معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گراش مادر یعنی همان رشته در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نشده است. رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور تنها در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی در دسترس متقاضیان است.

اگرچه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان بسیاری دارد اما به دلیل همین متقاضیان زیاد است که بدون کنکور دانشجو نمی پذیرد؛ زیرا بازار کار آن اشباع خواهد شد و ممکن است نیروی کار تحصیل کرده این رشته بیکار بمانند.

رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی امکان تحصیل را فراهم آورده است.


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش فوق الذکر دو بار در سال امکان پذیر است.

برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان می توانند در مهرماه و بهمن ماه اقدام کنند البته مهم است بدانید ورودی مهرماه باید در مرداد ماه اقدام به ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کرده و ورودی بهمن ماه در دی ماه می تواند اقدام به ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی کند و برای ثبت نام این رشته مدارک خود را بصورت حضوری ارائه کند.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


 

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارای دو بخش عمومی و اختصاصی است. این دانشگاه در هر رشته و گرایشی دارای شرایط عمومی از قبیل عدم سو پیشینه سیاسی و عناد با نظام و دارا بودن تابعیت ایرانی است.

از شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور ارائه مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید در مهلت فوق الذکر به دانشگاه است. از دیگر شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور البته در گرایش و مقطع گفته شده پرداخت شهریه برای این رشته است.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی با توجه به فرمول احتساب شهریه دانشگاه علمی کاربردی مبلغی بسیار کمتر از این رشته در دیگر دانشگاه های غیردولتی در کشور است.

شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به اطلاعات موجود در آیین نامه این دانشگاه از یک میلیون تومان شروع شده و با توجه به اخذ واحد در ترم های مختلف متفاوت است.

شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور هرساله به میزان کمی افزایش دارد که میتواند 10 یا 15 درصد بیشتر از سال قبل باشد.


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه ارائه نمی شود اما از آنجا که متقاضیان بسیاری دارد در سالهای آینده از برنامه های این دانشگاه است.

البته رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و زیر نظر وزارت بهداشت با مدرک بین المللی و قانونی دانشجو می پذیرد.

برای پاسخ به دیگر سوالات و اطلاع از سایر جزئیات رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی یا سایت سازمان سنجش به آدرس مراجعه نمایید.


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

نکات مهم تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور جذب دانشجو ندارد اما بزودی امکان تحصیل درگرایش های مختلف این رشته برای متقاضیان امکان پذیر خواهد بود.

رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور از شاخه های پیراپزشکی محسوب می شود و دارای آینده شغلی بسیار درخشان و مناسبی در آزمایشگاهها و نهادهای پزشکی کشور است.

برای اطلاع از سایر جزئیات شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته کنکور و بطورکل هرگونه مشاوره تحصیلی شما عزیزان میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید.


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


مشاوره حرفه ای تخصص ماست
برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور با کارشناسان مرکز مشاوره آویژه تماس حاصل نمایید. ساعت پاسخگویی 8:30 صبح الی 12 شب ایام تعطیل 10 صبح تا 10 شب.

تماس از طریق تلفن ثابت، بدون صفر و کد

9099071985
در صورت عدم دسترسی به تلفن ثابت و دریافت بسته های مشاوره لطفا کلیک کنید.
تماس از تلفن همراه

مشاوران آویژه
پاسخگوی شما هستند

روش پذیرش دانشجو در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کد رشته محل های تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت می گیرد.

داوطلبان شاغل می توانند علاوه بر کد رشته محل های دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کد رشته محل هایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند.

پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویت های انتخابی آنها و ظرفیت های اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

روش پذیرش دانشجو در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذی صلاح صورت میگیرد.

داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار می گیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد.

لذا پیشنهاد می شود داوطلبان نسبت به انتخاب کد رشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید:

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

مدارک لازم برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده می نمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا می تواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی است.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کد رشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام است.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کد رشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام است.

سوالات متداول

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی چه زمانی است؟

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی در مردادماه برای ورودی مهر و در اواسط بهمن ماه برای ورودی بهمن انجام می شود.

پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی چگونه است؟

پذیرش در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه جامع علمی کابردی به صورت بدون کنکور انجام می شود.

چه شرایطی برای ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علمی کاربردی نیاز است؟

برای ثبت نام در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه جامع علمی کاربردی لازم است شرایط عمومی و اختصاصی آن را که در مقاله توصیح داده شده است، داشته باشید.

معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره ۹۰۹۹۰۷۱۹۸۵ تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

از مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژهبا تلفن همراه

در سراسر کشور با کلیک روی دکمه زیر

برای تماس با مشاور کلیک کنید
به اشتراک بگذارید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

براي تماس با مشاور کليک کنيد!

تماس با مشاور

تماس با موبایل

هزینه تماس:

دقیقه ای 1400 الی 1800 تومان

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

جهت ادامه و تماس با مشاور کلیک کنید

تماس با تلفن ثابت

شماره تماس:
نحوه پرداخت
9099071224 بدون صفر
قبض تلفن

لطفاً شماره موبایل خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

کاربر گرامی، برای ادامه روند دریافت مشاوره، لطفاً نام خود را وارد کنید:

گام بعدی
بازگشت

سلام در چه زمینه ای نیاز به مشاوره دارید؟

گام بعدی
بازگشت

بازه زمانی مورد نظر خود را برای مشاوره انتخاب کنید:

نگران از دست رفتن بازه زمانی انتخاب شده نباشید، تا زمانی که کامل مشاوره نگرفته اید رزرو شما باقی خواهد ماند.

فوری

پنجشنبه

1402/7/6

جمعه

1402/7/7

شنبه

1402/7/8

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

گام بعدی
بازگشت

موجودی شارژ شما:

با این میزان اعتبار شما می توانیددقیقه با مشاور صحبت کنید

دقیقه کافیست، ادامه
خرید شارژ بیشتر
بازگشت

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

خرید شارژ مشاوره:

بازگشت

شارژ مشاوره شما همیشه در حساب کاربریتان موجود خواهد بود و در صورت تمایل باقیمانده شارژ به کارت بانکی شما بازگردانده خواهد شد.

تایید نهایی:

موضوع

مشاوره

مدت

مشاوره

زمان

مشاوره

دقیقه

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

تایید نهایی
بازگشت

زمان مشاوره شما با موفقیت رزرو شد. منتظر تماس از طرف مشاور ما باشید.

در صورت داشتن ابهام یا مواجهه با هرگونه مشکل با شماره تلفن 62999066-021 تماس حاصل نمایید

پس از مشاوره بقیه شارژ شما در حساب کاربریتان باقی خواهد ماند، در صورتی که تمایل دارید باقیمانده پولتان به کارتتان واریز شود با شماره 62999066-021 تماس حاصل نمایید