معرفی و ثبت نام رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور

رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور

رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در گروه کشاورزی جای دارد . رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در مقاطع کاردانی و کارشناسی ناپیوسته تدریس میشود . در رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور گرایشی پرطرفدار وجود دارد که پرورش و تکثیر انواع آبزیان است . در رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش ماهیان زینتی دانشجویان تمام موارد مربوط به تکثیر و پرورش این ماهیان را یاد خواهند گرفت . دانشجویان رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در نهایت یادمیگیرند که چگونه یک استخرپرورش آبزی سالم را مدیریت کنند و سپس در کارشناسی ناپیوسته رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور ادامه تحصیل دهند .


بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه های علمی کاربردی تهران


ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در مرداد ماه تا شهریور ماه برای نیمترم مهرماه امکان پذیر است . ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در دی ماه تا اواسط بهمن ماه نیز برای نیمترم دوم سال امکان پذیر میباشد . برای ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی داوطلبان تنها نیازمند مدرک دیپلم با حد نساب معدل میباشند . داوطلبین برای ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور نیازمند مدرک کاردانی مرتبط با این رشته در زیرمجموعه کشاورزی هستند . این رشته در دانشگاه علمی کاربردی نیز بدون کنکور دانشجو میپذیرد .

بیشتر بخوانید: رشته حقوق دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور از دو بخش شرایط عمومی و اختصاصی تشکیل شده است . شرایط ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در بخش عمومی برای سایر دانشگاه های کشور نیز یکسان است و در سایت سازمان سنجش قید شده است . از شرایط ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور در بخش اختصاصی میتوان به پرداخت مبلغی بعنوان شهریه و بدون کنکور بودن اشاره کرد . برای اطلاع از سایر شرایط ثبت نام رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور به آدرس سایت این دانشگاه مراجعه کنید .

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته شيلات علمی کاربردی

شهریه رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در تمامی مراکز این دانشگاه در سراسر کشور یکسان است . اما مهم است بدانید که شهریه رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور با احتساب شهریه ثابت و شهریه متغیر که به تعداد واحد های دانشجو در ترم بستگی دارد حساب میشود . شهریه رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش های مختلف این رشته هم اندکی متفاوت است و هر ساله به میزان کمی افزایش قیمت دارد . برای اطلاع دقیق از میزان شهریه رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور به نزدیکترین واحد دانشگاهی دارای این رشته تحصیلی به محل زندگی خود مراجعه کنید .


بیشتر بخوانید: رشته آشپزی دانشگاه علمی کاربردی


رشته شیلات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته شیلات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور اقدام به جذب دانشجو میکند و همین بدون کنکور بودن کمک بسزایی به بسیاری از متقاضیان این رشته کرده است . رشته شیلات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در زمانهای خارج از تایم اداری نیز کلاس برگذار میکند که برای شاغلین بسیار مهم است . رشته شیلات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور برای کمک به اقتصاد کشور و تربیت نیرو متخصص در زمینه شیلات سازماندهی شده است . مهم است بدانید که رشته شیلات در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور از پرطرفدارترین رشته ها است .


بیشتر بخوانید: شرایط پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


نکات مهم رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور

رشته شیلات علمی کاربردی بدون کنکور برای آن دسته از افرادی که شاغل در این رشته هستند یک مدرک آکادمیک و بین المللی فراهم میکند و برای افراد علاقمند به این رشته بازار کار بسیار پردرآمدی رقم خواهد زد . شما عزیزان برای هرگونه مشاوره تحصیلی مثل انتخاب رشته کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و اطلاع از تمامی مقاطع ، رشته ها و گرایش های این دانشگاه در سراسر کشور ، میتوانید با مشاورین ما در مرکز مشاوره تحصیلی آویژه ارتباط برقرار کنید و از راهنمایی های مشاورین ما در خصوص این دسته از سوالات خود بهرمند شوید .


بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: رشته های بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: ثبت نام کاردانی به کارشناسی علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: رشته های غیر حضوری دانشگاه علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته شيلات دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغيير رشته، مرخصي تحصيلي، انتقال و ميهمان شدن برای رشته شيلات علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نيمسال تحصيلي دوم به بعد براساس مجموعه قوانين و مقررات آموزشي دانشگاه جامع علمي كاربردي قابل بررسي ميباشد.

آیا تحصیل در رشته شيلات دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

لطفا برای استفاده از مقالات سایت به تاریخ انتشار آن دقت فرمایید در صورت هر گونه مغایرت با ما تماس بگیرید

معرفی و ثبت نام رشته شيلات علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره و هم اندیشی با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل فرمایید


در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

جمعه

1403/1/10

شنبه

1403/1/11

یکشنبه

1403/1/12

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید