خانه خدمات مشاوره ای آزمون های تخصصی دانلود دفترچه و زمان ثبت ‌نام و برگزاری آزمون‌ های نظام مهندسی ۹۶

دانلود دفترچه و زمان ثبت ‌نام و برگزاری آزمون‌ های نظام مهندسی ۹۶

بروزرسانی شده اکتبر 10, 2017 2:26 ب.ظ
0
957
آزمون نظام مهندسی
دانلود دفترچه و زمان ثبت ‌نام و برگزاری آزمون‌ های نظام مهندسی ۹۶
میانگین 5 رای از تعداد 4

بدينوسيله به اطلاع كليه داوطلبان شرکت در آزمون‌هاي ورود به حرفه مهندسان ٬ کاردان های فنی ساختمان و تعیین صلاحیت حرفه‌ای معماران تجربی سال‌ جاری مي‌رساند، آزمون‌های نظام مهندسی ساختمان در روزهاي پنجشنبه و جمعه مورخ ۲۰ و ۲۱ مهر‌ماه سال‌جاري برگزار خواهد شد. ثبت‌نام آزمون‌هاي مذكور از روز شنبه مورخ ۹۶/۰۴/۳۱ در سامانه ثبت‌نام آزمون‌ها آغاز و تا روز دوشنبه مورخ ۹۶/۰۵/۰۹ ادامه خواهد داشت .

بروز رسانی اول : مهلت ثبت نام آزمون از روز شنبه مورخ 31 تیر ماه 96 آغاز و در روز شنبه مورخ 14 مرداد ماه 96 پایان می پذیرد.

بروز رسانی دوم : برای دریافت کارت آزمون نظام مهندسی کلیک کنید

لازم بذكر است از آنجایی که مهلت زماني تعيين شده قابل تمديد نخواهد بود، لذا به كليه داوطلبان عزيز توصيه مي‌گردد در مهلت زماني تعيين شده نسبت به ثبت‌نام خود اقدام نمايند. همچنين در آزمون‌هاي مذكور به جهت رفاه حال داوطلبان محترم و جلوگيري از تردد در فواصل طولاني بين‌شهري، در برخي از استان‌هاي كشور حوزه‌هاي امتحاني در شهرهاي جديد پيش‌بيني شده است كه داوطلبان مي‌توانند محل آزمون خود را در اين شهرها انتخاب نمايند.

در صورت تمایل به دریافت دفترچه آزمون های نظام مهندسی می توانید بر روی دکمه دانلود زیر کلیک فرمایید

دانلود دفترچه نظام مهندسی

همچنین در صورت نیاز به مشاوره و ثبت نام در آزمون های مذکور تا مهلت تعیین شده می توانید با مشاوران مجرب ما با شماره 9099072068 در ارتباط باشید٬ لازم به ذکر است در صورت تمایل به تماس بدون پیش شماره و از تلفن ثابت تماس حاصل فرمایید .

 

بارگذاری نوشته های مرتبط بیشتر
بارگذاری بیشتر در آزمون های تخصصی

بررسی کنید

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشان

انتخاب رشته پایه هفتم مدارس تیزهوشانمیانگین 5 رای از تعداد 1 مرکز سنجش وزارت آموزش و پرورش…