریافت معافیت تحصیلی دانش آموزان

 • مشمولان خدمت وظیفه که با شروع سن ۱۹ سالگی وارد سن مشمولیت میشوند. باید از ماه اول ورود به این سن به یکی از دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی مراجعه کرده و درخواست معافیت تحصیلی خود را ارائه دهند.
 • مدت معافیت تحصیلی دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی به اتمام خواهد رسید. پس قبل از تمام شدن این مدت، مشمول باید مراحل اعزام به خدمت را طی کند.
 • اگر متقاضیان دریافت معافیت تحصیلی قصد انتقال به واحدهای آموزشی دیگر را دارند. باید درخواست انتقال خود را برای بار دوم به دفاتر خدمات الکترونیک انتظامی یا پلیس+ ۱۰ تحویل دهند.

بر اساس ماده قانون ۳۳ از مجموعه قوانین سازمان نظام وظیفه عمومی ناجا، مدت تحصیل برای داوطلبان متقاضی دریافت مدرک پایان دوره متوسطه تا پایان سن ۲۰ سالگی میباشد. پس از آن مشمولین باید مراحل اقدام برای رفتن به خدمت سربازی و گذراندن دوره ی خدمت ضرورت را بگذرانند. اما آن دسته از متقاضیانی که قصد ادامه تحصیل در مقاطع دانشگاهی را دارند. میتوانند پس از قبولی در یکی از دانشگاه های مختلف سراسری، آزاد، پیام نور، علمی کاربردی و سایر موسسات آموزش عالی برای دریافت معافیت تحصیلی دانشجویی اقدام کرده و از مزایای آن ها بهره مند گردند.


بیشتر بخوانید:  پذیرش امریه چگونه ممکن است؟


هر چند که ممکن است حوزه های مربوط به نظام وظیفه تغییر کند اما اصول مربوط به معافیت تحصیلی بیشتر مواقع به همان صورت اهمیت خود را دارد. هنگامی که فردی با مسائل نظام وظیفه دست و پنجه نرم می کند طبیعی است که استرس داشته باشد. حتی ممکن است جلوی منطق و استدلال فرد گرفته شود. اگر شما نتوانید به یک روند منطقی تصمیم گیری منطقی در موضوعات معافیت تحصیلی برسید؛ شاید نتوانید به یک راه حل بی طرفانه برسید. یا در برخی مواقع مسائل و مشکلات شما به قدری در این حیطه پیچیده و وسیع می شود که شما نمی توانید به تنهایی از عهده آن برآیید.

اینجاست که شما می توانید از یک متخصص کمک بگیرید. مشاوران مرکز مشاوره آویژه به شما کمک حرفه ای را ارائه می دهند؛ که اولا به دور از قضاوت کوته فکرانه باشد و دوماً مسائل را محرمانه نگه دارند. بدین ترتیب شما قادر خواهید بود به بهترین راهکارها برای مسائل و مشکلات خود در مورد معافیت تحصیلی دست بیابید. مطالب گردآوری شده در مرکز مشاوره آویژه توسط کارشناسان مجرب تهیه شده است که در این زمینه سالها تجربه دارند. امید است که شما این مطلب را با دقت بخوانید و برای حل مشکلات خود بکار ببندید.

نظام وظیفه

خدمات مشاوره نظام وظیفه  آویژه:

کسری خدمت: در صورت داشتن یکسری شرایط می توانید از کسری خدمت استفاده نمایید. کسری خدمت سربازی شامل:

 • کسری فرزندان ایثارگران و رزمندگان
 • کسری خدمت جبهه پدر
 • کسری خدمت در مناطق بد آب و هوا
 • کسری بسیج
 • کسری خدمت نخبگان
 • کسری خدمت متاهلین
 • پروژه های کسری خدمت می باشد.

مشمولان خدمت سربازی می توانند با داشتن شرایط از انواع کسری خدمت استفاده کنند.

انواع معافیت های سربازی: معافیت های نظام وظیفه شامل:

 • معافیت تحصیلی
 • معافیت پزشکی
 • معافیت کفالت
 • معافیت ایثارگری
 • معافیت موقت
 • معافیت دائم
 • معاف از رزم
 • و غیره می باشد.

افراد طبق شرایطی که دارند می توانند از هر یک از انواع معافیت های سربازی استفاده نمایند.

 • نحوه دریافت امریه:

افراد مشمولی که می خواهند برای دریافت امریه خدمت سربازی اقدام نمایند؛ باید از مراحل و شرایط آن کاملا اطلاع داشته باشند تا بتوانند از این فرصت استفاده نمایند. برای دریافت امریه سربازی باید رشته تحصیلی تان با سازمانی که می خواهید امریه بگیرید، متناسب باشد. مقطع تحصیلی فرد بسته به سازمان مورد نظر از دیپلم تا دکتری را شامل می شود. از جمله مواردی که در گرفتن امریه بسیار مهم است، نداشتن غیبت می باشد.

 • اعزام به خدمت:

هر فرد ذکور ایرانی وقتی به سن ۱۸ سالگی تمام می رسد، مشمول قانون خدمت وظیفه قرار می گیرد. فرد در این موقعیت باید برای اعزام به خدمت سربازی آماده شود. فرد مشمول باید اقدام به دریافت دفترچه خدمت وظیفه از دفاتر خدماتی نماید. همچنین درخواست خود را در سامانه انجام دهد. بعضی از مشولین نیز به جای اعزام به خدمت از انواع معافیت ها و کسری های خدمت سربازی استفاده می نمایند.

 • قوانین نظام وظیفه خدمت سربازی:

طبق قانون سن مشمولیت بین ۱۸ تا ۵۰ سالگی است ولی باز هم در برخی شرایط ممکن است بر حسب ضرورت به ۶۰ سالگی هم برسد. مطابق قوانین نظام وظیفه، مدت خدمت مشمولین در مناطق عادی و نظامی ۲۱ ماه است و برای مشمولینی که در سازمان ها و ارگان های غیرنظامی خدمت می کنند، ۲۴ است. از آنجا که قوانین وظیفه عمومی دائماً در حال تغییر و تحول است، افراد باید از قوانین بروز و تغییر یافته اطلاع داشته باشند. تا شاید بتوانند از امتیازات مربوط به گرفتن انواع معافیت های سربازی، کسری خدمت، امریه و غیره استفاده کنند.

 • خروج از کشور:

افرادی که به سن مشمولیت نرسیده اند برای خروج از کشور مشکلی ندارند و نیاز به گرفتن مجوزی نمی باشد؛ اما فردی که به سن مشمولیت رسیده است حداکثر ۱ سال بعد از ترک تحصیل، اخراج یا فراغت از تحصیل باید خود را به وظیفه عمومی معرفی نماید. دانش آموزان یا دانشجویانی که معافیت سربازی دارند در خروج از کشور از سوی وظیفه عمومی هیچگونه ممنوعیتی ندارند. مشمولان جهت سفرهای زیارتی، علمی، غیرزیارتی، کاری، مطالعاتی، ورزشی، ماموریتی و … باید جهت خروج از کشور از وثیقه استفاده نمایند.

 • مشمولین خدمت:

افرادی مشمولی که به سن اعزام به خدمت رسیده اند یا برای خدمت سربازی اعزام می شوند یا اینکه مشمول غیبت می شوند. گاهی مشمولین بر اثر ناآگاهی وارد دوره غیبت می شوند؛ بنابراین اطلاع از قوانین اعزام به خدمت خیلی ضروری می باشد. گاهی اوقات با وجود اینکه فرد وارد دوره غیبت می شود اما می تواند با استفاده از شرایطی از غیبت موجه استفاده نماید.

 • توجیه غیبت:

در شرایطی مثل: داشتن بیماری، حوادثی که باعث صدمات جسمی و روانی فرد مشمول شده و مانع اعزام به خدمت او شده است، بستری شدن در بیمارستان بر اثر بیماری، فوت کردن یکی از اعضای درجه یک خانواده مشمول، مشکلات اداری ایجاد شده در دفترچه اعزام به خدمت فرد. اینها میتواند موجب توجیه غیبت مشمول شود. برخی مشمولین هم درخواست تمدید و یا تعجیل خدمت را دارند که بر اساس ارائه مدارک این اقدام یکبار برای فرد انجام می شود. اگر غیبت موجه نباشد، فرار از خدمت محسوب می شود.

دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل نیستند

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه دانش آموزان فارغ التحصیلان بعد از ۲۰ سالگی مجاز به ادامه تحصیل نیستند

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه با تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید
کانال تلگرام اخبار نظام وظیفه آویژه

برای عضویت در کانال آخرین اخبار نظام وظیفه و اطلاع از اخبار معافیت، امریه، کسری خدمت، خروج از کشور و ... کلیک کنید!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات
- 49 نظر:
 1. سلام خسته نباشد من برای بار سوم میخواستم کنکور بدم که برای کنکور بعدی سنم بالای ۲۰ سال میشه خواستم بدانم برای معافیت تحصیلی میشه دانشگاه پیام نور ثبت نام کنم که برای سال بعد کنکور بدم؟

  1. سلام امسال که سن تون کمتر از ۲۰ سال هست میتونید اقدام کنید و باید مثل یک دانشجو انتخاب واحد کنید دو ترم تا شامل معافیت تحصیلی شوید ولی اگر وارد ۲۰ سال شدید دیگه مشمول هستید و نمیتونید ثبت نام کنید

 2. سلام خسته نباشید
  من کنکور ۹۹ ثبت نام کردم ولی درنیومدم ولی پیام نور ثبت نام کردم امسال کنکور ۱۴۰۰ دادم رشته که می خواستم در نیوردم و الان دانشجو پیام نورم ایا امکانش هم کنکور ۱۴۰۱ هم ثبت نام کنم ؟ لطفا زود جواب بدین ؟

 3. سلام خسته نباشید
  من کنکور ۹۹ ثبت نام کردم ولی درنیومدم ولی پیام نور ثبت نام کردم امسال کنکور ۱۴۰۰ دادم رشته که می خواستم در نیوردم و الان دانشجو پیام نورم ایا امکانش هم کنکور ۱۴۰۱ هم ثبت نام کنم ؟ لطفا زود جواب بدین

 4. سلام خسته نباشید من متولد ۸۱/۲/۲۰ هستم و در سال ۹۹ فارغ التحصیل شدم من در کنکور ۹۹ شرکت کردم و به دلایلی نتونستم دانشگاه برم و ادامه تحصیل بدم و در کنکور ۱۴۰۰ شرکت کردم میخاستم ببینم در صورتی که تو کنکور امسال قبول نشم یا رشته دلخواهمو نیارم میتونم برم دانشگاه آزاد و با مشکل سربازی رو به رو نمیشم
  با تشکر لطفا زدوتر پاسخ بدید که دغدغه بدی شده برام

 5. سلام
  من الان ۲۰ سالمه و امسالم کنکور میدم
  ولی به دلایلی امسال امید وار نیستم قبول بشم
  یعنی میخوام واسه سال بعد هم کنکور بدم یعنی ۲۱ سالم میشه
  آیا میتونم کنکور بدم با توجه به شرایط سنین
  واسه خدمت هم رفتم دانشگاه پیام نور ثبت نام کردم

  1. سلام. شرایط سنی شما کامل شده است. اما با ثبت نام شما در دانشگاه پیام نور تایم دارید. در صورت قبولی، انصراف بزنید.

  1. سلام من ۱۹ سالمه و دیماه میشم ۲۰ و الان هم ثبت نام کردم برا کنکور اگر قبول نشم میتونم در بهمن ماه به دانشگاه ازاد برم یا نه میشه راهنمایی کنید

 6. سلام خسته نباشید
  من سال ۱۲دهممم رو رفتم مدرسه غیر حضوری
  الان ۲۰سالمه هنوز دیپلمم رو ندادن
  متولد ۷۹/۱۰/۲هستم
  اما نظام وظیفه بهم نامه داده تا ۷۹/۱۰/۲
  امسال میتونم تحصیل کنم
  وقتی ک رفتم این ناممو گرفتم
  ۲۰روز از ۲۰سالگیم گذشته بود
  ایا ۲۰روز غیبت خورده واسم یان
  ممنون میشم جواب بدین 🙏🌷

  1. اگر نظام وظیفه گفته موردی ندارد مشکلی نیست .از انجا استعلام بگیرید.

 7. سلام خسته نباشید
  من متولد دوازدهم خرداد ۱۳۸۰ هستم
  خرداد سال ۱۳۹۸ دوازدهم که هنوز مدرسه میرفتم موفق به کسب دیپلم نشدم
  به همین دلیل با گرفتن معافیت تحصیلی تا دوازدهم خرداد ۱۴۰۰ (یعنی تا بیست سالگیم) با ثبت نام در مدرسه بزرگسالان به تحصیل ادامه دادم.
  الان دهم خرداد ۱۴۰۰ هست و من دو تا از درسام مونده بود برای خرداد ماه ثبت نام کرده بودم و یک امتحان دادم و دیگری چند روز دیگه هست
  مدرسه گفت جواب اولیه امتحانایی که دادی ۲۹ خرداد مشخص میشه
  و جواب نهایی و برگه فارق التحصیلیت هم (اگر قبول شی)
  دهم تیر میاد.
  حالا سوال من اینه:
  ۱- از ۱۰ خرداد ۱۴۰۰ تا ۱۲ تیر ۱۴۰۰ که برگه فارق التحصیلی میاد (اگر قبول شم) غیبت میخورم؟
  -اگر غیبت میخورم چه کار کنم که قیبت نخورم؟
  -اگر غیبت نمیخورم تا کیِ فرصت دارم خودمو معرفی
  کنم تا قیبت نخورم؟
  -اگر نتایج ۱۰ تیر امد و موفق نشدم فارق التحصیل شم
  غییت خوردم؟ چون تا ۱۲ خرداد معافیت تحصیلی داشتم
  اگر غیبت میخورم چه کنم غیبت نخورم
  اگر غیبت نمیخورم تا کی فرصت معرفی دارم تا غیبت نخورم؟

 8. با سلام و خسته نباشید
  اگر تاریخ اعزام بعد از امتحانات نهایی شهریور ۱۴۰۰ باشد
  و ۲۰ سالگی من در تیر ۱۴۰۰ باشد آیا راهی هست که امتحانات شهریور شرکت کنم؟؟؟
  چون گفتید تا ۲۰ سالگی فقط میتونید دیپلم بگیرید.

 9. سلام
  من متولد تیر ۸۰ هستم و سال ۹۹ موفق به کسب دیپلم نشدم خرداد ۱۴۰۰ هم احتمال زیاد دیپلم رو نمیتونم بگیرم تیرماه امسال ۲۰ ساله میشم آیا میتونم شهریور امتحان بدم دوباره؟؟؟
  اگر تاریخ اعزامم رو به بعد از امتحانات شهریور برسونم چی میتونم امتحانات شهریور شرکت کنم؟؟؟
  اگر راهی میدونید که بشه لطفا بگید ممنون میشم.

  1. با سلام قبل از اینکه مشمول شوید به نظام وظیفه مراجعه کنید و شرایط را شرح دهید .اگر مورد قبول واقع نشد قبل رسیدن به تاریخ غیبت دفترچه پست کتید و با قبولی در دانشگاه ایست بگیرید .

 10. سلام من عباس هستم اول آبان ماه سال ۱۴۰۰وارد ۲۰ سالگی میشم ولی هنوز مدرکمو نگرفتم یعنی هنوز ۳ ماه دیگه ب درس تمایل دارم یعنی سنم ۲۰ سال او۳ ماه میشود در این ۳ماه میشه معافیت تحصیلی رو تمدید کنم واگه تمدید شده ایا استراحت تحصیلی دارم

   1. سلام من دی ماه۹۹ دیپلم گرفتم برای کنکور ثبت نام کردم خرداد ۱۴۰۰ بیست سالم میشه آیا میتونم وارد دانشگاه بشم

 11. سلام، من در یکماه بعد از ۲۰ سالگی دیپلمم را گرفتم و تاریخ اعزامم مهرماه ۴۰۰ می تونم برم دانشگاه

  1. سلام چطوری تونستی بعد ۲۰ سالگی دیپلم بگیری چون منم هنوز نتونستم بگیرم و یه ماه دیگه ۲۰ ساله میشم
   ؟؟

  1. سلام من عباس هستم بعد از ۲۰ سالگی میشه معافیت تحصیلیم تمدید شود چون بعد از ۲۰ سالگی باید ۳ ماه بخونم تادیپلمم بگیرم یعنی سنم ۲۰ سال او۳ ماه میشود میشه تو این ۳ ماه معافیت تحصیلم تمدید بشه بعد برم دانشگاهای پیام نور و…. تا دوباره از معافیت تحثیلی استفاده کنم

 12. سلام من متولد۲۰ /۷۹/۱۲ هستم ۲۰ سالمه و دیپلم را در بیست سالگی گرفتم و برای کنکور ۱۴۰۰ثبتنام کردم ایا میتوانم به دانشگاه بروم

 13. سلام من متولد۲۰/۱۲/۷۹هستم یعنی الان ۲۰سالمه و دیپلم را تازه گرفتم یعنی در سن ۲۰سالگی غیبت هم ندارم و در کنکور ۱۴۰۰ثبتنام کرده ام ایا میتوانم به دانشگاه بروم

 14. سلام من بعدازکنکوردردانشگاه دولتی یکسال تحصیل کردم بعدانصراف دادم دردانشگاه افسری ارتش یکسال تحصیل کردم الان میخوام ازارتش انصراف بدهم میتوانم به دانشگاه بروم یااول بایدیه خدمت بروم

 15. من دانش آموزپایه دوازدهم ازاستان سیتان وبلوچستان من پایه ابتدایی دوسال بعلت تصادف به مدت دوسال عقب موندم ازدرسهام ونرفتم مدرسه حال بامتولد۱۳۷۹/۱۰/۳ اگرمجاز دردانشگاه فرهنگیان بشوم مشکلی بوجود نمی آید لطفا راهنمایی کنید

 16. با عرض سلام و احترام .

  من دانش آموزی در پایه دوازدهم انسانی ،در حال تحصیل در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ می باشم و دیپلمم را در سال ۱۴۰۰ تمام می کنم .

  اما من به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو و عدم دسترسی به امکانات تحصیلی در دوران ابتدایی در کلاس اول و دوم با دو سال تاخیر در تحصیل، مواجه شدم .

  الان در پایه دوازدهم انسانی در حال تحصیل می باشم ولی متاسفانه به دلیل مشکل ذکر شده فوق ،وارد سن مشمولیت و سربازی شدم و دیگر برایم معافیت تحصیلی صادر نمی شود .

  من معافیت تحصیلی ام در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۸ به اتمام رسید و دیگر تمدید نمی شود .

  الان من در کنکور ۱۴۰۰ داوطلب می باشم .

  آیا امکان دارد که معافیت من تمدید شود ودر اولین سال قبولی در کنکور، بتوانم در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟

  1. با سلام اگر به هر دلیلی وارد غیبت شده باشید و توجیه غیبت برای شما میسر واقع نشود شما دیگر مجوز استفاده از ایست خدمت را ندارید.

 17. با عرض سلام و احترام .

  من دانش آموزی در پایه دوازدهم انسانی ،در حال تحصیل در سال تحصیلی ۹۹-۱۴۰۰ می باشم و دیپلمم را در سال ۱۴۰۰ تمام می کنم .

  اما من به دلیل زندگی عشایری و کوچ رو و عدم دسترسی به امکانات تحصیلی در دوران ابتدایی در کلاس اول و دوم با دو سال تاخیر در تحصیل، مواجه شدم .

  الان در پایه دوازدهم انسانی در حال تحصیل می باشم ولی متاسفانه به دلیل مشکل ذکر شده فوق ،وارد سن مشمولیت و سربازی شدم و دیگر برایم معافیت تحصیلی صادر نمی شود .

  من معافیت تحصیلی ام در تاریخ ۹۹/۱۱/۱۸ به اتمام رسید و دیگر تمدید نمی شود .

  الان من در کنکور ۱۴۰۰ داوطلب می باشم .

  آیا امکان دارد که معافیت من تمدید شود ودر اولین سال قبولی در کنکور، بتوانم در دانشگاه ثبت نام کنم؟؟؟

  1. با سلام اگر به هر دلیلی وارد غیبت شده باشید و توجیه غیبت برای شما میسر واقع نشود شما دیگر مجوز استفاده از ایست خدمت را ندارید.

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

شنبه

1400/8/1

یکشنبه

1400/8/2

دوشنبه

1400/8/3

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید