معرفی و ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور مرتبط با رشته کشاورزی از پرطرفدارترین رشته های دانشگاه علوم کاربردی در سراسر کشور است . رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور یک پیشنهاد عالی برای افرادی است که با امور کشاورزی و تولیدات آن و محصولات باغبانی و گلخانه ها و کارخانه های تولیدات محصولات کشاورزی در ارتباط هستند . رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در دو مقطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته دانشجو میپذیرد . رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور برای افرادی که به علم کشاورزی علاقمند هستند و شرایط شرکت در کنکور را ندارند یک پیشنهاد عالی است .


بیشتر بخوانید: انتخاب رشته بدون کنکور علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در مراکز این دانشگاه در سراسر کشور امکان پذیر است . ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش های مختلفی مانند : تولید گندم و جو ، تولید دانه های روغنی ، تولید سبزی و صیفی ، تولید برنج و تولید نیشکر امکان پذیر است . ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در دو نیم ترم مهرماه و بهمن ماه بدون کنکور برای متقاضیان در دسترس است . با ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در زیر گروه کشاورزی دانشجویان میتوانند بطور آکادمیک تحصیل کنند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور تنها دارا بودن مدرک دیپلم در تمامی رشته هاست . مهم است بدانید که از شرایط ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت مبلغی بعنوان شهریه در هر ترم است . از شرایط ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدارک مندرج در سایت سازمان سنجش یا سایت مرجع دانشگاه جامع علمی کاربردی است . برای اطلاع از شرایط ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی

شهریه رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور برای تحصیل در رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور امری الزامی است . مبلغ شهریه رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور در سالهای پیشین متغیر بوده و هرساله 10 الی 15 درصد بیشتر میشود . میزان شهریه رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به واحد های اخذ شده توسط دانشجو در هر ترم متفاوت است . این مقدار با احتساب شهریه ثابت متغیر است . شهریه رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور از ابتدای ترم تا پایان امتحانات هرترم مهلت پرداخت دارد و دانشجویان میتوانند از کمک هزینه بهرمند شوند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


رشته امور زراعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته امور زراعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور با واحد های عمومی و تخصصی بسیاری تدریس میشود . از آنجا که رشته امور زراعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور است در نتیجه برای افراد شاغل و افراد یا کشاورزان علاقمند به تحصیلات آکادمیک در این زمینه یک انتخاب بسیار مفید است . رشته امور زراعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور هر ساله دانشجویان بسیاری را دراین زمینه تربیت کرده و به چرخه اقتصاد و کشاورزی کشور اضافه میکند که به رشد و شکوفایی تمامی نهاد های مربوط به کشاورزی کمک فراوانی کرده است .


بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


برای ادامه تحصیل در رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور چه چیزهایی باید بدانید

رشته امور زراعی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تنها برای ارتقا و رشد چرخه اقتصادی کشور در همه زمینه های مرتبط با کشاورزی برای متقاضیان علاقمند این رشته در گرایش ها و سطوح تحصیلی مختلف در دسترس است . برای اطلاع بیشتر از رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور و همچنین ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ، انتخاب رشته کنکور ، و هرگونه مشاوره تحصیلی و راهنمایی شما عزیزان میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس بگیرید و از راهنمایی مشاورین متخصص ما در تمامی زمینه های تحصیلی مورد نظر خودتان بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته کامپیوتر


روش پذیرش دانشجو در رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون مدرک پیش دانشگاهی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی شیراز


راهنمای انتخاب رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته امور زراعی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته امور زراعی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته امور زراعی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته امور زراعی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1403/3/3

جمعه

1403/3/4

شنبه

1403/3/5

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید