معرفی و ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و در گرایشهای مختلف برای متقاضیان در دسترس است . رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور گرایشهای بسیاری دارد و تنها در مقطع کاردانی امکان ثبت نام دارد . از گرایشهای رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور میتوان پرورش طیور ، پرورش گاو ، پرورش زنبورعسل و … را نام برد . رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور مثل سایر رشته های این دانشگاه بدون کنکور است . رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در بسیاری از دانشگاه های علمی کاربردی سراسر کشور مثل : تهران ، مشهد ، کردستان و … ارائه شده است .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی یزد


ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی فنی در گرایش های پرورش طیور و پرورش گاو امکان جذب دانشجو بیشتری را فراهم آورده است . ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در دو نوبت مهرماه و بهمن ماه انجام میگیرد . برای ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در نوبت مهرماه متقاضیان میبایست در مرداد ماه مدارک خود را به دانشگاه ارائه کنند . برای ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور در نوبت بهمن ماه متقاضیان تنها در دی ماه امکان ثبت نام در این رشته در گرایش های گفته شده را دارند .


بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور بسیار آسان است و تنها نیازمند ارائه مدارک دانشجو به دانشگاه میباشد . یکی ازمهمترین شرایط ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارا بودن مدرک دیپلم است و فرقی نمیکند که سه ساله نظام جدید باشد یا چهارساله نظام قدیم . از دیگر شرایط ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور پرداخت شهریه تحصیل در این دانشگاه است . برای اطلاع از دیگر شرایط ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی یا سازمان سنجش مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی ایران خودرو


ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی

شهریه رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور بسیار اندک است و برای بیشتر متقاضیان که استطاعت مالی پایینتری دارند نیز پرداخت آن امکان پذیر است . شهریه رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به مدارک اخذ شده توسط دانشجو در ترم تحصیلی متفاوت است . در محاسبه مبلغ شهریه رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور باید به دو بخش شهریه ثابت و متغیر دقت کنید . برای اطلاعات بیشتر در مورد مبلغ دقیق شهریه رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید و از مشاوره تخصصی مشاورین ما درخصوص تحصیل در سراسر کشور بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


رشته دامپروری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته دامپروری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور امکان پذیرش دانشجو دارد . در رشته دامپروری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور تمامی امور در خصوص پرورش ، رشد ، سلامت و بازدهی بالای دام آموزش داده میشود . رشته دامپروری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به دانشجویان خود مدرک معتبر بین المللی اهدا میکند که در سراسر جهان اعتبار دارد . در رشته دامپروری در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور دانشجویان برای کمک به چرخه اقتصاد دامی و لبنی و محصولات دامی پرورش داده میشوند و کمک بسزایی به رشد آن خواهند کرد .


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


نکات مهمی که دانشجویان متقاضی رشته دامپروری دانشگاه بدون کنکور علمی کاربردی باید بدانند

شروع هر رشته و ادامه تحصیل در آن نیازمند علاقمندی از سوی داوطلب است . مهم است بدانید که رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور به آن دسته از متقاضیان که در امور دامپروری مشغول به کار هستند تحصیلات آکادمیک میبخشد که بتوانند در زمینه کاری خود بیش از پیش بدرخشند . شما عزیزان برای هرگونه مشاوره تحصیلی ، اعم از انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از رشته ها و گرایش های این دانشگاه میتوانید با مشاورین متخصص ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط برقرار کرده و پاسخ خود در خصوص سوالاتتان را بیابید .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی مترو تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


مدارک لازم برای ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی رشته فناوری اطلاعات


راهنمای انتخاب رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی ثبت نام کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته دامپروری دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته دامپروری علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته دامپروری دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته دامپروری علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید