معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور
به اشتراک بگذارید

رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گراش مادر یعنی همین رشته در دانشگاه علمی کاربردی ارائه نشده است . رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور تنها در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی در دسترس متقاضیان است . اگرچه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان بسیاری دارد اما به دلیل همین متقاضیان زیاد است که بدون کنکور دانشجو نمیپذیرد زیرا بازار کار آن اشباع خواهد شد و ممکن است نیروی کار تحصیل کرده این رشته بیکار بمانند . رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی امکان تحصیل را فراهم آورده است .


بیشتر بخوانید: شرایط ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی بدون کنکور


ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش فوق الذکر دو بار در سال امکان پذیر است . برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور متقاضیان میتوانند در مهرماه و بهمن ماه اقدام کنند البته مهم است بدانید ورودی مهرماه باید در مرداد ماه اقدام به ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کرده و ورودی بهمن ماه در دی ماه میتواند اقدام به ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی کند و برای ثبتنام این رشته مدارک خود را بصورت حضوری ارائه کند .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کاردانی دانشگاه علمی کاربردی


شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور دارای دو بخش عمومی و اختصاصی است . این دانشگاه در هر رشته و گرایشی دارای شرایط عمومی از قبیل عدم سو پیشینه سیاسی و عناد با نظام و دارا بودن تابعیت ایرانی است . از شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور ارائه مدرک دیپلم نظام قدیم یا جدید در مهلت فوق الذکر به دانشگاه است . از دیگر شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور البته در گرایش و مقطع گفته شده پرداخت شهریه برای این رشته است .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های کارشناسی دانشگاه علمی کاربردی


ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی

شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و در مقطع کاردانی با توجه به فرموا احتساب شهریه دانشگاه علمی کاربردی مبلغی بسیار کمتر از این رشته در دیگر دانشگاه های غیردولتی در کشور است . شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور با توجه به اطلاعات موجود در آیین نامه این دانشگاه از یک میلیون تومان شروع شده و با توجه به اخذ واحد در ترمهای مختلف متفاوت است . شهریه رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور هرساله به میزان کمی افزایش دارد که میتواند ۱۰ یا ۱۵ درصد بیشتر از سال قبل باشد .


بیشتر بخوانید: لیست رشته های بدون کنکور علمی کاربردی


رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور اگرچه ارائه نمیشود اما از آنجا که متقاضیان بسیاری دارد در سالهای آینده از برنامه های این دانشگاه است . البته رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور در مقطع کاردانی و در گرایش علوم آزمایشگاهی دامپزشکی و زیر نظر وزارت بهداشت با مدرک بین المللی و قانونی دانشجو میپذیرد . برای پاسخ به دیگر سوالات و اطلاع از سایر جزئیات رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور به سایت دانشگاه جامع علمی کاربردی یا سایت سازمان سنجش به آدرس مراجعه نمایید .


بیشتر بخوانید: مراحل ثبت نام دانشگاه جامع علمی کاربردی


نکات مهم تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

رشته علوم آزمایشگاهی در دانشگاه جامع علمی کاربردی بدون کنکور جذب دانشجو ندارد اما بزودی امکان تحصیل درگرایش های مختلف این رشته برای متقاضیان امکان پذیر خواهد بود . رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور از شاخه های پیراپزشکی محسوب میشود و دارای آینده شغلی بسیار درخشان و مناسبی در آزمایشگاهها و نهادهای پزشکی کشور است . برای اطلاع از سایر جزئیات شرایط ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور بدون کنکور ، ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی و انتخاب رشته کنکور و بطورکل هرگونه مشاوره تحصیلی شما عزیزان میتوانید با مرکز مشاوره تحصیلی آویژه تماس حاصل نمایید .


بیشتر بخوانید: کاردانی بدون کنکور علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

پذیرش دانشجو در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه معتبر دیپلم، نوع دیپلم (مرتبط یا غیرمرتبط) و سهمیه آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، خانواده شهدا، ورزشکاران و بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان شاغل میتوانند علاوه بر کدرشته محلهای دارای ظرفیت پذیرش (صرفاً شاغل) از کدرشته محلهایی که پذیرش (آزاد) دارند نیز انتخاب رشته نمایند. پذیرش دانشجو در دانشگاه جامع علمی کاربردی به روش متمرکز و با توجه به امتیاز کل داوطلبان، اولویتهای انتخابی آنها و ظرفیتهای اختصاص داده شده به هر سهمیه انجام می شود.


بیشتر بخوانید: ثبت نام رشته آرایشگری دانشگاه علمی کاربردی


روش پذیرش دانشجو در رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

پذیرش دانشجو در این دانشگاه به صورت متمرکز و در هر یک از کدرشته محلهای تحصیلی براساس معدل کل مندرج در گواهینامه داوطلب، نوع مدرک (مرتبط یا
غیرمرتبط)، سهمیه های آزاد، شاغل، رزمندگان و ایثارگران، ورزشکاران، بومی بودن و با توجه به شرایط عمومی به تشخیص مراجع ذیصلاح صورت میگیرد. داوطلبان سهمیه آزاد که مدرک کاردانی آنان مرتبط با رشته های تحصیلی انتخابی باشد در اولویت پذیرش آن رشته قرار میگیرند.

در ضمن ظرفیت باقیمانده در هر کدرشته محل، با اولویت یکسان به داوطلبان سهمیه آزاد با مدارک کاردانی غیرمرتبط اختصاص می یابد. لذا پیشنهاد میشود داوطلبان نسبت به انتخاب کدرشته محلهای مرتبط با رشته تحصیلی مقطع قبلی خود اقدام نمایند. داوطلبان سهمیه شاغل صرفا در یک زیرگروه آموزشی در رشته مرتبط با شغل آنان پذیرش خواهند شد.

برای ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی با ما تماس بگیرید

 • آدرس دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • رشته های دانشگاه علمی کاربردی تهران
 • دانشگاه علمی کاربردی هم آوا
 • سامانه هم آوا دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی کرج
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • دفترچه علمی کاربردی
 • دفترچه دانشگاه علمی کاربردی
 • دانلود دفترچه علمی کاربردی
 • پیگیری ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • لیست رشته های پزشکی دانشگاه علمی کاربردی
 • ارشد بدون کنکور علمی کاربردی
 • زمان ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی
 • رشته های پیراپزشکی علمی کاربردی
 • لیست رشته های دانشگاه علمی کاربردی اصفهان
 • لیست رشته های بدون کنکور مشهد
 • رشته حقوق علمی کاربردی

بیشتر بخوانید: ثبت نام دانشگاه علمی کاربردی تهران


مدارک لازم برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کاردانی

 • گواهینامه پایان تحصیلات متوسطه و یا مدرک معتبر دیپلم.
 • گواهی معدل دار برای افرادی که گواهینامه پایان تحصیلات دوره متوسطه آنها فاقد معدل میباشد.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تا کنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۲).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: مشاوره تلفنی برای بدون کنکور علمی کاربردی


مدارک لازم برای ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور کارشناسی

 • مدرک کاردانی (اعم از پیوسته/ناپیوسته) دانشگاهها و موسسه های آموزش عالی مورد تایید شورای عالی انقلاب فرهنگی، وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و وزارت آموزش و پرورش.
 • فرم تایید معدل برای دانش آموختگانی که تاکنون گواهینامه پایان تحصیلات برای آنان صادر نشده است (کاربرگ شماره ۱۰۳).
 • فرم تکمیل شده استفاده از سهمیه شاغل برای داوطلبانی که شاغل بوده و از سهمیه شاغل در رشته متناسب استفاده مینمایند (کاربرگ شماره ۱۰۱).
 • آخرین فیش حقوقی برای متقاضیان استفاده از سهمیه شاغل.

بیشتر بخوانید: رشته گریم دانشگاه علمی کاربردی


راهنمای انتخاب رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

هر داوطلب براساس میزان علاقمندی خود به رشته های علمی کاربردی بدون کنکور و با توجه به شرایط اختصاصی هر یک از مراکز آموزشی و رشته های تحصیلی منحصرا میتواند در یکی از چهار گروه آموزشی اصلی شامل:

 • صنعت
 • کشاورزی
 • مدیریت و خدمات اجتماعی
 • فرهنگ و هنر

برابر ضوابط شرکت نماید. در جدول شماره (۶) دفترچه ثبت نام، تعریف شاغل و شرایط اختصاصی، کد اشتغال و امکانات رفاهی مراکز آموزشی درج شده است. همچنین مندرجات جداول شماره (۷ الی ۱۰ ) دفترچه ثبت نام، معرف کدرشته محل و عنوان رشته، ظرفیت پذیرش اعم از آزاد و شاغل، کد اشتغال و نیز جنسیت پذیرش هر یک از کدرشته محلهای گروه های آموزشی چهارگانه براساس استان، شهر و مرکز آموزشی میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش آزاد در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین لیست رشته های علمی کاربردی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.

داوطلب دارای وضعیت پذیرش شاغل در مقطع کاردانی مجاز به انتخاب حداکثر ۳۰ کدرشته محل و در مقطع کارشناسی حداکثر ۲۰ کدرشته محل از بین رشته های تحصیلی موجود، صرفاً در یک گروه آموزشی مطابق جدول شماره (۳) دفترچه ثبت نام میباشد.


بیشتر بخوانید: ثبت نام و پذیرش بدون کنکور دانشگاه جامع علمی کاربردی


سوالات متداول

آیا دانشگاه علمی کاربردی برای کارشناسی ارشد رشته علوم آزمایشگاهی دانشجو می پذیرد؟

در حال حاضر خیر

آیا تغییر رشته، مرخصی تحصیلی، انتقال و میهمان شدن برای رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی امکان پذیر است؟

از نیمسال تحصیلی دوم به بعد براساس مجموعه قوانین و مقررات آموزشی دانشگاه جامع علمی کاربردی قابل بررسی میباشد.

آیا تحصیل در رشته علوم آزمایشگاهی دانشگاه علمی کاربردی به صورت همزمان با خدمت سربازی امکان پذیر است؟

خیر

معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

شما می توانید با مطالعه مقالات ما در این زمینه پاسخ سئوال خود را بیابید و در صورت نیاز با تلفن ثابت و بدون پیش شماره از سراسر ایران با شماره 9099072068 تماس بگیرید.

برای مشاوره در زمینه معرفی و ثبت نام رشته علوم آزمایشگاهی علمی کاربردی بدون کنکور

از مشاورین مرکز مشاوره تحصیلی و نظام وظیفه آویژه از طریق تلفن ثابت

در سراسر کشور با 9099072068 تماس بگیرید

همه روزه از ساعت ۸ صبح تا ۱۲ شب 

حتی ایام تعطیل

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

مشاوره تلفنی با تلفن ثابت و بدون پیش شماره

از سراسر ایران 9099072068